PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.790
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
PlayStation 4

Znaci 60-ak sati ....ides na platinu 

 

I na kojoj tezini si igrao ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2018 20:36 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
_itsmoriarty kaže...

prosla zabava za vikend, presao God of War, igra je odlicna, i preporucujem ju svima. 

 Sad kad si se zasitio takvih igara kupi Crash Bandicoot

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

God of War 2018 

 

 

  • Main Story
    17 Hours
  • Main + Extras
    29½ Hours
  • Completionist
    51 Hours
  • All Styles
    21 Hours

 

PSN - DeniZg80
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Dao kolegi podatke od profila i on je izigrao sve igre šta su bile na njemu. Sada bi htio drugom kolegi dati da izigra te igre. Je li dosta promijeniti lozinku ili ovaj prvi kolega mora izbrisati profil da bi ja mogao dati tom drugom? Mislim, već sam promjenio lozinku i sve je vezano za moj broj mobitela.

 Trebao si mu samo reci da deaktivira tvoj profil da njegov ps4 nije primarni, 10sek u opcijama

Mozes i ti to uraditi preko sajta ali onda preko sajta nemas tu opciju 6 mjeseci tako da ako uradis to nek taj iduci kolega ka zavrsi samo deaktivira

 

 

I da usput pitam ove psn profile jeste li kupovali, moze li se radi koristenje tih profila dobiti ban konzole? 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Dao kolegi podatke od profila i on je izigrao sve igre šta su bile na njemu. Sada bi htio drugom kolegi dati da izigra te igre. Je li dosta promijeniti lozinku ili ovaj prvi kolega mora izbrisati profil da bi ja mogao dati tom drugom? Mislim, već sam promjenio lozinku i sve je vezano za moj broj mobitela.

 Nek ovaj prvi deaktivira svoju konzolu kao primarnu i pobriše acc. sa svoje konzole. Ako hoćeš radi vlastite sigurnosti promjeni šifru.

Znači najvažnije je da deaktivira konzolu.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
3D1N kaže...
mariclius kaže...
Dao kolegi podatke od profila i on je izigrao sve igre šta su bile na njemu. Sada bi htio drugom kolegi dati da izigra te igre. Je li dosta promijeniti lozinku ili ovaj prvi kolega mora izbrisati profil da bi ja mogao dati tom drugom? Mislim, već sam promjenio lozinku i sve je vezano za moj broj mobitela.

 Trebao si mu samo reci da deaktivira tvoj profil da njegov ps4 nije primarni, 10sek u opcijama

Mozes i ti to uraditi preko sajta ali onda preko sajta nemas tu opciju 6 mjeseci tako da ako uradis to nek taj iduci kolega ka zavrsi samo deaktivira

 

 

I da usput pitam ove psn profile jeste li kupovali, moze li se radi koristenje tih profila dobiti ban konzole? 

 Misliš onaj što prodaje acc. po njuškalu i facebook-u? 

Mislim da te neće BAN-at, ali ja to nebi kupovao nikad ne znaš.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
3D1N kaže...
mariclius kaže...
Dao kolegi podatke od profila i on je izigrao sve igre šta su bile na njemu. Sada bi htio drugom kolegi dati da izigra te igre. Je li dosta promijeniti lozinku ili ovaj prvi kolega mora izbrisati profil da bi ja mogao dati tom drugom? Mislim, već sam promjenio lozinku i sve je vezano za moj broj mobitela.

 Trebao si mu samo reci da deaktivira tvoj profil da njegov ps4 nije primarni, 10sek u opcijama

Mozes i ti to uraditi preko sajta ali onda preko sajta nemas tu opciju 6 mjeseci tako da ako uradis to nek taj iduci kolega ka zavrsi samo deaktivira

 

 

I da usput pitam ove psn profile jeste li kupovali, moze li se radi koristenje tih profila dobiti ban konzole? 

 Misliš onaj što prodaje acc. po njuškalu i facebook-u? 

Mislim da te neće BAN-at, ali ja to nebi kupovao nikad ne znaš.

 Ma da na to mislim ali direktno od stranaca 15-20dolara cijena

Samo je fazon izgleda sto citajuci po netu vecinom to traje 6 mjeseci pa je bolje gledati na to kao iznajmljivanje igre od pola godine

Mislim ono za fifu i nba bi mi se i isplatilo jer jbg za manje od pola godine ide nova :D

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Znaci 60-ak sati ....ides na platinu 

 

I na kojoj tezini si igrao ?

 igro na na onoj normalnoj, sredina. 

 

svejedno je bilo izazovno, sad kad sam presao cijeli main story, igram sa strane one side quests. 

 

 

kardia mou min anisihis.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
3D1N kaže...

 Ma da na to mislim ali direktno od stranaca 15-20dolara cijena

Samo je fazon izgleda sto citajuci po netu vecinom to traje 6 mjeseci pa je bolje gledati na to kao iznajmljivanje igre od pola godine

Mislim ono za fifu i nba bi mi se i isplatilo jer jbg za manje od pola godine ide nova :D

 

Netko od koga kupiš account će vrlo lako dokazati da je to njegov account i da mu je ukraden. Sony će mu ga onda vrlo vjerojatno vratiti, a možda i ti najebeš.

Ja to ne bih nikad uzimao. Nemaš nikakav argument u svoju korist da ti se netko i želi smilovati.

 

https://www.playstationnetwork.com/terms-of-service/ 

"You may not sell, buy, trade, or otherwise transfer your Online ID, Account or any personal access to PSN through any means or method, including by use of web sites."

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 9:25 (Bitanga).
15 godina
online
PlayStation 4

ja sam ih prije kupovao, jeftinije dosta nego normalno kupovanje igara no sve ti to ljudi vrate acc i nemozes im vise pristupit. ako je neki bolji seller on ce ti dat drugi acc ako ti se ovaj koji si kupio ponisti, ali vecinu boli k ako ti za 2 dana izgubis pristup. nije lose za kupnju nekih igara koje prodes za 5-10 sati i vise ne upalis a ne daje ti se hrpa love za nju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kolega penzioner dobio ps4 pro:) On ima full hd tv pa me zanima da li treba neku posebnu opciju upaliti u postavkama ili?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Kolega penzioner dobio ps4 pro:) On ima full hd tv pa me zanima da li treba neku posebnu opciju upaliti u postavkama ili?

 nek dobije i 4k tv pa da igra kak spada 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 17:57 (CrossDeath).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Kolega penzioner dobio ps4 pro:) On ima full hd tv pa me zanima da li treba neku posebnu opciju upaliti u postavkama ili?

 A kuka se kak su mirovine male...

 

Ništa posebno ne treba, plejka sama očita da je škrt i nema 4K TV.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
mariclius kaže...
Kolega penzioner dobio ps4 pro:) On ima full hd tv pa me zanima da li treba neku posebnu opciju upaliti u postavkama ili?

 A kuka se kak su mirovine male...

 

Ništa posebno ne treba, plejka sama očita da je škrt i nema 4K TV.

 Daj daj vidiš da čovjek ide korak po korak prvo je imao PS3 pa PS4 doće i 4K na red.

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
CrossDeath kaže...
birra kaže...

Pozdrav!
Imam nekih problema sa wi-fi konekcijom na ps4. (a ista stvar je i preko lan kabela, probao).
DL speed je 8, dok je UL speed 0.7.
Mada modem na kojeg se spajam ima DL brzinu 20+, a UL oko 4.5

Je li nešto u postavkama ne štima, je li ps4 ograničen da bolje jednostavno ne može ili je problem prašina pošto ga nisam čistio mjesecima? 
Ovo treće se čini izgledno, al nisam htio otvarati konzolu dok sve radi normalno.. 

Hvala.

 Nije nikakav problem otvoriti i ocistiti konzolu

 

 

U tom videu ti je sve objasnjeno, doduse za slim verziju, ne znam koju ti imas

 

Hvala, slim je. Vjerojatno ga i hoću otvoriti.. Ali sumnjam da je u prašini problem, pošto se sjećam da brzina nikad nije bila pretjerano visoka.. 
Čisto sam postavio ovdje ako je netko imao sličan problem pa da baci koju pametnu. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 20:09 (birra).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
birra kaže...

Hvala, slim je. Vjerojatno ga i hoću otvoriti.. Ali sumnjam da je u prašini problem, pošto se sjećam da brzina nikad nije bila pretjerano visoka.. 
Čisto sam postavio ovdje ako je netko imao sličan problem pa da baci koju pametnu. :)

 Ja sam nakon jedno godine i pol, dvije otvorio svoj originalni model i nije bilo ni trunke prašine, nešto malo, ali ništa što bi blokiralo prolaz zraka. U odnosu na kad je kupljen je postao dosta glasniji. Mijenjao sam termalnu pastu dvaput, drugi put sam promijenio jer sam mislio da sam stavio predebeli sloj, ali i to je pomoglo samo malo.

 

Sad sam kupio na eBayu neki kontroler za ventilator kojim sam malo spustio brzinu ventilatora pa je malo tiši, ali i dalje nisam našao uzrok zašto je postao glasniji nego kad je kupljen.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 20:20 (JozoBozo121).
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

i detroit become human ce biti na hrv :D

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tygaa kaže...

i detroit become human ce biti na hrv :D

 Kupujmo hrvatsko.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
birra kaže...

Hvala, slim je. Vjerojatno ga i hoću otvoriti.. Ali sumnjam da je u prašini problem, pošto se sjećam da brzina nikad nije bila pretjerano visoka.. 
Čisto sam postavio ovdje ako je netko imao sličan problem pa da baci koju pametnu. :)

 Ja sam nakon jedno godine i pol, dvije otvorio svoj originalni model i nije bilo ni trunke prašine, nešto malo, ali ništa što bi blokiralo prolaz zraka. U odnosu na kad je kupljen je postao dosta glasniji. Mijenjao sam termalnu pastu dvaput, drugi put sam promijenio jer sam mislio da sam stavio predebeli sloj, ali i to je pomoglo samo malo.

 

Sad sam kupio na eBayu neki kontroler za ventilator kojim sam malo spustio brzinu ventilatora pa je malo tiši, ali i dalje nisam našao uzrok zašto je postao glasniji nego kad je kupljen.

 

Gluposti radite s tim pastama. U životu nisam nikad nijednu pastu mijenjao ni na jednom uređaju. I nikad nijedan nije postao glasniji s vremenom zbog toga.

Pa čak i u serveri u firmama rade bez mijenjanja paste. Nisam nikad čuo da je netko iole normalan mijenjao pastu u serverima ili laptopima.

Pasta se mijenja jedino kad skidaš heatsink i nema nikakvog razloga da ju inače mijenjaš.

 

PS4 je glasan ko avion i tu nema pomoći. Trebaš čuti moj IBM server koji imamo u firmi kako zviždi dok je na 100% opterećenju.

Bitno je da se ne pregrijava. Ako smanjiš brzinu ventova onda će se više grijati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 21:03 (Bitanga).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

1. Gluposti radite s tim pastama. U životu nisam nikad nijednu pastu mijenjao ni na jednom uređaju. I nikad nijedan nije postao glasniji s vremenom zbog toga.

 

2. Bitno je da se ne pregrijava. Ako smanjiš brzinu ventova onda će se više grijati.

 1. Pastu nisam mijenjao jer sam mislio da će pomoći nešto puno, već jer je bilo ružno vrijeme taj vikend i nisam imao šta raditi pa eto, našao sam zanimaciju. 

 

2. Problem je što je konzola jako glasna, a iza ide skoro pa hladan zrak. Zrak je jedva mlak, a ventilator se vrti na maksimumu. Ovim sam spustio brzinu malo, tako da je zrak malo topliji, a konzola tiša. Nije se još ni jednom pregrijala tako da nema neki utjecaj na to.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
8 godina
offline
PlayStation 4

Najbolje kaj se zna vrtit na 100% u meniu neke igre, a za vrijeme igranja se smiri... nigdje logike

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
Bitanga kaže...

 

1. Gluposti radite s tim pastama. U životu nisam nikad nijednu pastu mijenjao ni na jednom uređaju. I nikad nijedan nije postao glasniji s vremenom zbog toga.

 

2. Bitno je da se ne pregrijava. Ako smanjiš brzinu ventova onda će se više grijati.

 1. Pastu nisam mijenjao jer sam mislio da će pomoći nešto puno, već jer je bilo ružno vrijeme taj vikend i nisam imao šta raditi pa eto, našao sam zanimaciju. 

 

2. Problem je što je konzola jako glasna, a iza ide skoro pa hladan zrak. Zrak je jedva mlak, a ventilator se vrti na maksimumu. Ovim sam spustio brzinu malo, tako da je zrak malo topliji, a konzola tiša. Nije se još ni jednom pregrijala tako da nema neki utjecaj na to.

 

A vjerojatno zato što PS4 ima manje ventilatora nego PC. Isto kao i laptop.

Ako se grafička grije njoj treba veliki protok zraka, ako se samo CPU jako grije onda mu treba manji protok zraka. Ako se oboje grije onda zuji ko vrag :-)

Na PCu nikad svi ventilatori ne vrište, samo onaj jedan od najkritičnije komponente, a i puno lakše rješavaju toplinu jer iz kućišta često ispuhuju veliki ventilatori koji su tihi. 

Prije bih okrivio senzore, loš OS vent handling, Sony nego termalnu pastu u cijeloj toj priči.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

Najbolje kaj se zna vrtit na 100% u meniu neke igre, a za vrijeme igranja se smiri... nigdje logike

 

Pa da, kad renderira 1000 frameova u sekundi u meniju :-)

Valjda je sony isprogramirao da čim više FPSa to se brže vrti vent.

Zato i lockaju sve igre na 30 FPSa da ne bude prebučno :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

Najbolje kaj se zna vrtit na 100% u meniu neke igre, a za vrijeme igranja se smiri... nigdje logike

Obično kad igre nemaju FPS limiter u meniju pa onda konzola radi na maksimumu.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
Santana kaže...

Najbolje kaj se zna vrtit na 100% u meniu neke igre, a za vrijeme igranja se smiri... nigdje logike

Obično kad igre nemaju FPS limiter u meniju pa onda konzola radi na maksimumu.

 

Tako je, CPU onda ima više posla i više se grije.

Brijem da je glavni problem u CPU temp vs GPU temp omjeru. Ovisno što se više grije konzola je bučnija ili tiša.

A jedan je sustav koji upravlja tim ventilatorima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
JozoBozo121 kaže...
Santana kaže...

Najbolje kaj se zna vrtit na 100% u meniu neke igre, a za vrijeme igranja se smiri... nigdje logike

Obično kad igre nemaju FPS limiter u meniju pa onda konzola radi na maksimumu.

 

Tako je, CPU onda ima više posla i više se grije.

Brijem da je glavni problem u CPU temp vs GPU temp omjeru. Ovisno što se više grije konzola je bučnija ili tiša.

A jedan je sustav koji upravlja tim ventilatorima.

 Danas sam prvi put čuo moj PS4 PRO da je malo glasniji i stvarno to je bilo u God of War meniju u igri sve ok.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže... 

Tako je, CPU onda ima više posla i više se grije.

Brijem da je glavni problem u CPU temp vs GPU temp omjeru. Ovisno što se više grije konzola je bučnija ili tiša.

A jedan je sustav koji upravlja tim ventilatorima.

 Meni se čini da je kontrola ventilatora bazirana na opterećenju konzole, a ne na temperaturi samog APU-a. Temperature CPU-a i GPU-a bi trebale biti gotovo identične jer se nalaze na istom komadu silicija veličine jedne manje kovanice. Naravno, GPU ima više vata od CPU-a.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dobio ps4 pro, a ne kupio. Namjestio mu sve i dao mu metal gear 5 tako da sam mjesec,dva miran:) Čovjek uvijek kad je dobra igra prođe ama baš sve misije na normal pa na hard.
Dok sam igrao fifu i karijeru pa kad bi kupovao neke igrače i kad bi počeli pregovori ps4 pro je zujao nenormalno. Nisam kužio kako u toku utakmice ne zuji toliko. Eto sad kužim kad ste to objasnili:)
Tek danas kad penziću sve namještao skužio da one male slušalice šta dođu uz ps4 imaju i neki mikrofon. Dobro će mi doći kad igram online. Jučer malo ghost recon igrao. Mislim da sam najgori igrač šta su mogli vidjeti ovi koje sam pozvao da mi pomognu u misijama. Sam sebi sam se smijao:)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
Bitanga kaže... 

Tako je, CPU onda ima više posla i više se grije.

Brijem da je glavni problem u CPU temp vs GPU temp omjeru. Ovisno što se više grije konzola je bučnija ili tiša.

A jedan je sustav koji upravlja tim ventilatorima.

 Meni se čini da je kontrola ventilatora bazirana na opterećenju konzole, a ne na temperaturi samog APU-a. Temperature CPU-a i GPU-a bi trebale biti gotovo identične jer se nalaze na istom komadu silicija veličine jedne manje kovanice. Naravno, GPU ima više vata od CPU-a.

 

Moguće da nikad nećemo saznati :-)

Anyway, i dalje odgovorno tvrdim da je igranje sa pastom totalna glupost.

 

Drugi put dok ti bude dosadno zamijeni sve gumice na pipama i vodokotlićima, veća je korist :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 22:40 (Bitanga).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže... 

Drugi put dok ti bude dosadno zamijeni sve gumice na pipama i vodokotlićima, veća je korist :-P

 Promijenio sam ja i regulator tlaka u vodovodnom šahtu taj dan 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice