PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.461
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav svima!

Info. za ekipu koja nema vremena/ne želi igrati sate i sate u komadu igre poput RDR, HZD, GOW i sličnih.... postoji super kompetitivna igra - trenutno je na popustu (37,99kn) - Disc Jam.
Sigurno će se svidjeti onima koji igraju Rocket League, Laser League i slične igre.
Mali minus igri je manja baza igrača, no igra je toliko dobra da ne prođe dan da ne odigram barem par mečeva.
Svakako preporuka za one koji vole brze i adrenalinski nabijene igre.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 9:58 (cobra66).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
6 0 hvala 4
9 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 

 

sad sam pročitao da neće sudjelovati na E3 prvi put nakon 24 godine. u svakom slučaju udarac za E3 2019. ali je vjerojatno pametan potez sonya, ps4 na zalasku, stiže ps5 i vjerojatno će napraviti pravi show kad dođe za to vrijeme

 

za ps4 su ostale 4 velike ekskluzive Days Gone, Death StrandingThe Last of Us 2Ghost of Tsushima, a od svih su već pokazali gameplay, sad da to cijede opet, vjerojatno razmišljaju da ne bi bila neka divlja reakcija publike

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Da, čini se da osim ovih igara koje si naveo nemaju više ništa za pokazati.

I to je to. Gotova je generacija zaključno sa 2019.

Vjerojatno PS5 ide početkom 2020.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
PlayStation 4

https://blog.us.playstation.com/2018/11/15/black-friday-sale-at-playstation-store/

 

evo i za nas koji imamo adresu prebivališta u USA 

ja ću da pazarim GoW, koji je 21.99$

 

odlična je cijena i za HZD Complete Edition, svega 14,99$, ako ima novajlija koji ovo remek djelo nisu još odigrali.

PSN Tokioplastic292
Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

A htio bi i ja još par igara al se pokrivam sa onim šta imam nema razbacivanja,naravno ako Spidey bude na Božić sa trunkicu boljim sniženjem za ovaj deluxe edition.

Ali zanima me nešto drugo dali postoji šansa ili se sjećate prijašnjih praksa jel postoji mogućnost da na Božić budu bolja sniženja nego sad na ovaj BF za ove tri igre:GoW,HZD i Spidermana?

 HDZ sam uzeo za te iste pare odavno. Možda je čak bio i lanjski Christmas Sale. Tak da ono, nije neka neponovljiva ponuda, ali daleko od toga da igra toliko ne vrijedi.

 

Za Spajdija pričekaj da izađu svi DLC-evi pa onda uzmi. GoW i HZD su riješeni što se toga tiče.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

HZD Complete Edition (42%) 199kn, GoW Deluxe Edition (60%) 199kn, Spider-Man Deluxe Edition (41%) 349kn

E sad je borba bio sam spreman za ove sve tri na BF platit oko 500Kn ali prelazi na 750kn treba mi vaša pomoć koje dvije da uzmem a da jednu ostavim za drugi put i za neko drugo sniženje tamo na proljeće?

 obje ove igre (GoW standardan edition) bi te preko US Store-a izašle do 250 kuna.

PSN Tokioplastic292
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ovi trenutci su mi najtezi kao novaku na ps4. Od kad sam kupio konzolu prije nekih mjesec ipo/dva mislim da sam vise vremena proveo gledajuci gameplay i recenzije koju igru da uzmem nego sto sam igrajuci.

 

Svaki put kad su ovakvi popusti samo me dopamin spici da kupujem dalje.

 

Ovaj put cu sjediti na rukama i uzet samo Detroit Become Human jer mi se cini da on ima jednu od najvecih razliku u odnosu na standardne cijene i njuskalo.

 

 

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
11 godina
offline
PlayStation 4

Spiderman za 269 kn i God of War za 199 kn.

Mislim da je vrijeme za kupovinu.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Nema ti ga više....

15 godina
offline
PlayStation 4

E jebat ga sad.... 

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovaj mjesec mi je u planu bio samo fs 19 (350kn), no evo izasao spyro (300kn) i evo spidermana (270kn). Da nisam kupio Rdr2 prosli mj sad bi sugurno uzeo nesto. Jos ako dodam da mi izlazi ps + ovaj mj. Previse love.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ovaj mjesec mi je u planu bio samo fs 19 (350kn), no evo izasao spyro (300kn) i evo spidermana (270kn). Da nisam kupio Rdr2 prosli mj sad bi sugurno uzeo nesto. Jos ako dodam da mi izlazi ps + ovaj mj. Previse love.

I mene ubi ovaj mjesec 

100€ board games.

FS19, sad treba uzet i PS+ za 350kn, pa InfoGamer iduci tjedan, uzeo malom Fortnite Save The World kad je bio na popustu, Spyro srecom vec bio otplatio odavno.

Black Friday iduci vikend. Psmtr. Ode lova za cas.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
PlayStation 4

jbg decki, its that time of the year. i meni je novcanik sve tanji i tanji.

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ma ko ga j*be budžet mi je bio 500kn ja sam sad za ovaj BF na  psn storeu potrošio 400kn a to kakva će sniženja bit za Božić otom potom sumnjam da će za ove dvije igre koje sam uzeo bit puno niže od ovog.

Želja je bio i spider al njega bumo čekali dal za Božić ili Uskrs nabitno, još nisam ni RDR2 dovršio skroz tek sam na 30% tako da sam sad za debelu zimu spreman.

I da uzeo sam ove dvije igre na mom original HR accountu i vjerovatno su me došle 150kn kad se sve zbroji skuplje nego na US storeu al neda mi se više sa tim zajebavat jer sam prije dvije godine dva US računa prodao pa mi se nije dalo ponovo pravit i to otvarat.

Sad samo kupujem na hr sniženjima koja su katastrofa za razliku od amerike.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja bi uzeo Shadow of the Tomb Raider 229,00 kn i AC Odyssey 269,00 kn. Imam još pola  RDR 2 odigrati a sad pičim po Bf 5 na pc-u. Razmišljam da nešto od ove 2 igre uzmem ili obje. Ima kakve šanse da budu za Božić isto  snižene čak još i više ? Možda bi mogao Tomb Raider na 199 kn ići a Odyssey sumnjam.

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja planiram uzeti The Crew 2 i Detroit. Razmišljam sad i o Spidermanu i GoW ali ne planiram sad potrošiti 800 kuna na igre, pa moram vagnuti kaj bi bilo najbolje na kraju. Imate kakav savjet? Nikad nisam igrao Spiderman igre, a GoW sam jednom davno počeo na dvojci ali nikad ga nisam završio.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 18:46 (JozoBozo121).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
maxis kaže...

Ja bi uzeo Shadow of the Tomb Raider 229,00 kn i AC Odyssey 269,00 kn. Imam još pola  RDR 2 odigrati a sad pičim po Bf 5 na pc-u. Razmišljam da nešto od ove 2 igre uzmem ili obje. Ima kakve šanse da budu za Božić isto  snižene čak još i više ? Možda bi mogao Tomb Raider na 199 kn ići a Odyssey sumnjam.

 

Sigurno će za Božić biti još malo jeftinije, uvijek je tako. Božić je špica svih popusta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...

Ja planiram uzeti The Crew 2 i Detroit. Razmišljam sad i o Spidermanu i GoW ali ne planiram sad potrošiti 800 kuna na igre, pa moram vagnuti kaj bi bilo najbolje na kraju. Imate kakav savjet? Nikad nisam igrao Spiderman igre, a GoW sam jednom davno počeo na dvojci ali nikad ga nisam završio.

 

Meni je The Crew 2 dosta amaterski napravljena igra, isto kao i prethodni. Kupio sam na PCu ultimate verziju, al otkako je Forza Horizon 4 izašla nisam nikad više pokrenuo.

Detroit je za proći jednom i to je to, a i nije nešto prefascinantno.

 

Vjerujem da su ti Spiderman i GoW bolji izbor ako već biraš između ove 4. Gledam klince kako igraju Spidermana i jako je dobra igra.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
PlayStation 4

Imam preplatu do 3 /2019, cini mi se da je prosli black friday godisnja pretplata bila za 328 kn, (sada je 350) tako da mislim da cu uzeti ili sada ili za Bozic, pa sam opet miran do sl. friday-a.

Koliko je uopce puna cijena bez popusta za 12 mj. 480 kn ili ???

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 19:09 (CROatVU).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja isto pikiram spidermana no kako gledam na netu samo se njises po gradu i mlatis ljude, volio bih da je malo prizemnija igra. Previse mi vuce na Batmana koji mi je vec dosadio tako da sam ja izabrao gow i nisam pozalio. Spidermana cu za bozic :)

Btw 12 mj ps+ je 260kn u US. Navali narode.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 19:13 (Gogy7).
6 godina
online
PlayStation 4

Pitanja kako napraviti us acc za 3,2,1....

 
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cri.Lu99 kaže...

Pitanja kako napraviti us acc za 3,2,1....

 A trebalo bi napraviti na prvoj stranici edit s uputama za te neke FAQ-ove. Kako kupovati s US-a, kako dijeliti igre (neslavni primarne i sekundarne konzole/racuni/sta vec), jel se splati ps pro s RDR2 na 30% off i besplatne sava eskimo gume za auto, etc.

MadeInCroatia
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ljudi, par pitanja pitanja: 1. Detroit become human ili God of war? (sad su na akciji) 
                    2. Isplati li se uzeti hitman 2 ili prvo jedinicu pa onda dvojku  
                    3. I kakva je igra heavy rain?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

Ljudi, par pitanja pitanja: 1. Detroit become human ili God of war? (sad su na akciji) 
                    2. Isplati li se uzeti hitman 2 ili prvo jedinicu pa onda dvojku  
                    3. I kakva je igra heavy rain?

1. Ja bih prije God of War. Igrao sam obje i obje su mi super, ali God of War mi ima definitivno vise sadrzaja. Detroit je kao interaktivni film, vjerovatno si igrao slicne igre. Ali tesko da ces pogrijesiti i sa jednom.

3. Heavy Rain sam igrao na PS4 po prvi put, i meni je bila dobra (presao sam ju 2 puta), iako su kontrole malo zastarjele.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Heavy rain je smeće. Detroit je od istog developera, navodno manje smećast. Ali GoW je kategorija za sebe. Nije baš neka dilema.

Pametnije ti je odigrati Hitman 1, a dvojku uzeti kad cijena padne. Ili ne uzeti ako ti se prvi ne svidi jer je nastavak ustvari Hitman 1.5

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 3 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Planiram ovih dana uzet PS4 Pro + RDR2 bundle, dal itko može razjasnit misteriju koja je razlika između F i G chassis? Google apsolutno ništa korisnog ne izbacuje.

Jasno mi je da su obje 72xx model, ali neka razlika mora postojat, ako već dajem pare, rađe odaberem "bolju" konzolu koja ima bolje fanove ili štogod. Npr. u Linksu ima F chassis za 3420kn, u Sancti G chassis za 3600kn, u Instaru G chassis za 3420kn.

 

Bonus pitanje - dal je netko u zadnje vrijeme naručivao nešto preko shopto.net i dobio preko DPD-a? Tamo ima ovaj bundle (+ dostava) za 3070kn...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

Ljudi, par pitanja pitanja: 1. Detroit become human ili God of war? (sad su na akciji) 
                    2. Isplati li se uzeti hitman 2 ili prvo jedinicu pa onda dvojku  
                    3. I kakva je igra heavy rain?

 Hexfire kaže da je smeće. Meni je frend kupio Beyond Two Souls i to mi je jedna od najboljih i najatmosferičnijih igara koja je baš došla do mene. Nakon toga sam kupio Heavy Rain i vidi se da je starija igra ali i dalje mi je bila prilično kvalitetna. I sad mi se čini da ću uzeti Detroit. Davida Cagea i Quantic Dream ili obožavaš ili mrziš. Rijetko tko je između.

 

Ono što je mene privuklo je to što su u Beyondu u pozadini razrađene neke velike teme, neću sad govoriti kakve ako ima ljudi koji nisu igrali, ali u njihovim igrama uvijek ima kontroverzi i ne boje ih se ostaviti i to mi se sviđa jer danas ti studiji paze da ne bi uvrijedili osjećaje svake bube na drvetu i ose u osinjaku. A čujem od frenda koji je prošao da se ni Detroit ne boji otvoriti neke takve teme.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 6:25 (JozoBozo121).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja isto pikiram spidermana no kako gledam na netu samo se njises po gradu i mlatis ljude, volio bih da je malo prizemnija igra. Previse mi vuce na Batmana koji mi je vec dosadio tako da sam ja izabrao gow i nisam pozalio. Spidermana cu za bozic :)

Btw 12 mj ps+ je 260kn u US. Navali narode.

GDJE??? Daj link?

Jučer sam gledao na Amazonu i US store i bila je puna cijena...

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice