PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.734
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
Re: PlayStation 4

Od danas na US store kao dio Black Friday Sale. 40$ za 12 mjeseci.

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Tako se to radi,  u pravi cas, bas kad treba da izadje Red Dead Online i Battlefield V napravi dobru ponudu i pridobij nove korisnike.  Ostalo mi je jos 3 mjeseca PS PLUS, ali moracu ovo iskoristiti.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja isto pikiram spidermana no kako gledam na netu samo se njises po gradu i mlatis ljude, volio bih da je malo prizemnija igra. Previse mi vuce na Batmana koji mi je vec dosadio tako da sam ja izabrao gow i nisam pozalio. Spidermana cu za bozic :)

Btw 12 mj ps+ je 260kn u US. Navali narode.

 I meni se u pocetku takav cinio spiderman, ali kako sam vise prolazio sve mi je postajao zanimljiviji. 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
evuki kaže...

Planiram ovih dana uzet PS4 Pro + RDR2 bundle, dal itko može razjasnit misteriju koja je razlika između F i G chassis? Google apsolutno ništa korisnog ne izbacuje.

Jasno mi je da su obje 72xx model, ali neka razlika mora postojat, ako već dajem pare, rađe odaberem "bolju" konzolu koja ima bolje fanove ili štogod. Npr. u Linksu ima F chassis za 3420kn, u Sancti G chassis za 3600kn, u Instaru G chassis za 3420kn.

 

Bonus pitanje - dal je netko u zadnje vrijeme naručivao nešto preko shopto.net i dobio preko DPD-a? Tamo ima ovaj bundle (+ dostava) za 3070kn...

 

Uzmi u Sancta Domenici, unesi kod Tele2a4KP i ispada 3060 kn. Ili izdrži još par dana do black fridaya, sigurno će biti još jeftinije

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dosao braco in Njemacke i donio RDR2 i Spideya  

 
17 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dali se isplati uzeti Spidermana za 270 kn digitalnu verziju? Razmisljao sam o Batman Arkham Night ali cini mi se da je ovo logicniji izbor. No tek sam na God of Waru na 50 posto, a planiram odigrati Last of Us, pa onda kupiti za mjsec dana Red Dead na popustu. Mozda ce biti vremenski overkill uzimati jos i Spidera... Naravno Pes se hala isto usput

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...

 Hexfire kaže da je smeće. Meni je frend kupio Beyond Two Souls i to mi je jedna od najboljih i najatmosferičnijih igara koja je baš došla do mene. Nakon toga sam kupio Heavy Rain i vidi se da je starija igra ali i dalje mi je bila prilično kvalitetna. I sad mi se čini da ću uzeti Detroit. Davida Cagea i Quantic Dream ili obožavaš ili mrziš. Rijetko tko je između.

 Taj argument mi baš ne drži vodu. To je isto ko i ono da ili mrziš ili voliš Telltaleove igre. Naravno da ako ti općenito takav stil igre ne odgovara, to nije igra za tebe. Ali kvaliteta kao i kod Telltalea, varira i kod Cagea. Ako zanemarimo izostanak pravog gameplaya i kontrole koje su najgora stvar ikad u svakoj njegovoj igri, ono što ostane mora biti dovoljno dobro da te tjera dalje. Heavy Rain to nema.

 

Fahrenheit je imao u globalu jako dobro priču, sa jednim od najboljih početaka u povijesti gaming industrije. Da se priča ne raspadne u trećem chapteru igri bi teško našao pravu zamjerku.

 

Beyond je također dobro odradio priču i atmosferu, sa odličnim glavnim "glumcima". Igra čak i ima nešto konkretnog gameplaya koji brat bratu ne funkcionira uvijek, ali barem su probali nešto. Možda je sam Willem Defoe mad scientist dio bio nepotreban na kraju ili u najmanju ruku zbrzan.

 

Demo Detroita mi je bio zanimljiv, sam setting mi je privlačan i odigrat ću ju sigurno kad ulovim fizičku po dobroj cijeni. O kvaliteti iste mogu nakandno. 

 

Heavy rain je pak... promašaj. Niti jedan lik kojeg kontroliraš nije posebno zanimljiv. Priča je možda dobra na papiru, ali ne funkcionira velikim dijelom i zato jer igraš iz previše perspektiva. Količina gluposti u samom zapletu debelo prođe onu granicu koja se može tolerirati, a sam kraj je ubi bože glup i zabije zadnji čavao u cijeli taj nered od priče. Pa Scully i Hitchcock iz Brooklyn 99 bi riješili taj slučaj za vrijeme jednog gableca, a policija 15 godina tapka u mraku. Daj me nemoj... Taj narativni dio koji ipak drži Cagea da mu firma odavno ne propadne je u ovom slučaju debelo podbacio. Što samo po sebi ne bi bio problem da to nije David Cage igra. Tak da eto, iskreno me zanima što točno je u HR-u tebi bilo kvalitetno? Ta priča je po tebi stvarno držala vodu i bila kvalitetno odrađena?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel ide Diablo 3 na lokalni co op.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Psplus 12mjsc 350kn
 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Nisam u toku pa moze li tko napisati kako su redom izlazili naslovi GoW-a ?

 

Znam samo prva 2 koja su izašla za ps2 i onda je izašao kao Gow 3 koji je bio eksluziva na ps3 a dalje ne znam...

Uglavnom koji je ovo sad na popustu 22 dolara?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Ako smijemo kupovati u Walmartu (ne znam da li se generira ps plus kod online ili na kartici), ovo je dobra fora.

 

Ps plus za 12mj - 30$

Know your limits.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Skupo.Može to i niže.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Boixus Nois PS kaže...

Nisam u toku pa moze li tko napisati kako su redom izlazili naslovi GoW-a ?

 

Znam samo prva 2 koja su izašla za ps2 i onda je izašao kao Gow 3 koji je bio eksluziva na ps3 a dalje ne znam...

Uglavnom koji je ovo sad na popustu 22 dolara?

 

GRČKA MITOLOGIJA

I. i II. nastavak na PS2

III. na PS3 + remaster na PS4

 

NORDIJSKA MITOLOGIJA

PS4 ovaj nema broja već se samo zove God of War kao i prvi nastavak iz orginalne trilogije te nema potrebe znati prethodnu priču. Bitno ćeš saznati u igri.

 

BTW, jučer krenuo igrati i ostao sam zatečen fluidnošću lika i same borbe. Fora je što imaš osjećaj da je neka vrsta open igre, ali te zapravo konstatno navodi na pravi put i možeš samo djelomično skrenuti s puta do neke škrinje, itd. A fight sa sjekirom?! Bacam ju posvuda samo da je mogu "pozvati" natrag 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4

God of War (PS2)
God of War II (PS2)
God of War: Betrayal (Mobile)
God of War: Chains of Olympus (PSP)
God of War III (PS3)
God of War: Ghost of Sparta (PSP)
God of War: Ascension (PS3)
God of War (PS4)

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
15 godina
offline
PlayStation 4

Može još jedna pomoć u dilemi sam da li kupiti još FAR CRY 5 ili Vampyr

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kako do najjeftinijeg ps plus 12 mjsc, sa hrv accountom?
10 godina
offline
PlayStation 4

Santa Domenica web shop i kod Tele2a4KP

330 kuna

 

 
1 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja znam da sam prije nekih misija kupio dionice i onda poslije misije morate prespavati tocno 3 dana za max pare nakon cega slijedi pad cijene.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Sve jasno, al meni na BAWSAQ di bi trebal kupit dionice, stalno javlja "The market is down for maintenance" pa me to muči, znači nemrem ih ni kupit
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 16:01 (kbenzema).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Sve jasno, al meni na BAWSAQ di bi trebal kupit dionice, stalno javlja "The market is down for maintenance" pa me to muči, znači nemrem ih ni kupit

 

Vjerojatno su brokeri prešli u RDR2.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
kbenzema kaže...
Sve jasno, al meni na BAWSAQ di bi trebal kupit dionice, stalno javlja "The market is down for maintenance" pa me to muči, znači nemrem ih ni kupit

 

Vjerojatno su brokeri prešli u RDR2.

I nemaju fast travel pa dionice puno dulje putuju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 21:01 (Hexfire).
15 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav...

Dali je moguće kopirati igre sa cda na hard ps4.. jer imam par igrica pa mi se neda vadit stalno, unutra van. Ako je moguće može li mi netko objasnit kako to napraviti. Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koliko ja znam sama igra i nije na cd-u nego se mora downloadati.Cd je tu da PS "zna" da si kupio igru.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Na Cdu je najčešće kompletna igra, a s neta se skidaju samo patchevi koji su naknadno izbačeni .
pri prvom očitavanju se instalira , kasnije pri pokretanju igre samo zavrti disk na početku radi provjere ,a igru pokreće s harda.
I bolje je tako, ko bi slušao stalno ono brujanje :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 1:30 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Kontroleri po 299 kn
 
6 0 hvala 6
10 godina
offline
PlayStation 4

Netko je nedavno spominjao ovu igru da bi uzeo pa evo na ekšunu

 

https://www.sancta-domenica.hr/detroit-become-human-ps4-preorder.aspx  i uz kod Tele2a4KP ide jos 15% dole

 

 

ja sam obavio shopping za ovu godinu, jos ako negdje oko bozica uleti RDR2 i to je to za odigrat u cijeloj 2019oj s obzirom da sam tek krenuo HZD neki dan

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 9:35 (jaZey).
 
5 0 hvala 4
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Igre snižene i manje više svugdje iste cijene, ali mislim da je SD najbolji izbor jer se daju dodatni kodovi iskoristit.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Kontroleri po 299 kn

 Ulovio zadnjeg sunset orange, napokon je moj! 😎

PSN: Carlikaa
16 godina
offline
PlayStation 4

Ludnica...

 

Npr Detroit vas moze izaci 99kn sa besplatnom dostavom samo si nabavite kod 50kn popusta shake anand take coca cola.

 

Ugrabio 5 igara po 99kn. :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice