PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.759
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

 Ovo boldirano nije bas tako, igre koje su free to play, npr Fortnite Battle Royale, mozes igrati online i bez PS Plus pretplate.

 

Ma ok, free to play je free to play, logično. 

16 godina
offline
PlayStation 4

sancta domenica popust 30 posto na igre i opremu kod je ARGENTINA30

 

Super deal je cod ww za 139kn ili 209kn igra i neka kolekcionarska kutija sa casama i slicno...

Moj PC  
5 0 hvala 8
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

sancta domenica popust 30 posto na igre i opremu kod je ARGENTINA30

 

Super deal je cod ww za 139kn ili 209kn igra i neka kolekcionarska kutija sa casama i slicno...

 Naručio ovaj box čisto iz znatiželje, hvala.

11 godina
offline
PlayStation 4

Fifa 19 preorder izasla 384kn, po meni best deal do sad.

Kovačić
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

God of War mora baš biti kupljen u HR da bi imao HR titlove ili može i izvana?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav,

 

prodao bi GOW Day One Edition igran svega par sati.

 

Zagreb i okolica jer ne šaljem poštom, ako ima zainteresiranih slobodno se javite na PM za cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 19:08 (CptJack93).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...

God of War mora baš biti kupljen u HR da bi imao HR titlove ili može i izvana?

 Da.

11 godina
offline
PlayStation 4

Pozz...

 

Prije par dana je bilo nevrijeme, nisam iskljucio na vrijeme ps4. I nakon toga drugi dan nema slike, normalne se pali i sve, al nema slike, kolega koji se donekle razumije, kaze da je izgorio ulaz za HDMI. Pa me sad zanima , dali netko zna di bi mogo odnjesti , u okolici osijeka, da ne moram daleko slati i kolko bi bio popravak od prilike? lp 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Je li netko od vas igrao Horizon, God of War i Detroit na običnom PS4? Kako izgledaju, imaju li uopče kakav anti aliasing? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne mora biti kupljen u hrv da bi imao nase titlove. Gledaj koja je CUSA oznaka ako pricamo o fizickom disku, moj je npr kupljen u ceskoj rekao bih, i ima hrvatske titlove, medju ostalim jezicima.

Nisam doma pa neznam sad ali ti mogu javiti koji cusa je na disku tako da mozes potraziti.

Digitalna verzija mislim da je vezana za ps store
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
CUSA07419 ti ima hrvatski titl na disk izdanju, neznam koji se kod nas prodaje, ali eto bilo gdje da kupis disk s tom oznakom imat ces nase titlove
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
razermario kaže...

Pozz...

 

Prije par dana je bilo nevrijeme, nisam iskljucio na vrijeme ps4. I nakon toga drugi dan nema slike, normalne se pali i sve, al nema slike, kolega koji se donekle razumije, kaze da je izgorio ulaz za HDMI. Pa me sad zanima , dali netko zna di bi mogo odnjesti , u okolici osijeka, da ne moram daleko slati i kolko bi bio popravak od prilike? lp 

 Proguglaj, 😊 ima u osijeku netko ko zna sa lemilicom raditi, probaj u neki tv servis i slicno, ako je u pitanju samo HDMI nije to njima problem izmijeniti, iako bi ja radje u ovlasteni servis, nebi trebalo puno kostati mozda 100kn. Proguglaj to ti je najbolje! 😉✌️

Odmori se u Istini! :))
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
razermario kaže...

Pozz...

 

Prije par dana je bilo nevrijeme, nisam iskljucio na vrijeme ps4. I nakon toga drugi dan nema slike, normalne se pali i sve, al nema slike, kolega koji se donekle razumije, kaze da je izgorio ulaz za HDMI. Pa me sad zanima , dali netko zna di bi mogo odnjesti , u okolici osijeka, da ne moram daleko slati i kolko bi bio popravak od prilike? lp 

 

HDMI "izlaz" ne ulaz :-P

Jesi probao na drugom TVu?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
razermario kaže...

Pozz...

 

Prije par dana je bilo nevrijeme, nisam iskljucio na vrijeme ps4. I nakon toga drugi dan nema slike, normalne se pali i sve, al nema slike, kolega koji se donekle razumije, kaze da je izgorio ulaz za HDMI. Pa me sad zanima , dali netko zna di bi mogo odnjesti , u okolici osijeka, da ne moram daleko slati i kolko bi bio popravak od prilike? lp 

 Jesi imao uključen RemotePlay ako jesi probaj se spojiti preko kompa.

Što se tiče popravak cijene se kreću od 400- 700 kn u ZG. I ovisi jel otišao samo HDMI čip ili još nešto.

Ako ti neko drugi bude popravljao ( ne ovlašteni ) imaj na umu da ima više vrsta tih HDMI čipova ovisi o modelu konzole.

Jesi probao na neki drugi ulaz na TV-u HDMI.

 

P.S. kao što sam i prije spomenuo ljudi aktivirajte si taj RemotePlay jer ako vam rikne HDMI chip možete igrati na kompu, a ujedno provjeriti jel konzola radi.

Naravno i najvažniju stvar (ili možda nije) spojite se preko kompa i vratite save filove ako nemate autoupload.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 22:43 (hummer0).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...

Je li netko od vas igrao Horizon, God of War i Detroit na običnom PS4? Kako izgledaju, imaju li uopče kakav anti aliasing? 

 Ma izgledaju ko super mario na super nintendu...

 

Normalno da prelijepo izgledaju, razlika je u nijansama te u nekim igrama u fpsu. Zasad nisam zamijetio znacajnu razliku u izgledu igre izmedu pro i obicne verzije.

BTW nisam cjepidlaka po tom pitanju pa ne znam koliko ti je relevantan komentar.

 

Ne znam zasto ljudi misle da je razlika kao nebo i zemlja na obicnoj verziji ps-a i na pro verziji?

I am over 9000!!!
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav zanima me da li su xbox one s i ps4 sto se tice vizualnog(grafickog) prikaza igara isti?Naime kupio bih xbox samo da odigram forzu horizon 3 pa ako xbox ne kaska u grafickom pogledu za plejkom mozda bih odigrao.jos koji naslov na njemu(tipa ac origins,far cry 5 i sl

)dok ne izadje last of us 2?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Pozdrav zanima me da li su xbox one s i ps4 sto se tice vizualnog(grafickog) prikaza igara isti?Naime kupio bih xbox samo da odigram forzu horizon 3 pa ako xbox ne kaska u grafickom pogledu za plejkom mozda bih odigrao.jos koji naslov na njemu(tipa ac origins,far cry 5 i sl

)dok ne izadje last of us 2?

 Ne kaska nimalo, fifa 17 i tomb radier recimo šta sad imam na xboxu su iste kao na ps4, a forza 7 izgleda stvarno odlično, jedna od ljepsih igri šta sam igrao

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
razermario kaže...

Pozz...

 

Prije par dana je bilo nevrijeme, nisam iskljucio na vrijeme ps4. I nakon toga drugi dan nema slike, normalne se pali i sve, al nema slike, kolega koji se donekle razumije, kaze da je izgorio ulaz za HDMI. Pa me sad zanima , dali netko zna di bi mogo odnjesti , u okolici osijeka, da ne moram daleko slati i kolko bi bio popravak od prilike? lp 

 Pozdrav!
Točno ovo se i meni dogodilo.

Nisam sigurno da ju je udario grom, ali ujutro je jako negdje blizu udarilo, i odmah sam počupao sve iz struje.

Kad sam drugi dan upalio ps4, nema slike.Znači, ne mogu ni ući u safe mode.

Zanimljivo je da imam PS3 na drugom HDMI ulazu i on radi sve super.

Televizija i sve ostalo radi, samo PS4 neće.

Prije par godina sam imao na PS3 onaj red eye of death, i bacio plejku.Nisam znao da i četvorke imaju te nekakve mane.

Koliko je moguće da je otišao HDMI port i ako neko zna dali ima u okolici Pule za popravak?

Hvala svima unapred!

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Pozdrav zanima me da li su xbox one s i ps4 sto se tice vizualnog(grafickog) prikaza igara isti?Naime kupio bih xbox samo da odigram forzu horizon 3 pa ako xbox ne kaska u grafickom pogledu za plejkom mozda bih odigrao.jos koji naslov na njemu(tipa ac origins,far cry 5 i sl

)dok ne izadje last of us 2?

 Mislio sam ti predložiti da kupiš novu grafičku i odigraš na PC-u ako je samo zbog Forze, ali tebi treba cijeli novi onda. Najbolje onda da uzmeš neki s njuškala, daju se naći novi za 1500 kuna i manje već. 

 

Samo, xbox nije lako baš prodati poslje, računaj na to.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...

Je li netko od vas igrao Horizon, God of War i Detroit na običnom PS4? Kako izgledaju, imaju li uopče kakav anti aliasing? 

 Igrao sve tri i sve tri me odusevljavaju i graficki i kao igre. Nisam primjetio na grafici bilo sta na sta bi se mogao pozaliti. Ustvari u GOW primjetim tu i tamo poneki frejm drop, ali veoma rijetko i nije bas puno primjetno, kako vidim najvise se desava pri cutsceni kada otvara neka vrata.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 10:39 (arnes_king).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Pozdrav zanima me da li su xbox one s i ps4 sto se tice vizualnog(grafickog) prikaza igara isti?Naime kupio bih xbox samo da odigram forzu horizon 3 pa ako xbox ne kaska u grafickom pogledu za plejkom mozda bih odigrao.jos koji naslov na njemu(tipa ac origins,far cry 5 i sl

)dok ne izadje last of us 2?

 

Računaj jedino da je Forza Horizon 3 lockana na 30FPSa na Xboxu (čak i Xbox One X). Za jednu tako brzu racing igru to je jako loše, iako je FPS savršeno stabilan na 30.

I Forza Horizon 3 i Forza Motorsport 7 su mi jedne od najdražih racing igara, i vjerojatno bih kupio Xbox samo radi njih, kad bi bile u 60 FPSa. Ovako ću ih i dalje igrati na PCu. Prekrasne su.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

Obje rade na xb1x u 4k HDR10 i 60fps lock.

Tako da provjeri prije nego nesto napises.

 

Ps FH4 ce isto radit...

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 12:41 (4mal).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Obje rade na xb1x u 4k HDR10 i 60fps lock.

Tako da provjeri prije nego nesto napises.

 

Ps FH4 ce isto radit...

 

Citiraj, jer piše da ima 4k patch za Xbox One X, ali da je i dalje 30 FPSa. Mislio sam isključivo na FH3, ne na Forzu7. Koliko vidim Forza 7 ima 60 FPS lock što je odlično.

FH3 je starija igra pa im se očito nije dalo zajebavati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 12:47 (Bitanga).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Znaci nemam beda sa xb1?

A za prodaju me i ne brine bas...prodao sam prosle godine x360 rgh za 1100 kn tako da ako i izgubim koju kunu ne igra mi ulogu.

Zao mi je sto nema.toliko ekskluziva kao plejka,vidio sam quantum break,valja li to icemu?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
big_guy kaže...

Pozdrav zanima me da li su xbox one s i ps4 sto se tice vizualnog(grafickog) prikaza igara isti?Naime kupio bih xbox samo da odigram forzu horizon 3 pa ako xbox ne kaska u grafickom pogledu za plejkom mozda bih odigrao.jos koji naslov na njemu(tipa ac origins,far cry 5 i sl

)dok ne izadje last of us 2?

 

Računaj jedino da je Forza Horizon 3 lockana na 30FPSa na Xboxu (čak i Xbox One X). Za jednu tako brzu racing igru to je jako loše, iako je FPS savršeno stabilan na 30.

I Forza Horizon 3 i Forza Motorsport 7 su mi jedne od najdražih racing igara, i vjerojatno bih kupio Xbox samo radi njih, kad bi bile u 60 FPSa. Ovako ću ih i dalje igrati na PCu. Prekrasne su.

 

 Ok fulo sam za FH3 ali vidis da si isto napisao i za FM7 da nije 60

tako da oboje smo bili krivu rista 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...
Bitanga kaže...
big_guy kaže...

Pozdrav zanima me da li su xbox one s i ps4 sto se tice vizualnog(grafickog) prikaza igara isti?Naime kupio bih xbox samo da odigram forzu horizon 3 pa ako xbox ne kaska u grafickom pogledu za plejkom mozda bih odigrao.jos koji naslov na njemu(tipa ac origins,far cry 5 i sl

)dok ne izadje last of us 2?

 

Računaj jedino da je Forza Horizon 3 lockana na 30FPSa na Xboxu (čak i Xbox One X). Za jednu tako brzu racing igru to je jako loše, iako je FPS savršeno stabilan na 30.

I Forza Horizon 3 i Forza Motorsport 7 su mi jedne od najdražih racing igara, i vjerojatno bih kupio Xbox samo radi njih, kad bi bile u 60 FPSa. Ovako ću ih i dalje igrati na PCu. Prekrasne su.

 

 Ok fulo sam za FH3 ali vidis da si isto napisao i za FM7 da nije 60

tako da oboje smo bili krivu rista 

 

Nisam nigdje napisao da FM7 NIJE u 60 FPSa, to si ti sam zaključio. U tom trenutku nisam imao nikakve informacije o FM7 na Xbox One X.

Očito je da pričam o AND conditionu, a ne OR :-P znači obje moraju biti u 60FPSa. :-P

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

Eto sad moras kupit xbox konzolu :-p

Jer ce uz FM7 i FH4 biti 60lock

zapravo kupit ces XB1X kad dojde FH4 i am right  

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 13:50 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Eto sad moras kupit xbox konzolu :-p

Jer ce uz FM7 i FH4 biti 60lock

zapravo kupit ces XB1X kad dojde FH4 i am right  

 

Pa da, to je dobar razlog. Dok dođe FH4 bundle brijem da kupujem.

Samo pazi sad sljedeću dilemu. Da li G29 volan radi na Xboxu? :-) jer kolko sam čitao ne radi :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 15:11 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Pa da, to je dobar razlog. Dok dođe FH4 bundle brijem da kupujem.

Samo pazi sad sljedeću dilemu. Da li G29 volan radi na Xboxu? :-) jer kolko sam čitao ne radi :-D

 Ali zašto kupiti XONE kad to možeš igrati i na PC-u?

13 godina
offline
PlayStation 4

G29 1400 Kn u SD sa popustom , ali ništa od kupovine riknula mi perilica suđa. 

 

Kome još treba XBOX ONE uz PS4 PRO( bačen novac).

 

http://www.ign.com/articles/2018/06/21/playstation-4-was-the-best-selling-console-for-may-2018

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 15:30 (hummer0).
Moj PC  
1 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice