PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.313
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Evo vam malo Red Dead Redemption 2 hypa.

 

"After finally seeing Red Dead Redemption 2 in action for the first time, it’s clear that the next great Western is not a film. It’s Red Dead Redemption 2… The Old West comes alive in Red Dead Redemption 2 not solely through its environment, but through the characters the player interacts with; from brief encounters with travelers on the road, to Arthur’s weather-beaten gang compatriots, to the lawmen and last remaining rival gangs pursuing the gang who loom large over the proceedings. This is a world as beautiful as it is violent and unforgiving and Arthur is a product of it as much as the folk he encounters." – Telegraph

 

"There’s a sense of connection in Red Dead Redemption 2 I’ve never seen in a game before. Everything has its place and everyone has a purpose… There’s deep-rooted connection between you, your actions and the surrounding world, which is critical to everything that Red Dead Redemption 2 is… Rockstar made an interesting point when talking about the game – it never wants you to feel as though being pushed in a certain direction, or that the developer is somehow guiding you. Every decision is yours, and you have to live by those decisions, no matter how good or bad they are." - IGN

 

“Having seen it, and having thought about it, I assure you that it has exceeded all my expectations. RDR2 is the game that the fans of the genre have been dreaming of since they said goodbye to John Marston in 2010... In hardly no time at all, I left with a feeling that I had been witness to a new generation in videogames.”– Hobby Consolas

 

“Well get ready to have your socks knocked off – RDR2 is graphically majestic. The sceneries are breath-taking, the panoramas and the whole ambience is very impressive. It’s rich, it’s dense and it’s chock full of details… The attention to detail is everywhere and plentiful, RDR2 offers a sheer volume of detail never seen before with a degree of polish that only Rockstar knows how to do. Mind blowing.”– Jeuxactu

 

"It’s just incredible how many charming details are packed into the world of Red Dead Redemption 2, how the developers have meticulously given thought to the smallest subtleties, and how utterly breathtaking the first impression of the world is… As the lights in the Rockstar demo room turned back on, I was dumbfounded. I did not expect an evolution this significant. The world, the interaction with it, the small and large details – all of it seems to amount to one of the best open worlds one has ever experienced in a game." - GamePro

 

“Red Dead Redemption 2 goes beyond the open-world concept… The game impressed us with its ethereal panoramas, intense and ferocious gun battles and, again, its ability to convey the ruthlessness of true frontier life, even more so the fully interactive representation of the West. But what really left us speechless was the work to rebuild and restructure artificial intelligence... After Red Dead Redemption 2 releases, for free roaming and contemporary games things will never be the same”– Everyeye

 

"Rockstar’s dedication to the medium continues. It fuses new gameplay experiences with ground-breaking visual technology -  Gun fighting, soundtrack, and the new camp system have expanded the possibilities of what is possible in videogames....The most revolutionary system in RDR2 is the camp. It’s the first time I have seen anything like this in a game […] this new addition is as revolutionary as GTAV’s character switching...I had just a very small glimpse of what is shaping up to be a huge game, but what I did see blew me away to an immeasurable degree" - Famitsu

 

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

 Meni pak nekaj fali u tim njihovim igrama. 
FarCry mi je fora na pocetku no kasnije dosadi.Presao sam FC3 i to je dobra igra jer je uvela puno noviteta dok ovi dva-tri kasnije mi izgledaju kao ista stvar. Guerrilla studio je prvi put probao napravit takvu igru i odma su je napravili boljom i zanimljivijom (HZD)
Assasins Creed mi je takva dosada od samog pocetka da ti to ne mogu objasnit. The Crew ista stvar, a dvojka ne izgleda nista bolje. 
Igre kao Division jednostavno ne igram i onda mi tu ostaje jedino R6 Siege koji mi je odlican i For Honor kojeg nisam igrao no cini mi se fora.

 

EA jos gore prolazi kod mene. Nisam vec par godina kupil nit jednu njihovu igru. 

 

Trenutno na vidiku mi je RDR2, The Last of US 2 od igara koje cu sigurno kupit za neke druge moram jos vidjet :)

 

Da, slažem se, igre su generičke osim RaymanaThe Divisiona i For Honora koje su dosta originalne. AC Black Flag mi je jedna od najboljih i najfrustrirajućih igara istovremeno. AC Origins mi je bio super, ali dok sam odigrao priču to je bilo to.

Za RB6 se većinom svi slažu da je najbolja takva igra, ali me ubija farmanje operatora, kao što rekoh nemam vremena toliko se posvetiti jednoj igri (pogotovo nezanimljivom FPSu).

The Crew je bio smeće, ali The Crew 2 je sasvim solidna za ubiti vrijeme do dolaska Forze Horizon 4. Radi i na PCu i na PS4 sa DS4 kontrolerom, G29 volanom i sa Hotas 4 joystickom, nešto što jako cijenim kod takvih igara. Sjedneš, odvoziš par utrkica, poslije svake utrke dobiješ neke loot dropove, i ugasiš. Često mi je to bolje nego "morati odigrati igru do kraja" da vidim priču.

Ghost Recon Wildlands je poprilično dobra igra i za singleplayer i multiplayer. Meni puno zanimljivija nego planetarno popularni Fortnite koji me iznervira nakon 2 partije.

U Far Cry 5 ima par sitnica koje bih promijenio, ali inače mi je sasvim odlična igra, prvi Far Cry koji mi se svidio. Dok vidiš koliko soundtrackova ima igra onda skužiš koliku produkciju je imala.

Steep nije neka mega spektakularna igra, ali svaki put dok ju zaigram me zabavi neko vrijeme. Nema roka trajanja.

South Park igre isto vrijedi odigrati, barem prvi dio. Puno zabavnije nego QuanticDream igre.

 

Ubisoft je počeo i igre reklamirati sa trailerima iz real lifea (prvo za Division, pa i Far Cry5 poslije), nešto što mi je jako dobra fora.

 

I dalje mislim da su im igre tehnički savršenije od dosta ostalih igara. Mislim na dorađenost sučelja, menija, razne opcije, fluidnost, mrežnu komponentu, community, ukupni dojam.

I rade na svim platformama, nisu ekskluzive. Rađe to podržavam.

 

Origin igre su slažem se još gore, ali bar imaju prihvatljivu pretplatu za 4€, navodno to sad još i proširuju. Kao koncept mi je to ok, platiš, odigraš i prestaneš plaćati. Na PCu isto doduše, na PS4 to ne možeš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 13:44 (Bitanga).
16 godina
offline
PlayStation 4

Meni su Ubijeve igre tehnički dosta dobro odrađene, ali kaskaju u kreativi. Koncept i ideja su im načelno izvrsni, ali realizacija često puta jako loša. Dosta repetitivno i na kraju i dosadno. Uopće ne znaju ispunit svijet sadržajem koji bi me zadržao. Ovo što pišem je generalni stav, ima (rijetkih) iznimaka.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Meni su Ubijeve igre tehnički dosta dobro odrađene, ali kaskaju u kreativi. Koncept i ideja su im načelno izvrsni, ali realizacija često puta jako loša. Dosta repetitivno i na kraju i dosadno. Uopće ne znaju ispunit svijet sadržajem koji bi me zadržao. Ovo što pišem je generalni stav, ima (rijetkih) iznimaka.

 

Slažem se, ali takva je većina igara po meni. Debelo premalo raznolikog contenta. A i story mode je limitirajući u takvim igrama, sve se svodi na main story questove i side questove.

Zato su i najpopularnije igre današnjice one gdje se sam možeš zabavljati (razni sandboxi i survivali) i tarapane bez priče (FPS i MOBA) gdje je svaka partija drukčija.

 

Još dan danas se sjetim Piratesa ili Port Royala, kako su mi to bile dobre igre. Imaš mali brodić i vozaš se okolo i trguješ, bez priče.

 

Općenito me smeta što se svuda danas furaju nekakvi "clanovi", "task forceovi", "crewovi", "clubovi" u koje se moraš joinati i igrati s ljudima ili frendovima da bi bolje napredovao.

Previše multiplayera po meni, nemam vremena za to. Zovem nekog da odradi sa mnom quest u Heroes of the Stormu, pa me odjebe. Pa onda dva dana kasnije drugog koji se ulogirao, pa me i on odjebe.

Pa onda ako hoćeš odraditi quest moraš nać ljude koje ne poznaš preko weba i dodati ih u frendove samo radi questa. Šta mogu kad imam nenormalne frendove koji se ne igraju :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 15:19 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Meni su Ubijeve igre tehnički dosta dobro odrađene, ali kaskaju u kreativi. Koncept i ideja su im načelno izvrsni, ali realizacija često puta jako loša. Dosta repetitivno i na kraju i dosadno. Uopće ne znaju ispunit svijet sadržajem koji bi me zadržao. Ovo što pišem je generalni stav, ima (rijetkih) iznimaka.

 Da, slažem se, ako govorimo o najpoznatijim Ubisoft igrama.

Tehnički su igre odlične, atmosfera također (pogotovo The Division), čak je i "gameplay loop" dosta dobar, ali priča i likovi su jednostavno nezanimljivi (iznimka: Ass.Creed 2 i meni osobno W.Dogs 2).

 

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

...Zovem nekog da odradi sa mnom quest u Heroes of the Stormu, pa me odjebe. Pa onda dva dana kasnije drugog koji se ulogirao, pa me i on odjebe.

Pa onda ako hoćeš odraditi quest moraš nać ljude koje ne poznaš preko weba i dodati ih u frendove samo radi questa. Šta mogu kad imam nenormalne frendove koji se ne igraju :-)

Kolko traje quest u HoTSu?

Pitam, jer mi je u biti Battlenet stalno upaljen zbog HS-a, pa ako quest ne traje 30min, slobodno bubni poruku u chat. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Partija u HOTSu traje od 15-25 min... generalno su partije dosta brže nego primjerice u doti (zato ga i preferiram). Questovi su najčešće "odigraj tri partije sa warcraft likom" ili "odigraj tri partije kao support" - drugim riječima, za daily quest u HOTSu ti treba cca 45 - 60 min (sve ovisi). 

 

Meni su također dnevna rutina HS i HOTS, sad kad sam na godišnjem ide lakše ali zna biti gužva pa ih rješavam u kojekakva doba dan/noći. Srećom se i u jednoj i u drugoj igri mogu kombinirati dailyi... ako dobiješ "igraj 3 sa wc likom" i "igraj 3 kao tank" onda uzmeš WC tanka i srokaš u te tri partije oba dailya. 

 

Mislim da bi trebao malo smanjiti s tim, nekad se osjećam kao da mi je to drugi posao... nisam miran dok ne obavim :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Bitanga kaže...

...Zovem nekog da odradi sa mnom quest u Heroes of the Stormu, pa me odjebe. Pa onda dva dana kasnije drugog koji se ulogirao, pa me i on odjebe.

Pa onda ako hoćeš odraditi quest moraš nać ljude koje ne poznaš preko weba i dodati ih u frendove samo radi questa. Šta mogu kad imam nenormalne frendove koji se ne igraju :-)

Kolko traje quest u HoTSu?

Pitam, jer mi je u biti Battlenet stalno upaljen zbog HS-a, pa ako quest ne traje 30min, slobodno bubni poruku u chat. 

 

Tanelorn kaže...

Partija u HOTSu traje od 15-25 min... generalno su partije dosta brže nego primjerice u doti (zato ga i preferiram). Questovi su najčešće "odigraj tri partije sa warcraft likom" ili "odigraj tri partije kao support" - drugim riječima, za daily quest u HOTSu ti treba cca 45 - 60 min (sve ovisi). 

 

Meni su također dnevna rutina HS i HOTS, sad kad sam na godišnjem ide lakše ali zna biti gužva pa ih rješavam u kojekakva doba dan/noći. Srećom se i u jednoj i u drugoj igri mogu kombinirati dailyi... ako dobiješ "igraj 3 sa wc likom" i "igraj 3 kao tank" onda uzmeš WC tanka i srokaš u te tri partije oba dailya. 

 

Mislim da bi trebao malo smanjiti s tim, nekad se osjećam kao da mi je to drugi posao... nisam miran dok ne obavim :)

 

Da, zato je i meni HotS draži od Dote2. Puno je najbrijaniji i brži i prije je gotov. Dota2 je spora.

Ma ti questovi se mogu odigrati i sa glupim AI protivnicima, pa znaju biti gotovi i za par minuta. Ali je svejedno glupo to forsiranje igranja s "prijateljima".

Tnx Chaky, nije potrebno, samo me nervira dok je neriješeno. Igram svaki dan i ne mogu završiti bez "prijatelja" :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 16:40 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ja sam originse dogurao do cca lvl20 i nije mi se više dalo.

Nakon što sam vidio sve znamenitosti, izgubio sam volju.

Ali svaka im čast na igri, a pogotovo što su stavili Discovery tour.  

 

 

Ja sam recimo Origins završio i čak mu se kasnije nedavno vratio samo da zujim okolo, završim neke side questove i posjetim područja koja još nisam vidio. Na kraju ispalo da su pustinje i da nisam imao što vidjeti.  Što se tiče Ubisofta, teško mi je uopće izbrojiti koliko njihovih igara imam, što na PC-ju, što na PS4. Ako ne kupim za full price, uvijek se nekako dogodi da kupim na rasprodaji, a neke od njih koje imam na Steamu nisam nikad ni pokrenuo, možda budem jednog dana kad dočekam mirovinu sa 67 godina.

 

Ubisoftu se ne može poreći da rade dosta ispolirane igre i da su neke od njih odlične, ali imaju stvarno i dosta promašaja. Ono što mene osobno najviše smeta je taj bezočni copy/paste koji provlače kroz sve igre. Koju god njihovu igru da pokreneš, naći ćeš iste elemente koje si već vidio u stotinu njihovih drugih igara. Zato se jednostavno nikad nisam mogao ufurati u cijelu priču s Assassin's Creedom i toliko čestim izlascima novih nastavaka. Onda je došao Origins i bio je barem donekle nešto novo i zabavio sam se. Sad su najavili Odyssey i vidim da je praktički ista igra kao Origins. Sad opet slijedi copy/paste godinama.

 

I da, još nešto. Imaju taj svoj Ubi Club i iako me uopće ne zanima povezivanje i multiplayer ili co-op prolaženje single player igara, jedna pozitivna stvar je što mislim da su jedini koji ti za igranje njihovih igara daju popust na kupnju novih. Doslovno igranjem skupiš one Ubi bodove i potrošiš ih za 20 posto popusta ili neke in-game stvari. Za to vrijeme Origin već valjda 10 godina ima one Origin pointse i uredno se vodi evidencija koliko ih imaš, a s njima ne možeš apsolutno ništa.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
To je mobilna igra konvertirana za konzole kao i Horizon Chase,zato i izgledaju tako kako izgledaju.
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...

Ubisoftu se ne može poreći da rade dosta ispolirane igre i da su neke od njih odlične, ali imaju stvarno i dosta promašaja. Ono što mene osobno najviše smeta je taj bezočni copy/paste koji provlače kroz sve igre. Koju god njihovu igru da pokreneš, naći ćeš iste elemente koje si već vidio u stotinu njihovih drugih igara. Zato se jednostavno nikad nisam mogao ufurati u cijelu priču s Assassin's Creedom i toliko čestim izlascima novih nastavaka. Onda je došao Origins i bio je barem donekle nešto novo i zabavio sam se. Sad su najavili Odyssey i vidim da je praktički ista igra kao Origins. Sad opet slijedi copy/paste godinama.

 

 

Ne bih se jedino složio da je copy paste promašaj. I svaka Fifa je copy paste više manje, pa nije promašaj. Svaki Telltale game je apsolutni copy paste. Diablo 3 je copy paste Diabla 2 koji je copy paste Diabla 1.

To je dio evolucije. Nitko nas ne tjera da kupimo nešto čega smo se zasitili. Ali milijuni će svejedno igrati, dolaze nove generacije kojima će to biti super.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 21:19 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...

Ubisoftu se ne može poreći da rade dosta ispolirane igre i da su neke od njih odlične, ali imaju stvarno i dosta promašaja. Ono što mene osobno najviše smeta je taj bezočni copy/paste koji provlače kroz sve igre. Koju god njihovu igru da pokreneš, naći ćeš iste elemente koje si već vidio u stotinu njihovih drugih igara. Zato se jednostavno nikad nisam mogao ufurati u cijelu priču s Assassin's Creedom i toliko čestim izlascima novih nastavaka. Onda je došao Origins i bio je barem donekle nešto novo i zabavio sam se. Sad su najavili Odyssey i vidim da je praktički ista igra kao Origins. Sad opet slijedi copy/paste godinama.

 

 

Ne bih se jedino složio da je copy paste promašaj. I svaka Fifa je copy paste više manje, pa nije promašaj. Svaki Telltale game je apsolutni copy paste. Diablo 3 je copy paste Diabla 2 koji je copy paste Diabla 1.

To je dio evolucije. Nitko nas ne tjera da kupimo nešto čega smo se zasitili. Ali milijuni će svejedno igrati, dolaze nove generacije kojima će to biti super.

 

Ne znam, ja gledam iz svoje perspektive naravno, meni je promašaj. Far Cry 3, 4 i Primal su praktički iste igre, sad su peticu malo promijenili i sljedeći nastavci će biti kopiranje petice. Shvaćam ja da dolaze nove generacije, ali nekako sumnjam da se njihov sales plan bazira na generacijama koje dolaze, mislim da im je poprilično bitno i sačuvati one koji su kupovali njihove igre i prije. A meni se baš i ne kupuje stalno ista igra (iako sam kreten pa na kraju na rasprodaji svejedno kupim, makar ne odigrao).

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...

 

Ne znam, ja gledam iz svoje perspektive naravno, meni je promašaj. Far Cry 3, 4 i Primal su praktički iste igre, sad su peticu malo promijenili i sljedeći nastavci će biti kopiranje petice. Shvaćam ja da dolaze nove generacije, ali nekako sumnjam da se njihov sales plan bazira na generacijama koje dolaze, mislim da im je poprilično bitno i sačuvati one koji su kupovali njihove igre i prije. A meni se baš i ne kupuje stalno ista igra (iako sam kreten pa na kraju na rasprodaji svejedno kupim, makar ne odigrao).

 

Hehe, a znam. Tako i ja. Al sad sam već par rasprodaja preskočio, dođe mi neka muka dok se sjetim da moram neku novu igru igrati ispočetka sve.

Zasićenje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže... 

Hehe, a znam. Tako i ja. Al sad sam već par rasprodaja preskočio, dođe mi neka muka dok se sjetim da moram neku novu igru igrati ispočetka sve.

Zasićenje.

Zato sto si pokupovao sve 

I pokriven si po zanru bar s 2-3 igre neodigrane  

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
PlayStation 4

Popizdit ću od ovog prokletog mahanja kontrolerom u Heavy Rainu. Samo čekam da mi odleti u TV. 

 

I nekako su uspjeli napraviti da je kontroliranje lika u ovoj igri duplo teže nego kontroliranje Marstona iz Red Deada nakon 5 boca viskija. 

 

Za razliku od Beyonda ovaj serial killer mistery mi je zanimljiviji pa ću ipak odigrati do kraja.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 16:23 (Hexfire).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Popizdit ću od ovog prokletog mahanja kontrolerom u Heavy Rainu. Samo čekam da mi odleti u TV. 

 

I nekako su uspjeli napraviti da je kontroliranje lika u ovoj igri duplo teže nego kontroliranje Marstona iz Red Deada nakon 5 boca viskija. 

 

Za razliku od Beyonda ovaj serial miller mistery mi je zanimljiviji pa ću ipak odigrati do kraja.  

 Meni bas te move kontrole ne smetaju i nije mi jasno zasto vam toliko smetaju i kako to vi radite pa hoce da odleti kontroler? Imam tako drugova dodju, pa ne mogu ni jednom potrefit a masu njime kao da nekog hoce prebiti, a u stvari je bitno samo blagi trzaj napraviti i nema nikakvog mahanja pretjeranog.

 

Beyond sam presao, Heavy Rain sam igrao i dosao donekle, igrao bih ga do kraja ali sada posto ne mogu stari save file da ubacim na PS ne da mi se ponovo sve.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 12:53 (arnes_king).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...
Vandit kaže...

 

Ubisoft baš napravi takvu igru, nema između. Volio bi odigrati Origins, ali kad se sjetim open worlda. Al' opet, volim povijest...

 Meni ništa od ubisofta nije sjelo niti WD niti Ghost Recon: Wildlands. Dugo sam igrao Ubijeve igre onako par sati pa bi mi dosadilo. Origins je odličan. Stvarno sam se uživio u taj prekrasni svijet. Gameplay, priča, tvuk, a posebno grafika su na vrhuncu, stvarno jako dobro napravljeno. Svijet je ogroman. Večinu vremena ćeš raditi side questove koji su stvarno odlično napravljeni. Svaki ima svoju priču, likove, radnju. Znači baš sve je napravljeno jako dobro

 

Daj igri šansu, napravljena je drugačije od ostalih Ubijevih igara. Ako ti se prijašnje igre nisu svidjele ova sigurno hoće.

 Thanks. Uzet ću prvom prilikom. Volim povijest, pogotovo egipatsku tako da ću igri dati šansu. 

 

Ako sam mogao igrati 3 vrste side questova u Ghost Reconu, te sam skupio preko 50 sati u igri (iako je predivna, jako je jednolična), onda ću moći i Origins. E da, The Division mi je bio super, ali mi još dan danas nije jasno kako ekipa skupi preko 100 sati. 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
 

Ako sam mogao igrati 3 vrste side questova u Ghost Reconu, te sam skupio preko 50 sati u igri (iako je predivna, jako je jednolična), onda ću moći i Origins. E da, The Division mi je bio super, ali mi još dan danas nije jasno kako ekipa skupi preko 100 sati. 

 

Ne znam ni ja, imam 91h, a igrao sam ga jako puno :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Malo bih se ubacio samo u ovaj niz poruka o tome što igrati i koje su igre dobre, koje loše.

U zadnje vrijeme igram Divinity Original Sin Enhanced Edition, na PS4. Kakva igra, ljudi moji. Naravno, za one koji to vole, hard core RPG, nije za svakoga.

Uglavnom, totalno van okvira suvremenih RPG-a. Nema vodanja za ruku, nema da ti igra nacrta gdje moraš ići, čak ti ni ne kaže jasno što ti je činiti, nego razgovaraj sa svima, poveži informacije u cjelinu, istražuj. Što se tiče fizike u igri, stvarno je bitno drukčije od drugih, magije koriste svoje prirodno okruženje (ako baciš munje na protivnike koji su mokri ili stoje na mokrom, nastane bonus šteta od elektriciteta) i slično.

Način na koji se priča grana i način na koji te igra tjera da razmišljaš je predivan. Igram ju namjerno tako da ne gledam mogućnosti rješenja ili gdje se šta nalazi na internetu (naravno, za apsolutno sve questove je moguće naći walkthrough). Nego pomalo.

Fantastična igra, da ju se sad naći za male pare, ja sam kupio iz store-a za 109 kuna i sad mi je baš fantastično zagrijavanje za Divinity Original Sin 2, koji bi za PS4 trebao izaći za koji mjesec.

Što se tiče kontrola, kontrole su super. Naravno da rad s inventory-em nije kao na PC-u i ne može ni biti, ali je dobar i logičan.

Osjećaj zadovoljstva koji osjećaš kad stvarno uspiješ nešto skužiti ili kad se sjetiš da neka informacija koju si čuo prije deset sati igranja sad upravo daje rezultat ili kad te priča odvede tako daleko od onog što si počeo raditi da je to fantasično... moderne generičke follow-the-compass igre to ne daju.

Preporučam.

Moj PC  
4 0 hvala 3
6 godina
offline
PlayStation 4

Ajmo vi šta se "sukobljavate" oko Watch Dogs 2. Isplati li se uzet igru u cd formatu za 140 kn i recite šta bi u najkraćim crtama rekli zašto ju odigrat ili zašto ju ne odigrat? Ono šta sam vidio po yt meni to izgleda kao nekakav GTA pa jel to stvarno tako? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ovaj death stranding kad god pogledam novi trailer sve sam vise wtf :D 

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Ovaj death stranding kad god pogledam novi trailer sve sam vise wtf :D

Jel to ono, gdje onaj lik iz The Walkind Dead hoda po nekim planinama, pa si je unistio noge, jer nema dobre buce, a Hanibal se negdje u prikrajku zagonetno smije, te neki debeli sijedi čiča sverca bebu, a svima treba dioptrija, jer ne vide neka cudovista koja su kao nevidljiva, a jos je veci za*eb sto ne smijes disati, ako si se najeo cevapa s lukom, jer to cudovista mogu namirisati, pa te valjda pojedu, ali se onda probudis, pa sve naopako?

 

Ako je to ta igra, onda si u pravu, stvarno wtf :D

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 14:57 (Chaky).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Jel to ono, gdje onaj lik iz The Walkind Dead hoda po nekim planinama, pa si je unistio noge, jer nema dobre buce, a Hanibal se negdje u prikrajku zagonetno smije, te neki debeli sijedi čiča sverca bebu, a svima treba dioptrija, jer ne vide neka cudovista koja su kao nevidljiva, a jos je veci za*eb sto ne smijes disati, ako si se najeo cevapa s lukom, jer to cudovista mogu namirisati, pa te valjda pojedu, ali se onda probudis, pa sve naopako?

 

Ako je to ta igra, onda si u pravu, stvarno wtf :D

 Dok si to ovako sad opisao igra izgleda još čudnije 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Ovaj death stranding kad god pogledam novi trailer sve sam vise wtf :D 

 

 what the hell did I just watch

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
arnes_king kaže...

Ovaj death stranding kad god pogledam novi trailer sve sam vise wtf :D

Jel to ono, gdje onaj lik iz The Walkind Dead hoda po nekim planinama, pa si je unistio noge, jer nema dobre buce, a Hanibal se negdje u prikrajku zagonetno smije, te neki debeli sijedi čiča sverca bebu, a svima treba dioptrija, jer ne vide neka cudovista koja su kao nevidljiva, a jos je veci za*eb sto ne smijes disati, ako si se najeo cevapa s lukom, jer to cudovista mogu namirisati, pa te valjda pojedu, ali se onda probudis, pa sve naopako?

 

Ako je to ta igra, onda si u pravu, stvarno wtf :D

 

Još jedna igra gdje svakih 5 minuta možeš pročitati ime najvećeg egotripera "Hideo Kojima".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
shrikehyp kaže...

Malo bih se ubacio samo u ovaj niz poruka o tome što igrati i koje su igre dobre, koje loše.

U zadnje vrijeme igram Divinity Original Sin Enhanced Edition, na PS4. Kakva igra, ljudi moji. Naravno, za one koji to vole, hard core RPG, nije za svakoga.

Uglavnom, totalno van okvira suvremenih RPG-a. Nema vodanja za ruku, nema da ti igra nacrta gdje moraš ići, čak ti ni ne kaže jasno što ti je činiti, nego razgovaraj sa svima, poveži informacije u cjelinu, istražuj. Što se tiče fizike u igri, stvarno je bitno drukčije od drugih, magije koriste svoje prirodno okruženje (ako baciš munje na protivnike koji su mokri ili stoje na mokrom, nastane bonus šteta od elektriciteta) i slično.

Način na koji se priča grana i način na koji te igra tjera da razmišljaš je predivan. Igram ju namjerno tako da ne gledam mogućnosti rješenja ili gdje se šta nalazi na internetu (naravno, za apsolutno sve questove je moguće naći walkthrough). Nego pomalo.

Fantastična igra, da ju se sad naći za male pare, ja sam kupio iz store-a za 109 kuna i sad mi je baš fantastično zagrijavanje za Divinity Original Sin 2, koji bi za PS4 trebao izaći za koji mjesec.

Što se tiče kontrola, kontrole su super. Naravno da rad s inventory-em nije kao na PC-u i ne može ni biti, ali je dobar i logičan.

Osjećaj zadovoljstva koji osjećaš kad stvarno uspiješ nešto skužiti ili kad se sjetiš da neka informacija koju si čuo prije deset sati igranja sad upravo daje rezultat ili kad te priča odvede tako daleko od onog što si počeo raditi da je to fantasično... moderne generičke follow-the-compass igre to ne daju.

Preporučam.

 

Divinity Original Sin sam odigrao prije par godina još na PC-ju, a trenutno sam stotinjak sati u drugom dijelu i bližim se kraju, uz prilično dobre šanse da ću krenuti ispočetka sad kad u kolovozu izađe poboljšani, Definitive Edition. Dakle, bez ikakve sumnje te dvije igre pamtit ću vrlo vjerojatno do kraja života, a i svaki njihov nastavak ako ih bude. Igra definitivno nije za svakoga, ali to što nudi nema u nijednoj drugoj igri modernog doba. Količina ljubavi i detalja koju su developeri u nju uložili je nevjerojatna (toliko nevjerojatna da i nakon prvog i nakon drugog dijela igre izdaju posve odvojeno novo izdanje, Definitive Edition, s poboljšanom grafikom, milijun drugih poboljšanja i sve to bude besplatno za onog tko je kupio originalnu igru). Količina slobode koju svaki igrač ima je još nevjerojatnija. Dozvoljeno vam je praktički sve, možete pobiti skoro svako živo biće u igri i svejedno završiti igru jer su mislili na sve i svaku mogućnost. U ruke dobijete vrhunski, do zadnjeg detalja ispolirani RPG i developeri vam kažu - igrajte se, uživajte, radite što hoćete. 

 

Znam da nije riječ o tipičnom naslovu kakav se igra na konzolama, ali ako imate prilike i ako vas privlače RPG-ovi s turn based combatom - nema veće preporuke od ove. Ono što je CD Projekt Red za akcijske RPG-ove, to je Larian Studios za klasični RPG. Baldur's Gate i dan danas je legenda koja ne umire, ja sam siguran da ću se Divinityja jednako dugo sjećati.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
shrikehyp kaže...

Malo bih se ubacio samo u ovaj niz poruka o tome što igrati i koje su igre dobre, koje loše.

U zadnje vrijeme igram Divinity Original Sin Enhanced Edition, na PS4. Kakva igra, ljudi moji. Naravno, za one koji to vole, hard core RPG, nije za svakoga.

...

 

... ja sam siguran da ću se Divinityja jednako dugo sjećati.

 

Sad ste me baš nabrijali, kupio sam prvi prije 'n' godina na Steamu, počeo i nisam igrao dulje od 1h jer sam se prebacio na nešto drugo i na kraju zaboravio ovo.

Baš ću probati opet.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 21:16 (Bitanga).
14 godina
offline
PlayStation 4

Da li se može sherati CoD?  , tj. može li se istodobno igrati sa dvije konzole?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Da li se može sherati CoD?  , tj. može li se istodobno igrati sa dvije konzole?

 Da.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
offline
PlayStation 4

Ima li tko iskustava sa korištenjem anti-blue light naočala, kao što su ove Sonyeve?

Jel' zbilja manji napor za oči, kao što deklariraju?

 

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice