PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.387
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ima li tko iskustava sa korištenjem anti-blue light naočala, kao što su ove Sonyeve?

Jel' zbilja manji napor za oči, kao što deklariraju? 

Vjerujem da funkcionira. Premda ti mozda TV/monitor ima opciju "night mode".

Zanimljiv clanak koji sam nedavno citao.

https://www.techspot.com/article/1649-enable-blue-light-filter-everywhere/

 

Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...
shrikehyp kaže...

Malo bih se ubacio samo u ovaj niz poruka o tome što igrati i koje su igre dobre, koje loše.

U zadnje vrijeme igram Divinity Original Sin Enhanced Edition, na PS4. Kakva igra, ljudi moji. Naravno, za one koji to vole, hard core RPG, nije za svakoga.

...

... ja sam siguran da ću se Divinityja jednako dugo sjećati.

Sad ste me baš nabrijali, kupio sam prvi prije 'n' godina na Steamu, počeo i nisam igrao dulje od 1h jer sam se prebacio na nešto drugo i na kraju zaboravio ovo.

Baš ću probati opet.

Kreni s Enhanced Edition, ne obicnom verzijom.

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 12:23 (Chaky).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ima li tko iskustava sa korištenjem anti-blue light naočala, kao što su ove Sonyeve?

Jel' zbilja manji napor za oči, kao što deklariraju?

 

 

 

 Ja imam takve naocale ali ne sony-eve nego Guess, uglavnom imaju zastitna stakla bas su namijenjena za monitore, TV ekrane i slicno, i vidim da presijavaju plavkasto, tako da pretpostavljam da i ove sluze kao filter tog plavog svijetla. Meni pomazu, imao sam ranije nekih problemcica sa vidom, od kada ih koristim dosta se umanjilo, i vise ne sjedim pred PC ili PS4 bez njih, primjetna je razlika u naporu ociju bez njih i sa.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ima li tko iskustava sa korištenjem anti-blue light naočala, kao što su ove Sonyeve?

Jel' zbilja manji napor za oči, kao što deklariraju?

 

 

 

 

Zašto ne bi samo smanjio blue komponentu na TVu odnosno odabrao warm colors, pa da svi vide isto?

Windowsi imaju night mode, i mobovi imaju blue light filter, al meni je to koma iskreno.

Bijela mora biti bijela.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 14:10 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

... ja sam siguran da ću se Divinityja jednako dugo sjećati.

 

Sad ste me baš nabrijali, kupio sam prvi prije 'n' godina na Steamu, počeo i nisam igrao dulje od 1h jer sam se prebacio na nešto drugo i na kraju zaboravio ovo.

Baš ću probati opet.

 

Svakako pokušaj, samo si instaliraj Enhanced verziju koju su kasnije izdali, dobio si je besplatno ako si kupio igru. I pripremi se potrošiti puno vremena, jer igra sigurno nije nešto što ćeš završiti za 20-ak sati. Ima ljudi koji su odustajali jer im se taj tip igre ne sviđa, ja u takvima najviše uživam. Ako doguraš do kraja jedinice, svakako uzmi i drugi dio, još je bolji. 

 

Hint: neka ti barem jedan lik ima perk Pet Pal, da može pričati sa životinjama. Smijeha koliko hoćeš, a uz to neke questove prođeš razgovorom umjesto borbom. 

13 godina
offline
PlayStation 4

Završio Heavy Rain. 

 

Veliko razočaranje na kraju. Počne zanimljivo, ali dosta brzo sve ode u vražju mater. Kontrole su stvarno dno dna. Igra realno ima materijala za 2 sata gameplaya, ali zbog takvih kontrola treba igrati cca 135 sati. 80% tih "gameplay" sekvenci su trebale biti cutscene. Igrao sam David Cageov Fahrenhiet davno, ali kao i u HR-u sama premisa priče je puno kvalitetnija nego što to on uspije odraditi i spojiti u smislenu cjelinu. Igra je stvarno loše napisana, puna rupa, bezveznih situacija i onda dođe kraj koji nema veze s vezom i ostavlja dojam ko da su editirali kraj tik pred izdavanje igre. Svatko tko je u životu gledao neki cop show pola igre će se face palmati. Jbt, inspektor Clouseau bi riješio ovaj slučaj za vrijeme gableca, a policija i FBI godinama tapkaju u mraku. 

 

Sva sreća da ipak nisam igru platio dodatno nego je došla u PS+. Sad mi je splasnula želja za Detroitom, vjerojatno ću pričekati još koji mjesec s nabavom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo si No Man's Sky kad je bila na popustu.

 

Moram priznati, igrica je puno igrivija sa svim patchevima i fixevima koji su došli. Doduše, još uvijek joj je glavna mana ta repetitivnost questova (nađi signal, odi tamo, odi nazad u Space Station, skeniraj, rinse & repeat). Al meni je fenomenalna, pogotovo kad dođem s posla malo pustiti mozak na pašu i raspaliti sat-dva da se izguštam svemira. Nego, jel itko igrao ovaj multiplayer DLC za FFXV? Mišljenja? Imam ga skinutog al nikako se natjerati da ga odigram.....

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Jel zagriza ko za Shadow of War? Isplati li se dat 150 kn vise za Gold Edition? Nisan zaigra nista skoro 2 miseca al neda mi djava mira sa kupovanjen.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Jel zagriza ko za Shadow of War? Isplati li se dat 150 kn vise za Gold Edition? Nisan zaigra nista skoro 2 miseca al neda mi djava mira sa kupovanjen.

 Meni razočaranje godine zasad. Jedinica mi je bila možda i GOTY kad je izašla, ali nisu imali ideje za kvalitetni nastavak. Šteta.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Čekaj dok bude 80kn za godinu dana ko prva igra.
13 godina
offline
PlayStation 4

HITMAN™ - Summer Pack (đabe na PSN-u)

 

'** Available for a Limited Time Only **

Welcome to Marrakesh, Morocco! A city of contrasts where old meets new.
Download the HITMAN Summer Pack and experience everything from Episode 3, including the campaign mission, Escalation Contracts, 20 levels of location mastery and 120+ challenges!

You’ll also get full access to everything included in the ‘ICA Facility’ location. 

The Summer Pack includes: 
- 3 Campaign missions, including all cut-scenes
- 8 Escalation Contracts
- 120+ Challenges
- 24 Trophies

Moj PC  
11 1 hvala 8
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koju od ove tri igre mi preporucujete da uzmem na ovom popustu trenutnom om:
- alien isolation
- wolfenstein new order
- the divison

Ovaj zadnji sam igrao demo i ok mi je bio ali mi se nije svidjelo sto su neprijatelji ko spuzve pa ne znam jesu li to sredili.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
*Dupli post
PSN Tokioplastic292
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 20:15 (LordSnow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mene je to također odbilo od the divison. Baš kao spužve:) Sad kad je 68 kn rekoh ajd da opet probam. Mogu ti reći da mi je to i jedina igra koju igram online. Čini mi se da je bolja nakon svih patcheva. Jedino što mi baš nije igra za igrati sam. Lako nađem ekipu i prolazim misije. Dva puta sam skidao demo i isplatilo se. Igra mi je odlična. Lp
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
Koju od ove tri igre mi preporucujete da uzmem na ovom popustu trenutnom om:
- alien isolation
- wolfenstein new order
- the divison

Ovaj zadnji sam igrao demo i ok mi je bio ali mi se nije svidjelo sto su neprijatelji ko spuzve pa ne znam jesu li to sredili.

 

Naravno da nisu sredili, zašto i bi. To je takva igra. Uopće ne kužim zašto ljudi prigovaraju na to.

Šta bi trebao hodati okolo i headshotati i da ti samo loot pada? :-)

 

Definitivno preporučam, no nisam igrao na PS4. I da, zabavnije je ako imaš poznatu ekipu. Al to je teško, moji frendovi su svi "odrasli i ozbiljni ljudi" :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 20:42 (Bitanga).
16 godina
offline
PlayStation 4

the division je po meni igra koju treba probati bez obzira na sve komentare i recenzije. Igra je remek djelo, a to sto su ti neprijateljikao spuzve i je car same igre jer te tjera da skupljas bolju opremu. To je doslovno mmo specijalne policije odnosno agenata u ovom slucaju.

 

No jedan hint, nikako ne igrati solo, dakle treba se spojit online i glavne misije prolazit s drugim igracima jer ih je malo kasnine doslovno ne moguce prolazit sam. Dakle side misije prolazit solo a ostalo s ekipom. Ima player finder i brzo se nade ekipa za svaku misiju.

 

Atmosfera i taktiziranje su top. To nije igra u kojoj ides kao rambo i pucas u sve sto vidis.

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzeo sam Division i Wolfenstein s obzirom da sam imao nekog kusura u walletu. Za 12 funti ove dvije igre
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Dobio sam GOW i far cry 5 neznam sa kojim da krenem prvo. 😊

 

 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Dobio sam GOW i far cry 5 neznam sa kojim da krenem prvo. 😊

 

 

 ja sam igrao prvo gow i evo nakon dugo vremena dosao do kraja, sad cu fc 5 :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
14 godina
online
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Dobio sam GOW i far cry 5 neznam sa kojim da krenem prvo. 😊

 

 

Ja igram FC 5 i igra je odlična i masivna do bola (što se tiče veličine karte). GOW još ni nemam, ali kada padne još cijena upecat ću ga.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam jučer prešao igru "Vampyr" i ugodno sam iznenađen.
Za ljubitelje vampirske tematike ili Bloodborne borbe i atmosfere, po meni obavezna lektira.
Jedino što će borba biti malo zahtjevnija za one koji nisu navikli na Souls igre ili barem na Witchera.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 9:49 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Ja sam jučer prešao igru "Vampyr" i ugodno sam iznenađen.
Za ljubitelje vampirske tematike ili Bloodborne borbe i atmosfere, po meni obavezna lektira.
Jedino što će borba biti malo zahtjevnija za one koji nisu navikli na Souls igre ili barem na Witchera.

 Skinuo sam si "demo" verziju i borba mi nije baš sjela. Nekako nezgrapna i dosadnjikava na prvu. Vidi se da nije do kraja ispolirana. Ali ostatak igre mi je izgleda sasvim ok, vjerojatno ću dati tome pravu šansu nakon nekog popusta. Ili dođe na PS+ s vremenom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Na početku je možda borba jednolična kad nemaš neki izbor skillova i neprijatelja. Kasnije bude bolja, ima dosta boss fightova, možeš si slagati različite "buildove" i oružja itd. Ipak treba uzeti u obzir da ovo nije visoko budžetna AAA igra.
Voice acting je vrhunski, a svijet i likovi su odlično odrađeni, slično kao u Bethesdinim igrama (imaju svoj "život" i idu za svojim poslom).

Meni je bilo zanimljivo do samog kraja i nije mi žao utrošenih 20-ak sati vremena.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 11:37 (DeniZg).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Na početku je možda borba jednolična kad nemaš neki izbor skillova i neprijatelja. Kasnije bude bolja, ima dosta boss fightova, možeš si slagati različite "buildove" i oružja itd. Ipak treba uzeti u obzir da ovo nije visoko budžetna AAA igra.
Voice acting je vrhunski, a svijet i likovi su odlično odrađeni, slično kao u Bethesdinim igrama (imaju svoj "život" i idu za svojim poslom).

Meni je bilo zanimljivo do samog kraja i nije mi žao utrošenih 20-ak sati vremena.

 Sasvim ok igra ali ja sam igrom slučaja upao malo ranjen znači ne sa punim healtom u onog sewers bossa i nisam ga nikako mogao preći i onda izbrisao igru. Što se tiče glume i voice acting maestralno je odradjeno. Ova igra je primjer kada studio izbaci igru vidi se da je prva i da su novi u tom žanru, ako izlazio vampyr 2 bit će pravo remek djelo jer po prvom djelu

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
16 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Molim Vas, mi moze netko objasnit kako sa 2 konzole djelit igrice?

Negdje sam bio nasao objasnjenje ali mi nije bas najjasnije.

 

Ja na svojoj konzoli stavim bratov acc kao primarnu, a on to isto napravi na svojoj konzoli sa mojim accom?

 

Jel to uopce legalno na taj nacin s obzirom da sam prakticki ja vlasnik obe konzole

 

potpis :D
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Napokon sam zavrsio GOW i extra mi je od pocetka pa do samog kraja. Najvjerovatnije da cu jos malo pronjuskati da obidjem ako sam sta izostavio i one valkyre da pobijem. Ali ja kada predjem glavne misije onda mi se omrska, bez obzira sto sam tolimo uzivao da mi je zao bilo zavrsiti :D

 

Sad je na redu FC 5 koji sam tek malo zapoceo, nadam se da ce ovo biti prvi Far Cry koji cu odigrati do kraja. Poslije njega imam veliki spisakigara tako da ne znam gdje cu nastaviti ali to je najmanji problem :)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo The Division, odlicna igra moram priznat... pase mi taj, MMORPG pucacina stil. Ako netko zeli spanat, NuclearDisaster5 mi je nick.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hacker-ri kaže...

Molim Vas, mi moze netko objasnit kako sa 2 konzole djelit igrice?

Negdje sam bio nasao objasnjenje ali mi nije bas najjasnije.

 

Ja na svojoj konzoli stavim bratov acc kao primarnu, a on to isto napravi na svojoj konzoli sa mojim accom?

 

Jel to uopce legalno na taj nacin s obzirom da sam prakticki ja vlasnik obe konzole

 

 Bilo je već puno puta objašnjeno.

Krivo si napisao.

Na svojoj konzoli se ulogiraš sa bratovim acc. i označiš konzolu kao primarnu (ne postoji primarni acc. samo konzola). Isto tako on napravi na svojoj konzoli sa tvojim acc. ako želi igrati tvoje igre.

Sve igre možete legalno igrati i dijeliti, čak istu igru možete igrati u isto vrijeme.

Logiraš se sa njegovim acc. staviš da se skida. nakon toga se logiraš sa svojim acc. i igru možeš igrat na svojem acc. normalno. Vidjet ćeš ju na popisu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.7.2018 23:18 (hummer0).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeZg javim ti se barem za vikend, a vjerojatno i ove dane nakon 22.00. Baš bi volio sa našim ljudima igrati. Ako ima netko još za the division bilo bi super.
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
http://playgame.si/

Ima ko iskustva s ovom trgovinom? Imaju odlične cijene i daju 36 mj. jamstva
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice