PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.784.113
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Taj dan dolazi igra. Sve igre koje sam kupio u SD su mi na dan izlaska došle.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Taj dan dolazi igra. Sve igre koje sam kupio u SD su mi na dan izlaska došle.
15 godina
online
PlayStation 4

Jel još netko preorderao RDR2, čisto da znamo gdje i za koliko? I koliko će ju godina igrati od prvog dana?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Jel još netko preorderao RDR2, čisto da znamo gdje i za koliko? I koliko će ju godina igrati od prvog dana?

 Ja ću je kupiti za godinu dana možda dve i igrat ću je točno 1 mjesec. Nakon toga će mi stajati.

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Juqa kaže...
Taj dan dolazi igra. Sve igre koje sam kupio u SD su mi na dan izlaska došle.

 E to me zanimalo hvala na informaciji 😀

 

Koliko čitam na rebootu igra će imati oko 60h gameplaya. Mislim da će za to zbilja trebati par tjedana ako ne i mjesec dana da se prijeđe. Nisam nahajpan na igru ali vjerujem da ću uživati u njoj jer vidim da će biti prepuna detalja koji će igru učiniti zanimljivom. U oružja će biti implementiran mehanizam propadanja pa ako ne brinemo o oružju ono će postajati neprecizno, neučinkovito i na poslijetku će se otapa o propasti. A to je samo jedna sitnica gdje je sve ostalo kao što je graviranje raznih elemenata na oružja itd.. 

Biti će ovo jedno posebno iskustvo i na poslijetku zbog toga sam uzeo PS4 prije crnog petka a za crni petak možda samo prođem na pro verziju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 20:11 (NickChase).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
NickChase kaže...
Juqa kaže...
Taj dan dolazi igra. Sve igre koje sam kupio u SD su mi na dan izlaska došle.

 E to me zanimalo hvala na informaciji 😀

 

Koliko čitam na rebootu igra će imati oko 60h gameplaya. Mislim da će za to zbilja trebati par tjedana ako ne i mjesec dana da se prijeđe. Nisam nahajpan na igru ali vjerujem da ću uživati u njoj jer vidim da će biti prepuna detalja koji će igru učiniti zanimljivom. U oružja će biti implementiran mehanizam propadanja pa ako ne brinemo o oružju ono će postajati neprecizno, neučinkovito i na poslijetku će se otapa o propasti. A to je samo jedna sitnica gdje je sve ostalo kao što je graviranje raznih elemenata na oružja itd.. 

Biti će ovo jedno posebno iskustvo i na poslijetku zbog toga sam uzeo PS4 prije crnog petka a za crni petak možda samo prođem na pro verziju.

 

Jer nitko nikad prije nije izmislio durability u nijednoj igri :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa je previse nabrijana na RDR2 😊

PSN:Tomislav025
 
1 2 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hahaha pa nije u tome bit da ti igraš igru cijeli život, nego da uživaš u trenutku i da ti igra pruži novo iskustvo. Kad se sjetim tipa cod 2 ili NFS underground. Pa čovječe i dan danas pamtim te trenutke i sve te trenutke što je igra pružila. Hoću danas igrati ponovno te igre? Definitivno ne, imam lijepe trenutke i to je bit. Poslije znamo šta se desilo sa codom i NFS serijalom.

 

Ali RDR je nešto drugo, ta igra će definitivno igraču dati novo iskustvo a to je ono što ekipa traži. Možda netko prijeđe igru i više puta ali definitivno niti jedna igra se ne može mjeriti sa RDR ove godine. Ipak igrači znaju što žele, a Rockstar games to jako dobro zna.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Ekipa je previse nabrijana na RDR2 😊

 Ekipa se hypea, nabrijava, meditira, apstinira, da bi 26.10. kolektivno svršili po ovoj temi, RDR2 temi, sebi samima, nama i playstationu... I figurativno i doslovno. Ne mogu i ne zelim zamisliti kakvo orgijanje ce se ovdje dogadajti stoga cu na nekoliko dana zaobici ovu temu. 

MadeInCroatia
9 godina
online
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
omomomomoomm kaže...

Ekipa je previse nabrijana na RDR2 😊

 Ekipa se hypea, nabrijava, meditira, apstinira, da bi 26.10. kolektivno svršili po ovoj temi, RDR2 temi, sebi samima, nama i playstationu... I figurativno i doslovno. Ne mogu i ne zelim zamisliti kakvo orgijanje ce se ovdje dogadajti stoga cu na nekoliko dana zaobici ovu temu. 

 a šta bi trebali pričati u ovoj temi, o krumpirima? pričalo se o pun kufer igara za ps4 pa će tako i za rdr2 al s obzirom na to da ima zasebna tema, vjerojatno ćemo većinu priče prebaciti tamo tako da se nemoj toliko bojati. 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
NickChase kaže...

Hahaha pa nije u tome bit da ti igraš igru cijeli život, nego da uživaš u trenutku i da ti igra pruži novo iskustvo. Kad se sjetim tipa cod 2 ili NFS underground. Pa čovječe i dan danas pamtim te trenutke i sve te trenutke što je igra pružila. Hoću danas igrati ponovno te igre? Definitivno ne, imam lijepe trenutke i to je bit. Poslije znamo šta se desilo sa codom i NFS serijalom.

 

Ali RDR je nešto drugo, ta igra će definitivno igraču dati novo iskustvo a to je ono što ekipa traži. Možda netko prijeđe igru i više puta ali definitivno niti jedna igra se ne može mjeriti sa RDR ove godine. Ipak igrači znaju što žele, a Rockstar games to jako dobro zna.

 Mislim da se God Of War može mjeriti. (igra godine)

12 godina
offline
PlayStation 4

Hajpao se No Man Sky, hajpa se RDR2, hajpat ce se svašta nešto.

Na kraju će biti samo još jedna u nizu igara.

Know your limits.
Moj PC  
2 12 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

No man sky i RDR 2 u istoj rečenici o hypu je smrtni grijeh.

Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ma kilometrima je daleko GOW od RDR2 😋

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kupio sam carape rdr2 i bozicni pulover takodjer sa motivima spomenute igre.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 0:53 (Kill Frenzy).
Moj PC  
4 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bok svima
Ima li tko informaciju u vezi popusta na plejku 4 (kada i gdje bi mogao biti) i da li se moze kupit samo playstation bez paketa s igrom, htio bi samo fifu....igrat par mjeseci i prodat plejku dalje
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

No man sky i RDR 2 u istoj rečenici o hypu je smrtni grijeh.

A gle, i deca nekad odrastu pa shvate.

Kad čitam što sam pisao prije 10ak godina, sram me bude kak sam bedast bil. To je normalno.

Know your limits.
6 godina
offline
PlayStation 4

Kako Bitanga iskusno trola. :D 

 

Prosjek po open world igri mi je +/- 50 sati. Jedino sam u HZD uspio nakupiti 80 sati, a ta igra mi je savršena. Ako me RDR2 uvuče u svoj svijet kao što je to napravio HZD, moguće da ću doći do 80-ak sati igre sa side questovima. 

 

 

 
5 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Poz kupio sam neki dan ps4 i fifu 19 dobio i hocu da je igram online ali imam problem sa psn!Regija na ps4 je US a ja pokusavam da kupim preko stora sa mojom karticom ili pay palom ali nemogu nikako sta je problem gdje grijesim uvijek izbacuje gresku incorect pass or email a sveburedno upisujem

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
NickChase kaže...

Ma kilometrima je daleko GOW od RDR2 😋

 Ti si odigra obe pa znaš iz prve ruke, il komentare vadiš iz guzice?

Not funny dude
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

...

Prosjek po open world igri mi je +/- 50 sati... 

Kako dodes do -50h?

Kupis igru, pa stoji na polici 2 dana prije nego je otvoris?

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
PlayStation 4

Manje od 50 sati je kada mi igra bude meh, ali ipak ne toliko meh da ne odigram barem main story. Kao recimo Watch Dogs 2. Mislim da u toj igri nisam riješio nijedan side quest osim onog kojeg nisam morao. :D 

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ma dobro ljudi mi sad ovdje pričamo o 60-80h kako tko samo o SP komponenti  igre al ja govorim i o online rdr2 komponenti igre gdje osobno vjerujem a i očekujem da ču provest više negi i na jednoj prije MP igri. Tu ću ja natuč puno sati + sp.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
PlayStation 4

Evo moja statistika za open world igre, koje su mi nekako najbitnije.

Za GTA V nemam relevantne podatke jer je i klinac igrao jako puno s mojim accountom, ali nisam ga igrao više nakon završetka priče.

 

Kaže steam:

 

Witcher 3 (sa DLCovima): 125h

No Man's Sky: 70h

Elite Dangerous: 130h

Just Cause 3: 68 minuta!!!

 

Kaže uplay:

 

The Division: 91h

AC Origins: 40h

Ghost Recon Wildlands: 63h

Far Cry 5: 22h (došao do kraja - 95% completed svega, tek sad vidim da je to vrlo kratka igra).

Watch Dogs 2: 11h (dosadilo mi već tad).

 

Forza Horizon 3: sigurno jedno 100h

 

S druge strane tu su druge genijalne igre, bezvremenske:

Fieldrunners 2: 60h

Orcs Must Die! 2: 28h

Portal 2: 20h

Trine 2: 30h

 

Jedva čekam da me RDR2 impresionira.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

No Man's Sky: 70h

Elite Dangerous: 130h 

 Woot?! 

 

Nikad ne bih rekao za tebe da bi ulupao u toliko sati u NMS. S druge strane, zaintrigiran sam sa Elite Dangerous. Pogledao sam malo clipove na yt-u, svaki clip isto - ide spaceship kroz svemir, ide...i ide. I sad sam zbunjen jel' valja ili je dosadna. 

 

Kod RDR2 će mi biti presudno kakvi će biti side questovi. To što se konj može uplašiti miša mi ništa ne znači u životu, a ne želim više prelaziti side questove čisto da ih prijeđem. 

14 godina
offline
PlayStation 4

Navodno se tek na kraju rdr2 otkrije da su svi likovi zapravo programirani i da je krajolik modeliran te da je riječ o igri.

PSN - darklydexter
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

Navodno se tek na kraju rdr2 otkrije da su svi likovi zapravo programirani i da je krajolik modeliran te da je riječ o igri.

 Pa nemozes tako bem ti sve. Igrica nije jos ni izasla a ti spoilao sve...

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

 

No Man's Sky: 70h

Elite Dangerous: 130h 

 Woot?! 

 

Nikad ne bih rekao za tebe da bi ulupao u toliko sati u NMS. S druge strane, zaintrigiran sam sa Elite Dangerous. Pogledao sam malo clipove na yt-u, svaki clip isto - ide spaceship kroz svemir, ide...i ide. I sad sam zbunjen jel' valja ili je dosadna. 

 

Kod RDR2 će mi biti presudno kakvi će biti side questovi. To što se konj može uplašiti miša mi ništa ne znači u životu, a ne želim više prelaziti side questove čisto da ih prijeđem. 

 

NMS: To je bilo zbog hypea, dok se nije još znalo da je kraj igre golo govno :-) A i na početku je bilo puno teže igrati nego nakon hrpe updejtova kasnije.

 

ED: je zanimljiva igra, ali izuzetno dosadna za igrati solo osim ako si zagriženi fan svemirskih igara. Više je simulacija, tako da ti 99% vrijeme prolazi na let između baza koji je sve samo ne zanimljiv :-) Tu i tamo ponekad upalim nakon nekog novog updejta. Većinom brijem na trgovinu. Nikad mi istraživanje i borba nisu bili pretjerano interesantni jer mi se ne da izgubiti brod (makar imaš insurance pa dobiješ većinu, ali ne i sve, nazad) :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav!

 

Imam tehničko pitanje za ps4 ownere.... Naime, imam tri accounta na playki, na jednom plaćen psplus, i s sva tri accounta mogu igrati sve igre koje dođu zabadava, kao i online, i kad ono, jučer, upalim destiny 2, i nebrem igrat multiplayer (strike, crucible i sl.) jer mi piše da trebam psplus pretplatu... Neki novi deal, ili??

http://c2club.co.uk/showthread.php?306-My-baby...-**progress-update**/page3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Dok se čeka izlazak rdr2 preporučio bi jednu igru(ja je igram na ios). Slična dark soulsu.Dugo nisam igrao nesto ovako dobro na mobu a znam da se ovdje dosta spominje dark souls. Igra se zove Grimvalor.

 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice