PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.536
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
Cansee kaže...

 

E ovo za god of war za hrvatski, jel samo hrvatski u tim tehničkim stvarima ili i igra ima hrvatske titlove?

 

 Sve je prevedeno. Bilo bi fakat je**no da ima i hrvatski voiceover.

 

Nabavio sam jučer Uncharted: The Lost Legacy i jedva čekam da počnem.

 

super za titlove, ali za voiceover ne znam baš, ne znam koji bi hrvatski glumac mogao skinit Kratosa :)

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

super za titlove, ali za voiceover ne znam baš, ne znam koji bi hrvatski glumac mogao skinit Kratosa :)

Kako nema, evo ti samo 2 primjera iz glave:

 

Ćiro: Ajde šine uzmi taj luk, zgazit ćemo ih!!!!

 

Mamić: Je*em ti mater nordijsku, glup si, velik i smrdiš. Nabijem na ku*ac i tebe i Thora i Lokija i Odina...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
JozoBozo121 kaže...
Cansee kaže...

 

E ovo za god of war za hrvatski, jel samo hrvatski u tim tehničkim stvarima ili i igra ima hrvatske titlove?

 

 Sve je prevedeno. Bilo bi fakat je**no da ima i hrvatski voiceover.

 

Nabavio sam jučer Uncharted: The Lost Legacy i jedva čekam da počnem.

 

super za titlove, ali za voiceover ne znam baš, ne znam koji bi hrvatski glumac mogao skinit Kratosa :)

 Tocno to hahah

Ne daj boze igrice na hrvatskom jeziku lmao

13 godina
offline
PlayStation 4

Evo kome treba PS+ 

 

PlayStation®Plus Membership: 15 Months for the Price of 12

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUB15FOR12

Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Evo kome treba PS+ 

 

PlayStation®Plus Membership: 15 Months for the Price of 12

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUB15FOR12

 

Uopće mi nije jasno zašto su poskupili pretplatu kad non stop daju te popuste.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Zato jer imaju "veliku" bazu pretplatnika.
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Uopće mi nije jasno zašto su poskupili pretplatu kad non stop daju te popuste.

 

 Vjerojatno jer postoji dovoljno velik broj korisnika poput mene koji toliko ne igraju online, ali stari iznos im ipak nije bio problem. Sad kad je cijena ipak malo veća su ti počeli odustajati od pretplate pa ih moraju na neki način vratiti.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
PlayStation 4

Odigrao pola sata God of War nisam mogao više čini mi se dobraa 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

Evo kome treba PS+ 

 

PlayStation®Plus Membership: 15 Months for the Price of 12

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUB15FOR12

 

Uopće mi nije jasno zašto su poskupili pretplatu kad non stop daju te popuste.

psiholoski djeluju na igrace...prije ako nije bilo na akciji platio si 12 mjeseci 370 kn...i to je ajmo reć islo dosta ok...sada je cijena inace 470, pa kad puknu akciju i spuste cijenu na 370, to puno ljudi odmah kupi jer eto na akciji je....uglavnom, oni su svjesni da im to nitko nece kupovati za punu cijenu nego svi cekaju akciju...tako da se i prije i sada prodavala 12 mjesecna pretplata za iste pare (370 kn, ako izuzmemo povremene akcije koje su prije poskupljenja bile), s tim sto je sada cijena od 370 kuna akcijska i kupci lakse probiju psiholosku barijeru za kupnju iste...et ja mislim da to tako funkcionira :D

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

super za titlove, ali za voiceover ne znam baš, ne znam koji bi hrvatski glumac mogao skinit Kratosa :)

 

Nije bitno, kod nas ionako u svim filmovima i serijama glume Rene Bitorajac i Tarik Filipović, uglavilo bi se jedan od njih i ovdje. 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Cansee kaže...

 

super za titlove, ali za voiceover ne znam baš, ne znam koji bi hrvatski glumac mogao skinit Kratosa :)

 

Nije bitno, kod nas ionako u svim filmovima i serijama glume Rene Bitorajac i Tarik Filipović, uglavilo bi se jedan od njih i ovdje. 

 Ivo Gregurevic ili Mustafa Madarevic

PSN - darklydexter
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Hahhaa vrh :D

 

https://www.youtube.com/channel/UCWgV7W_LmZOI8sTXRTIzfdg/videos
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Hahhaa vrh :D

 

 I dalje izgleda bolje nego ijedna Xbone ekskluziva 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
PlayStation 4

Kako je ispoliran ovaj God of War, pa to je perverzija. Do najsitnijeg detalja. Pravi užitak igrati, predivno. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Mene je danas docekalo lijepo iznenadenje :D

Frend me nazvao i rekao je da njemu nisu uspjeli dostavit God Of War pa ih je preusmjerio na moju adreasu.

Ne moram ni spominjat da sam nakon toga promjenio stan, crko mi mob, internet i svi ostali komunikacijski kanali 

I am over 9000!!!
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ovi titlovi na našem u igri su mi super kad likovi razgovaraju, ali kad odem u opcije i tamo čitam opise oružja i šta ko može onda mi je bezveze prevedeno i čudno mi je tako da zbog toga mislim vratiti na standardne.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
nitro66 kaže...

Ovi titlovi na našem u igri su mi super kad likovi razgovaraju, ali kad odem u opcije i tamo čitam opise oružja i šta ko može onda mi je bezveze prevedeno i čudno mi je tako da zbog toga mislim vratiti na standardne.

Ma to je za klince koji ne znaju engleski (iako sam i protiv toga, bolje da djeca uče engleski kroz igre).

Nema nikakvog razloga da netko tko zna engleski igra igru s HR titlovima :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
nitro66 kaže...

Ovi titlovi na našem u igri su mi super kad likovi razgovaraju, ali kad odem u opcije i tamo čitam opise oružja i šta ko može onda mi je bezveze prevedeno i čudno mi je tako da zbog toga mislim vratiti na standardne.

Ma to je za klince koji ne znaju engleski (iako sam i protiv toga, bolje da djeca uče engleski kroz igre).

Nema nikakvog razloga da netko tko zna engleski igra igru s HR titlovima :-)

 

Ja sam jučer igrao par sati iz zajebancije s hrvatskim titlovima. Kako to sve smiješno izgleda kad se napiše na hrvatskom, mislim da nikad ne bih igrao igre da su na hrvatskom jer sve zvuči djetinjasto.  Btw. slomilo me kad sam vidio "šupljina za čaroliju", to je bio znak da se vratim na engleski. 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...
nitro66 kaže...

Ovi titlovi na našem u igri su mi super kad likovi razgovaraju, ali kad odem u opcije i tamo čitam opise oružja i šta ko može onda mi je bezveze prevedeno i čudno mi je tako da zbog toga mislim vratiti na standardne.

Ma to je za klince koji ne znaju engleski (iako sam i protiv toga, bolje da djeca uče engleski kroz igre).

Nema nikakvog razloga da netko tko zna engleski igra igru s HR titlovima :-)

 

Ja sam jučer igrao par sati iz zajebancije s hrvatskim titlovima. Kako to sve smiješno izgleda kad se napiše na hrvatskom, mislim da nikad ne bih igrao igre da su na hrvatskom jer sve zvuči djetinjasto.  Btw. slomilo me kad sam vidio "šupljina za čaroliju", to je bio znak da se vratim na engleski. 

 Nama starijima bi vjerojatno teško bilo naviknuti se na HR titlove, ali novim generacijama će biti normalno da je na hrvatskom.

P.S. kupujmo hrvatsko. 

13 godina
offline
PlayStation 4

Danas mi dolazi susjed kupio je nedavno Logitech volan G29 Driving force, ali koristi ga na PC-u.

Nema PS4 pa reko da isprobamo malo na GT Sport i u ostalim igrama.

Jel ga vi koji imate volan uopće koristite ili vam je nakon nekog vremena dosadio (ne da vam ga se montirat , izvlačiti iz ormara itd.)

Bio sam u iskušenju da ga kupim, ali sam se malo ohladio.

Mislim odigram tu i tamo koju vožnju ali ne stalno.

Ustvari mislio sam da će frendovi malo više zagristi pa da se natječemo kad ono niko ništa (nemaju vremena)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dao kolegi podatke od profila i on je izigrao sve igre šta su bile na njemu. Sada bi htio drugom kolegi dati da izigra te igre. Je li dosta promijeniti lozinku ili ovaj prvi kolega mora izbrisati profil da bi ja mogao dati tom drugom? Mislim, već sam promjenio lozinku i sve je vezano za moj broj mobitela.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Danas mi dolazi susjed kupio je nedavno Logitech volan G29 Driving force, ali koristi ga na PC-u.

Nema PS4 pa reko da isprobamo malo na GT Sport i u ostalim igrama.

Jel ga vi koji imate volan uopće koristite ili vam je nakon nekog vremena dosadio (ne da vam ga se montirat , izvlačiti iz ormara itd.)

Bio sam u iskušenju da ga kupim, ali sam se malo ohladio.

Mislim odigram tu i tamo koju vožnju ali ne stalno.

Ustvari mislio sam da će frendovi malo više zagristi pa da se natječemo kad ono niko ništa (nemaju vremena)

 

Ja sam kupio i stalak za volan, pa je uvijek montiran i ne moram se s time zafrkavati, samo ga rasklopim i stavim pred tv kad treba. Samo imam drugi problem - ohladio sam se od igre i dosadio mi GT Sport.  Možda je stvar i u tome da mi takve igre ne leže i onda nema one zabave koja me tjera da igram dalje. Imam jednog frenda koji ih igra cijeli život, na svakoj stazi ima neusporedivo bolje vrijeme od mene, ne mogu mu ni blizu i onda vidim koliko sam loš, pa online ni ne pomišljam igrati.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
nitro66 kaže...

Ovi titlovi na našem u igri su mi super kad likovi razgovaraju, ali kad odem u opcije i tamo čitam opise oružja i šta ko može onda mi je bezveze prevedeno i čudno mi je tako da zbog toga mislim vratiti na standardne.

 A ne mogu se staviti različiti jezici za te dvije stvari? Eng menu, hrv titlovi? To bi bilo cool.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Danas mi dolazi susjed kupio je nedavno Logitech volan G29 Driving force, ali koristi ga na PC-u.

Nema PS4 pa reko da isprobamo malo na GT Sport i u ostalim igrama.

Jel ga vi koji imate volan uopće koristite ili vam je nakon nekog vremena dosadio (ne da vam ga se montirat , izvlačiti iz ormara itd.)

Bio sam u iskušenju da ga kupim, ali sam se malo ohladio.

Mislim odigram tu i tamo koju vožnju ali ne stalno.

Ustvari mislio sam da će frendovi malo više zagristi pa da se natječemo kad ono niko ništa (nemaju vremena)

 

Ja samo isključivo sa G29 vozim. Riješio sam da mi je sve stalno montirano na stolu, samo ga pomaknem u stranu i pedale dole zarotiram da mi ne smeta.

Igram i na PCu i na playki. Taj volan je čudo.

 

Ma da, ja isto nemam živaca organizirat se za neke online sessione. Igram dok mi se da, a ne da imam obavezu s drugima igrat na silu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

Danas mi dolazi susjed kupio je nedavno Logitech volan G29 Driving force, ali koristi ga na PC-u.

Nema PS4 pa reko da isprobamo malo na GT Sport i u ostalim igrama.

Jel ga vi koji imate volan uopće koristite ili vam je nakon nekog vremena dosadio (ne da vam ga se montirat , izvlačiti iz ormara itd.)

Bio sam u iskušenju da ga kupim, ali sam se malo ohladio.

Mislim odigram tu i tamo koju vožnju ali ne stalno.

Ustvari mislio sam da će frendovi malo više zagristi pa da se natječemo kad ono niko ništa (nemaju vremena)

 

Ja samo isključivo sa G29 vozim. Riješio sam da mi je sve stalno montirano na stolu, samo ga pomaknem u stranu i pedale dole zarotiram da mi ne smeta.

Igram i na PCu i na playki. Taj volan je čudo.

 

Ma da, ja isto nemam živaca organizirat se za neke online sessione. Igram dok mi se da, a ne da imam obavezu s drugima igrat na silu :-)

 Evo baš je susjed otišao super je volan prije nego je došao kupio je i mjenjač . Tako da smo sve imali.

Par puta sam probao u Linksu ali mi nije bio gušt ko sad, a i mislim da u linksu nije bio GTSport.

Uglavnom super osjećaj dok sam se privikao na mjenjač i isključili smo sva pomagala tako da je u početku bilo teško.

Probali smo i sa Project cars 2, ali popizdio sam.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

Danas mi dolazi susjed kupio je nedavno Logitech volan G29 Driving force, ali koristi ga na PC-u.

Nema PS4 pa reko da isprobamo malo na GT Sport i u ostalim igrama.

Jel ga vi koji imate volan uopće koristite ili vam je nakon nekog vremena dosadio (ne da vam ga se montirat , izvlačiti iz ormara itd.)

Bio sam u iskušenju da ga kupim, ali sam se malo ohladio.

Mislim odigram tu i tamo koju vožnju ali ne stalno.

Ustvari mislio sam da će frendovi malo više zagristi pa da se natječemo kad ono niko ništa (nemaju vremena)

 

Ja samo isključivo sa G29 vozim. Riješio sam da mi je sve stalno montirano na stolu, samo ga pomaknem u stranu i pedale dole zarotiram da mi ne smeta.

Igram i na PCu i na playki. Taj volan je čudo.

 

Ma da, ja isto nemam živaca organizirat se za neke online sessione. Igram dok mi se da, a ne da imam obavezu s drugima igrat na silu :-)

 Evo baš je susjed otišao super je volan prije nego je došao kupio je i mjenjač . Tako da smo sve imali.

Par puta sam probao u Linksu ali mi nije bio gušt ko sad, a i mislim da u linksu nije bio GTSport.

Uglavnom super osjećaj dok sam se privikao na mjenjač i isključili smo sva pomagala tako da je u početku bilo teško.

Probali smo i sa Project cars 2, ali popizdio sam.

 

Je, treba vježbat :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Isprobao bio ghost recon i bila mi se svidjela pa sam je uzeo i kreće još jedna avantura. U kutiji je i season pass, ali ne vidim nikakav kod pa vjerovatno ništa od toga. Šteta što mi je the devision težak. Dobre igre. Barem meni su zabavne. Isprobao na pc far cry 5. Sviđa mi se, ali nikako ne mogu igrati igre iz prvoga lica.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

prosla zabava za vikend, presao God of War, igra je odlicna, i preporucujem ju svima. 

kardia mou min anisihis.
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
_itsmoriarty kaže...

prosla zabava za vikend, presao God of War, igra je odlicna, i preporucujem ju svima. 

 Koliko sati ti je trebalo da završiš?

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...
_itsmoriarty kaže...

prosla zabava za vikend, presao God of War, igra je odlicna, i preporucujem ju svima. 

 Koliko sati ti je trebalo da završiš?

 nisam siguran, jel se to moze nekako pogledati na ps-u ? ugl igrao sam ju skoro cijela dva dana i malo treceg. haha. 

kardia mou min anisihis.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice