PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.558
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
hummer0 kaže...
arnes_king kaže...

Da li postoji neki nacin da se save prebaci sa jednog racuna na drugi?

 

Mislim da sam citao kao da bi trebalo moci preko one opcije za backup, da tu exportujem i na drugi account importujem ali nisam siguran jer znam i da su saveovi zakljucani na konzolu i racun.

 https://blog.eu.playstation.com/2016/11/09/how-to-transfer-your-data-from-ps4-to-ps4-pro/

Može, ali ide sporije.

Ja sam napravio backup save iako ima i u cloud-u, pa sve skinuo ponovo brže mi je bilo.

Ali tu se radi o istom Accountu.

Mislim da arnes_king zanima, da li moze preseliti save na drugi racun.

Recimo u nekoj igri ja imam sve otkljucano, ali zelim svoj save prebaciti njemu na Account, pa da on moze u startu imati moje otkljucane stvari.

 

arnes_king 

Mislim da ti to ne podrzavaju sve igre. Ali nista te ne sprecava da probas. S backup save, prebaci na stick, pa probaj na drugom racunu.

Mislim da to baš i nije tako jednostavno. Čitao sam negdje da Sony to ne želi omogućiti jer bi se onda dilali saveovi za otključat trofeje. Svi bi za sve imali platine.

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

zadnji petak za koji ne postoji RDR2...od sada kad vas netko pita kad izlazi najbolja igra u povijesti, samo odgovorite: u petak...nema više ono: petak za mjesec dana, drugi petak, i slično..laganica hype na max ajmooo

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 11:00 (tomko).
Moj PC  
8 1 hvala 1
11 godina
offline
PlayStation 4

Jos 7 dana. Idemoooooo.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Rdr2 izlazi u petak a meni u petak rodendan. Nema boljeg poklona. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gdje skinut preload. Nemogu nigdje nacia skinuo bi rdr2
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
hummer0 kaže...
arnes_king kaže...

Da li postoji neki nacin da se save prebaci sa jednog racuna na drugi?

 

Mislim da sam citao kao da bi trebalo moci preko one opcije za backup, da tu exportujem i na drugi account importujem ali nisam siguran jer znam i da su saveovi zakljucani na konzolu i racun.

 https://blog.eu.playstation.com/2016/11/09/how-to-transfer-your-data-from-ps4-to-ps4-pro/

Može, ali ide sporije.

Ja sam napravio backup save iako ima i u cloud-u, pa sve skinuo ponovo brže mi je bilo.

Ali tu se radi o istom Accountu.

Mislim da arnes_king zanima, da li moze preseliti save na drugi racun.

Recimo u nekoj igri ja imam sve otkljucano, ali zelim svoj save prebaciti njemu na Account, pa da on moze u startu imati moje otkljucane stvari.

 

arnes_king 

Mislim da ti to ne podrzavaju sve igre. Ali nista te ne sprecava da probas. S backup save, prebaci na stick, pa probaj na drugom racunu.

 Da u pravu si Chaky.

Mislim da je save vezan samo na jedan acc. 100% 

 

Ljudi mislim da bi trebali malo smanjiti strasti prema RDR2 jel bi se moglo desiti da imate prevelika očekivanja, a to je samo divlji zapad krave, konji i stočari.

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...
Gdje skinut preload. Nemogu nigdje nacia skinuo bi rdr2

 Ako si napravija preorder na storeu, otides u library i pokrenes download.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sto se tiče pcgamesupply, jel bilo kakvih troškova dodatno kad si uzimao bonove. Sjećam se da je bila priča da ima neki porez na veće iznose bona od 10 dolara. U kojim apoenima si uzimao?
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
error_666 kaže...
Sto se tiče pcgamesupply, jel bilo kakvih troškova dodatno kad si uzimao bonove. Sjećam se da je bila priča da ima neki porez na veće iznose bona od 10 dolara. U kojim apoenima si uzimao?

 Prvotno san mislija uzet 1 od 50 i 1 od 10, ali na taj od 50$ je dodatni namet od 2,xy dolara zaboravija san tocnu cifru, tako da san uzea 2 od 10 i 2 od 25$. Ostavija san 14$ da se nade na racunu.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Aha. Hvala puno. Meni treba 60 za fifu, znači 2 x 25 i od 10 je uredno po toj cijeni.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
error_666 kaže...
Sto se tiče pcgamesupply, jel bilo kakvih troškova dodatno kad si uzimao bonove. Sjećam se da je bila priča da ima neki porez na veće iznose bona od 10 dolara. U kojim apoenima si uzimao?

Kupio sam bio prvo 10$ za probu. Pa dok sam htio uzeti 50$ su mi htjeli naplatiti 52,99$. 

Ali tome sam doskočio tako da sam uzeo 5 x 10$ i platio 50$. Za 25$ isto uzimaju neki sitni iznos.

Ne kužim šta briju s tim :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 16:47 (Bitanga).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Za 25$ isto uzimaju neki sitni iznos.

 Meni sinoc nisu nista uzeli za 25$, samo za 50$ su mi tili uzet.

14 godina
offline
PlayStation 4

Ja sad uzeo 8x10$ za rdr2, tako mi nisu uzeli nikakve provizije ni nista

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
PlayStation 4

ja si kupim na .com amazonu i nitko nikakve extra dolare mi ne naplacuje

 

vi koji imate adresu na floridi i oregnonu - ps vam ne naplacujeni kakav porez na kupnju? ja sam negdje regan di se naplacuje pa bi se "preselio"

 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
duxx369 kaže...

vi koji imate adresu na floridi i oregnonu - ps vam ne naplacujeni kakav porez na kupnju? ja sam negdje regan di se naplacuje pa bi se "preselio"

 Ne, nista ne uzima. Odaberi adresu u jednoj od ovih drzava:

 

  • Alaska
  • Delaware
  • Montana
  • New Hampshire
  • Oregon
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja nikad nisam igrao RDR dosada ali vidio kako oduševljeno govorite o  RDR 2 pa uzeo i ja na USA storu. Uzeo 1 po 10  i 2 po 25 $ jer mi za 50 htio 2 i nešto dolara uzeti više preko pcgames supply. Nadam se da će mi igra odgovarati. Poslušao sam glas naroda s foruma i uzeo a mislio sam uzimati  AC Odyssey. To će pričekati neko sniženje i kada će biti više vremena. Sad prvo sljedeći petak RDR 2 pa onda u 11 mj. BF V kojeg sam uzeo za pc tako da će u dogledno vrijeme veći problem biti vrijeme nego pare. Sljedeće godine LOU 2 ,Days Gone... biće materijala za gaming.

sake08
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 20:25 (maxis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxis kaže...

Ja nikad nisam igrao RDR dosada ali vidio kako oduševljeno govorite o  RDR 2 pa uzeo i ja na USA storu. Uzeo 1 po 10  i 2 po 25 $ jer mi za 50 htio 2 i nešto dolara uzeti više preko pcgames supply. Nadam se da će mi igra odgovarati. Poslušao sam glas naroda s foruma i uzeo a mislio sam uzimati  AC Odyssey. To će pričekati neko sniženje i kada će biti više vremena. Sad prvo sljedeći petak RDR 2 pa onda u 11 mj. BF V kojeg sam uzeo za pc tako da će u dogledno vrijeme veći problem biti vrijeme nego pare. Sljedeće godine LOU 2 ,State of Decoy... biće materijala za gaming.

 Uzmi si PS now trial 7 dana  na eBay za dolar , dolar i po i prekucaj i prvi dio . Igra je remek djelo . 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
Bitanga kaže...
Za 25$ isto uzimaju neki sitni iznos.

 Meni sinoc nisu nista uzeli za 25$, samo za 50$ su mi tili uzet.

 

Haha stvarno, za 25$ ne uzima, ali za 20$ uzima. Koje su to fore?

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
online
Re: PlayStation 4
error_666 kaže...
maxis kaže...

Ja nikad nisam igrao RDR dosada ali vidio kako oduševljeno govorite o  RDR 2 pa uzeo i ja na USA storu. Uzeo 1 po 10  i 2 po 25 $ jer mi za 50 htio 2 i nešto dolara uzeti više preko pcgames supply. Nadam se da će mi igra odgovarati. Poslušao sam glas naroda s foruma i uzeo a mislio sam uzimati  AC Odyssey. To će pričekati neko sniženje i kada će biti više vremena. Sad prvo sljedeći petak RDR 2 pa onda u 11 mj. BF V kojeg sam uzeo za pc tako da će u dogledno vrijeme veći problem biti vrijeme nego pare. Sljedeće godine LOU 2 ,State of Decoy... biće materijala za gaming.

 Uzmi si PS now trial 7 dana  na eBay za dolar , dolar i po i prekucaj i prvi dio . Igra je remek djelo . 

 

a kažu da je taj ps now jako loš. baš je prokleta šteta da nisu napravili remaster red deada za ps4. a da su ubacili remaster bespla za one koji su prednaručili igru pa to bi bio spektakl, iako znam da je nerealno :))

7 godina
offline
PlayStation 4
Vuce me kupit Bloodborne Complete Edition na US storeu za 12$. Iman ga na eu acc, ali mi je istekla ps+ pretplata. Ako ga pokrenen na tom acc, oce li mi vridit saveovi koje iman?
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Kakav je Battlefield 1? Jel vrijedi 50 kn :D Multiplayer me ne zanima tak da samo single player

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
error_666 kaže...
maxis kaže...

Ja nikad nisam igrao RDR dosada ali vidio kako oduševljeno govorite o  RDR 2 pa uzeo i ja na USA storu. Uzeo 1 po 10  i 2 po 25 $ jer mi za 50 htio 2 i nešto dolara uzeti više preko pcgames supply. Nadam se da će mi igra odgovarati. Poslušao sam glas naroda s foruma i uzeo a mislio sam uzimati  AC Odyssey. To će pričekati neko sniženje i kada će biti više vremena. Sad prvo sljedeći petak RDR 2 pa onda u 11 mj. BF V kojeg sam uzeo za pc tako da će u dogledno vrijeme veći problem biti vrijeme nego pare. Sljedeće godine LOU 2 ,State of Decoy... biće materijala za gaming.

 Uzmi si PS now trial 7 dana  na eBay za dolar , dolar i po i prekucaj i prvi dio . Igra je remek djelo . 

 To se moze uzet samo na US acc?

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
10 godina
offline
PlayStation 4

Jel se isplati kupovat ps4 pro naspram obicnog? ako imam recimo 4k monitor  jel vidljiva razlika u grafici ?Razmisljam da uzmem ps4 pro sa rdr 2 bundle pa me zanima da li to ima smisla bez 4k monitora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Zasto niko ne spominje ovaj Ghost of Tsushima? Nadam se da sam dobro napisao haha sinoc vidim video i igra mi izgleda prelijepo a i zanimljivo :)

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 14:12 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Zasto niko ne spominje ovaj Ghost of Tsushima? Nadam se da sam dobro napisao haha sinoc vidim video i igra mi izgleda prelijepo a i zanimljivo :)

 

 Zato jer se jos nezna ni datum izlaska, mozda cak 2020. Radujen se i njoj i Sekiro: Shadows Die Twice.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 14:21 (Tututuru).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Zasto niko ne spominje ovaj Ghost of Tsushima? Nadam se da sam dobro napisao haha sinoc vidim video i igra mi izgleda prelijepo a i zanimljivo :)

 

 Mislim da je "nitko" malo pretjerano pošto je sigurno riječ o jednoj od iščekivanijih PS4 ekskluziva. Ne spominje se trenutno jer em je RDR2 preuzeo sav prostor em igra još ni nema release date. A nisam siguran da li su pokazali išta osim onog kratkog dema na PS konferenciji. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
njuskac kaže...

Jel se isplati kupovat ps4 pro naspram obicnog? ako imam recimo 4k monitor  jel vidljiva razlika u grafici ?Razmisljam da uzmem ps4 pro sa rdr 2 bundle pa me zanima da li to ima smisla bez 4k monitora?

 Ako ti baš novac nije veliki problem i možeš priuštiti Pro, onda je sigurno bolja opcija kad već kupuješ novo. U novijim igrama se osjeti razlika, neke rade fluidnije i fps je konstantniji, dok neke izgledaju bolje. Čak i ako nemaš 4k ekran, Pro ima supersampling opciju koju uključiš pa dobiješ bolju sliku na 1080p ekranu nego što bi dobio sa standarndnom PS4 konzolom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
njuskac kaže...

Jel se isplati kupovat ps4 pro naspram obicnog? ako imam recimo 4k monitor  jel vidljiva razlika u grafici ?Razmisljam da uzmem ps4 pro sa rdr 2 bundle pa me zanima da li to ima smisla bez 4k monitora?

 Ako ti baš novac nije veliki problem i možeš priuštiti Pro, onda je sigurno bolja opcija kad već kupuješ novo. U novijim igrama se osjeti razlika, neke rade fluidnije i fps je konstantniji, dok neke izgledaju bolje. Čak i ako nemaš 4k ekran, Pro ima supersampling opciju koju uključiš pa dobiješ bolju sliku na 1080p ekranu nego što bi dobio sa standarndnom PS4 konzolom.

 Ja sam imao obicni PS4, pa PS4 slim pa sada imam PS4 pro sve na 1080p TV-u i kao sto je kolega vec napisao, ako ti razlika u novcu nije velika idi na pro jer stvarno ima razlike. Ta razlika ce svakako biti sve osjetnija kako budu izlazile novije igre.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Isto tako i ja imao prije dvije godine ps4 jedno godinu dana pauza bez ičeg i ove godine prije koji mjesec nabavio ps4 pro u odličnu stanju na njuški za 2000kn + torba za njeg. Isto nemam još 4k UHD TV igrat ću na vrlo dobro Samsungu FHD od 40" a planiram nabavit uskoro neki Sony xf9005 49ili55" UHD HDR TV ali još šparam za njeg imam trenutno 5000kn sa strane ali fali mi još par tisućica da bude  moj :)

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

U kojoj se trgovini može naći najjeftiniji PlayStation 4 Pro?

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice