PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.033
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Sumnjam da bi bilo problema u radu ali cemu, totalni overkill

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Meni je BF1 odlična igra, BFV bi mogla biti još bolja zbog bliskije tematike i arsenala oružja. Ali za PC da.

Ono što me smeta u BF1 je što nikako ne mogu vozit one avione, užasno se zabijem u zemlju vrlo brzo. Šteta što nema neki posebni air fight mode kao što je bio u SW:BF serijalu.

 

BF1 je škovaca naspram nekih drugim manje razvikanih fpsova i naspram prijašnjih BF. Aposlutno su napravili dva koraka unazad u svemu počevši od gameplaya kojeg su max ubrzali, do 100% autoaima kakav vise nema ni cod tako da je igra skroz postala noob frendly. Mape nikad gore u serijalu, oružja nikad manje a recoil nepostojeć, vozila uopće nisu za upotrebu...

 

BF 3 je bija vrh serijala i od onda strmovito prema doli idu 

 

U 2018 godini pored WW3, Overwatcha, Seigea da neko igra BF1 je smijurija

Not funny dude
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
omomomomoomm kaže...

Evo i ja sam pokleknuo prednarucio sam RDR2. Ima 92gb za skinuti opet sam morao brisati igre.

 

sto se tice BF igara za mene je to svetinja. Meni osobno bolja FPS igra ne postoji. 

 Pa priključi nekakav vanjski HDD, nisu skupi.

Samo mora biti USB3.

 Imam vec jako dugo 750gb eksterni hdd. Ps4 ima 500gb al jebiga danas igre imaju po 100gb pa se to brzo napuni.

PSN:Tomislav025
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...
Bitanga kaže...

Meni je BF1 odlična igra, BFV bi mogla biti još bolja zbog bliskije tematike i arsenala oružja. Ali za PC da.

Ono što me smeta u BF1 je što nikako ne mogu vozit one avione, užasno se zabijem u zemlju vrlo brzo. Šteta što nema neki posebni air fight mode kao što je bio u SW:BF serijalu.

 

BF1 je škovaca naspram nekih drugim manje razvikanih fpsova i naspram prijašnjih BF. Aposlutno su napravili dva koraka unazad u svemu počevši od gameplaya kojeg su max ubrzali, do 100% autoaima kakav vise nema ni cod tako da je igra skroz postala noob frendly. Mape nikad gore u serijalu, oružja nikad manje a recoil nepostojeć, vozila uopće nisu za upotrebu...

 

BF 3 je bija vrh serijala i od onda strmovito prema doli idu 

 

U 2018 godini pored WW3, Overwatcha, Seigea da neko igra BF1 je smijurija

 

BF Bad Company 2 je bio vrh serijala, i to sa Vietnam ekspanzijom. I ne znam o kakvom ubrzanju pričaš. Brzina je ista kao i u svim ostalim BF igrama samo igra hrpa njubara pa je kaos. Vozila su smeće u BF1, ali su realna, takva su bila. Ja pričam prvenstveno o BF V koji sam igrao betu i tamo su vozila odlična. Ima potencijala.

A Overwatch uspoređivat sa BF1 nema smisla, nisu ni slične igre osim što su FPS obje.

WW3, lik puca s tenkom, malo se zadimi i nema nikakve eksplozije i rušenja zgrade, nemoj me nasmijavati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nemojmo se lagat, i branit proizvod jer smo fanovi imena. BF1 je veliki DICEov flop, skoro ka i Hardline , unazadili su aspolutno svaki aspekt igre. 

 

sta se tice brzine, pokreni BF3 i BC2 pa usporedi. I usput odma i recoil usporedi , ili su i oružja isto realna?

 

Tribalo in je 2-3 miseca od launcha da igru i najzagrizeniji fanovi prestanu igrat, pametnom dosta nadan se da su svjesni govna kojeg su izdali i da nece isto napravit i sa BFV. Optimističan san, beta je bila dobra iako nisi moga igrat squad par dana xd. 

Not funny dude
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...

Nemojmo se lagat, i branit proizvod jer smo fanovi imena. BF1 je veliki DICEov flop, skoro ka i Hardline , unazadili su aspolutno svaki aspekt igre. 

 

sta se tice brzine, pokreni BF3 i BC2 pa usporedi. I usput odma i recoil usporedi , ili su i oružja isto realna?

 

Tribalo in je 2-3 miseca od launcha da igru i najzagrizeniji fanovi prestanu igrat, pametnom dosta nadan se da su svjesni govna kojeg su izdali i da nece isto napravit i sa BFV. Optimističan san, beta je bila dobra iako nisi moga igrat squad par dana xd. 

 Gameplay BFV je dobar i ima potencijala, ali sve ostalo je uzas.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...

Nemojmo se lagat, i branit proizvod jer smo fanovi imena. BF1 je veliki DICEov flop, skoro ka i Hardline , unazadili su aspolutno svaki aspekt igre. 

 

sta se tice brzine, pokreni BF3 i BC2 pa usporedi. I usput odma i recoil usporedi , ili su i oružja isto realna?

 

Tribalo in je 2-3 miseca od launcha da igru i najzagrizeniji fanovi prestanu igrat, pametnom dosta nadan se da su svjesni govna kojeg su izdali i da nece isto napravit i sa BFV. Optimističan san, beta je bila dobra iako nisi moga igrat squad par dana xd. 

 

Igrao sam sve BF i nije mi neka razlika u brzini igre. Gle, ja ne želim igrat BF3, jer me zanima više WW2 tematika u FPS igrama. WW1 mi isto nije baš interesantan.

Iz istog razloga ne mogu igrati ni druge moderne pucačine ili SW Battlefront, jednostavno se ne mogu ufurati.

Rađe onda igram Overwatch kako ti kažeš.

 

Nisam pacijent koji uspoređuje recoilove. Upalim igru i igram. Dok mi dosadi ugasim i ne igram više.

Nije mi igra cijeli život, zabavljam se :-) Najviše me u BF igrama smetaju nepotrebno komplicirani i pokonzolašeni meniji.

Ustvari, mrzim vas konzolaše, rekao bih da ste vi upropastili BF serijal :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 10:27 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

U WW2 tematiku ti se lako ufurat jer si bija tamo?

Not funny dude
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...

U WW2 tematiku ti se lako ufurat jer si bija tamo?

 

Nisan bija. U WW2 tematiku mi se lako ufurati jer me zanima, poznajem oružja iz desetljeća igranja WW2 igara.

Moderne pucačine me ne zanimaju.

 

Isto tako me zanima fantasy tematika, pa mi je Overwatch isto jako dobar. I brži je bar tri puta od najbržih BF igara.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

A Overwatch je moba koja je temelji na jakoj timskoj igri, neka je brza, volija bi da je brzina sa Lucio speedbooston standardna brzina baren mi netriba poure da doden do chokepointova.

Not funny dude
11 godina
offline
PlayStation 4

Što sam danas naučio na PS4 temi:

 

BF1 je škovaca, koja ima maksimalno ubrzani gameplay i nema recoil.

WW3, koji je u early accessu je puno bolja igra.

Overwatch je Moba.

 

Jedva čekam da vidim što nam je kolega TKScump spremio za sutra.

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Što sam danas naučio na PS4 temi:

 

BF1 je škovaca, koja ima maksimalno ubrzani gameplay i nema recoil.

WW3, koji je u early accessu je puno bolja igra.

Overwatch je Moba.

 

Jedva čekam da vidim što nam je kolega TKScump spremio za sutra.

 

 a tek pola dana prošlo 

PSN Tokioplastic292
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Što sam danas naučio na PS4 temi:

 

BF1 je škovaca, koja ima maksimalno ubrzani gameplay i nema recoil.

WW3, koji je u early accessu je puno bolja igra.

Overwatch je Moba.

 

Jedva čekam da vidim što nam je kolega TKScump spremio za sutra.

 

 haha ma lik priča sve i svašta...kao da je recoil iz BF4 mjerilo svega

Mape su stvar ukusa, vozila i raznovrsnost oružja su stvar tematike, brzina gameplaya je stvar niza faktora...BF 1 je definitivno 2 koraka dalje od BF4..e sad, nekome na bolje, nekome na lošije

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 15:07 (tomko).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ima tko za preporuku neke dobre stranice za filmove preko ps4 browsera da je virus i add free?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ima tko za preporuku neke dobre stranice za filmove preko ps4 browsera da je virus i add free?

 

I što još :-) Da ti plaća da gledaš? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja samo povirim u moju prek 40TB PLex medijateku koja se stalno nadopunjuje novim ekskluzivama i sadržajima kakvi netflixi,hulu,amazoni,hbo,pickbox i takvi bakrači jači sam od njih milijun puta :)

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Savjetuj me kolega kako šta da napravim, zainteresiran sam pošto imam samo netflix iz mjeseca u mjesec i tuitamo koji DL filmova napravim i tjt
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 16:57 (Bencho2211).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Ja samo povirim u moju prek 40TB PLex medijateku koja se stalno nadopunjuje novim ekskluzivama i sadržajima kakvi netflixi,hulu,amazoni,hbo,pickbox i takvi bakrači jači sam od njih milijun puta :)

 

Netflix je super, ali pizdim na HBO GO jako u zadnje vrijeme. Plaćam i skidam ilegalno njihove stvari jer im je stream već 3 mjeseca čisto smeće. Ovo su mi odgovorili:

 

Uzrok problema smanjene kavlitete prikaza je na strani T-com-a. Tvrtka T-com ima problem s preusmjeravanjem HBO GO sadržaja prema svojim korisnicima. Problem je pijavljen našoj tehničkoj službi te oni s zajedno s tehničkom službom T-com-a rade na rješavanju nastalog problema. 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

A tako znaci, fala Bitanga za post, isto pizdim vec par mjeseci gledam koji je ovo k... sto god pokrenem sa hbo go-a (preko bilocega), slika zamuljana i mos se j...

znaci HT je kriv, mogo sam si i mislit  krasno...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

A tako znaci, fala Bitanga za post, isto pizdim vec par mjeseci gledam koji je ovo k... sto god pokrenem sa hbo go-a (preko bilocega), slika zamuljana i mos se j...

znaci HT je kriv, mogo sam si i mislit  krasno...

 

Ja čisto sumnjam da je HT kriv nego se ovi vade na njih. Kako Netflix i Amazon Prime Video dobro radi, a HBO GO ne. Imam optiku, a HBO GO mi je kao da gledam 360p na youtubeu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 17:23 (Bitanga).
13 godina
offline
PlayStation 4

Nekako mi je nelogično da je HT kriv. Pa ne ide stream preko njih, oni ti samo naplaćuju HBO uslugu. Ako rade svi ostali sevisi u punoj kvaliteti na istoj konekciji, onda mora i HBO. I meni radi preloše, kvaliteta streama je očajna. Čak sam i primijetio da još i najbolje radi na PS4, na mobitelu i kompu je još gore.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Spike1983 kaže...

A tako znaci, fala Bitanga za post, isto pizdim vec par mjeseci gledam koji je ovo k... sto god pokrenem sa hbo go-a (preko bilocega), slika zamuljana i mos se j...

znaci HT je kriv, mogo sam si i mislit  krasno...

 

Ja čisto sumnjam da je HT kriv nego se ovi vade na njih. Kako Netflix i Amazon Prime Video dobro radi, a HBO GO ne. Imam optiku, a HBO GO mi je kao da gledam 360p na youtubeu.

Ma jasno da se vade na njih jebo ih pas nesposobne, sve ostalo mi super radi, DL je odlican, jedino njihov hbo go kenjavi tj. negledljiv je sa tim anomalijama kak i sam veliš zgleda ko 360p... a brzina 100/20 i ruter odma pored telke... 

ja sam im prije nesto prijavljivao oko titlova i chromecasta pa su mi isto odgovorili da je chromecast kriv tj. Google  jer nije dobro optimiziran za njihovu naprednu aplikaciju LOL 

Radi ovoga trenutnog sranja od streama sam im bas za vikend mislio napisat mail al posto sam ih napisao cca 15-tak i nijednom nista nisam rijesio nego samo dobio neke generičke pizdarije od odgovora tipa budemo prosljedili nasem tehničkom timu...

evo recimo ni dan danas nisu rijesili nesto sto sam prijavio prosle god u 2-3mj... pa ono cemu se trudit pisat ista... 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

Ma jasno da se vade na njih jebo ih pas nesposobne, sve ostalo mi super radi, DL je odlican, jedino njihov hbo go kenjavi tj. negledljiv je sa tim anomalijama kak i sam veliš zgleda ko 360p... a brzina 100/20 i ruter odma pored telke... 

ja sam im prije nesto prijavljivao oko titlova i chromecasta pa su mi isto odgovorili da je chromecast kriv tj. Google  jer nije dobro optimiziran za njihovu naprednu aplikaciju LOL 

Radi ovoga trenutnog sranja od streama sam im bas za vikend mislio napisat mail al posto sam ih napisao cca 15-tak i nijednom nista nisam rijesio nego samo dobio neke generičke pizdarije od odgovora tipa budemo prosljedili nasem tehničkom timu...

evo recimo ni dan danas nisu rijesili nesto sto sam prijavio prosle god u 2-3mj... pa ono cemu se trudit pisat ista... 

 

Napiši, čim više ljudi sere to bolje.

Da, i chromecast radi katastrofalno loše, ne sad nego i ranije prije ovih problema sa streamom. Ali zamisli, samo sa HBO :-)

I još uvijek ne postoji android TV app za HBO GO, a za sve ostale postoji. Ma očajni su.

Da nemaju dobre serije ne bih se ni trudio koristiti. Ali iskreno, neka se ne čude ako ćemo ih piratizirati, jer ovo je negledljivo trenutno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
PlayStation 4

ja sam opet dosao u napast za ps4 pro u pm... bolje da ga nisam niti prodao...

recite koji bundle da uzmem?

privlaci me spiderman edition..

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Mozda ce ti biti sad neki rdr2 bundle. Ovaj vikend se otvara sancta domenica ducan u areni i bit ce kao mega popusti (bas me zanima).

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Meni je bijeli Pro predobar, znaci regulare, nikakva specijalna edicija 

ak budem radio upgrade sa starog PS4, onda obavezno bijeli Pro 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Seki001 kaže...

Ja samo povirim u moju prek 40TB PLex medijateku koja se stalno nadopunjuje novim ekskluzivama i sadržajima kakvi netflixi,hulu,amazoni,hbo,pickbox i takvi bakrači jači sam od njih milijun puta :)

 

Netflix je super, ali pizdim na HBO GO jako u zadnje vrijeme. Plaćam i skidam ilegalno njihove stvari jer im je stream već 3 mjeseca čisto smeće. Ovo su mi odgovorili:

 

Uzrok problema smanjene kavlitete prikaza je na strani T-com-a. Tvrtka T-com ima problem s preusmjeravanjem HBO GO sadržaja prema svojim korisnicima. Problem je pijavljen našoj tehničkoj službi te oni s zajedno s tehničkom službom T-com-a rade na rješavanju nastalog problema. 

 

 Zar ti nesto skidas ilegalno 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Mozda ce ti biti sad neki rdr2 bundle. Ovaj vikend se otvara sancta domenica ducan u areni i bit ce kao mega popusti (bas me zanima).

 Je to sigurno?? Da ne naručujem bezveze, nek radije pričekam onda..

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

Meni je bijeli Pro predobar, znaci regulare, nikakva specijalna edicija 

ak budem radio upgrade sa starog PS4, onda obavezno bijeli Pro 

 Je meni je isto zapeo za oko pa sam ga kupio, a sastrane 2TB disk.

 

I onda me ubije žena sa komentarom" kakav si to frižider kupio?

Prošla je bila crna obična, mislio sam da neće skužiti ahahahha.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 23:47 (hummer0).
11 godina
offline
PlayStation 4

Odi na njihovu face stranicu to sam tamo vidio. Ja isto pratim jer trebam kupit mobitel pa mozda bude na akciji 😊

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 19:03 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice