PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.577
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Dok se čeka izlazak rdr2 preporučio bi jednu igru(ja je igram na ios). Slična dark soulsu.Dugo nisam igrao nesto ovako dobro na mobu a znam da se ovdje dosta spominje dark souls. Igra se zove Grimvalor.

 

 nema je na play storeu (android) :(

PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Šteta što nema te igre na Androidu. 

 

Pretekao me kolega. 

Ima na Androidu igra Animus - Stand Alone.

 

Malo sam se u zadnje vrijeme (iz dosade, čekajući RDR2) zagrijao za ideju gaminga na mobitelu.

 

Steam link radi odlično.

Android igre na Snapdragonu 845 + amoled 6" mobitelima izgledaju i rade vrhunski.

Još kad bi se dalo normalno instalirati PS4 remote play na svakom Androidu...

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 13:11 (DeniZg).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ma dobro ljudi mi sad ovdje pričamo o 60-80h kako tko samo o SP komponenti  igre al ja govorim i o online rdr2 komponenti igre gdje osobno vjerujem a i očekujem da ču provest više negi i na jednoj prije MP igri. Tu ću ja natuč puno sati + sp.

 Ako buden online ko u GTA V onda ću provest puno 0 minuta u njemu. Dosadno i nezanimljivo govno, još kad čujen da pusti youtuberirade content sa onin trkama i slično. Prvo kolka budala tribas bit da to igras, drugo kolka budala moras bit da to gledas.

 

BTW dragon quest xi goty 2018. rpg generacije, pa čak i zadnjih 10tak godina.

Not funny dude
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 12:58 (TKScump).
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...
Seki001 kaže...

Ma dobro ljudi mi sad ovdje pričamo o 60-80h kako tko samo o SP komponenti  igre al ja govorim i o online rdr2 komponenti igre gdje osobno vjerujem a i očekujem da ču provest više negi i na jednoj prije MP igri. Tu ću ja natuč puno sati + sp.

 Ako buden online ko u GTA V onda ću provest puno 0 minuta u njemu. Dosadno i nezanimljivo govno, još kad čujen da pusti youtuberirade content sa onin trkama i slično. Prvo kolka budala tribas bit da to igras, drugo kolka budala moras bit da to gledas.

 

BTW dragon quest xi goty 2018. rpg generacije, pa čak i zadnjih 10tak godina.

 Pa baš ako bude kao u gta v onda se nažalost nebudem ni tu puno zadržao ali nadajmo se da će bit bolje od gta v.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 13:11 (Seki001).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

A bolje gore, dat ce heisteve, trke konja i kočija i mozda 1v1 duele i tjt nemaju sta drugo dat u mp-u. Uz naravno neiostavni moto game as service da uguraju mali miljun mikrotransacija za mužnju zlatne koke. 

Vjerojatno ce bit bolja od GTA v sveukupno igra, al ne virujen da ce bit popularna ili komercijalno uspijesna ki ona(tj da ce porusit sve rekorde prodaje i zarade)

Not funny dude
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Da stave ne znam šta od aktivnosti u RDR2 online, ako ću kao u GTA Online provesti većinu vremena u lobbyu, nema šanse da ću to igrati.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kirian kaže...

Pozdrav!

 

Imam tehničko pitanje za ps4 ownere.... Naime, imam tri accounta na playki, na jednom plaćen psplus, i s sva tri accounta mogu igrati sve igre koje dođu zabadava, kao i online, i kad ono, jučer, upalim destiny 2, i nebrem igrat multiplayer (strike, crucible i sl.) jer mi piše da trebam psplus pretplatu... Neki novi deal, ili??

Jucer je PSN imao tehnickih problema, pa ti je vjerojatno do toga.

Kad ti se tako nesto dogodi, odi na settings, test network connection i check PSN status. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 13:51 (Chaky).
9 godina
offline
PlayStation 4

nitko nije spominjao one poruke što navodno onesposobe ps4 i moraš sve resetirat. valjda nije nikom ovdje bilo, uglavnom preporučeno je da se ogranići dolazak poruka na samo one koje dolaze od frendova ili sve potpuno blokirati

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

patchirano jr današnjin patchen

Not funny dude
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayStation 4

Što vam toliko smeta RDR hype u ovoj temi? Prva igra je bila remek djelo i čekalo se punih 8 godina na nastavak. I prema svemu sudeći, igra će biti epic. 

Današnji gameri prigovaraju na sve živo. Smeta forsiranje multiplayera i izumiranje igara sa dobrom SP kampanjom, a onda kad dođe nešto tipa RDR, onda se priča o tome kako je to samo SP igra u kojoj nemaš što za raditi dugo vremena itd.

 

Pa ako ijedna igra zaslužuje hype, onda je to sigurno RDR 2 zbog kvalitete prethodnika. Vjerujem da će isto biti i sa TLoU 2.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zato jer postoji RDR2 tema.
PSN - DeniZg80
15 godina
offline
PlayStation 4

Poklon bon 3 mjeseca Netflixa.

Mail kaze:

 

Kako bismo ti zahvalili na odanom članstvu u klubu PlayStation®Plus, darujemo ti poklon kako bi se zabavio dok ne igraš online. 3 mjeseca uživaj u najpopularnijim i najboljim televizijskim serijama i filmovima – potpuno besplatno. Ne brini – kȏd možeš rezervirati čak i ako si postojeći pretplatnik na uslugu Netflix. Ne propusti.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Smeta im jer su to uglavnom likovi koji liječe svoje frustracije na forumu pa čim dođe tema koja im se malo ne sviđa slijede napadi u nadi da će razrješiti svoje komplekse.

Nemaju ti oni života izvan foruma i igrica pa se ni ne znaju ponašati uljudno i prijateljski na forumu a o stvarnom ljudskom kontaktu nema govora. Još kad vidim pojedince kako pišu kao ovaj skump dobijem migrenu. To je zločin protiv Hrvatskog jezika kako se čovjek izražava.

 

Ne vidim problem PS4 tema i naravno da će se tu raspravljati o igrama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 16:53 (HeadHunter1649).
15 godina
offline
PlayStation 4
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 A gle nije sve debilana ima ovdje par dobrih naslova npr. ko nije odigrao ovaj Alien:isolation vrlo dobar gem ja sam ga doduše uzeo nedavno isto na nekom dobrom popustu a za ove neke druge slažem se ima ovdje i onog šta nevalja sigurno.

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
HeadHunter1649 kaže...

Smeta im jer su to uglavnom likovi koji liječe svoje frustracije na forumu pa čim dođe tema koja im se malo ne sviđa slijede napadi u nadi da će razrješiti svoje komplekse.

Nemaju ti oni života izvan foruma i igrica pa se ni ne znaju ponašati uljudno i prijateljski na forumu a o stvarnom ljudskom kontaktu nema govora. Još kad vidim pojedince kako pišu kao ovaj skump dobijem migrenu. To je zločin protiv Hrvatskog jezika kako se čovjek izražava.

 

Ne vidim problem PS4 tema i naravno da će se tu raspravljati o igrama.

 hahah ja se i dalje chudin koliko chovjek tchudno pishe 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
HeadHunter1649 kaže...

Još kad vidim pojedince kako pišu kao ovaj skump dobijem migrenu. To je zločin protiv Hrvatskog jezika kako se čovjek izražava.

 

 

Ajde riješi ovaj gore zločin u svom dvorištu prvo, može? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...

 hahah ja se i dalje chudin koliko chovjek tchudno pishe 

 Baš, ja ga ništa ne razumijem. Bolje da se uhvati knjige i nek uplati koji sat kod logopeda umjesto igrica i Playstationa.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...
Bitanga kaže...

 A gle nije sve debilana ima ovdje par dobrih naslova npr. ko nije odigrao ovaj Alien:isolation vrlo dobar gem ja sam ga doduše uzeo nedavno isto na nekom dobrom popustu a za ove neke druge slažem se ima ovdje i onog šta nevalja sigurno.

 Ma njima jee sve debilana stš nije hit naslov kao Last of us I slično. A realno to su debilne igre jer te vode za rukicu kroz levele. Za razliku od pravih naslova gdje je mehanika samog gameplaya daleko kompliciranija i naprednija.

 

Isto kao da se ide tvrditi da je jedan auto debilniji od drugog. Na posljetku svi auti služe jednoj svrsi, isto kao što svaka igra služi istoj svrsi a to je da zabavi. Jedina je razlika da su ukusi različiti. 

Ali ne odmah sve što se meni ne sviđa je debilana i svi koji to igraju su nižeg stupnja razvoja. Povraća mi se od takvih predrasuda.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
HeadHunter1649 kaže...

 

Isto kao da se ide tvrditi da je jedan auto debilniji od drugog. Na posljetku svi auti služe jednoj svrsi, isto kao što svaka igra služi istoj svrsi a to je da zabavi. Jedina je razlika da su ukusi različiti. 

Ali ne odmah sve što se meni ne sviđa je debilana i svi koji to igraju su nižeg stupnja razvoja. Povraća mi se od takvih predrasuda.

 

Samo ljubav jel :-) Kakva divna akcijica, po 48. put zombie i horror igre na akciji, yey, kupit ću sve!!!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 18:55 (Bitanga).
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ma da tu se slažem sa tobom tu je slična priča kao i sa muzikom,filmovima i igrama nek svako sluša,gleda i igra šta voli i onda je to ok jer ko sam ja da nekom sudim šta je debilno ili nedebilno ukusi su različiti.Netko voli pucačine tipa BF ili CoD ili slično ja baš ne i šta bi sad trebao stalno pljucat na te igrače isto vrijedi i obrnuto ako je netko casual gamer i igra za svoju dušu da se malo zabavi tko smo mi da sudimo i to!?

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 18:58 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ma vidi se da ste "novi", pa ne kuzite Bitangin humor.

Pa covjeku nije interesantno, jer ima sve sto je vrijedno igranja.

A ruku na srce, nisu ni najveci popusti na neke igre iz te horror akcije. Bile su na vecim popustima do sada.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Zato jer postoji RDR2 tema.

 Meni osobno ne smeta. Da svaka igra ima svoju temu, ova bi se svela na obavjestavanje o misecnin PS+ igrama, popustima i primarnin "racunima".

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

sutra laganica launch trailer za RDR2, hype na max....igra dolazi na 2 blu-ray diska, tako da neće biti potrebno ništa skidati sa interneta za pokretanje SP, vjerojatno

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ma da tu se slažem sa tobom tu je slična priča kao i sa muzikom,filmovima i igrama nek svako sluša,gleda i igra šta voli i onda je to ok jer ko sam ja da nekom sudim šta je debilno ili nedebilno ukusi su različiti.Netko voli pucačine tipa BF ili CoD ili slično ja baš ne i šta bi sad trebao stalno pljucat na te igrače isto vrijedi i obrnuto ako je netko casual gamer i igra za svoju dušu da se malo zabavi tko smo mi da sudimo i to!?

 Baš to, dobro kažeš. Nije mi jasno šta je to u čovjeku što ga tera da prigovara i hejtuje ono što ne voli. Ok ja ne volim cajke, i sad baš odoh da pljujem cajke na njihovoj temi. Ako slučajno nema teme cajke ja ću je osobno otvoriti i samo čekati ljubitelje cajki da se okupe. Sad će oni vidjeti svog boga.

 

Razumijem ja da bitanga trola ali čovječe ne diraj mi zombi pucačine hahaha

 

Kako tututuru kaže tema bi bila mrtva da se malo ne raspravlja o igrama. Tko bi uopće pratio sve te teme o svim tim silnim igrama. Ovako dođeš ovdje i saznaš sve. 

 

Na kraju ovog mjeseca kad izađe red dead redemption 2 na forumu neće biti nikoga pa ćete plakati gdje su svi. Pazite šta sam rekao, ne može se vama udovoljiti i nikada ništa ne valja.

13 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da imam dobar plan kupiti Red Dead Redemption 2. -- odigrati ga i onda prodati PS4 PRO.

Dodam nešto love i kupim neku dobru grafičku za PC.

Što mislite jel bi to bilo pametno.

Svi će se pomamiti za plejkom i RDR2 kad izađe.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 22:59 (hummer0).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

meni ps stoji i ceka ovakve igre.bit ce ih jos

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Danas sam.mjenjao fifu 19 za god of war i dobio jos 100 kn.Odigrao sam samo uvodni dio(do bitke sa strancem) i mogu vec sada reci kako *ebeno dobra igra.Potjerala me cura iz spavace jer joj se spava ali mislim da cu sutra premjestit plejku u dnevni 🤣.Kad odigram god of war prodam njega i wildlands i onda je na redu rdr2 😁

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Mislim da imam dobar plan kupiti Red Dead Redemption 2. -- odigrati ga i onda prodati PS4 PRO.

Dodam nešto love i kupim neku dobru grafičku za PC.

Što mislite jel bi to bilo pametno.

Svi će se pomamiti za plejkom i RDR2 kad izađe.

 I onda opet kupovati konzolu za sljedeće eksluzive? Biti će još ovakvih igara.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
hummer0 kaže...

Mislim da imam dobar plan kupiti Red Dead Redemption 2. -- odigrati ga i onda prodati PS4 PRO.

Dodam nešto love i kupim neku dobru grafičku za PC.

Što mislite jel bi to bilo pametno.

Svi će se pomamiti za plejkom i RDR2 kad izađe.

 I onda opet kupovati konzolu za sljedeće eksluzive? Biti će još ovakvih igara.

 tezak je zivot pc gejmera...mozes za taj novac kupit 1060 haha..vrlo mnogo puno jako mocniji grafički čip od onog u ps4...većinu igara ćeš imat manje fps nego ps4 pro haha

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice