PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.011
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
dzelo kaže...
SimeKZ kaže...
dzelo kaže...

Prvi iskustvo:

 

Kupio sam Unchrated 4 preko PSNgames.org za 13 eura. Igra je na accountu, logovao se sve super, igra se upravo skida. 

Ovo mi je prvo iskustvo da kupujem na ovaj nacin. Zanima me par informacija od osoba koje imaju vec isto ili slicno iskustvo.

U biblioteci kupljenog accounta ima vise od 50 igara. Pitanje je, da li ja mogu sad skinuti i neku od drugih igara na svoj profil i igrati dalje i nakon 24 sata, nakon cega necu vise moci pristupiti kupljenom accountu. 

Smatram da ima nesto, sto mi nece dozvoliti da skinem i neku drugu igru, mozda jer ce vlasnik accounta to primjetiti i onda mi onemoguciti pristup ili nesto slicno.

 

Hvala unaprijed

 Wtf? 24h za account? Kakve su to pizdarije? Kaj god imaš na drugom account i staviš skida, to imaš i na svakom.

 Pa urapvo to, igru sam skinuo i imam je na svom accountu. To nema sumnje. Samo vrijeme aktivacije je 24h. Tako nesto. Moje je pitanje za ove druge igre. Znaci da mogu i sve druge igre sada instalirat na svoj account?

 

Nemaš ju na svom accountu, samo ju možeš igrati sa svojim accountom. Vrijeme aktivacije je 24h jer će onda promijeniti šifru i prodati nekom drugom. A ti ako ćeš se pokušati ulogirati na taj account više nećeš moći i potencijalno će ti zalockati tu igru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
PSNgames.org prodaje hakirane accounte i accounte kupljene sa hakiranima kreditnim karticama.
Svatko tko popuši kupujući od njih je dobio svoju porciju karme.
PSN - DeniZg80
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

GAME CO UK vam ima 25off na sve rabljene igre.

 

Uzeo sam monster hunter za 170kn sa besplatnom poštarinonom

 

I metal gear solid phantom pain za 30kn :D

 Objasni kako si dobio besplatnu poštarinu ... ja sad gledao i poštarina je kao i uvjek 2.95 funti ... HVALA

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
amd freak kaže...

GAME CO UK vam ima 25off na sve rabljene igre.

 

Uzeo sam monster hunter za 170kn sa besplatnom poštarinonom

 

I metal gear solid phantom pain za 30kn :D

 Objasni kako si dobio besplatnu poštarinu ... ja sad gledao i poštarina je kao i uvjek 2.95 funti ... HVALA

 

Nadam se da ti nitko neće objasniti :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Poštarina nije besplatna sama po sebi, nego će ti amdfreak pokriti trošak dostave. Samo mu pošalji račun kad ti stigne igra.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Poštarina nije besplatna sama po sebi, nego će ti amdfreak pokriti trošak dostave. Samo mu pošalji račun kad ti stigne igra.

 Da si narucio 1-2 igre u jednoj narudzbi bi skuzio da je free. Ali sto je to tebi bitno, tebi je bitno biti sarkastican. Nakon trece uzima 3 funte. No naprave se dvije narudzbe i to je to. Meni je tako prolazilo, ako Vama ne prolazi žao mi je.

 

Zbog takvih mislim da necu vise ni komentirati na forumu. Mislio sam da se cijeni dijeljenje o dealovima ali ocigledno sam se prevario. Ti ces im svojim konstruktivnim sadrzajem pomoci vise od mene.

 

@ursusc355 Odgovorio bi ti, ali si mi zaboravio dislike staviti na post :(

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 7:10 (amd freak).
11 godina
offline
PlayStation 4

kolega prodaje god of war disk za 300 kuna ako tko hoce...kao novo

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
GSP kaže...

kolega prodaje god of war disk za 300 kuna ako tko hoce...kao novo

 Imaš temu za takve stvari. A i na game.co je trenutno oko 250 kuna.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
PlayStation 4

disk ili digitalno?

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
GSP kaže...

disk ili digitalno?

 Disk

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...

For Honor sam pogledao malo trailer, zanimljivo izgleda,grafika skroz dobra, ne znam ima li tu tko da ga je odigrao ili igra i dalje da cujem dojmove?

 Evo počeo sam prije 2 tjedna i mene je baš ugodno iznenadila. Najviše igram 1 vs 1 duel gdje ne igra ulogu oprema i level lika nego samo čisti skill. Ako si ikad igrao Dark Souls PVP, jako slično tome. Lijen sam provjeravati cijenu, ali ako ima i Standard Edition na akciji uzmi si to jer se ovaj Deluxe ne isplati. A pogotovo ne Season pass izdanje. Nakon tih par dana casual igranja već sam si otključao 90% likova koji su mi zanimljivi. Pitaj na pp ako te što zanima iako sam i ja još nov u svemu tome.

 

 

 

 

@amd freak 

O bokte, ti isto od muhe napraviš slona. Samo sam nastavio za*ebanciju na ursusususucocucov račun s kojom je krenuo Bitanga. Ako zbog toga napustiš temu i tema propadne, a slijedom toga propadne i Sony Playstation divizija, doći ću ti se osobno u Zabok ispričati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
Hexfire kaže...
Poštarina nije besplatna sama po sebi, nego će ti amdfreak pokriti trošak dostave. Samo mu pošalji račun kad ti stigne igra.

 Da si narucio 1-2 igre u jednoj narudzbi bi skuzio da je free. Ali sto je to tebi bitno, tebi je bitno biti sarkastican. Nakon trece uzima 3 funte. No naprave se dvije narudzbe i to je to. Meni je tako prolazilo, ako Vama ne prolazi žao mi je.

 

Zbog takvih mislim da necu vise ni komentirati na forumu. Mislio sam da se cijeni dijeljenje o dealovima ali ocigledno sam se prevario. Ti ces im svojim konstruktivnim sadrzajem pomoci vise od mene.

 

@ursusc355 Odgovorio bi ti, ali si mi zaboravio dislike staviti na post :(

 

Evo ja upravo probao kupiti rabljeni BF1 (za probu) i poštarina je 2.95GBP. Isto i za dvije igre u kompletu.

Kada sam stavio Monster Hunter World i sve ostalo izbacio onda mi je bila free poštarina.

Nešto su smuljali tu. Moguće ide od različitih 3rd party vendora pa su različite cijene ovisno o igri.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 12:07 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Evo ja upravo probao kupiti rabljeni BF1 (za probu) i poštarina je 2.95GBP. Isto i za dvije igre u kompletu.

Kada sam stavio Monster Hunter World i sve ostalo izbacio onda mi je bila free poštarina.

Nešto su smuljali tu. Moguće ide od različitih 3rd party vendora pa su različite cijene ovisno o igri.

Čudno je nešto definitivno. Možda za igre iznad recimo 25 funti šalju brzom poštom i besplatno.

 

Uzeo sam malo prije God of War, Ass Creed, Shadow of Colossus i Dishonored 2. God of War mi navodno stiže sa Royal Mail uz Free shipping, a ostale tri sa international shipping i 3 funte poštarina. Po defaultu mi je tak stranica odabrala i nisam ništa mogao mijenjati. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
PSNgames.org prodaje hakirane accounte i accounte kupljene sa hakiranima kreditnim karticama.
Svatko tko popuši kupujući od njih je dobio svoju porciju karme.

 Hvala na odgovoru. Veoam bitno i najbitnije vjerovatno si rekao. Moje je pitanje jedilo bilo vezano za ovo da li mogu skinuti i igrati druge igre iz Librarya sa tog accounta, od cega sam i odustao, jer covjek nema nista posebno na profilu.

 

A Uncharted 4 sam gledao gdje je najjeftiniji, samo da ga odigram. Novi sam vlasnik PS4 konzole tako da i nemam igara na svom profilu, ako ga hakuju nece biti tesko prezaliti :D

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako koristiš ukradeni account možeš popiti i ban konzole. Sony ti blokira konzolu i više se ne možeš spojiti na PSN.
Pa ti razmisli.
PSN - DeniZg80
15 godina
offline
PlayStation 4

Pa ti sada kupuj acc preko neta. Ista stvar je i s igrama. Što dalje od toga.

 

https://www.hcl.hr/vijest/srbija-fifa-haker-125729/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Ako koristiš ukradeni account možeš popiti i ban konzole. Sony ti blokira konzolu i više se ne možeš spojiti na PSN.
Pa ti razmisli.

 Jeste, postoji rizik. Ali evo kod nas u Bosni se to masovno i najnormalnije prodaje na olx.ba i nisam cuo da je jos iko ikad imao problema. Ja ne bih ali eto ljudi to rade i imaju srece.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
14 godina
offline
PlayStation 4

Imam problem sa kontrolerom. Ne radi mi 'naprijed' na lijegoj gljivi. Jel se to kome dešavalo i kako popraviti, servis ili se može u kućnoj radinosti? Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
DeniZg kaže...
Ako koristiš ukradeni account možeš popiti i ban konzole. Sony ti blokira konzolu i više se ne možeš spojiti na PSN.
Pa ti razmisli.

 Jeste, postoji rizik. Ali evo kod nas u Bosni se to masovno i najnormalnije prodaje na olx.ba i nisam cuo da je jos iko ikad imao problema. Ja ne bih ali eto ljudi to rade i imaju srece.

 Ja sam dobio ban accounta samo zato jer sam za kupovinu koristio različite kartice. Trebalo mi je 2 tjedna objašnjavanja da mi ga vrate.

 

A to što se radi u državama snalažljivih ljudi kao što su Bosna, Hrvatska i Uzbekistan, ne bih komentirao. Zato i imamo tako uspješne države, zbog naše "snalažljivosti".

PSN - DeniZg80
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
nani kaže...

Imam problem sa kontrolerom. Ne radi mi 'naprijed' na lijegoj gljivi. Jel se to kome dešavalo i kako popraviti, servis ili se može u kućnoj radinosti? Hvala unaprijed

 Ja imam sličan problem, i to na 2 kontrolera za redom. Znači nije da mi baš ne radi, ali ono trzucka mi, pa malo ne radi pa radi, katastrofa. Također imam problem s L2 tipkom kad nišanim, lik mi se sam od sebe kreće naprijed, što strašno iritira. Vidim po stranim forumima da se dosta ljudi buni na ta 2 problema, ali Sony se uopće ništa nije očitovao oko toga, čudno do kraja.

MT22
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jučer sam bija u SD i pitam ih da li (produženo) jamstvo pokriva takve stvari, lik kaže da bi trebalo bit pokriveno. Nije bija siguran pa sam rekao da ću sutra nazvat njihov servis i pitat. Jedan DS4?sam dobija uz konzolu a drugi san kupija 6 mj posli. Neman pojma koji od njih je pokvaren
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
nani kaže...
Jučer sam bija u SD i pitam ih da li (produženo) jamstvo pokriva takve stvari, lik kaže da bi trebalo bit pokriveno. Nije bija siguran pa sam rekao da ću sutra nazvat njihov servis i pitat. Jedan DS4?sam dobija uz konzolu a drugi san kupija 6 mj posli. Neman pojma koji od njih je pokvaren

 Uvijek onaj na koji ćeš prije i lakše ostvariti jamstvo.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
nani kaže...
Jučer sam bija u SD i pitam ih da li (produženo) jamstvo pokriva takve stvari, lik kaže da bi trebalo bit pokriveno. Nije bija siguran pa sam rekao da ću sutra nazvat njihov servis i pitat. Jedan DS4?sam dobija uz konzolu a drugi san kupija 6 mj posli. Neman pojma koji od njih je pokvaren

 

Ako su iste boje svejedno je :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav!
Dali je moguce posto imam dva profila na PS4 da mi dodju obavijesti na PSapp od oba profila!? Thx!
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Zna li netko gdje se može naručiti limitirana verzija PS4 Pro 2 tb?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
veseli007 kaže...
Pozdrav!
Dali je moguce posto imam dva profila na PS4 da mi dodju obavijesti na PSapp od oba profila!? Thx!

 

Moguće je, ali ne preko PS aplikacije.

Mogao bi iskoristiti mogućnosti mobitela (ako imaš npr Samsung sa Knoxom) ili nešto slično (npr Parallel Space aplikacija) gdje možeš instalirati više instanci iste aplikacije sa odvojenim data storageom.

Pa se u jednoj aplikaciji ulogiraš s jednim accountom, a u drugoj s drugim.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
nani kaže...
Jučer sam bija u SD i pitam ih da li (produženo) jamstvo pokriva takve stvari, lik kaže da bi trebalo bit pokriveno. Nije bija siguran pa sam rekao da ću sutra nazvat njihov servis i pitat. Jedan DS4?sam dobija uz konzolu a drugi san kupija 6 mj posli. Neman pojma koji od njih je pokvaren

 Prema zakonima EU jamstvo mora biti minimalno 2 godine, sta znaci da ti ga moraju popraviti. Inace na oba svoja kontrolera sam imao problem sa lijevom gljivom i sve ih dao u servis, sad su ok. 

PSN - brdjanin85
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...
 Prema zakonima EU jamstvo mora biti minimalno 2 godine, sta znaci da ti ga moraju popraviti. Inace na oba svoja kontrolera sam imao problem sa lijevom gljivom i sve ih dao u servis, sad su ok. 

Baš sam ih maloprije zvao i kažu mi da dodatno jamstvo vrijedi za PS4 a ne periferiju? Kažu mi da je otišla ta analogna (štaliveć) i da je popravak 150 KN? E sad moj PS4 je iz 1/2017 i ima produženo jamstvo, a dodatni kontroler je iz 6/2017. Koika je standardna garancija 1 god ili 2?

Da li su ti priznali garanciju na kontrolere i popravili ih o svom trošku?

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
@Wontay

Zelda I Sancta Domenica imaju tu limitiranu verziju za 4000kn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2018 14:24 (Grisha).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neka preporuka slušalica za igranje, ništa skupo, ali da je ok zvuk i da funkcionira mikrofon?
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice