PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.061
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
PlayStation 4

zabava za vikend 

dont say a word while we dance with the devil. IG : _itsmoriarty
Moj PC  
21 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
_itsmoriarty kaže...

zabava za vikend 

 Nice ja još čekam 11:00 sati već je izašao update 1.10.

 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
_itsmoriarty kaže...

zabava za vikend 

 Nice ja još čekam 11:00 sati već je izašao update 1.10.

 

 yes, apdejto sam :) ne mogu se odluciti hocu li sad igrati ili bolje sutra nakon posla. 

 

jer ako sad pocnem ... hm hm tesko ce biti otici u krevet :D

dont say a word while we dance with the devil. IG : _itsmoriarty
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
_itsmoriarty kaže...
hummer0 kaže...
_itsmoriarty kaže...

zabava za vikend 

 Nice ja još čekam 11:00 sati već je izašao update 1.10.

 

 yes, apdejto sam :) ne mogu se odluciti hocu li sad igrati ili bolje sutra nakon posla. 

 

jer ako sad pocnem ... hm hm tesko ce biti otici u krevet :D

 Da, a ovako nećeš moći spavati jer nisi probao. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 19:16 (hummer0).
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
_itsmoriarty kaže...

zabava za vikend 

 Jako lijepo 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
_itsmoriarty kaže...
hummer0 kaže...
_itsmoriarty kaže...

zabava za vikend 

 Nice ja još čekam 11:00 sati već je izašao update 1.10.

 

 yes, apdejto sam :) ne mogu se odluciti hocu li sad igrati ili bolje sutra nakon posla. 

 

jer ako sad pocnem ... hm hm tesko ce biti otici u krevet :D

 Da a ovako nećeš moći spavati jer nisi probao. 

 haha jao, ne staj mi na muku :D shhhhh :P 

dont say a word while we dance with the devil. IG : _itsmoriarty
13 godina
offline
PlayStation 4

'God Of War' First Impressions: A Stunning Masterpiece On PS4

Opinions expressed by Forbes Contributors are their own.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
_itsmoriarty kaže...

zabava za vikend 

 Kolega, kakav je to kontroler, meni bas leži od Xboxa dobro u ruci pa sam zainteresiran kakvo je to čudo.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
_itsmoriarty kaže...

zabava za vikend 

 Kolega, kakav je to kontroler, meni bas leži od Xboxa dobro u ruci pa sam zainteresiran kakvo je to čudo.

 

Nacon Revolution Controller Pro White PS4

 

 

https://www.sancta-domenica.hr/nacon-revolution-controller-pro-white-ps4.aspx

 

Ali je na žicu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 20:01 (hummer0).
13 godina
offline
PlayStation 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Je li to hrvatski jezik u igri god of war? :D

https://www.youtube.com/channel/UCWgV7W_LmZOI8sTXRTIzfdg/videos
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Je li to hrvatski jezik u igri god of war? :D

 da, cijeli meni i prevod na hrvatskom. predobro je. 

kardia mou min anisihis.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 

Nacon Revolution Controller Pro White PS4

 

https://www.sancta-domenica.hr/nacon-revolution-controller-pro-white-ps4.aspx

 

Ali je na žicu.

 Nikad neću shvatiti iz kojeg razloga taj gamepad ne nudi i mogućnost bežičnog rada. Vjerojatno bih ga već odavno upiknuo na nekoj Amazonovoj akciji, a ovako, žali bože licence.

 

 

 

 

Već dugo (par sati) se nije spomenuo Bloodborne u temi pa eto da iskoristim zadnju šansu prije nadolazećih God of War hvalospjeva. Kako je igra sad bila u PS+ ponudi, a DLC (blago rečeno) na akciji za 40-ak kuna teško je bilo odoljeti.

Rekoh, idem utrošit maksimalno sat vremena i ubit napokon prokletog Laurence the First Vicara, jedinog bossa koji mi je ostao i fino se "oprostiti" od igre. Odbacio sam svoj dragi Threaded Cane i uzeo Rakuyo koji mi je sad postao omiljeno oružje. Onaj spinning attack je jebenica

 

Ali kako to biva, ubrzo su krenuli "problemi". Nisam znao da igra automatski pokreće NG+ nakon zadnjeg bossa. Tek sam koji tjedan nakon tu u temi vidio da sam mogao loadati stari save iz clouda. Pa reko, ajd idem malo hopsat po prvoj zoni, možda ubiti Gascoignea, dobit koji level. Je šipak, treba ubit Ameliu da bi uopće mogao u DLC zonu. Pa ajd malo po malo dogegam se do Amelie, ubijem ju i sav sretan dođem u DLC do Laurenca, kad ono ništa. 

 

Ah da, naravno, trebam item za koji prvo moram ubiti Ludwiga the Holy Blade. Dođem do njega (nije baš bio oduševljen), i ubrzo shvatim da nemam šanse s trenutnim statsima. A ništa, ajde natrag na main game skupljat xp. Pa ono, boss po boss, zona po zona, ajd kad sam već tu idem još samo ovo, pa još malo itd itd i pali svi bossovi u main igri te Ludwig od DLC bossova. 

 

I došao napokon trenutak za okršaj s Laurencom. 1500 blood vialsa kasnije, ponovno odustajem. Ona treća faza me ubila u pojam jer i dalje nisam imao nikakve ranged mogućnosti, a bio siguran da će melee biti dovoljan. Bilo je par "trebam ga još samo dvaput", a bilo je i hrpa pokušaja gdje nisam ni dobro ušao u boss room, a već umro.

 

Ništa, krenuo onda dalje s ostatkom DLC-a, ubio Mariju (puno lakše nego na normal), ubio Orphan of Kos nakon cca desetak pokušaja. Zajeban lik šta je da je. Bajdevej, nisam imao pojma da se s njim mogu boriti u prokletom jezeru/moru šta već . Nije da fajt time postaje laganica, ali definitivno olakšava manevriranje prostorom. Pa kad sam pobio sve živo i neživo na svom osvetničkom putu, trebalo mi je još nešto materijala da si nabrijem ranged opciju za Laurenca pa krenuo igrati Chalice Dungeone. Bolje rečeno, prislio sam se jer mi je taj koncept i dalje dosadan, ali služi svrsi.

 

I tako, cca 50 sati nakon "idem odigrati sat BB-a", uz pomoć Rakuyoa +10 i Holy Moonlight Sworda +10, Laurence the First Vicar je napokon potpisao kapitulaciju. (pauza za spontani aplauz). Ovim putem pozdravljam majku i zahvaljujem svima na financijskoj i moralnoj podršci.

 

 

tl:dr Bloodborne je zlo, najbolje ne počinjati. Plejku na njuškalo, loptu u ruke i van na zrak.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
_itsmoriarty kaže...

zabava za vikend 

 Nice...kolko para i gdje ako nije tajna?

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

kupio bih sharkoon skiller sgh1 slušalice za ps4...pitanje za one koji ih posjeduju... vidim da imaju kabal od 1 mera...to mi odgovara ali na njemu nema ono za pojačavat i stišavat glasnoču...ima samo na onom "produžnom" koliko vidim na slikama... to me sekira... znači morao bih imat taj dugački kabal stalno spojen... mrzim duge kablove... što krači želim jer mi smetaju žice... znači pitam dali bez tog produžnog se može glasnoča regulirat

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 21:39 (ursusc355).
Moj PC  
0 9 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
hummer0 kaže...

 

Nacon Revolution Controller Pro White PS4

 

https://www.sancta-domenica.hr/nacon-revolution-controller-pro-white-ps4.aspx

 

Ali je na žicu.

 Nikad neću shvatiti iz kojeg razloga taj gamepad ne nudi i mogućnost bežičnog rada. Vjerojatno bih ga već odavno upiknuo na nekoj Amazonovoj akciji, a ovako, žali bože licence.

 

 

 

 

Već dugo (par sati) se nije spomenuo Bloodborne u temi pa eto da iskoristim zadnju šansu prije nadolazećih God of War hvalospjeva. Kako je igra sad bila u PS+ ponudi, a DLC (blago rečeno) na akciji za 40-ak kuna teško je bilo odoljeti.

Rekoh, idem utrošit maksimalno sat vremena i ubit napokon prokletog Laurence the First Vicara, jedinog bossa koji mi je ostao i fino se "oprostiti" od igre. Odbacio sam svoj dragi Threaded Cane i uzeo Rakuyo koji mi je sad postao omiljeno oružje. Onaj spinning attack je jebenica

 

Ali kako to biva, ubrzo su krenuli "problemi". Nisam znao da igra automatski pokreće NG+ nakon zadnjeg bossa. Tek sam koji tjedan nakon tu u temi vidio da sam mogao loadati stari save iz clouda. Pa reko, ajd idem malo hopsat po prvoj zoni, možda ubiti Gascoignea, dobit koji level. Je šipak, treba ubit Ameliu da bi uopće mogao u DLC zonu. Pa ajd malo po malo dogegam se do Amelie, ubijem ju i sav sretan dođem u DLC do Laurenca, kad ono ništa. 

 

Ah da, naravno, trebam item za koji prvo moram ubiti Ludwiga the Holy Blade. Dođem do njega (nije baš bio oduševljen), i ubrzo shvatim da nemam šanse s trenutnim statsima. A ništa, ajde natrag na main game skupljat xp. Pa ono, boss po boss, zona po zona, ajd kad sam već tu idem još samo ovo, pa još malo itd itd i pali svi bossovi u main igri te Ludwig od DLC bossova. 

 

I došao napokon trenutak za okršaj s Laurencom. 1500 blood vialsa kasnije, ponovno odustajem. Ona treća faza me ubila u pojam jer i dalje nisam imao nikakve ranged mogućnosti, a bio siguran da će melee biti dovoljan. Bilo je par "trebam ga još samo dvaput", a bilo je i hrpa pokušaja gdje nisam ni dobro ušao u boss room, a već umro.

 

Ništa, krenuo onda dalje s ostatkom DLC-a, ubio Mariju (puno lakše nego na normal), ubio Orphan of Kos nakon cca desetak pokušaja. Zajeban lik šta je da je. Bajdevej, nisam imao pojma da se s njim mogu boriti u prokletom jezeru/moru šta već . Nije da fajt time postaje laganica, ali definitivno olakšava manevriranje prostorom. Pa kad sam pobio sve živo i neživo na svom osvetničkom putu, trebalo mi je još nešto materijala da si nabrijem ranged opciju za Laurenca pa krenuo igrati Chalice Dungeone. Bolje rečeno, prislio sam se jer mi je taj koncept i dalje dosadan, ali služi svrsi.

 

I tako, cca 50 sati nakon "idem odigrati sat BB-a", uz pomoć Rakuyoa +10 i Holy Moonlight Sworda +10, Laurence the First Vicar je napokon potpisao kapitulaciju. (pauza za spontani aplauz). Ovim putem pozdravljam majku i zahvaljujem svima na financijskoj i moralnoj podršci.

 

 

tl:dr Bloodborne je zlo, najbolje ne počinjati. Plejku na njuškalo, loptu u ruke i van na zrak.  

 Svaka čast MAJSTOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. BloodBorne for life.

Jedva čekam nastavak. Ide odma na Pre-order.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
_itsmoriarty kaže...

zabava za vikend 

 Nice...kolko para i gdje ako nije tajna?

 200 eura, u Svici ( wog.ch )

kardia mou min anisihis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 21:43 (_itsmoriarty).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...

kupio bih sharkoon skiller sgh1 slušalice za ps4...pitanje za one koji ih posjeduju... vidim da imaju kabal od 1 mera...to mi odgovara ali na njemu nema ono za pojačavat i stišavat glasnoču...ima samo na onom "produžnom" koliko vidim na slikama... to me sekira... znači morao bih imat taj dugački kabal stalno spojen... mrzim duge kablove... što krači želim jer mi smetaju žice... znači pitam dali bez tog produžnog se može glasnoča regulirat

 Samo na dugačkom kablu.

 

P.S. Rođo kupi ti onda bežične ako ne voliš duge kabele, a i ima za pojačat na njima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 22:04 (hummer0).
13 godina
offline
PlayStation 4

Jedva čekam:

 

The Last of Us Part II 

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=281&v=UzdNECcio54

 

Mislio sam da izlazi 2019.

 

https://www.wog.ch/index.cfm/details/product/53403-The-Last-of-Us-Part-2

 

Kad ono ovdje ima pre-order?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 22:20 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Jedva čekam:

 

The Last of Us Part II 

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=281&v=UzdNECcio54

 

Mislio sam da izlazi 2019.

 

https://www.wog.ch/index.cfm/details/product/53403-The-Last-of-Us-Part-2

 

Kad ono ovdje ima pre-order?

 2019. su naveli kao cilj, što ne znači da neće stići krajem ove. Pogotovo jer je Days Gone odgođen, možda Sony ovo malo ubrza.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
PlayStation 4

Za sve kolekcionare novi unboxing video najjeftinijeg seta sa figuricom za ps4 koji možete kupiti.

 

Radi se o Dead island Definitive Edition slaughter pack izdanju.

 

 

S poštarinom, izađe cirka 210kn. 3 igre, 2 statue, poster, odlično.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...

kupio bih sharkoon skiller sgh1 slušalice za ps4...pitanje za one koji ih posjeduju... vidim da imaju kabal od 1 mera...to mi odgovara ali na njemu nema ono za pojačavat i stišavat glasnoču...ima samo na onom "produžnom" koliko vidim na slikama... to me sekira... znači morao bih imat taj dugački kabal stalno spojen... mrzim duge kablove... što krači želim jer mi smetaju žice... znači pitam dali bez tog produžnog se može glasnoča regulirat

 Sinoc sam uzeo na eBayu par dolara ko adapter koji se ukljuci u joystick pa onda u to slusalice jer ove koje sad imam stare nemaju pojacavanje mogu ti i link postaviti ali opet bluetoth slusalice su bolja opcija po meni

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
3D1N kaže...
ursusc355 kaže...

kupio bih sharkoon skiller sgh1 slušalice za ps4...pitanje za one koji ih posjeduju... vidim da imaju kabal od 1 mera...to mi odgovara ali na njemu nema ono za pojačavat i stišavat glasnoču...ima samo na onom "produžnom" koliko vidim na slikama... to me sekira... znači morao bih imat taj dugački kabal stalno spojen... mrzim duge kablove... što krači želim jer mi smetaju žice... znači pitam dali bez tog produžnog se može glasnoča regulirat

 Sinoc sam uzeo na eBayu par dolara ko adapter koji se ukljuci u joystick pa onda u to slusalice jer ove koje sad imam stare nemaju pojacavanje mogu ti i link postaviti ali opet bluetoth slusalice su bolja opcija po meni

 naravno da su bežične bolja opcija ali imam 200 kuna i više od toga nemogu dati za slušalice...ove što sam naveo su 219 i ajd tolko mogu dat...a čitam po forumima da ih dosta hvale

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ak nemaš para za gejmati kak spada, prebaci se na skupljanje salveta.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
3D1N kaže...
ursusc355 kaže...

kupio bih sharkoon skiller sgh1 slušalice za ps4...pitanje za one koji ih posjeduju... vidim da imaju kabal od 1 mera...to mi odgovara ali na njemu nema ono za pojačavat i stišavat glasnoču...ima samo na onom "produžnom" koliko vidim na slikama... to me sekira... znači morao bih imat taj dugački kabal stalno spojen... mrzim duge kablove... što krači želim jer mi smetaju žice... znači pitam dali bez tog produžnog se može glasnoča regulirat

 Sinoc sam uzeo na eBayu par dolara ko adapter koji se ukljuci u joystick pa onda u to slusalice jer ove koje sad imam stare nemaju pojacavanje mogu ti i link postaviti ali opet bluetoth slusalice su bolja opcija po meni

 naravno da su bežične bolja opcija ali imam 200 kuna i više od toga nemogu dati za slušalice...ove što sam naveo su 219 i ajd tolko mogu dat...a čitam po forumima da ih dosta hvale

 

Pa kupi te, i namotaj kabel da ne bude dugačak.

Elegantno rješenje, because it's simple.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
PlayStation 4

 

E ovo za god of war za hrvatski, jel samo hrvatski u tim tehničkim stvarima ili i igra ima hrvatske titlove?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

E ovo za god of war za hrvatski, jel samo hrvatski u tim tehničkim stvarima ili i igra ima hrvatske titlove?

 

 ja sam vec pitao i kolega je nekoliko postova iznad napisao da je sve prevedeno.

https://www.youtube.com/channel/UCWgV7W_LmZOI8sTXRTIzfdg/videos
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

E ovo za god of war za hrvatski, jel samo hrvatski u tim tehničkim stvarima ili i igra ima hrvatske titlove?

 

 Sve je prevedeno. Bilo bi fakat je**no da ima i hrvatski voiceover.

 

Nabavio sam jučer Uncharted: The Lost Legacy i jedva čekam da počnem.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 11:40 (JozoBozo121).
7 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav!
Imam nekih problema sa wi-fi konekcijom na ps4. (a ista stvar je i preko lan kabela, probao).
DL speed je 8, dok je UL speed 0.7.
Mada modem na kojeg se spajam ima DL brzinu 20+, a UL oko 4.5

Je li nešto u postavkama ne štima, je li ps4 ograničen da bolje jednostavno ne može ili je problem prašina pošto ga nisam čistio mjesecima? 
Ovo treće se čini izgledno, al nisam htio otvarati konzolu dok sve radi normalno.. 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
birra kaže...

Pozdrav!
Imam nekih problema sa wi-fi konekcijom na ps4. (a ista stvar je i preko lan kabela, probao).
DL speed je 8, dok je UL speed 0.7.
Mada modem na kojeg se spajam ima DL brzinu 20+, a UL oko 4.5

Je li nešto u postavkama ne štima, je li ps4 ograničen da bolje jednostavno ne može ili je problem prašina pošto ga nisam čistio mjesecima? 
Ovo treće se čini izgledno, al nisam htio otvarati konzolu dok sve radi normalno.. 

Hvala.

 Nije nikakav problem otvoriti i ocistiti konzolu

 

 

U tom videu ti je sve objasnjeno, doduse za slim verziju, ne znam koju ti imas

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice