PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
solaris kaže...
DeniZg kaže...

 Zašto bi FHD slika izgledala lošije na ekranu više rezolucije, u odnosu na ekran niže rezolucije? Pogotovo ako su iste dijagonale.

Nemoj uzimati monitor koji nije 16:9 jer ćeš imati crne crte sa strane.

 

 Nece li u tom slucaju slika biti skalirana? Mislim da niti osim 16:9 drugih monitora nema, tj ima, al ovi su najzastupljeniji. 

 

Naravno da hoće. Bit će mutno. Uvijek je mutno ako upscalea na višu rezu koja nije multiplier native rezolucije. Jedino 1080p u 4k je ok. Ono, nije baš užasna drama, ali dok usporediš primjeti se razlika. Dok igraš tako dulje vrijeme ne smeta.

I ovo što ti DeniZg kaže, gledaj 16:9, a ako nije da ima opciju za aspect ratio. Ja sam imao jedan Dell monitor koji nije imao tu opciju pa je igranje playke bilo nemoguće s njim jer je stretchao sliku.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
solaris kaže...
DeniZg kaže...

 Zašto bi FHD slika izgledala lošije na ekranu više rezolucije, u odnosu na ekran niže rezolucije? Pogotovo ako su iste dijagonale.

Nemoj uzimati monitor koji nije 16:9 jer ćeš imati crne crte sa strane.

 

 Nece li u tom slucaju slika biti skalirana? Mislim da niti osim 16:9 drugih monitora nema, tj ima, al ovi su najzastupljeniji. 

 Skaliranje ti neće stvarati razliku u kvaliteti slike. Pogledaj link

Uostalom, vjerojatno možeš na 4K monitor staviti da prikazuje 1080p rezoluciju.

 

Spomenuo je 2k i 3k rezolucije (što god to bilo).

1080p i 4k je ok, jer je 1px -> 4px, što je cijeli broj.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

Imate Detroit: Become Human demo za skinuti
3 gige 
Pa tko hoce neka proba 
Inače, igra izlazi za cca mjesec dana.

 Odigrao jednom, budem još pokoji put reda radi. Imam tu igru na radaru otkad je najavljena i skoro sigurno ju uzimam čim se pruži šansa. Osim ako se ispostavi da su baš gadno nešto zeznuli.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4
 
0 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Overcooked je cca 50kn sad na akciji. Jel igrao tko? Kakva su iskutva?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
interist89 kaže...

Overcooked je cca 50kn sad na akciji. Jel igrao tko? Kakva su iskutva?

 

Ja sam probao na PCu (dobio u nekom humble monthlyu). Bilo mi je glupo.

Imaš 2,3 kuhara, moraš spremati jela po nekim receptima, sjeckaš luk, mrkvu, kuhaš.

Sam je gotovo nemoguće igrati, možda bi bilo zabavno jednom da se raspljugaš s ekipom. Al ono, ima i pametnijih stvari :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
interist89 kaže...

Overcooked je cca 50kn sad na akciji. Jel igrao tko? Kakva su iskutva?

 Ako imaš barem 2 (najbolje 3) frenda uzmi obavezno. Igra je totalna ludnica u local coopu s više igrača. Solo nisam probao, ali pretpostavljam da je smećasto ko što Bitanga veli. Ali nije ni zamišljena da se igra solo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
PlayStation 4

Beyond: Two Souls and Rayman Legends are your PS Plus titles for May 2018

 

Moj PC  
11 0 hvala 10
15 godina
offline
PlayStation 4

Imam za iskoristit 14 dana free ps+ pa jel mogu ja to sad aktivirat i uzet te besplatne igre za ovaj mjesec i onda za 5.? Znam da ih necu moc igrat kad pretplata istekne al bi ih htio imat pa kad kasnije opet uzmem pretplatu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mar123 kaže...

Imam za iskoristit 14 dana free ps+ pa jel mogu ja to sad aktivirat i uzet te besplatne igre za ovaj mjesec i onda za 5.? Znam da ih necu moc igrat kad pretplata istekne al bi ih htio imat pa kad kasnije opet uzmem pretplatu. 

 Da.

6 godina
offline
PlayStation 4

Beyond Two Souls planiram kupiti vec pola godine, tako da je meni ovo super deal. 

 

 

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Super je igra.
Preporučam da odaberete igranje kronološkim redoslijedom događanja.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 20:30 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
E cool, ovaj Beyond mi je postao interesantan neki dan jer nisam znao da se može u coopu, a Raymana sam trebao već odavno uzeti pa nikako.

Šta je da je, odlična PS+ godina zasad.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Opet ništa za VR.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Opet ništa za VR.

 A ništa prodaj ga dok još nešto možeš dobiti za njega.

Sad je pravo vrijeme.

 

P.S. kupi rađe lutku na napuhavanje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 23:32 (hummer0).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Super je igra.
Preporučam da odaberete igranje kronološkim redoslijedom događanja.

 Moram priznati da se meni više svidjelo ići nekronološkim slijedom. Bilo mi je zanimljivije jer onda sam počneš povezivati događaje, a kad ideš kronološki onda mi se činilo kao da mi je sve servirano na pladnju. Više volim kad malo moram upregnuti vijuge. 

 

Isto tako više volim pogledati Star Wars slijedom kojim je sniman, a ne kronološki. Ovisi o osobi kako više voli.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
PlayStation 4

Kupio PES2018 na popustu. Najbolji nogač na plejki. 97 kn.

Dvoumio sam se jer imam 2017, al cijena je super.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 23:30 (hummer0).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...

Opet ništa za VR.

 A ništa prodaj ga dok još nešto možeš dobiti za njega.

Sad je pravo vrijeme.

 

P.S. kupi rađe lutku na napuhavanje.

 

Si ti vidio na kaj liče te lutke? Koma.

A za one od 20k € nemam para.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Opet ništa za VR.

 Ja cu svojeg prodat,vec je posteni sloj prasine na njemu. Rezolucija mi ubija svaku volju da ga upalim.

PSN:Tomislav025
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

jel neko prodaje polovni ( sto jeftiniji to bolji :D ) tv ili moze preporuka za neki novi ali da nije skup. Imam ok tv kod kuce, ali vidim da sad to teze funkcionira sa vise ljudi u kuci pa bih htio bas svoj da mogu igrat kad ocu i koliko ocu :D sad za prvu ruku bih htio nesto sto jeftinije, a kad skupim malo novaca uzet cu nesto posteno, jer ne bi sad nesto izmedju uzimao

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...
Bitanga kaže...

Opet ništa za VR.

 Ja cu svojeg prodat,vec je posteni sloj prasine na njemu. Rezolucija mi ubija svaku volju da ga upalim.

 

Aha... meni je zasad Ultrawings jedini tip igre koju se isplati igrati u VRu, na duge staze. Šteta što nema neku dublju poantu.

Probao sam neki dan EVE Valkyrie, to je tako glupa igra da je to strašno.

Da nemam klince i ja bih ga prodao. Oni tu i tamo nešto odigraju pa neka im je.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4
Pozdrav svima,

slučajno sam downloado verziju 5.53 i nije instalirana,zna li itko kako izbrisati taj download?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da li netko ima fallout 4 da provjeri da li je točno da se može igrati iz trećeg lica, a da se to promjeni kad se stisne touchpad?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Beyond - Two souls i Rayman Legends na PS+ za 5mj. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Beyond - Two souls i Rayman Legends na PS+ za 5mj. 

 Bilo već, sad čekamo 6. mjesec  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Beyond - Two souls i Rayman Legends na PS+ za 5mj. 

 Spike nam je došapnuo još jučer.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jurassic Park kaže...
Pozdrav svima,

slučajno sam downloado verziju 5.53 i nije instalirana,zna li itko kako izbrisati taj download?

 

Obrisat ćeš ga tako da ga instaliraš!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

dobra ps+ ponuda, neke sam igrao neke će mi prijatelj poslat

sony sve bolji i bolji otkako su poskupili ps+ :D

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Pocea san jucer igrat Bloodborne dlc. Ludwig se bas lipo izivljava na meni.. cca 60 lvl i saw cleaver +9.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Pocea san jucer igrat Bloodborne dlc. Ludwig se bas lipo izivljava na meni.. cca 60 lvl i saw cleaver +9.

 Ahahaha on je zaj***n pa kako ti nije level deset saw cleaver već?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice