PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.784.135
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
hummer0 kaže...
ahahahah Tututuru
Kupiti ili ne kupiti pitanje je sad.

 Naravno da je kupiti  ja se isto mislin za Witchera, al jos nisan Bloodborne prisa jer neman puno vrimena, a i pocea s ekipon Fortnite igrat (btw. nisan zna da se mogu tipkovnica i mis spojit bez Xim adaptera). A dok priden ovo sta iman, taman ce izac remaster Dark Soulsa, pa mozda bolje Witchera ostavit za slijedecu zimu.

 ee kako mislis tipkovnica i mis bez adaptera.? jel u jedan usb prikljucak samo ukljucis mis, a u drugi tastaturu?? :O

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
Tututuru kaže...
hummer0 kaže...
ahahahah Tututuru
Kupiti ili ne kupiti pitanje je sad.

 Naravno da je kupiti  ja se isto mislin za Witchera, al jos nisan Bloodborne prisa jer neman puno vrimena, a i pocea s ekipon Fortnite igrat (btw. nisan zna da se mogu tipkovnica i mis spojit bez Xim adaptera). A dok priden ovo sta iman, taman ce izac remaster Dark Soulsa, pa mozda bolje Witchera ostavit za slijedecu zimu.

 ee kako mislis tipkovnica i mis bez adaptera.? jel u jedan usb prikljucak samo ukljucis mis, a u drugi tastaturu?? :O

 Da

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
tomko kaže...
Tututuru kaže...
hummer0 kaže...
ahahahah Tututuru
Kupiti ili ne kupiti pitanje je sad.

 Naravno da je kupiti  ja se isto mislin za Witchera, al jos nisan Bloodborne prisa jer neman puno vrimena, a i pocea s ekipon Fortnite igrat (btw. nisan zna da se mogu tipkovnica i mis spojit bez Xim adaptera). A dok priden ovo sta iman, taman ce izac remaster Dark Soulsa, pa mozda bolje Witchera ostavit za slijedecu zimu.

 ee kako mislis tipkovnica i mis bez adaptera.? jel u jedan usb prikljucak samo ukljucis mis, a u drugi tastaturu?? :O

 Da

 Nebu išlo

 

How to Play Games With a Mouse and Keyboard

Here’s where you may run into some trouble. In theory, you can use the mouse and keyboard to play games. There’s nothing stopping developers from supporting mouse and keyboard controls in their games. In practice, though, most games don’t support mouse and keyboard controls. You can launch a game and try to use the mouse and keyboard, but they usually won’t work. You’ll need to use the PlayStation 4’s DualShock 4 controller instead. You can remap the controller’s buttons, but you can’t remap the keyboard’s buttons to make it function as a controller.

Games don’t even work with a keyboard and mouse when you play them with Remote Play using your PC. You still need a DualShock 4 controller, even when sitting at your PC.

Some games do work, but this is rare. The list is very short. The PlayStation 4 versions of Final Fantasy XIV: A Realm Reborn and War Thunder both support mouse and keyboard, which makes sense as they’re massively multiplayer online games where you also play with mouse-and-keyboard PC gamers.

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Nebu išlo

 

How to Play Games With a Mouse and Keyboard

Here’s where you may run into some trouble. In theory, you can use the mouse and keyboard to play games. There’s nothing stopping developers from supporting mouse and keyboard controls in their games. In practice, though, most games don’t support mouse and keyboard controls. You can launch a game and try to use the mouse and keyboard, but they usually won’t work. You’ll need to use the PlayStation 4’s DualShock 4 controller instead. You can remap the controller’s buttons, but you can’t remap the keyboard’s buttons to make it function as a controller.

Games don’t even work with a keyboard and mouse when you play them with Remote Play using your PC. You still need a DualShock 4 controller, even when sitting at your PC.

Some games do work, but this is rare. The list is very short. The PlayStation 4 versions of Final Fantasy XIV: A Realm Reborn and War Thunder both support mouse and keyboard, which makes sense as they’re massively multiplayer online games where you also play with mouse-and-keyboard PC gamers.

 Kako mislis nebu islo? Svaku vecer igran Fortnite s misen i tipkovnicon.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 14:26 (Tututuru).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
hummer0 kaže...

 Nebu išlo

 

How to Play Games With a Mouse and Keyboard

Here’s where you may run into some trouble. In theory, you can use the mouse and keyboard to play games. There’s nothing stopping developers from supporting mouse and keyboard controls in their games. In practice, though, most games don’t support mouse and keyboard controls. You can launch a game and try to use the mouse and keyboard, but they usually won’t work. You’ll need to use the PlayStation 4’s DualShock 4 controller instead. You can remap the controller’s buttons, but you can’t remap the keyboard’s buttons to make it function as a controller.

Games don’t even work with a keyboard and mouse when you play them with Remote Play using your PC. You still need a DualShock 4 controller, even when sitting at your PC.

Some games do work, but this is rare. The list is very short. The PlayStation 4 versions of Final Fantasy XIV: A Realm Reborn and War Thunder both support mouse and keyboard, which makes sense as they’re massively multiplayer online games where you also play with mouse-and-keyboard PC gamers.

 Kako mislis nebu islo? Svaku vecer igran Fortnite s misen i tipkovnicon.

 Mislim neće raditi kod svih igara. Kod nekih radi, a kod nekih ne kako i piše u članku.

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kako da otkljucam lobby na gt sport?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
CrossDeath kaže...

Kako da otkljucam lobby na gt sport?

Ključ je u lijevoj ladici ispod televizije.

 

 

 

 

 

 

Šalim se mislim da moraš odvoziti neke utrje da možeš u lobby ne sjećam se više.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 18:33 (hummer0).
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ma moraš pogledat dva neka filmića o etici online utrkivanja.
13 godina
offline
PlayStation 4

Kupio sam PS4 Slim malom bratu od 10 godina. Zanima me koje igre da mu kupim da su zabavne, ne preteške za njegov uzrast i da bi ih možda mogli igrati zajendo? Trenutno igra GTA5 (vozika se okolo) i Rachet&Clank. Koje bi igre preporučili meni ako odlučim malo zaigrat kao must za PS4? Hvala unprijed. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gunner11 kaže...

Kupio sam PS4 Slim malom bratu od 10 godina. Zanima me koje igre da mu kupim da su zabavne, ne preteške za njegov uzrast i da bi ih možda mogli igrati zajendo? Trenutno igra GTA5 (vozika se okolo) i Rachet&Clank. Koje bi igre preporučili meni ako odlučim malo zaigrat kao must za PS4? Hvala unprijed. 

 Rayman Legends idealna igra za njegov uzrast i također odlična za igrati u dvoje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

ekipa kako riješiti problem sa logiranjem na psn???

dakle pokušavam preko sat vremena već logirati se da uplatim bonove na wallet i nikako. Prošli puta mi se isto dogodilo i pojma nemam kako sam to riješio ili zaobišao. Sad ću porbat preko aplikacije na mobu...ako se može

 

The connection to the server timed out

 

i konstantno tako

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Za pocetak daj mu Bloodborne.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Gunner11 kaže...

Kupio sam PS4 Slim malom bratu od 10 godina. Zanima me koje igre da mu kupim da su zabavne, ne preteške za njegov uzrast i da bi ih možda mogli igrati zajendo? Trenutno igra GTA5 (vozika se okolo) i Rachet&Clank. Koje bi igre preporučili meni ako odlučim malo zaigrat kao must za PS4? Hvala unprijed. 

 Rayman Legends idealna igra za njegov uzrast i također odlična za igrati u dvoje.

 dodao bih jos i Leos Fortune, a i God of War 4 ce mu biti super, jer ce imati hrvatsku lokalizaciju pa ce moci pratiti prici i rjesavati questove

 

a tebi, obavezno Horizon Zero dawn, sad ti je na akciji sa ekspanzijom za kikiriki lovu

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gunner11 kaže...

Kupio sam PS4 Slim malom bratu od 10 godina. Zanima me koje igre da mu kupim da su zabavne, ne preteške za njegov uzrast i da bi ih možda mogli igrati zajendo? Trenutno igra GTA5 (vozika se okolo) i Rachet&Clank. Koje bi igre preporučili meni ako odlučim malo zaigrat kao must za PS4? Hvala unprijed. 

 KNACK 2      Odlicna igra i moze se igrati u dvoje

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da li mi se sad isplati kupovat ps4? Namjera igrati fifu i neke avanturističke igre

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Isplati ti se ps2 a kamoli ps4.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 9:47 (hummer0).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Kad se sjetim da je pro model konzole nedavno bio 2250kn ova cijena je presmiješna.

 

Strašno...

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Jel ovo znaci da ljudi koji imaju PS Plus mogu uzet igru kao trial i igrat je?
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

 Kad se sjetim da je pro model konzole nedavno bio 2250kn ova cijena je presmiješna.

 

Strašno...

 da, a i nedavno u Megatrendu je bio dobar deal za Pro tko je uspio ulovit 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...
Jel ovo znaci da ljudi koji imaju PS Plus mogu uzet igru kao trial i igrat je?

 nisam siguran, ali mislim da to znači žuta cijena (bolja cijena) za PS+ pretplatnike...odnosno, onaj tko nema PS+ pretplatu ima veću cijenu

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mozes igrati samo ako te pozove friend koji ima kupljenu igru.
PSN Tokioplastic292
7 godina
offline
PlayStation 4

Mad Max i Trackmania Turbo PS+ igre za Travanj. Osobno san zadovoljan jer san na proslon popustu tija uzet Trackmaniu, a kartica mi nije prolazila. 

 

https://blog.eu.playstation.com/2018/03/28/your-playstation-plus-games-for-april-are-mad-max-and-trackmania-turbo/

 
7 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pretekao me kolega.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 17:37 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ok. Blizi se smak svijeta ili ce padati sjekire. 2 mj za redom "jake" igre, a nije Bozic 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Ok. Blizi se smak svijeta ili ce padati sjekire. 2 mj za redom "jake" igre, a nije Bozic 

 Ispucali su sve loše 

15 godina
online
PlayStation 4

Obje igre sam već igrao i držale su me doslovno 2h :-)

Ali dobra je ponuda.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayStation 4

Trackmaniu imam od prije koji mjesec, ali Mad Max nisam nikad zaigrao pa ću mu dati šansu. Opet solidan mjesec i što se mene tiče.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ak ništ nije indie igra, no mad max je vec bio na humble bundlu, pa mi ne treba na ps4, a i trackmaniu sam na računalu izvozao... Onak li la ponuda... Nadajmo se da ide nabolje :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Chaky kaže...

Ok. Blizi se smak svijeta ili ce padati sjekire. 2 mj za redom "jake" igre, a nije Bozic 

 Ispucali su sve loše 

 vidjeti ćeš sad, bilo je onih kontoverzni igara kao life of black tiger, takve igre naprave samo zato da ih mogu poslije staviti na ps+

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice