PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.660
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Strpi se do 23.studenog....kad je Black Friday.. ja ga onda kupujem....sad... ne znam.... možda čak budem tada u Zagrebu na infogamer 2018...pa ga kupim na štandu od sancta domenica.. .s tim da budem odmah uzeo i produženu garanciju na 3 godine....3 igre na diskovima sam već kupio:)
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

Kakav je Battlefield 1? Jel vrijedi 50 kn :D Multiplayer me ne zanima tak da samo single player

 

Samo za single player ne vrijedi 50 kn, nitko nikad nije kupio Battlefield radi single playa, pa mi nisi baš jasan.  Kampanja ukupno traje možda 5-6 sati. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

A jbg, nemam ps+ pa sam mislil odigrat da ubijem vrijeme.

Nego, logirao bi se s frendovim accountom na svojoj plejki i stavio skidat igru. Jel mogu odmah nakon kaj stavim skidat igru deaktivirat njegov account i prebacit se na svoj tak da on može igrat kod sebe ili ipak treba pričekat da se kod mene skine/instalira?

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 22:21 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

A jbg, nemam ps+ pa sam mislil odigrat da ubijem vrijeme.

Nego, logirao bi se s frendovim accountom na svojoj plejki i stavio skidat igru. Jel mogu odmah nakon kaj stavim skidat igru deaktivirat njegov account i prebacit se na svoj tak da on može igrat kod sebe ili ipak treba pričekat da se kod mene skine/instalira?

 Moraš označiti svoju konzolu kao primarnu sa njegovim acc. i to mora ostati. Nakon toga se logiraš sa svojim acc. i igraš.

On na svojoj opet igra normalno

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Znači dok se skine i instalira, tek onda se možemo vratit svaki na svoj acc?
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Znači dok se skine i instalira, tek onda se možemo vratit svaki na svoj acc?

 Ma čim se počne skidati odeš na svoj acc.

Jedino konzola ostaje označena ko primarna, ali on normalno igra na svojoj.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
kbenzema kaže...

Kakav je Battlefield 1? Jel vrijedi 50 kn :D Multiplayer me ne zanima tak da samo single player

 

Samo za single player ne vrijedi 50 kn, nitko nikad nije kupio Battlefield radi single playa, pa mi nisi baš jasan.  Kampanja ukupno traje možda 5-6 sati. 

 Ja sam ga nabavio za 30kn il tak nekaj na nedavnoj akciji i zao mi je tih novaca. Odigrao sam malo online i tu se ne zna tko pije tko placa. 
Vratio sam se na Siege i ne vjerujem da cu vise ikad pokrenut BF1

14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pa kad ne znaš igrat tako je i meni bilo kad sam počeo igrat BF treba dok se navikneš na mape i mehanike igre, ali meni je bolje to na PC u igrat meni ta igra nije za konzole i gotovo. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
Q-Tip kaže...
kbenzema kaže...

Kakav je Battlefield 1? Jel vrijedi 50 kn :D Multiplayer me ne zanima tak da samo single player

 

Samo za single player ne vrijedi 50 kn, nitko nikad nije kupio Battlefield radi single playa, pa mi nisi baš jasan.  Kampanja ukupno traje možda 5-6 sati. 

 Ja sam ga nabavio za 30kn il tak nekaj na nedavnoj akciji i zao mi je tih novaca. Odigrao sam malo online i tu se ne zna tko pije tko placa. 
Vratio sam se na Siege i ne vjerujem da cu vise ikad pokrenut BF1

 Bas zalosno sta si upravo napisao...dao 30 kn za igretinu kao sto je BF1 i napišeš žao ti tih novaca...jel trebam išta još komentirat? Tko god je imalo zaigrao BF1 svjestan je o kakvoj razini kvalitete se radi, bolje se nabij nogom u guzicu kad si uspio za vrijednost jedne kutije cigareta kupiti ovu igru, jer si još mogao besplatno nabaviti i premium pass za igru

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
kbenzema kaže...

Kakav je Battlefield 1? Jel vrijedi 50 kn :D Multiplayer me ne zanima tak da samo single player

 

Samo za single player ne vrijedi 50 kn, nitko nikad nije kupio Battlefield radi single playa, pa mi nisi baš jasan.  Kampanja ukupno traje možda 5-6 sati. 

 jedna kino ulaznica je koliko ono...za koliko ono sati?

niti jedan film se onda ne "isplati"?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...
Q-Tip kaže...
kbenzema kaže...

Kakav je Battlefield 1? Jel vrijedi 50 kn :D Multiplayer me ne zanima tak da samo single player

 

Samo za single player ne vrijedi 50 kn, nitko nikad nije kupio Battlefield radi single playa, pa mi nisi baš jasan.  Kampanja ukupno traje možda 5-6 sati. 

 jedna kino ulaznica je koliko ono...za koliko ono sati?

niti jedan film se onda ne "isplati"?

 

Usporedba ti je potpuno promašena. Vremensko trajanje sam naveo tek reda radi, zato što je kampanja u svakom Battlefieldu tu samo zato da postoji, no gotovo ništa od mehanika i modova igre koje su proslavile Battlefield serijal u tih par sati nećeš vidjeti. Gotovo da se radi o quicktime filmu, gdje ti tu i tamo vrate kontrole u ruke i evo sad ovdje malo pucaj. Nema otvorenih prostora, kao da igraš linearnu powerpoint prezentaciju Battlefielda. Battlefield nitko ne kupuje radi single playera, isključivo se kupuje zbog multiplaya. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
Q-Tip kaže...

Samo za single player ne vrijedi 50 kn, nitko nikad nije kupio Battlefield radi single playa, pa mi nisi baš jasan.  Kampanja ukupno traje možda 5-6 sati. 

 Ja sam ga nabavio za 30kn il tak nekaj na nedavnoj akciji i zao mi je tih novaca. Odigrao sam malo online i tu se ne zna tko pije tko placa. 
Vratio sam se na Siege i ne vjerujem da cu vise ikad pokrenut BF1

 

A gle, što da ti kažem. To što si malo igrao online i ne znaš tko pije tko plaća više govori o tvojoj razini uspješnosti u toj igri nego o samoj igri. 

14 godina
offline
PlayStation 4

Vrijeme je da se naruci  Red Dead Redemption 2... Trenutno igram i Spider-Man, pa se to taman privesti kraju od sl vikenda. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
PlayStation 4

Meni je BF1 odlična igra, BFV bi mogla biti još bolja zbog bliskije tematike i arsenala oružja. Ali za PC da.

Ono što me smeta u BF1 je što nikako ne mogu vozit one avione, užasno se zabijem u zemlju vrlo brzo. Šteta što nema neki posebni air fight mode kao što je bio u SW:BF serijalu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 12:51 (Bitanga).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Meni je BF1 odlična igra, BFV bi mogla biti još bolja zbog bliskije tematike i arsenala oružja. Ali za PC da.

Ono što me smeta u BF1 je što nikako ne mogu vozit one avione, užasno se zabijem u zemlju vrlo brzo. Šteta što nema neki posebni air fight mode kao što je bio u SW:BF serijalu.

 Ja i nestignem nikad do aviona mene upucaju u uzljetanju ili puno prije 

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

ponedjeljak

utorak

srijeda

četvrtak

red dead redemption <3

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4
Zavrsen Shadow of the Tomb Raider. Zavrsio sam sa 95,06% kompletiranosti :D  Tako da mislim da nemam potrebe pricati koliko je dobra.
Mislim da ni jednu igru nisam isao ovako daleko procentualno, iako mi je jos sitnica ostalo ne planiram ici na 100%, inace cim predjem SP igra mi dosadi :D ali svaka preporuka za one koji nisu igrali, najbolji Tomb Raider do sada
Zao mi sto ne pise nigdje koliko sati sam igrao.
https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 14:42 (arnes_king).
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayStation 4

Ima li negdje jeftinije RDR2 od ovih 49 funti u UK shopovima? Doduše, nekako se još premišljam da li nabaviti već sad.

 

 

In other news, prošao sam Spidermana. Nema se tu šta puno reći, must play za sve fanove tog tipa igara. Apsolutno sve što je u takvoj igri bitno je odlično odrađeno. Combat, kretanje po mapi, nagrađivanje za side aktivnosti. Ima hrpetina sitnica iz kojih se vidi velika ljubav Insomniaca prema liku i posvećenost tome da igra stvarno ispadne kako treba. Nije govno tipa Assasins Creed gdje te igra gura non stop prema kupnji "xp boostera" jer je napredovanje usko vezano uz mikrotransakcije. Samo iz toga razloga igra zaslužuje sve moguće pohvale jer sve se osvaja ingame i niti u jednom trenutku nemaš osjećaj da te igra sili raditi neki side content koji ti se ne sviđa.

 

Ko i uvijek da se nitpickati oko nekih stvari: najbolji suit power tek na lvl-u 41, problemi s pacingom u main storyu, u određenim situacijama kontrole, pomalo sterilan glavni lik kad je van kostima, must play stealth sekcije možda neće svakome sjesti. Sve u svemu, zanemarivo. Uz God of War najbolje što sam igrao ove godine i instant mjesto na listi najboljih PS4 ekskluziva. Kad izađu DLC-evi nabavljam digitalnu verziju, a nadam se da je nastavak već u planu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
@ cofinho
Dobiješ account tj login podatke, ništa ne moras pravit. Tako je bar za PC,ne vjerujem da je drugačije za ps.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
Santana kaže...
Q-Tip kaže...
kbenzema kaže...

Kakav je Battlefield 1? Jel vrijedi 50 kn :D Multiplayer me ne zanima tak da samo single player

 

Samo za single player ne vrijedi 50 kn, nitko nikad nije kupio Battlefield radi single playa, pa mi nisi baš jasan.  Kampanja ukupno traje možda 5-6 sati. 

 Ja sam ga nabavio za 30kn il tak nekaj na nedavnoj akciji i zao mi je tih novaca. Odigrao sam malo online i tu se ne zna tko pije tko placa. 
Vratio sam se na Siege i ne vjerujem da cu vise ikad pokrenut BF1

 Bas zalosno sta si upravo napisao...dao 30 kn za igretinu kao sto je BF1 i napišeš žao ti tih novaca...jel trebam išta još komentirat? Tko god je imalo zaigrao BF1 svjestan je o kakvoj razini kvalitete se radi, bolje se nabij nogom u guzicu kad si uspio za vrijednost jedne kutije cigareta kupiti ovu igru, jer si još mogao besplatno nabaviti i premium pass za igru

 Naravno da mi je zao kad necu igrat igru i da je 5kn bila to je previse za nesto sto samo zauzima mjesto na hardu. 
Igrao sam betu kad je bila i nije me dojmila, ocekivao sam da ce bit bolja nakon tolko vremena, ali nista. Ima boljih igara za igrat.

 

BF1 je pravi primjer smjera u kojem DICE nazalost ide. 

 

Ak je to kaj sam napiso bilo bolno za tebe ja se ispricavam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 19:00 (Santana).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

 Naravno da mi je zao kad necu igrat igru i da je 5kn bila to je previse za nesto sto samo zauzima mjesto na hardu. 
Igrao sam betu kad je bila i nije me dojmila, ocekivao sam da ce bit bolja nakon tolko vremena, ali nista. Ima boljih igara za igrat.

 

BF1 je pravi primjer smjera u kojem DICE nazalost ide. 

 

Ak je to kaj sam napiso bilo bolno za tebe ja se ispricavam.

 

A gle, milijunima je super, tebi nije. Tako će isto biti sa igrom koja je tebi super pa nećeš imati s kim igrat. Ili će tebi i milijunima biti super, a meni brutalno loša.

Problem je što nemaš alternative. Ak i nađeš neki FPS koji je tebi super ima hrpu drugih mana koje te nerviraju. Ili je matchmaking predug, ili su partije prekratke, preduge, prerepetitivne, serveri loši i sl.
Meni je tako sa svakom igrom. Produkcija i community nekih odličnih igara su mi pokvarili sve ostale igre jer jednostavno izgledaju poludovršeno.

 

Smjer DICEa je sasvim dobar, rade odlično optimirane masivne igre sa hrpom igrača, vozila i stacionarnog oružja u odličnom engineu, što se za neke druge ne može reći.

Meni je žao što sam ju kupio za PS4, al nikad više nijedan FPS me neće vidjet na PS4 :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
PlayStation 4

Na Letgo ima PS4 pro vec od 1600kn za one koje zanima.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Alfredo nr.2 kaže...

Na Letgo ima PS4 pro vec od 1600kn za one koje zanima.

 To prodaješ ti svoju?

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Santana kaže...

 Naravno da mi je zao kad necu igrat igru i da je 5kn bila to je previse za nesto sto samo zauzima mjesto na hardu. 
Igrao sam betu kad je bila i nije me dojmila, ocekivao sam da ce bit bolja nakon tolko vremena, ali nista. Ima boljih igara za igrat.

 

BF1 je pravi primjer smjera u kojem DICE nazalost ide. 

 

Ak je to kaj sam napiso bilo bolno za tebe ja se ispricavam.

 

A gle, milijunima je super, tebi nije. Tako će isto biti sa igrom koja je tebi super pa nećeš imati s kim igrat. Ili će tebi i milijunima biti super, a meni brutalno loša.

Problem je što nemaš alternative. Ak i nađeš neki FPS koji je tebi super ima hrpu drugih mana koje te nerviraju. Ili je matchmaking predug, ili su partije prekratke, preduge, prerepetitivne, serveri loši i sl.
Meni je tako sa svakom igrom. Produkcija i community nekih odličnih igara su mi pokvarili sve ostale igre jer jednostavno izgledaju poludovršeno.

 

Smjer DICEa je sasvim dobar, rade odlično optimirane masivne igre sa hrpom igrača, vozila i stacionarnog oružja u odličnom engineu, što se za neke druge ne može reći.

Meni je žao što sam ju kupio za PS4, al nikad više nijedan FPS me neće vidjet na PS4 :-)

 Bitno je da te igra zabavlja onda mozes prec preko tih mana, BF1 mi nije bio zabavan i to je to. Nema smisla ulazit u detalje. 

 

DICE se nakon BF4 okrenuo casual igracima, a treba i spomenut manjak sadrzaja u odnosu na starije igre( tu su i njihove politicke gluposti, lootboxevi i slicno) tak da ne ocekujem veliku popularnost BFV-a. 

11 godina
offline
PlayStation 4

Evo i ja sam pokleknuo prednarucio sam RDR2. Ima 92gb za skinuti opet sam morao brisati igre.

 

sto se tice BF igara za mene je to svetinja. Meni osobno bolja FPS igra ne postoji. 

PSN:Tomislav025
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Na Letgo ima PS4 pro vec od 1600kn za one koje zanima.

 To prodaješ ti svoju?

 Ne, danas sam pretrazivao igre pa sam naletio par oglasa za ps4pro.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Evo i ja sam pokleknuo prednarucio sam RDR2. Ima 92gb za skinuti opet sam morao brisati igre.

 

sto se tice BF igara za mene je to svetinja. Meni osobno bolja FPS igra ne postoji. 

 Pa priključi nekakav vanjski HDD, nisu skupi.

Samo mora biti USB3.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 23:58 (hummer0).
15 godina
offline
PlayStation 4
Ja sam prikopcao hdd od 2tb, sve igre prebacio na njega i radi bez problema. Kome fali mjesta, odlicno rijesenje.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

4

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Da li je probao mozda tko prikljucit SSD disk?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice