PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.786.026
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Bit će borbe sa jastucima i puno šarenih perli.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

tekken 7 deal of the week 149 kn, da/ne/mozda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
I to je previše z obzirom na mali broj likova u igri.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

i na čak 2 seasson passa 

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SinCr0 kaže...

I kako se njima to isplati? Jer oni i dalje samo jedan account mogu prodati sam jednoj osobi. 

 Mogu ga prodati tri različite osobe

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Gajotres kaže...
SinCr0 kaže...

I kako se njima to isplati? Jer oni i dalje samo jedan account mogu prodati sam jednoj osobi. 

 Mogu ga prodati tri različite osobe

I vise, jer jednom proda kao primarni, jednom kao sekundarni, a offline ga moze prodavati bezbroj puta.

Mislim da ga tako možeš svakih 6 mjeseci, ne znam jel se što promjenilo. Znam da sam prije par godina si baš dao truda s fiddlerom uhvatiti request na "Deactivate All" ali ponovljeni zahtjev ne bi deaktivirao konzolu kao primarnu. 

 

Odnosno ne znam na koji naćin izvesti da jedan account može na više od tri konzole biti. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 13:14 (Gajotres).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Idući mjesec nam stiže Path of Exile.

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
7 0 hvala 3
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Samo godinu dana nakon Xbox-a i 4 god.nakon PC verzije.No bolje ikad nego nikad.
10 godina
offline
PlayStation 4

Stoji mi u košarici dva dana i još se nisam odlučio kupiti ili ne, koliko ce mi biti dobra igra ako mi ne lezi nišanjenje na gamepadu?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Neka te ne brine nišanjenje u toj igri. Jako je dobro napravljeno tako da ćeš se brzo naviknuti iako ti ne leži kontroler. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Šteta što su maknuli strandardni strujni adapter koji ide i na PC napajanja.

 

Moj dojam je da je svaki PS4 (Pro) tih kad je nov, a onda protekom vremena postaje glasan.

 

Jel' to zato što izlaze nove zahtjevnije igre ili zato što se puni prašinom, ne znam. Vjerojatno oboje.

 

Samo znam da mi je Pro (prva serija) tiši od kad sam ga nedavno momački ispuhao od prašine, ali i to će vjerojatno biti kratkog vijeka.

PSN - DeniZg80
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Korisnik1251 kaže...

Hvala, to sam vec procitala (citam temu od pocetka, sad sam na 155. stranici ), samo nisam nigdje nasla ovaj podatak. 

Nisam neki fan ps-a, ali citajuci ovu temu sad JA jedva cekam da stigne. Brijem da ce ovaj morat uzet bolovanje da stigne do ps-a od mene 

Zavisi koliko ste "zagrizeni" gameri, ali moglo bi se dogoditi da ces pozeljeti  i jednog crnog za sebe nakon nekog vremena, ako ne budes mogla doci na red.

Stvarno su skoro svi zanrovi na PS4 pokriveni.

Em je prednost sto mozes dijeliti PS+ pretplatu na dvije konzole.

 

Em si luda, ako citas sva nasa lupetanja od pocetka 

Evo, nije mi dugo trebalo 

Vec sam citajuci forum radila spisak koje igre uzeti uz ove koje su dosle s ps-om, otvarala free pretplate na ps+ da imamo sta igrati... Nakon samo 2 dana, vise ni jedan ni drugi ne palimo nista osim HZD  Trebalo mi je vremena da se naviknem na kontroler, ali sad me vec krenulo  Mislim da sam s HZD na miru par mjeseci, ne uspijem svaki dan doci do ps-a a i rijetko imam vise od 3 sata slobodno za igranje.

Jos jednom hvala svima na strpljenju i pomoci 

 

 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Evo, nije mi dugo trebalo 

Vec sam citajuci forum radila spisak koje igre uzeti uz ove koje su dosle s ps-om, otvarala free pretplate na ps+ da imamo sta igrati... Nakon samo 2 dana, vise ni jedan ni drugi ne palimo nista osim HZD  Trebalo mi je vremena da se naviknem na kontroler, ali sad me vec krenulo  Mislim da sam s HZD na miru par mjeseci, ne uspijem svaki dan doci do ps-a a i rijetko imam vise od 3 sata slobodno za igranje.

Jos jednom hvala svima na strpljenju i pomoci 

Uzivajte u HZD-u. Onda ce vam se sigurno svidjeti i God Of War.

 

A baci pogled na ovu listu

https://twinfinite.net/gallery/playstation-4-best-couch-cooperative-games/1/ 

Osobna preporuka Residen Evil 5 i 6, Alienation, Rayman Legends, Overcooked, Towerfall Ascension, Diablo 3, Enter The Gungeon, Lara Croft: The Temple Of Osiris, Divinity: Original Sin 2 (za prvi nisam siguran da li ima local co-op), Resogun, Resident Evil Revelations 2, A Way Out, Unravel Two, Beyond: Two Souls.

Nabaci na wishlistu i cekaj popuste. Vecina igara ide za kikiriki. Ili u bundleu kao npr Resident Evil 4,5,6 (mislim da nisam dao vise od 150kn na nekom saleu).

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
PlayStation 4

Netko spomenuo HZD? Meni najbolje što sam dosada igrao na PS4. Uživajte! :D 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
GoW obavezno nakon HZD. Toliko su slicne i super napravljene. Da nisam uzeo ps4 nikad nebi igrao te dvije meni zasad najdraze igre. Htio bih jos probati spidermana no nekako mi ne spada u moj “kalup”.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Teško da bih upotrijebio riječ slične. Obje su odlične na svoj način.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

KAd smo vec na toj temi... Imam ps4 mozda tek nekih mjesec dana i imam naravno stvari koje zelim odigrati i koje me zanimaju.

 

Vjerojatno dvije igre koje svi najvise spominju su HZD i GoW. Mene te dvije igre tematski ne zanimaju, preferiram (real life based) igre u kojima se mogu uzivit u pricu. Najdalje SF sto mogu otici su Witcher 3 i bilo koji JRPG.

 

Pitanje je... jesu li ta dva naslova toliko dobra u smislu gameplaya i svega ostalog da ih zbog toga ljudi preporucuju ili je upravo ta prica i taj setting zbog kojeg su igraci skoro pa opsjednuti tim igrama.

 

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 15:41 (SwaggerBeast).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
SwaggerBeast kaže...

KAd smo vec na toj temi... Imam ps4 mozda tek nekih mjesec dana i imam naravno stvari koje zelim odigrati i koje me zanimaju.

 

Vjerojatno dvije igre koje svi najvise spominju su HZD i GoW. Mene te dvije igre tematski ne zanimaju, preferiram (real life based) igre u kojima se mogu uzivit u pricu. Najdalje SF sto mogu otici su Witcher 3 i bilo koji JRPG.

 

Pitanje je... jesu li ta dva naslova toliko dobra u smislu gameplaya i svega ostalog da ih zbog toga ljudi preporucuju ili je upravo ta prica i taj setting zbog kojeg su igraci skoro pa opsjednuti tim igrama.

 

Subjektivno misljenje slijedi.

Kao prvo Kratos je bio motherfucker i ostao je motherfucker! Tocka!

Ali su ga uspjeli super prikazati kao starijeg, ne vise onako naglog, eksplozivnog, nego "pametnijeg", iskusnijeg. Pokusava sina nauciti "bitne" stvari. I meni je super sjeo taj odnos oca/sina koji evoluira kroz igru.

Dobar omjer epskih momenata na koje smo navikli iz ranijih dijelova. Nordijski lore pun pogodak! Znaci ako ne volis vikinge ili zaobidi ili riskiraj da ih zavolis.

NPCi simpaticni i uvukli mi se pod kozu. Cak i negativci.

Gameplay totalni sok, ne mogu vjerovati koliko mi je dobro sjeo s obzirom, da sam navikao na prijasnje GoW igre. Fight je close and personal. Izazovan vec i na normal tezini, te se ne sramim priznati da sam zaginuo vecinom zbog svoje neopreznosti i stava "ma lako cu ja to".

Izvodis komboe, ubacis koji "spell", pa sina, da povese na iduci kombo. Milina.

Na RPG elemente i skupljanje opreme se brzo priviknes i nije komplicirana.

Sve radi glatko bez rusenja i bugova. Hrpa ekstra stvari koju mozes preskociti, ako te samo zanima glava prica. Meni je bilo fora sidequestova. Em zbog lorea, em opreme.

 

HZD.

Roboti dinosauri. Crvenokosa. Sta ti vise treba od igre? 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Odigraj onda Dark Souls serijal.Od istog sam zazirao zbog težine te nestrpljenja gdje te jedan kosturko sredi bez problema.
8 godina
online
Re: PlayStation 4
Gow igram trenutno,i iako je dobra igra, daleko od toga da je vrhunska. Gow3 mi je bio daleko bolji,dali mi je grcki "melos" ipak drazi, ili tko.ce znati zbog cega, ali ovaj gow me se nije bas toliko dojmio, koliki hype je dignut oko njega. Igrao sam (mozda losije) igre.koje su me.puno vise uvukle u svoj svijet i pricu nego gow.

Hzd ceka jos red.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
GoW 3 je onak, 7/10 igra at best. Za odigrat jednom zbog scena brutalnosti i zaboraviti. Novi GoW je skroz drugi tier po svemu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Jel imao PS store kakve dealove za crni petak prosle godine?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Prvi konkretniji PS5 leak

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
11 0 hvala 6
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Imao je i imat će i ove godine sasvim sigurno.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
SwaggerBeast kaže...

 Pitanje je... jesu li ta dva naslova toliko dobra u smislu gameplaya i svega ostalog da ih zbog toga ljudi preporucuju ili je upravo ta prica i taj setting zbog kojeg su igraci skoro pa opsjednuti tim igrama.

 

 

Oboje. Što se tiče HZD-a gameplay je napravljen vrhunski. Nakon deset minuta znaš već sve kontrole napamet i do kraja igre ne razmišljaš o njima. Za razliku od recimo RDR2 gdje mi se nakon 10+ sati igranja i dalje događa da slučajno ubijem NPC-a ili vlastitog konja jer sam pobrkao kontrole. 

 

Priča u HZD nije nešto najbolje što ćeš vidjeti u životu, side questovi nisu ni do koljena recimo side questovima u Witcheru i tako. Ima igra svojih mana i znam ljude koji ne dijele može oduševljenje igrom. 

 

U tri godine koliko imam PS4 HZD je prva igra u kojoj sam osvojio platinu. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
SwaggerBeast kaže...

KAd smo vec na toj temi... Imam ps4 mozda tek nekih mjesec dana i imam naravno stvari koje zelim odigrati i koje me zanimaju.

 

Vjerojatno dvije igre koje svi najvise spominju su HZD i GoW. Mene te dvije igre tematski ne zanimaju, preferiram (real life based) igre u kojima se mogu uzivit u pricu. Najdalje SF sto mogu otici su Witcher 3 i bilo koji JRPG.

 

Pitanje je... jesu li ta dva naslova toliko dobra u smislu gameplaya i svega ostalog da ih zbog toga ljudi preporucuju ili je upravo ta prica i taj setting zbog kojeg su igraci skoro pa opsjednuti tim igrama.

 

 

postavio si dobro pitanje, i baš GoW je u tom smislu fenomenalan. HZD nisam igrao, ali hoću svakako. ali GoW meni nije mogao dosaditi, borba je toliko dobra i zabavna i kad kreneš otključavati razne poteze postane baš duboka, možeš se fajtati do smrti. što će se i događati tokom igre. GoW bi preporučio apsloutno svakome

 

ljudi govore kako nema više dobrih igara, pogotovo singleplayer, a ove godine izašle GoW i Red dead Redemption 2, znači dvije igretine da se usereš, bilo je još dobrih al ove su mi stvarno vrh. igrao sam prvi god of war kad je izašao na PS2, i drugi i onda treći remasteriran na PS4, ali ovaj zadnji mi je bolji od svih za klasu

8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja trenutno igram RDR2 i sad sam tek na 23% story završio igram jakooo sporo a i nemam puno vremena a kad igram samo lunjam okolo guštam pomalo lovim ove velike životinje pa onda rješavam side questove i tako laganini.

Ali ipak nestrpljivo čekam BF na PSN da vidim hoće li bit kakav velik popust na GoW,HZD i Spidermena te tri igre su mi na piku za BF i ako budu veći popusti na njih postoji mogučnost da uzmem sve tri igre u kompletu i onda sam miran pola do godinu dana .

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 8:42 (Seki001).
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
SwaggerBeast kaže...

KAd smo vec na toj temi... Imam ps4 mozda tek nekih mjesec dana i imam naravno stvari koje zelim odigrati i koje me zanimaju.

 

Vjerojatno dvije igre koje svi najvise spominju su HZD i GoW. Mene te dvije igre tematski ne zanimaju, preferiram (real life based) igre u kojima se mogu uzivit u pricu. Najdalje SF sto mogu otici su Witcher 3 i bilo koji JRPG.

 

Pitanje je... jesu li ta dva naslova toliko dobra u smislu gameplaya i svega ostalog da ih zbog toga ljudi preporucuju ili je upravo ta prica i taj setting zbog kojeg su igraci skoro pa opsjednuti tim igrama.

 

 RDR2. Nema tu ni neke rasprave trenutno. Fenomenalna igrica.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
SwaggerBeast kaže...

 Pitanje je... jesu li ta dva naslova toliko dobra u smislu gameplaya i svega ostalog da ih zbog toga ljudi preporucuju ili je upravo ta prica i taj setting zbog kojeg su igraci skoro pa opsjednuti tim igrama.

 

 

Oboje. Što se tiče HZD-a gameplay je napravljen vrhunski. Nakon deset minuta znaš već sve kontrole napamet i do kraja igre ne razmišljaš o njima. Za razliku od recimo RDR2 gdje mi se nakon 10+ sati igranja i dalje događa da slučajno ubijem NPC-a ili vlastitog konja jer sam pobrkao kontrole. 

 

Priča u HZD nije nešto najbolje što ćeš vidjeti u životu, side questovi nisu ni do koljena recimo side questovima u Witcheru i tako. Ima igra svojih mana i znam ljude koji ne dijele može oduševljenje igrom. 

 

U tri godine koliko imam PS4 HZD je prva igra u kojoj sam osvojio platinu. 

 

Molim?! Pa glavna priča je SF remek djelo, dok ju skužiš - što je dosta teško kroz igru jer su neke stvari dosta kompleksne za poloviti istovremeno dok igraš, ali ima wiki stranica koje dobro objasne sve.

Bolje od toga je samo Baron chain u Witcheru3.

 

HZD je meni osobno najbolja igra ove generacije. GoW je kao Telltale igra naspram ove ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice