PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.897
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
CrossDeath kaže...
DeniZg kaže...

 Nećeš vjerovati, ali nekad davno u 80-ima sam prešao Gianna sisters, dok još nisam čuo za Super Maria.

 

EDIT: Ti remasteri prastarih i povratak indie pixel igara mi dođe ko da se netko veseli nabrijanim yugićima i stojadinima.

Bili su standard nekad davno, neka ostanu u tim vremenima, sad fala bogu imamo daleko bolje igre.

 A ne znam bas.. kao sto je kolega rekao grafika, fps i te stvari nisu uopce bitne koliko dojam koji igra ostavi na tebi.. npr u mom je slucaju kljucni razlog zasto sam kupio ps4 bio taj sto je izasao jak serijal.. to je igrica koju sam kao klinac na dvojci rokao 24/7 i stvarno mi je ostala u divnom sjecanju..

A kada sam vidio da je izasao remaster nisam uopce promisljao, odmah sam narucio konzolu

Nostalgija je divna stvar i zaista je prekrasan osjecaj "vratiti" se u proslost i opet dozivljavati te trenutke.. nadam se da ce biti jos takvih remastera

 

Kako to misliš FPS nije bitan? :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hahah jooj ispricavam se 

Lapsus, nece se ponoviti vise 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Prodao bi Far Cry 5 koji sam dobio uz PS4 bundle. Igricu sam isprobao svega 10ak minuta i jednostavno meni nije takav tip igre za PS4 nego za PC.

Ako ima netko zainteresiran slobodno neka se javi, stavio sam poruku i u odjel igre , ali evo i tu :)

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
nitro66 kaže...

Prodao bi Far Cry 5 koji sam dobio uz PS4 bundle. Igricu sam isprobao svega 10ak minuta i jednostavno meni nije takav tip igre za PS4 nego za PC.

Ako ima netko zainteresiran slobodno neka se javi, stavio sam poruku i u odjel igre , ali evo i tu :)

 To se kaže nije takav tip igre za mene a ne tako kako si ti naveo jer ja do sada nisam igrao takvu igru, jer je to subjektivno misljenje.

https://www.youtube.com/channel/UCWgV7W_LmZOI8sTXRTIzfdg/videos
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2018 16:34 (arnes_king).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
nitro66 kaže...

Prodao bi Far Cry 5 koji sam dobio uz PS4 bundle. Igricu sam isprobao svega 10ak minuta i jednostavno meni nije takav tip igre za PS4 nego za PC.

Ako ima netko zainteresiran slobodno neka se javi, stavio sam poruku i u odjel igre , ali evo i tu :)

 To se kaže nije takav tip igre za mene a ne tako kako si ti naveo jer ja do sada nisam igrao takvu igru, jer je to subjektivno misljenje.

 

Dobro je rekao: "jednostavno meni nije takav tip igre za PS4 nego za PC".

Po ovome što si ti napisao bi to značilo da on ne voli uopće igrati FPSove, a voli, samo na PCu :-P

I apsolutno se slažem s njim. Dok vidim koliko su neke akcije napete na PCu na normal težini svaka čast onome tko igra to s kontrolerom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2018 16:42 (Bitanga).
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
arnes_king kaže...
nitro66 kaže...

Prodao bi Far Cry 5 koji sam dobio uz PS4 bundle. Igricu sam isprobao svega 10ak minuta i jednostavno meni nije takav tip igre za PS4 nego za PC.

Ako ima netko zainteresiran slobodno neka se javi, stavio sam poruku i u odjel igre , ali evo i tu :)

 To se kaže nije takav tip igre za mene a ne tako kako si ti naveo jer ja do sada nisam igrao takvu igru, jer je to subjektivno misljenje.

 

Dobro je rekao: "jednostavno meni nije takav tip igre za PS4 nego za PC".

Po ovome što si ti napisao bi to značilo da on ne voli uopće igrati FPSove, a voli, samo na PCu :-P

I apsolutno se slažem s njim. Dok vidim koliko su neke akcije napete na PCu na normal težini svaka čast onome tko igra to s kontrolerom.

 Probaj onu misiju s tenkom u cod wwii na kompjuteru pa onda javi preko cega je teze igrati :p

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Oko spekulacija za PS5... 

 

PSN - brdjanin85
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam prvo igrao Witcher3 na PC-u - kaze steam da imam 94h ulupano stim da nisam jos presao igrao a kamoli ekspanzije zapoceo.
Nedavno kupih i W3 na playstationu i zaboravio sam da zna biti dosadnjikavo na pocetku (pocetak mi spada unutar tih prvih 30h igre) ali kasnije je full zanimljivo.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pa ruku na srce i PS4 ima pun k remastara - AC igre, uncharted, crash.. Tu racunam i Shadow of Colossus koji tehnicki nije remaster nego remake ali nije nova igra.
Nekako imam osjecaj da ima manje tih novih igri nego sto je ih je bilo za PS3
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Pa ruku na srce i PS4 ima pun k remastara - AC igre, uncharted, crash.. Tu racunam i Shadow of Colossus koji tehnicki nije remaster nego remake ali nije nova igra.
Nekako imam osjecaj da ima manje tih novih igri nego sto je ih je bilo za PS3

 Prošla generacija je trajala 7 godina, a ovoj je tek 5. godina.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
CrossDeath kaže...

 Probaj onu misiju s tenkom u cod wwii na kompjuteru pa onda javi preko cega je teze igrati :p

 

Pa ne znam jel si znao, al na PCu se može igrati s bilo kojim kontrolerom, i sa volanom i sa joystickom, skoro sve igre :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
CrossDeath kaže...

 Probaj onu misiju s tenkom u cod wwii na kompjuteru pa onda javi preko cega je teze igrati :p

 

Pa ne znam jel si znao, al na PCu se može igrati s bilo kojim kontrolerom, i sa volanom i sa joystickom, skoro sve igre :-)

 Eto nisam znao 

Ma ne, mislim misom i tipkovnicom, zato sam i naglasio na kompjuteru

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Pa ruku na srce i PS4 ima pun k remastara - AC igre, uncharted, crash.. Tu racunam i Shadow of Colossus koji tehnicki nije remaster nego remake ali nije nova igra.
Nekako imam osjecaj da ima manje tih novih igri nego sto je ih je bilo za PS3

 Remasteri općenito su jako popularni, ne samo na PS4. Da ih ljudi ne kupuju, ne bi ih radili. Načelno nisam protiv jer neke igre su stvarno bezvremenske i šteta bi bilo da ih nove generacije nemaju šansu zaigrati bez kompliciranja. Ali forsiranje remastera čisto jer su sad popularni je debilno. Kome stvarno treba remaster igre koja je stara par godina.

 

Ovisi što misliš pod "novih igri". Igara u globalu je više nego ikad. Vrti se više para, otvaraju se novi studiji, lakše je uspijeti s malim timom nego ikad prije. Ako misliš baš na new IP pretpostavljam da ih je u ovom trenu manje za PS4 nego ih je bilo za PS3, ali eto imali smo nedavno HZD, dolazi nam Detroit, Days Gone, Spiderman je tehnički isto new IP. Čak i na ovaj God of War možeš tako gledati. Je da je štancanje nastavaka jednostavnije i često najisplativije, ali nije sve tako sivo. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.4.2018 20:29 (Hexfire).
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel znate preko koga sancta domenica salje posiljke, i za ove prednarucene igre oce mi stici tocno 20.4 kad i izlazi? Govorim za god of war

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
bitmap kaže...

Jel znate preko koga sancta domenica salje posiljke, i za ove prednarucene igre oce mi stici tocno 20.4 kad i izlazi? Govorim za god of war

 

meni su slali preko GLS-a

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Pa ruku na srce i PS4 ima pun k remastara - AC igre, uncharted, crash.. Tu racunam i Shadow of Colossus koji tehnicki nije remaster nego remake ali nije nova igra.
Nekako imam osjecaj da ima manje tih novih igri nego sto je ih je bilo za PS3

 Sta bi dao za RDR remaster, to je valjda jedino zbog cega bih nabavio Xbone X, jedino to... Tko ce docekat RDR 2...

PSN - brdjanin85
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

 Sta bi dao za RDR remaster, to je valjda jedino zbog cega bih nabavio Xbone X, jedino to... Tko ce docekat RDR 2...

 Pa remaster već imaš, kakav takav. Bolje od toga teško da će raditi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2018 14:41 (Hexfire).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
madafaka85 kaže...

 Sta bi dao za RDR remaster, to je valjda jedino zbog cega bih nabavio Xbone X, jedino to... Tko ce docekat RDR 2...

 Pa remaster već imaš, kakav takav. Bolje od toga teško da će raditi.

 što se mene osobno tiče, rockstar nek napravi još remake gta san andreasa (dakle isto sto je napravljeno sa shadow of the colossus) i nemoraju više nikad ništa izbacit :D

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
Hexfire kaže...
madafaka85 kaže...

 Sta bi dao za RDR remaster, to je valjda jedino zbog cega bih nabavio Xbone X, jedino to... Tko ce docekat RDR 2...

 Pa remaster već imaš, kakav takav. Bolje od toga teško da će raditi.

 što se mene osobno tiče, rockstar nek napravi još remake gta san andreasa (dakle isto sto je napravljeno sa shadow of the colossus) i nemoraju više nikad ništa izbacit :D

 Pa napravili su zove se GTA IV i da napravili su zove se GTA V.

MadeInCroatia
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...

 što se mene osobno tiče, rockstar nek napravi još remake gta san andreasa (dakle isto sto je napravljeno sa shadow of the colossus) i nemoraju više nikad ništa izbacit :D

 Teško. SA je dostupan za PS4 koliko vidim, a i ta cartoonish grafika se dosta dugo drži. Ja bih recimo radije ove verzije za PSP da mogu zaigrati na pravoj konzoli.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

ekipa nabavio sam 4K telku i to ono 50" (žena postavila ultimatum da manji ne ide u sobu XD) osjećam se ko da sam u kinu svaki dan

 

uzo bih preko njuškala PS4 pro radi 4K sadržaja, pa me zanimalo koliko bih mogao dobiti za svoj PS4 slim kupljen u sancta domenici 17.7.2017.god, sa produljenim jamstvom (3god).

Uz njega ambalaža, family bundle (uncharted 4. drive club, Ratchet&Clank,Fifa17).

 

Gledam po njuškalu, prodaju se (sad pitanje je da li ih tko kupuje) za cca 2000kn, i to bez produljenog jamstva...otprilike sam toliko htio i staviti.

 

Može neka procjena?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

ekipa nabavio sam 4K telku i to ono 50" (žena postavila ultimatum da manji ne ide u sobu XD) osjećam se ko da sam u kinu svaki dan

 

uzo bih preko njuškala PS4 pro radi 4K sadržaja, pa me zanimalo koliko bih mogao dobiti za svoj PS4 slim kupljen u sancta domenici 17.7.2017.god, sa produljenim jamstvom (3god).

Uz njega ambalaža, family bundle (uncharted 4. drive club, Ratchet&Clank,Fifa17).

 

Gledam po njuškalu, prodaju se (sad pitanje je da li ih tko kupuje) za cca 2000kn, i to bez produljenog jamstva...otprilike sam toliko htio i staviti.

 

Može neka procjena?

 A probaj krenuti od 2k pa ćeš vidjeti. Neki prodaju PRO za te pare, ali nikad se ne zna. Šteta da igre nisu malo atraktivnije. Možda uspiješ naći nekoga za trade slim za PRO ako ti to ne smeta.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

ne smeta mi, vidio sam par PRO verzija po 2500+kn tako da mi je proći sa cca 500kn ja zadovoljan. Imam još neke igre pa mogu ubaciti.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

ekipa nabavio sam 4K telku i to ono 50" (žena postavila ultimatum da manji ne ide u sobu XD) osjećam se ko da sam u kinu svaki dan

 

uzo bih preko njuškala PS4 pro radi 4K sadržaja, pa me zanimalo koliko bih mogao dobiti za svoj PS4 slim kupljen u sancta domenici 17.7.2017.god, sa produljenim jamstvom (3god).

Uz njega ambalaža, family bundle (uncharted 4. drive club, Ratchet&Clank,Fifa17).

 

Gledam po njuškalu, prodaju se (sad pitanje je da li ih tko kupuje) za cca 2000kn, i to bez produljenog jamstva...otprilike sam toliko htio i staviti.

 

Može neka procjena?

 kao sto je kolega rekao, problem je neatraktivnost igara...realno konzola vrijedi max 1500 (jer ti nitko nece dati više za nju sa 10 mjeseci staža, osim ako imas jos dodatni kontroler, onda je prica drugacija)...uncharted po mojoj procjeni vrijedi otprilike 100 kuna iz razloga sto je to igra ciju bi fizicku kopiju svak htio imati trajno u kolekciji...za ove preostale 3 igre ja nebih dao vise od 150 kuna ukupno jer su vec dosta stare, a fifa ce nakon izlaska fife 19 postati besmislena, ako me razumijes....to je cifra ukupno oko 1750 kn...e sad, dodatno jamstvo je kod kupnje imalo rok trajanja 2 godine, koje se kreću racunati tek 17.7. kad istekne tvornicka garancija, pretpostavljam...tako da na ovih 1750 kuna slobodno mozes dodati punu cijenu dodatne garancije koliko si je platio, i dobit ces po meni realnu cifru za traziti...barem za pocetak..ali i nakon cjenkanja ne ici previse ispod te cijene jer konzola vrijedi, i manje vise je nova.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
madafaka85 kaže...

 Sta bi dao za RDR remaster, to je valjda jedino zbog cega bih nabavio Xbone X, jedino to... Tko ce docekat RDR 2...

 Pa remaster već imaš, kakav takav. Bolje od toga teško da će raditi.

 Je, al ne na PS4, jedino ga mozes igrat preko PS Now, koji radi katastrofa... 

PSN - brdjanin85
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...
Hexfire kaže...
madafaka85 kaže...

 Sta bi dao za RDR remaster, to je valjda jedino zbog cega bih nabavio Xbone X, jedino to... Tko ce docekat RDR 2...

 Pa remaster već imaš, kakav takav. Bolje od toga teško da će raditi.

 Je, al ne na PS4, jedino ga mozes igrat preko PS Now, koji radi katastrofa... 

 https://store.playstation.com/en-hr/product/EP1004-CUSA03542_00-SLES524780000001

Ima baš za PS4. Malo previše krutih linija i kockica što se tiče grafike ima za moj ukus pa se ja ne bih vraćao na taj naslov. 

16 godina
offline
PlayStation 4

Rekao bih da ekipa misli na Red Dead Redemption, ne na Red Dead Revolver :-)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tanelorn kaže...

Rekao bih da ekipa misli na Red Dead Redemption, ne na Red Dead Revolver :-)

 Piše RDR. 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...
Hexfire kaže...
madafaka85 kaže...

 Sta bi dao za RDR remaster, to je valjda jedino zbog cega bih nabavio Xbone X, jedino to... Tko ce docekat RDR 2...

 Pa remaster već imaš, kakav takav. Bolje od toga teško da će raditi.

 Je, al ne na PS4, jedino ga mozes igrat preko PS Now, koji radi katastrofa... 

 Pa referirao sam se na ovaj dio o Xbone X. Imaš ovo enhanched izdanje igre sa uprezom na 4K. Daleko od idealnog, ali velim, bolje teško da ćeš ikad dobiti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice