PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.153
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
C3c1l kaže...

Meni moja stoji na vertikalnom standu i nema nikakvih problema sa grijanjem niti bukom.

 Cecile, ako je to onaj Limited Edition, trebao si to prodati na Ebayu i kupiti drugi.
Klik

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 10:14 (sexytoiletpaper).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
sexytoiletpaper kaže...
C3c1l kaže...

Meni moja stoji na vertikalnom standu i nema nikakvih problema sa grijanjem niti bukom.

 Cecile, ako je to onaj Limited Edition, trebao si to prodati na Ebayu i kupiti drugi.
Klik

Je da, to je taj.

Znam sve ali ipak to mi je prvi put da sam osvojio neku nagradu pa nek bude uspomena. 

Ako se i odlucim nekad na prodaju uvijek cu dobiti bar 500 eura za njega ;)

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Shivi kaže...

Ono kad stotine Sony inzenjera ne znaju dizajnirati i napraviti ps pa im par ljudi sa foruma mora reci sta i kako...

 

Pa sorry, ako se samo tu na forumu 20 ljudi žali da je preglasan da li je to dobro dizajniran produkt?

Ustanovili smo samo da je jeftin, a to nije do inženjera nego do sales odjela :-)

 Ne prozivam nikoga, ali se samo iscudavam kako na forumu svi sve znaju, sta kako promijeniti da se proizvod poboljsa, a oni ne znaju. Da li su komponente koje su ugradene, ugradene radi cijene ili nekog drugog parametra, to mi ne znamo, ali sigurno nisu ugradili bas te komponente jer im se eto naslo pod rukom :)

I naravno da mora biti "jeftin", nebi se toliko dobro prodavao da mu je cijena u rangu gaming racunala.

 

Ne znam kakva je globalno situacija, niti sam je proucavao, ali ispravite me ako grijesim kad kazem da je ekipa koja se zali na buku u manjini. Nekima mozda stvarno buci, ali mislim da neki i pretjeruju, tj.traze dlaku u jajetu jer skoro nikome ps "nije" bio bucan dok to netko nije spomenuo.

 

Da ne zacopram, moj ps dvije godine prede kao maca, jedino je glasniji kada pokrenem igru sa diska, onda se dobro cuje kad krene vrtit, ali to se brzo smiri.

 

 

BTW znam da tebe bode to sta nije sve u 60fps-a 

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 11:56 (Shivi).
13 godina
offline
PlayStation 4

Evo i mojih 2 centa. Osobno sam dosta osjetljiv na buku, ali moj PS4 pro zasad radi sasvim ok. Najgora situacija je bila s Mafiom 3, ali ta igra je smeće posebne kategorije. Druga gdje se vent poprilično čuo u nekim trenucima je bio God of War. Ali ta igra em izgleda spektakularno em sam igrao u performance modu što sigurno nije doprinjelo da se konzola manje grije. Em su bili ljetni mjeseci. Tak da u globalu mi ne izgleda ko problem. Dok god ne čujem konzolu jače od zvukova iz igre, šta me briga koliko je bučna. Doduše, to mi je prva konzola nakon SEGE prije 20 godina pa nisam baš ni relevantan za usporedbe. 

 

 

 

 

Pri kraju sam sa Shadow of Colossus i igra mi je poprilično razočaranje. Očigledno su moja očekivanja bila puno prevelika jer igra ipak ima ocjenu 91 na Metacriticu. Realno, 7/10 uvrh glave. Previše stvari u igi ne funkcionira da bi ona u današnje vrijeme bila relevantna. Da ovo nije remaster nego da ju je netko danas izdao, bila bi popljuvana. Kužim ja da je nostalgija zajebana stvar, ali recenzije ovog su debelo prenapuhane. Prije 13-ak godina sigurno je ovo bilo nešto spektakularno, prvenstveno s tehničke strane, ali ovo definitivno nije jedna od onih bezvremenskih igara. Cca polovica Colossusa su prilično zabavni i igra stvarno ima nekih trenutaka koji su baš impresivni (držanje za dlaku dok te živina pokušava izbaciti, final blow moment), ali previše je tu frustracije i loših dizajnerskih odluka da bi igra zaslužila takve hvalospjeve. Ako ju uspijete ko ja ugrabiti za nekih 100-ak kuna u fizičkoj verziji, isprobajte. Inače, teško za preporuku onima koji nisu igrali. Poprilično nepotreban remaster po meni.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

BTW znam da tebe bode to sta nije sve u 60fps-a 

 

True, to mi je puno veći turn down nego buka. Ne samo što nije u 60 FPSa, nego nije ni u stabilnih 30FPSa, i to ekskluzive koje bi baš trebale biti optimirane za platformu.

I uopće nije smiješno, jer sam zbog toga i odustao od igranja na playki :-) Hrpu igara sam u zadnje vrijeme kupio za PC umjesto za playku, a taj trend će se i nastaviti.

Prestar sam da bih pristajao na kompromise, bilo kakve :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Shivi kaže...

BTW znam da tebe bode to sta nije sve u 60fps-a 

 

True, to mi je puno veći turn down nego buka. Ne samo što nije u 60 FPSa, nego nije ni u stabilnih 30FPSa, i to ekskluzive koje bi baš trebale biti optimirane za platformu.

I uopće nije smiješno, jer sam zbog toga i odustao od igranja na playki :-) Hrpu igara sam u zadnje vrijeme kupio za PC umjesto za playku, a taj trend će se i nastaviti.

Prestar sam Imam previše love da bih pristajao na kompromise, bilo kakve :-)

 

 Ispravio sam ti post. 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Bitanga kaže...
Shivi kaže...

BTW znam da tebe bode to sta nije sve u 60fps-a 

 

True, to mi je puno veći turn down nego buka. Ne samo što nije u 60 FPSa, nego nije ni u stabilnih 30FPSa, i to ekskluzive koje bi baš trebale biti optimirane za platformu.

I uopće nije smiješno, jer sam zbog toga i odustao od igranja na playki :-) Hrpu igara sam u zadnje vrijeme kupio za PC umjesto za playku, a taj trend će se i nastaviti.

Prestar sam Imam previše love da bih pristajao na kompromise, bilo kakve :-)

 

 Ispravio sam ti post. 

 

Hehe :-) Pa nije baš da je dobar komp financijski nedostupan.

Kupiš na rate, posude ti starci itd. Kažeš da ti treba za komplicirane izračune :-)

Ja sam više love ulupao u PS4 igre nego na PCu, i to poprilično.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...
Bitanga kaže...
Shivi kaže...

BTW znam da tebe bode to sta nije sve u 60fps-a 

 

True, to mi je puno veći turn down nego buka. Ne samo što nije u 60 FPSa, nego nije ni u stabilnih 30FPSa, i to ekskluzive koje bi baš trebale biti optimirane za platformu.

I uopće nije smiješno, jer sam zbog toga i odustao od igranja na playki :-) Hrpu igara sam u zadnje vrijeme kupio za PC umjesto za playku, a taj trend će se i nastaviti.

Prestar sam Imam previše love da bih pristajao na kompromise, bilo kakve :-)

 

 Ispravio sam ti post. 

 

Hehe :-) Pa nije baš da je dobar komp financijski nedostupan.

Kupiš na rate, posude ti starci itd. Kažeš da ti treba za komplicirane izračune :-)

Ja sam više love ulupao u PS4 igre nego na PCu, i to poprilično.

 Ne znam jel se zajebavas ali ovo je jedno gore od drugoga gore od trecega.

13 godina
offline
PlayStation 4

Fascinantne su te razlike u performansama. Jedan GoW koji je uz bok bilo kojoj drugoj igri po grafičkom izgledu, radi na PROu u više manje stabilnih 45 FPS-a. Mafia 3 izgleda ko govno i jedva se vuče na 30 FPS-a. Đabe snaga konzole kad neki developeri nemaju dovoljno znanja i sredstava da konzolu do kraja iskoriste.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Fascinantne su te razlike u performansama. Jedan GoW koji je uz bok bilo kojoj drugoj igri po grafičkom izgledu, radi na PROu u više manje stabilnih 45 FPS-a. Mafia 3 izgleda ko govno i jedva se vuče na 30 FPS-a. Đabe snaga konzole kad neki developeri nemaju dovoljno znanja i sredstava da konzolu do kraja iskoriste.

 

Mafiju još i razumijem, nije ekskluziva pa im se nije dalo nijednu platformu optimirati previše.

Al pogledaj Detroit, skoro predrenderirane scene, pa su vuče ko mrtva kokoš na nemali broj mjesta. Debelo ispod 30 FPSa. Bolje bi radilo da su snimili sve kombinacije scena u video i pustili play.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 15:20 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
sexytoiletpaper kaže...

 Ne znam jel se zajebavas ali ovo je jedno gore od drugoga gore od trecega.

 

Ne zajebavam se. Imao sam PCe još od kad sam bio srednjoškolac.

Već 15 godina zarađujem i kupujem si što hoću za svoje pare.

Što te točno iznerviralo?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 15:21 (Bitanga).
12 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav. 

Jel netko zna koji točno model PS4 Pro-a daje Tele2 na ugovor. Znači CUH-70XX, CUH-7115B, 
CUH-7116B itd.

Marko Ištuk
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Marko008 kaže...

Pozdrav. 

Jel netko zna koji točno model PS4 Pro-a daje Tele2 na ugovor. Znači CUH-70XX, CUH-7115B, 
CUH-7116B itd.

 

uff to ako nađeš nekog da ti kaže svaka čast, javi i meni. sumnjam da oni u tele 2 uopće znaju

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Marko008 kaže...

Pozdrav. 

Jel netko zna koji točno model PS4 Pro-a daje Tele2 na ugovor. Znači CUH-70XX, CUH-7115B, 
CUH-7116B itd.

 

uff to ako nađeš nekog da ti kaže svaka čast, javi i meni. sumnjam da oni u tele 2 uopće znaju

 

sta ne pise to na kutiji?

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
C3c1l kaže...
Cansee kaže...
Marko008 kaže...

Pozdrav. 

Jel netko zna koji točno model PS4 Pro-a daje Tele2 na ugovor. Znači CUH-70XX, CUH-7115B, 
CUH-7116B itd.

 

uff to ako nađeš nekog da ti kaže svaka čast, javi i meni. sumnjam da oni u tele 2 uopće znaju

 

sta ne pise to na kutiji?

 

jel može netko od ekipe ovdje tko ima ps4 pro i da zna gdje mu je kutija provjeriti jel piše?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

jel može netko od ekipe ovdje tko ima ps4 pro i da zna gdje mu je kutija provjeriti jel piše?

Ja imam kutiju ali je kompletno metalik plava i ima samo znak na sredini.

Nije ni slicna kao obicne ps4 pro.

Zasto ne odes do tele 2 i neka ti lik izvadi kutiju iz skladista pa pogledaj ;)

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
C3c1l kaže...
Cansee kaže...

 

jel može netko od ekipe ovdje tko ima ps4 pro i da zna gdje mu je kutija provjeriti jel piše?

Ja imam kutiju ali je kompletno metalik plava i ima samo znak na sredini.

Nije ni slicna kao obicne ps4 pro.

Zasto ne odes do tele 2 i neka ti lik izvadi kutiju iz skladista pa pogledaj ;)

 

 Idem malo u offtopic ali moram spomenuti nešto.

Naime imam pokucni od tele 2 od 11/2017,tad nisu imali ps4 u paketu sa pokucnim.Nedavno sam vidio da imaju pokucni+ps4 za nekih 250 kn a sada placam samo pokucni internet 194 kn.Nedaju mi produziti,odn. uzeti novi ugovor sa plejkom i pokucnim iako bih im ja potpisao novi ugovor na 24 mj. i samim time bih im se obavezao da cu biti dulje vremena njihov pretplatnik,plus dobili bi veću mjesečnu ratu od mene na duze vremena nego sada.Ne znam di im je tu logika...imali tko kakva poznanstva u tele 2 da rijesimo nesto?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Normalno i logično kad je to nova revizija konzole sa promjenjenim ventilatorom kao što su i testirali na Digital Foundry.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Marko008 kaže...

Pozdrav. 

Jel netko zna koji točno model PS4 Pro-a daje Tele2 na ugovor. Znači CUH-70XX, CUH-7115B, 
CUH-7116B itd.

Baš te zanima za modele iz Tele2? Ja sam svoj uzeo u Sancti zaprošli Black Friday pa ti mogu reći kad dođem s posla. Ako je baš za Tele2 onda ništa 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
C3c1l kaže...
Cansee kaže...
Marko008 kaže...

Pozdrav. 

Jel netko zna koji točno model PS4 Pro-a daje Tele2 na ugovor. Znači CUH-70XX, CUH-7115B, 
CUH-7116B itd.

 

uff to ako nađeš nekog da ti kaže svaka čast, javi i meni. sumnjam da oni u tele 2 uopće znaju

 

sta ne pise to na kutiji?

 

jel može netko od ekipe ovdje tko ima ps4 pro i da zna gdje mu je kutija provjeriti jel piše?

 Piše ispod na dnu kutije CUH-7116B je moja, ali nije kupljena u TELE2 nego u SD. Kupljena u 3. mjesecu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 16:14 (hummer0).
8 godina
offline
PlayStation 4
 
2 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
C3c1l kaže...
Cansee kaže...
Marko008 kaže...

Pozdrav. 

Jel netko zna koji točno model PS4 Pro-a daje Tele2 na ugovor. Znači CUH-70XX, CUH-7115B, 
CUH-7116B itd.

 

uff to ako nađeš nekog da ti kaže svaka čast, javi i meni. sumnjam da oni u tele 2 uopće znaju

 

sta ne pise to na kutiji?

 

jel može netko od ekipe ovdje tko ima ps4 pro i da zna gdje mu je kutija provjeriti jel piše?

 Pise na svakoj kutiji i model i PN i SN

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
C3c1l kaže...
Cansee kaže...

 

jel može netko od ekipe ovdje tko ima ps4 pro i da zna gdje mu je kutija provjeriti jel piše?

Ja imam kutiju ali je kompletno metalik plava i ima samo znak na sredini.

Nije ni slicna kao obicne ps4 pro.

Zasto ne odes do tele 2 i neka ti lik izvadi kutiju iz skladista pa pogledaj ;)

 

 Idem malo u offtopic ali moram spomenuti nešto.

Naime imam pokucni od tele 2 od 11/2017,tad nisu imali ps4 u paketu sa pokucnim.Nedavno sam vidio da imaju pokucni+ps4 za nekih 250 kn a sada placam samo pokucni internet 194 kn.Nedaju mi produziti,odn. uzeti novi ugovor sa plejkom i pokucnim iako bih im ja potpisao novi ugovor na 24 mj. i samim time bih im se obavezao da cu biti dulje vremena njihov pretplatnik,plus dobili bi veću mjesečnu ratu od mene na duze vremena nego sada.Ne znam di im je tu logika...imali tko kakva poznanstva u tele 2 da rijesimo nesto?

 

Po zakonu ne smiješ biti ugovorno vezan dulje od 2 godine. Prije su ljudi produljivali ugovore masovno pa se onda čudili kako ne mogu promijenit operatera sljedećih 10 godina :-)

Uglavnom, s obzirom da poznajem telekom sustave jer i ih sam programiram teško će ti bilo tko moći napraviti ugovor ako mu softver ne dozvoljava, tj. nemaš uvjete. Te aplikacije imaju hrpu poslovnih pravila i agent u shopu je tu potpuno nemoćan.

Eventualno to mogu napraviti neki key account manageri koji su samo za poslovne korisnike i imaju veća prava u aplikaciji i veće mogućnosti (u okviru zakona) za zadržati korisnika, ali sumnjam da bi oni riskirali i radili nešto protuzakonito.

Ili da ti direktor Tele2 osobno odobri za tebe poseban ugovor :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
PlayStation 4

A vidi u vipu/bnet su mi to napravili bez problema prije tri godine mislim, samo napravili novi ugovor na 24 mjeseca, u HT-u ako znaš nekoga možeš dobiti sve a isto vrijedi i za Tele 2 barem je za njih tako bilo prije 7 godina kad sam bio kod njih. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
big_guy kaže...
C3c1l kaže...
Cansee kaže...

 

jel može netko od ekipe ovdje tko ima ps4 pro i da zna gdje mu je kutija provjeriti jel piše?

Ja imam kutiju ali je kompletno metalik plava i ima samo znak na sredini.

Nije ni slicna kao obicne ps4 pro.

Zasto ne odes do tele 2 i neka ti lik izvadi kutiju iz skladista pa pogledaj ;)

 

 Idem malo u offtopic ali moram spomenuti nešto.

Naime imam pokucni od tele 2 od 11/2017,tad nisu imali ps4 u paketu sa pokucnim.Nedavno sam vidio da imaju pokucni+ps4 za nekih 250 kn a sada placam samo pokucni internet 194 kn.Nedaju mi produziti,odn. uzeti novi ugovor sa plejkom i pokucnim iako bih im ja potpisao novi ugovor na 24 mj. i samim time bih im se obavezao da cu biti dulje vremena njihov pretplatnik,plus dobili bi veću mjesečnu ratu od mene na duze vremena nego sada.Ne znam di im je tu logika...imali tko kakva poznanstva u tele 2 da rijesimo nesto?

 

Po zakonu ne smiješ biti ugovorno vezan dulje od 2 godine. Prije su ljudi produljivali ugovore masovno pa se onda čudili kako ne mogu promijenit operatera sljedećih 10 godina :-)

Uglavnom, s obzirom da poznajem telekom sustave jer i ih sam programiram teško će ti bilo tko moći napraviti ugovor ako mu softver ne dozvoljava, tj. nemaš uvjete. Te aplikacije imaju hrpu poslovnih pravila i agent u shopu je tu potpuno nemoćan.

Eventualno to mogu napraviti neki key account manageri koji su samo za poslovne korisnike i imaju veća prava u aplikaciji i veće mogućnosti (u okviru zakona) za zadržati korisnika, ali sumnjam da bi oni riskirali i radili nešto protuzakonito.

Ili da ti direktor Tele2 osobno odobri za tebe poseban ugovor :-)

 U Njemackoj je to jako jednostavno samo dati otkaz ugovora bez obzira koliko jos ima do kraja i onda se napravi novi od 24mj plus razdoblje koje je preostalo i dobije se pogodnosti kao da se potpisuje novi ugovor. Osobno tako vec godinama radim.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
PlayStation 4

Moj je iz HT-a 1/2017 CUH -7016B i ponavljam čuju se vetilatori.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
CroVandal kaže...

 U Njemackoj je to jako jednostavno samo dati otkaz ugovora bez obzira koliko jos ima do kraja i onda se napravi novi od 24mj plus razdoblje koje je preostalo i dobije se pogodnosti kao da se potpisuje novi ugovor. Osobno tako vec godinama radim.

 

Možeš i tu ako platiš razliku. Al kažem, HAKOM je propisao da ugovorna obveza ne može biti dulja od 24mjeseca. Ugovor i ugovorna obveza nije isto. Ako si dobivao neki popust ili pogodnosti i obvezao se pod tim uvjetima plaćati točno to sljedeće 2 godine, onda je logično da za raskid tog ugovora moraš platiti penale. Netko u marketingu je izračuo financijski da je to ok. Ako sklapaš novi ugovor (pa makar preostalu ugovornu obvezu prenio u novi što se kod nas ne bi smjelo) onda je financijski aspekt onog starog narušen i netko mora platiti razliku.

Ako nije bilo nikakvih pogodnosti onda možeš raskinuti ugovor bez penala i sklopiti novi.

Problem je što vrlo često potpisuješ ugovornu obvezu kako bi dobio neke pogodnosti, npr nižu mjesečnu pretplatu, jeftiniji ruter/mobitel i sl.

 

Nek ih proba big_guy pitati koliko bi bili penali za raskid ugovora.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 10:09 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
CroVandal kaže...

 U Njemackoj je to jako jednostavno samo dati otkaz ugovora bez obzira koliko jos ima do kraja i onda se napravi novi od 24mj plus razdoblje koje je preostalo i dobije se pogodnosti kao da se potpisuje novi ugovor. Osobno tako vec godinama radim.

 

Možeš i tu ako platiš razliku. Al kažem, HAKOM je propisao da ugovorna obveza ne može biti dulja od 24mjeseca. Ugovor i ugovorna obveza nije isto. Ako si dobivao neki popust ili pogodnosti i obvezao se pod tim uvjetima plaćati točno to sljedeće 2 godine, onda je logično da za raskid tog ugovora moraš platiti penale. Netko u marketingu je izračuo financijski da je to ok. Ako sklapaš novi ugovor (pa makar preostalu ugovornu obvezu prenio u novi što se kod nas ne bi smjelo) onda je financijski aspekt onog starog narušen i netko mora platiti razliku.

Ako nije bilo nikakvih pogodnosti onda možeš raskinuti ugovor bez penala i sklopiti novi.

Problem je što vrlo često potpisuješ ugovornu obvezu kako bi dobio neke pogodnosti, npr nižu mjesečnu pretplatu, jeftiniji ruter/mobitel i sl.

 

Nek ih proba big_guy pitati koliko bi bili penali za raskid ugovora.

 Samo ti ponište stari ugovor i naprave novi na 24mjeseca. Tako je meni bnet napravio. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
nani kaže...

Moj je iz HT-a 1/2017 CUH -7016B i ponavljam čuju se vetilatori.

 jel se čuju ko avion ili normalno, ponodšljivo?

10 godina
offline
PlayStation 4

Jedno pitanje.

Vec sam spominjao prije,ovako imam na konzoli sada 3 racuna: UK (na njem je aktivan ps plus i primarni je),USA i HRV.

Na hrv sam do sada igrao god of war,fifu 18.

Sada kad mi dodje cd od fifa 19 i krenem je igrati meni nema veze na koje acc da je igram?

Npr.ako pocmem na jednom acc igrat,kasnije upalim na drugom na njem onda sve od pocetka igram?

Po vama na kojem je najbolje igrat ili to nema apsolutno nikakve veze?Mozda su jedino oni fifa pointsi jeftiniji.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice