PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.385
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

https://www.sancta-domenica.hr/?sn.q=red%20dead%20redemption%202

 

Mislim da je ista cijena bila i sa Fifom prošli mjesec. I dan-dva prije izlaska su snizili ne znam kolko, al znam kad sam nadodao još i onaj tele2 popust za dodatnih 15%, ispalo je oko 2700 kn. Slim verzija s 1tb je išla za 2150 kn ak se ne varam. Ne bi me čudilo da isto bude i sa RDR2

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Bitanga kaže...
Seki001 kaže...

Ja samo povirim u moju prek 40TB PLex medijateku koja se stalno nadopunjuje novim ekskluzivama i sadržajima kakvi netflixi,hulu,amazoni,hbo,pickbox i takvi bakrači jači sam od njih milijun puta :)

 

Netflix je super, ali pizdim na HBO GO jako u zadnje vrijeme. Plaćam i skidam ilegalno njihove stvari jer im je stream već 3 mjeseca čisto smeće. Ovo su mi odgovorili:

 

Uzrok problema smanjene kavlitete prikaza je na strani T-com-a. Tvrtka T-com ima problem s preusmjeravanjem HBO GO sadržaja prema svojim korisnicima. Problem je pijavljen našoj tehničkoj službi te oni s zajedno s tehničkom službom T-com-a rade na rješavanju nastalog problema. 

 

 Zar ti nesto skidas ilegalno 

 ahahahha pa vidiš da sam se nedavno isprsio za RDR2 special edition ej i to još na HR storeu za 649kunića  znači nije uvijek ilegala ali ajmo reć 95% jeste ilegala 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 19:37 (Seki001).
13 godina
offline
PlayStation 4

Ma to on Bitangu zeza  

Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Jbg sad ja sam vidio prikopčan moj citat a pošto je u pitanju TEŠKA ilegala mislio sam ipak da se na mene odnosi ali ako nije jopet dobro :)

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Bitanga kaže...
Seki001 kaže...

Ja samo povirim u moju prek 40TB PLex medijateku koja se stalno nadopunjuje novim ekskluzivama i sadržajima kakvi netflixi,hulu,amazoni,hbo,pickbox i takvi bakrači jači sam od njih milijun puta :)

 

Netflix je super, ali pizdim na HBO GO jako u zadnje vrijeme. Plaćam i skidam ilegalno njihove stvari jer im je stream već 3 mjeseca čisto smeće. Ovo su mi odgovorili:

 

Uzrok problema smanjene kavlitete prikaza je na strani T-com-a. Tvrtka T-com ima problem s preusmjeravanjem HBO GO sadržaja prema svojim korisnicima. Problem je pijavljen našoj tehničkoj službi te oni s zajedno s tehničkom službom T-com-a rade na rješavanju nastalog problema. 

 

 Zar ti nesto skidas ilegalno 

 

Plaćam pristup, al ako me netko ograničava u gledanju onda to skinem. Ali plaćam i dalje :-) 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Bitanga nije za tebe to bilo na mene se odnosilo pitanje!

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Bitanga nije za tebe to bilo na mene se odnosilo pitanje!

 Hahah ovdje neka zbrka, ja sam se Bitangi cudio.

 

Bitanga Nema veze, to ne opravdava i duboko sam razocaran tobom Sada vise ne znam sta da vjerujem kada sam ovo dozivio :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
offline
PlayStation 4

ekipa dal je netko od vas prednaručio Red Dead Redemption 2 , odnosno dali mi možemo očekivati doazak igre k nama što prije?

Kakva su vaša očekivanja prema igri?

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

u petak svi od reda objavit sliku ili oklopa igre, ili sliku na tv-u, ovisno u kojem obliku ste ju kupili...ajmoooo to je to

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

puni djojstike.ja kupio jos tri ako koji krepa ili se isprazni baterija

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

puni djojstike.ja kupio jos tri ako koji krepa ili se isprazni baterija

 valjalo bi i neko sedlo pa na stolicu s njim 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Najbolje da kupiš konja
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam uzeo duhan i kantu pa cu zvakat i pljuvat dok gejmam. Djevojka je odusevljena

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Ja sam uzeo duhan i kantu pa cu zvakat i pljuvat dok gejmam. Djevojka je odusevljena

 Ne razumin sta ce ti kanta..

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 5:11 (Tututuru).
16 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam otkazao preorder RDR2.

Procitao sam, da treba konja hraniti i cistiti za njim kad si u gradu!?!

Ako ga ne hranis, krepa, posljedica je da vise niti jedno indijansko pleme ne zeli vise s tobom pricati, pa su ti zakljucani njihovi sidequestovi.

A ako ne cistis u gradu, prvo ti serif odrapi kaznu ili par dana vrcenja palceva u buksi. A sto je jos gore bordeli ti zabrane ulaz!?! A svi znamo da su tamo najbolji questovi.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Ja sam otkazao preorder RDR2.

Procitao sam, da treba konja hraniti i cistiti za njim kad si u gradu!?!

Ako ga ne hranis, krepa, posljedica je da vise niti jedno indijansko pleme ne zeli vise s tobom pricati, pa su ti zakljucani njihovi sidequestovi.

A ako ne cistis u gradu, prvo ti serif odrapi kaznu ili par dana vrcenja palceva u buksi. A sto je jos gore bordeli ti zabrane ulaz!?! A svi znamo da su tamo najbolji questovi.

 Da treba štalu počistiti ne znam kako će ovi gradski dečki to napraviti jer konjski shit jako smrdi.

8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ma čistit ćemo ako baš moramo iza i oko konja a ako nemoramo neću ni sebe kupat kažu ako se nepereš da smrdiš i da svi drugi se izmiču od tebe.Vjerujem da će to bit korisna strategija u mnogim situacijama

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 8:29 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Chaky kaže...

Ja sam otkazao preorder RDR2.

Procitao sam, da treba konja hraniti i cistiti za njim kad si u gradu!?!

Ako ga ne hranis, krepa, posljedica je da vise niti jedno indijansko pleme ne zeli vise s tobom pricati, pa su ti zakljucani njihovi sidequestovi.

A ako ne cistis u gradu, prvo ti serif odrapi kaznu ili par dana vrcenja palceva u buksi. A sto je jos gore bordeli ti zabrane ulaz!?! A svi znamo da su tamo najbolji questovi.

 Da treba štalu počistiti ne znam kako će ovi gradski dečki to napraviti jer konjski shit jako smrdi.

 Ma pusti, gradski decki za razliku od nas sa sela moraju rukama primat govna od pesa i macki tak da im nece bit problem lopatom :P

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

https://www.sancta-domenica.hr/?sn.q=red%20dead%20redemption%202

 

Mislim da je ista cijena bila i sa Fifom prošli mjesec. I dan-dva prije izlaska su snizili ne znam kolko, al znam kad sam nadodao još i onaj tele2 popust za dodatnih 15%, ispalo je oko 2700 kn. Slim verzija s 1tb je išla za 2150 kn ak se ne varam. Ne bi me čudilo da isto bude i sa RDR2

 ajde ako netko ima promo kod za popust u sancta domenici da si kupim ovja ps4 pro bundle s RDR-om...

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Tele2a4KP

Al preporučio bi ti da pričekaš još koji dan, možda SD snizi kao i s fifom
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Tele2a4KP

Al preporučio bi ti da pričekaš još koji dan, možda SD snizi kao i s fifom

 Za mjesec dana black friday, valjda možete izdržat toliko 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Tele2a4KP

Al preporučio bi ti da pričekaš još koji dan, možda SD snizi kao i s fifom

 i pricekat cu jos malo

quickr kaže...
kbenzema kaže...
Tele2a4KP

Al preporučio bi ti da pričekaš još koji dan, možda SD snizi kao i s fifom

 Za mjesec dana black friday, valjda možete izdržat toliko 

 a jel moze biti za manje od 2800 ps4 pro s igrom?

na black fridayu zapravo budu neke druge stvari na popusti sami gaming je u pravilu kod nas zakinut.

14 godina
offline
PlayStation 4

nisam pratio cijene ali neznam zasto svi bjezite od njuskala.ja sam tamo kupio dva nova ps4(jedan pro).

ljudi ih dobiju uz tarifu ili nesto i prakticki nove zapakirane sa racunom koji je obicno od priej dan dva prodaju po povoljnijoj cijeni a posve novo.dobijete racun i sve.

znam da sam ssvoj pro uzeo po nekoj mrsavoj cijeni a novi bio

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Jel zna netko kakva je situacija s garancijom kad se konzola dobije na nagradnoj igri? sad sam se toga sjetio, bio sam se lomio hoću kupiti od tipa sa njuškala ps4 pro, bilo je u opisu da je dobio na nagradnoj igri, i sad jel to onda ima normalnu garanciju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

normalno da ima

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže... 

 a jel moze biti za manje od 2800 ps4 pro s igrom?

na black fridayu zapravo budu neke druge stvari na popusti sami gaming je u pravilu kod nas zakinut.

 Tesko da ces dobit pro i rdr2 za manje od 2800.

 

A za black friday se lani pro u SD moga kupit za 2299 ako se ne varan. Takoder je i VR bija po povoljnoj cijeni.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 11:16 (Tututuru).
12 godina
online
PlayStation 4

Prosli BF je u Tisak Media bio PS4 pro za 2100 kn... bez igara, al svejedno.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
toxic kaže... 

 a jel moze biti za manje od 2800 ps4 pro s igrom?

na black fridayu zapravo budu neke druge stvari na popusti sami gaming je u pravilu kod nas zakinut.

 Tesko da ces dobit pro i rdr2 za manje od 2800.

 

A za black friday se lani pro u SD moga kupit za 2299 ako se ne varan. Takoder je i VR bija po povoljnoj cijeni.

 Normalno da će cijene biti manje, puno manje. PS VR je bio duplo ispod cijene. 

15 godina
offline
PlayStation 4

Napravio sam nekidan us acc i uzeo novi nba za 260 kn na popustu, na njuskalu nije bilo ispod 400. Sad gledam rdr 2 je oko 380 kn, mislim da nema nigdje za manje. Stvarno se isplati imat us acc. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
mar123 kaže...

Napravio sam nekidan us acc i uzeo novi nba za 260 kn na popustu, na njuskalu nije bilo ispod 400. Sad gledam rdr 2 je oko 380 kn, mislim da nema nigdje za manje. Stvarno se isplati imat us acc. 

 

ok je to sve, samo što su meni prije par godina na ps3 pobrisali nekoliko igara koje sam kupio preko us acc i preko lažne adrese. ne znam jel se to sad događa i kakva je situacija s time, meni su to napravili milijun posto i obavijestili me mailom o čemu se radi

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice