PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.189
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Da li je neko radio upgrade hard diska na PS4 Slim konzoli? Koliko sam upoznat ide 2,5' HDD a razmisljao sam o 2TB, pa imate li kakvih prijedloga?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Da li je neko radio upgrade hard diska na PS4 Slim konzoli? Koliko sam upoznat ide 2,5' HDD a razmisljao sam o 2TB, pa imate li kakvih prijedloga?

Jednostavnije je s eksternim.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
arnes_king kaže...

Da li je neko radio upgrade hard diska na PS4 Slim konzoli? Koliko sam upoznat ide 2,5' HDD a razmisljao sam o 2TB, pa imate li kakvih prijedloga?

Jednostavnije je s eksternim.

 Na konzoli s 5.05 explitom je veca procedura nastimati svaku igru da se pokrece sa externog, zato i bih mijenjao interni pa da budem miran. Externi vec imam ali samo 320GB i njega koristim samo za instalaciju igara.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
12 godina
offline
PlayStation 4

Sancta Domenica preordanu igricu dostavlja na sami dan izlaska ili se drže one svoje teze od 3-5 dana? Pitam radi RDR2, jer ako dostavljaju isti dan, da mi dopeljaju na posao..Prilikom narudžbe htio odabrati opciju da pokupim u trgovini, ali u ovom slučaju, ne može

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Na sam dan izlaska ju dostavljaju.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Purger155 kaže...

Sancta Domenica preordanu igricu dostavlja na sami dan izlaska ili se drže one svoje teze od 3-5 dana? Pitam radi RDR2, jer ako dostavljaju isti dan, da mi dopeljaju na posao..Prilikom narudžbe htio odabrati opciju da pokupim u trgovini, ali u ovom slučaju, ne može

 

Juqa kaže...
Na sam dan izlaska ju dostavljaju.

 Zanimalo me isto to. Pitao podrsku i mogu potvrdit sto Juqa kaze.

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Molim jednu pomoć....moj muž igra The Division...odigra neko vrijeme, piše mu objekt complited i zgasi igru...kad je ponovno upali krene od nekog mjesta kojeg je odigrao već prije...uglavnom, gdje postoji opcija spremanja, da kad upali igricu krene gdje je završio

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Purger155 kaže...

Sancta Domenica preordanu igricu dostavlja na sami dan izlaska ili se drže one svoje teze od 3-5 dana? Pitam radi RDR2, jer ako dostavljaju isti dan, da mi dopeljaju na posao..Prilikom narudžbe htio odabrati opciju da pokupim u trgovini, ali u ovom slučaju, ne može

Meni su rekli da cu je dobit na dan izlaska.

Fifu sam narucio.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
wilton kaže...

Molim jednu pomoć....moj muž igra The Division...odigra neko vrijeme, piše mu objekt complited i zgasi igru...kad je ponovno upali krene od nekog mjesta kojeg je odigrao već prije...uglavnom, gdje postoji opcija spremanja, da kad upali igricu krene gdje je završio

Nisam igrao Division, ali posto je kao neki MMO vjerujem, da moras uvijek na misije kretati iz neke baze.

I prije sto izade neka napravi save, a ne samo ugasi igru.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
Purger155 kaže...

Sancta Domenica preordanu igricu dostavlja na sami dan izlaska ili se drže one svoje teze od 3-5 dana? Pitam radi RDR2, jer ako dostavljaju isti dan, da mi dopeljaju na posao..Prilikom narudžbe htio odabrati opciju da pokupim u trgovini, ali u ovom slučaju, ne može

Meni su rekli da cu je dobit na dan izlaska.

Fifu sam narucio.

 Takoder. Uzeo Fifu, ali verziju gdje imam 3 dana prije pravo igrat. Rekli da dolazi 25.09 bez problema. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

ok, ali to pitam...nema opcije save, gdje je.....

5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

ok, ali to pitam...nema opcije save, gdje je.....očito mi ne da da ubacim poruku od Chaky-ja, kojeg pitam

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 8:20 (wilton).
9 godina
offline
PlayStation 4

ekipa stigao mi novi tv, pa ću se malo više prebaciti na ps4 ovih dana, imam ps4 već neko vrijeme ali nisam stigao baš puno igrati jer nisam mogao sam koristiti tv pa te stalno netko prekida

 

uglavnom, sad malo igram god of war 3 remastered i last of us remastered, kupio sam si god of war 4, namjeravam uzimati i horizon zero dawn i red dead redemption 2 (kad izađe). naravno kad izađu ću uzimati days gone, last of us 2 i death stranding. mislim da je jasno kakve igre preferiram, ono singleplayer story driven. Htio sam sada pitati jel ima netko preporuku još čega za ps4 što obavezno moram preći? ne morate mi govoriti za stvari koje su izlazile i za PC to sam upratio, najviše me zanimaju ekskluzive za ps4 ili igre koje su izašle na konzolama ali ne i na PCu

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4

uncharted serijal obavezno. svih pet igara su odlične.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
wilton kaže...

ok, ali to pitam...nema opcije save, gdje je.....očito mi ne da da ubacim poruku od Chaky-ja, kojeg pitam

Bitanga 

Daj pomozi covjeku, jer nemam Division.

Pretpostavljam da niti nema klasicini save, nego auto save nakon zavrsene misijie i kretanje iz Huba.?

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
wilton kaže...

ok, ali to pitam...nema opcije save, gdje je.....očito mi ne da da ubacim poruku od Chaky-ja, kojeg pitam

Bitanga 

Daj pomozi covjeku, jer nemam Division.

Pretpostavljam da niti nema klasicini save, nego auto save nakon zavrsene misijie i kretanje iz Huba.?

 

Ma vidio sam poruku, al ne znam što bih rekao :-) Žena pita za muža, dok se ovaj igra :-)

 

Nisam igrao na playki, ali znam da nema save. Kao i svi MMOi snima se automatski.

Nisam imao problem da me vraća na misije koje sam odradio, ali The Division je koncipiran tako da možeš i moraš ponavljati misije sto puta kako bi dobio loot dropove (kao dungeoni u WoWu).

Iako si odigrao misiju ona će ti i dalje biti na mapi i možeš ju odigrati opet kad god hoćeš, ali su posebno označene nove misije od ovih koje si već odigrao.

I da, dok opet pokreneš igru baci te u obližnji hub (safe house), nećeš se pojaviti na ulici usred fighta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 9:53 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Chaky kaže...
wilton kaže...

ok, ali to pitam...nema opcije save, gdje je.....očito mi ne da da ubacim poruku od Chaky-ja, kojeg pitam

Bitanga 

Daj pomozi covjeku, jer nemam Division.

Pretpostavljam da niti nema klasicini save, nego auto save nakon zavrsene misijie i kretanje iz Huba.?

 

Ma vidio sam poruku, al ne znam što bih rekao :-) Žena pita za muža, dok se ovaj igra :-)

 

Nisam igrao na playki, ali znam da nema save. Kao i svi MMOi snima se automatski.

Nisam imao problem da me vraća na misije koje sam odradio, ali The Division je koncipiran tako da možeš i moraš ponavljati misije sto puta kako bi dobio loot dropove (kao dungeoni u WoWu).

Iako si odigrao misiju ona će ti i dalje biti na mapi i možeš ju odigrati opet kad god hoćeš, ali su posebno označene nove misije od ovih koje si već odigrao.

I da, dok opet pokreneš igru baci te u obližnji hub (safe house), nećeš se pojaviti na ulici usred fighta.

Pa ne moze covjek igrati i pitati po forumu u isto vrijeme ;)

Hvala na pojasnjenju, mislim da ce joj/njemu biti jasnije kako funkcionira Division.

 

wilton 

Evo Bitanga je lijepo objasnio kako radi Division. Kljucna stvar je da Division nije SP (singleplayer) igra nemo MMO.

Klasicne SP igre su ti Uncharted, Tomb Raider, ...

U njima kad napravis save kreces gdje si stao (ili bar u blizini).

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

...Htio sam sada pitati jel ima netko preporuku još čega za ps4 što obavezno moram preći? ne morate mi govoriti za stvari koje su izlazile i za PC to sam upratio, najviše me zanimaju ekskluzive za ps4 ili igre koje su izašle na konzolama ali ne i na PCu

 Bloodborne, Persona 5, Beyond Two Souls, Until Dawn.

PSN - DeniZg80
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Ma vidio sam poruku, al ne znam što bih rekao :-) Žena pita za muža, dok se ovaj igra :-)

 

 Ovo mi je vrh...koja je to ljubav prijatelju moj,da zena ode umjesto tebe pitat na informaticki forum kako se sejva igra,nema dalje.Svaka cast gospodji!

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
Bitanga kaže...

 

Ma vidio sam poruku, al ne znam što bih rekao :-) Žena pita za muža, dok se ovaj igra :-)

 

 Ovo mi je vrh...koja je to ljubav prijatelju moj,da zena ode umjesto tebe pitat na informaticki forum kako se sejva igra,nema dalje.Svaka cast gospodji!

 

Nedavno sam prodao igru jednom gameru poput nas, njegova cura pokupila. Samo je komentirala "nek se dečec igra" :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
Bitanga kaže...

 

Ma vidio sam poruku, al ne znam što bih rekao :-) Žena pita za muža, dok se ovaj igra :-)

 

 Ovo mi je vrh...koja je to ljubav prijatelju moj,da zena ode umjesto tebe pitat na informaticki forum kako se sejva igra,nema dalje.Svaka cast gospodji!

 

Valjda mu nešt priča, a on se žali da ne može sad slušat jer igra, a nema savea. Been there done that.

Lakše će prekinut ako save radi ok.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Nedavno sam prodao igru jednom gameru poput nas, njegova cura pokupila. Samo je komentirala "nek se dečec igra" :-)

 Takvu bi zaprosio s dva prstena...istovremeno. 

 

Što se tiče Divisiona, sve je rečeno. Autosave nakon svake izvršene misije. Nakon loadanja igra kreće iz safe housea. 

 

Destiny 2 - igrao dva sata. Moguće da sam star pa da zato ne vidim poantu, ali igra mi je strašno dosadna i repetativna. Prelagana, nimalo izazovna...Jedino što ima vrhunsku prezentaciju. Mislim da ovo ide na deinstal. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Cansee kaže...

...Htio sam sada pitati jel ima netko preporuku još čega za ps4 što obavezno moram preći? ne morate mi govoriti za stvari koje su izlazile i za PC to sam upratio, najviše me zanimaju ekskluzive za ps4 ili igre koje su izašle na konzolama ali ne i na PCu

 Bloodborne, Persona 5, Beyond Two Souls, Until Dawn.

 

bloodborne isto pičim i uživam, zaboravio ga navesti, al ta igra mi je stvarno nešto posebno

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

A isto mislim da im je draze da se zajebavamo tako nego po kladionici i birtiji kao dobar dio.

Mislim nisam neki okorjeli gejmer konzolu sam nabavi prije koji misec,do sad sam na pcu visio stalno.Sad kad je lito slabo igram samo uvecer malo,ali zima je druga prica.

Meni zena zna da se necu okanit nikad,mogu samo manje vremena imat za to,niti mi zuga vezi toga,cak zna nekad sist kraj mene i pitat sta ovo,zasto sad to itd...ali ne privlaci je da uci igrat bilo sta.

Crash B. sam joj navio pa popizdi jer cesto gine i onda ugasi sve 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

PlayStation Classic

 

LINK

 

 

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

 

Nedavno sam prodao igru jednom gameru poput nas, njegova cura pokupila. Samo je komentirala "nek se dečec igra" :-)

 Takvu bi zaprosio s dva prstena...istovremeno. 

 

Što se tiče Divisiona, sve je rečeno. Autosave nakon svake izvršene misije. Nakon loadanja igra kreće iz safe housea. 

 

Destiny 2 - igrao dva sata. Moguće da sam star pa da zato ne vidim poantu, ali igra mi je strašno dosadna i repetativna. Prelagana, nimalo izazovna...Jedino što ima vrhunsku prezentaciju. Mislim da ovo ide na deinstal. 

 Nije baš sve tako bajno ako imaš jedan PC i jednu plejku i baš ona hoće igrati kad ti hoćeš. Ko će se brinuti o djeci kuhati ,ako oboje igrate.

Znam jedan bračni par koji su isto gameri PC je u pitanju igra WOT kad bi došli sa posla pičili bi do spavanja ne znam kako je to izgledalo u očima njihove kćeri 13 godina cura.

Da se nadovežem na ono bolje da doma igra nego da je u birtiji,.

Kaže moja žena isti mi je vrag kad igraš kao da si u birtiji samo buljiš u monitor.

Ali sad sam smanjio WOT je bio u pitanju.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Cansee kaže...

...Htio sam sada pitati jel ima netko preporuku još čega za ps4 što obavezno moram preći? ne morate mi govoriti za stvari koje su izlazile i za PC to sam upratio, najviše me zanimaju ekskluzive za ps4 ili igre koje su izašle na konzolama ali ne i na PCu

 Bloodborne, Persona 5, Beyond Two Souls, Until Dawn.

 Resident Evil 7

 

 

Ode moja gold slim konzola :D

 

Sad cekam pro, ali belaj valja sad razmisljati o novom TV-u :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 12:51 (arnes_king).
14 godina
offline
PlayStation 4

@Mariclius je prešao na novu razinu. Sad mu žena kupuje igre i tipka umjesto njega na forumu.

PSN - darklydexter
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Poznanik mi se požalio da je išao instalirati 6.0 update i to se nešto sjebalo.

Poslije toga ne radi više BluRay, a ni update više ne prolazi ponovo jer ima neki hardware check pa neće updejtati dok BluRay ne radi.

Kaže čitao je dosta po netu i da puno ljudi ima takve probleme kod 6.0 updejta.

 

Jel netko zna nešto više o tome?

 

Predložio sam mu full reinicijalizaciju i instalaciju 6.0 sa sticka od nule. Al pitanje je dal će to pomoći ako je upgrade sjebao BluRay firmware ili nešto sl.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ma cekaj sljedeci update, i meni se error neki sinoc pojavio restart i radi sad ponovno. Brzo ce sigurno sljedeci update da popravi neke greske.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice