PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.767.868
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Uzeo sam rdr2 i uživam svaki dan u toj igri. Stvarno remek djelo, barem meni:) Za razliku od the witcher 3 pohvatao sam to kako se hraniti, kupovati, prodavati i dr. Ne znam zašto, ali brzo sam odustao od the witcher. Kad završim rdr2 mislim opet uzeti witchera.

 Neki vele da nakon RDR2 više ne mogu igrati igru u kojoj se konju po zimi ne smanjuju jaja, da je to gore čak i od 30fps sa dropovima. Tako da ćeš se teško vratiti na Witchera, jer Roachu su uvijek jednako napeta.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...
mariclius kaže...

Uzeo sam rdr2 i uživam svaki dan u toj igri. Stvarno remek djelo, barem meni:) Za razliku od the witcher 3 pohvatao sam to kako se hraniti, kupovati, prodavati i dr. Ne znam zašto, ali brzo sam odustao od the witcher. Kad završim rdr2 mislim opet uzeti witchera.

 Neki vele da nakon RDR2 više ne mogu igrati igru u kojoj se konju po zimi ne smanjuju jaja, da je to gore čak i od 30fps sa dropovima. Tako da ćeš se teško vratiti na Witchera, jer Roachu su uvijek jednako napeta.

 WTF? Uopće nisam skužio da konji imaju jajca u igri Zato mi bilo čudno da Arthur jednom govori Girl, drugom Boy

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
DodoNJa kaže...

Jedno mozda nekom glupo pitanje, za single sta se tice kampanje jel bolje ic na BF1, BF 4 il Metal Gear Solid V ?

 Pitanje je itekako na mjestu. Moja preporuka 1. MGS V, 2. BF4 , a BF 1 i singleplayer nemaju mjesto u istoj rečenici. Umjesto da izbacuju jednu igru po franšizi koja će biti MP i koju će napraviti kak spada, bez bugova, s hrpom dlc-a, novih mapa, itd. igrala bi se godinama i imala community, ovako se igra par mjeseci i ode u k... Zar stvarno trebamo Destiny 3, BF6, COD:BO5 ili BATTLEFIELD 3 slijedeće godine, a da imaju 2-3 misije reda radi ili uopće ne? Ovaj Anthem mi isto liči na sranje od Destiny-ja, vjerojatno preskačem bez grča na licu, ionako neće imati kaj traziti kod mene pokraj Sekira.

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Karlek_19 kaže...
NathanDrek kaže...
mariclius kaže...

 Neki vele da nakon RDR2 više ne mogu igrati igru u kojoj se konju po zimi ne smanjuju jaja, da je to gore čak i od 30fps sa dropovima. Tako da ćeš se teško vratiti na Witchera, jer Roachu su uvijek jednako napeta.

 WTF? Uopće nisam skužio da konji imaju jajca u igri Zato mi bilo čudno da Arthur jednom govori Girl, drugom Boy

 Ne znam za čuču na kobili, ali da da, smanjivanje genitalija na muškom dijelu faune nije fake news...a vi ste dečki cijelo vrijeme mislili da nam ženama šake rastu

15 godina
offline
PlayStation 4

Ovaj OnRush je takva glupost da nije ni čudo da ide besplatno. Bio bih stvarno ljut da sam ovo platio 500kn :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DodoNJa kaže...

Jedno mozda nekom glupo pitanje, za single sta se tice kampanje jel bolje ic na BF1, BF 4 il Metal Gear Solid V ?

 MGS V je remek-djelo a bf-ovi imaju standardnu FPS kampanju.

MadeInCroatia
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

 MGS V je remek-djelo

 Do onog trenutka kad skužiš da igra nije dovršena...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
PlayStation 4

Jel moze preporuka za neke kauc coop igre?

 

Neke lagane koje pocetnici mogu lako savladati 

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bilo koja Lego igra.
PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Ghost777 kaže...

 MGS V je remek-djelo

 Do onog trenutka kad skužiš da igra nije dovršena...

 Igra je itekako dovrsena ali prica nije zavrsena. Radje igram prvoklasnu igru bez konkretnog zavrsetka price nego poluproizvod sa decidiranim endingom. 

MadeInCroatia
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
TheFuryCro kaže...
lukaXXkralj kaže...

Mogu li prominit account sa HR na USA? Koja je razlika? Vidim da su igre skoro poduplo povoljnije.

 Ovo i mene zanima.

 Neko zna možda? bia bi vrlo zahvalan na detaljnijem odgovoru

PSN: CrasherLuka
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Jel moze preporuka za neke kauc coop igre?

 

Neke lagane koje pocetnici mogu lako savladati 

A Way Out

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...
TheFuryCro kaže...
lukaXXkralj kaže...

Mogu li prominit account sa HR na USA? Koja je razlika? Vidim da su igre skoro poduplo povoljnije.

 Ovo i mene zanima.

 Neko zna možda? bia bi vrlo zahvalan na detaljnijem odgovoru

Ne mozes promijeniti, ali mozes napraviti jos jedan Account u USA (fakename generator i odaberi drzavu bez digitalnog poreza).

Bonove kupujes preko Amazona (fakename generator i odaberi drzavu bez digitalnog poreza) ili drugdje i to ti je to.

Igre kupljene na USA racunu mozes igrati i s HR racuna, ako ti je bitno zbog trofeja ili igranja s frendovima.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Nisam dugo pisao ovdje. Uzeo sam rdr2 i uživam svaki dan u toj igri. Stvarno remek djelo, barem meni:) Za razliku od the witcher 3 pohvatao sam to kako se hraniti, kupovati, prodavati i dr. Ne znam zašto, ali brzo sam odustao od the witcher. Kad završim rdr2 mislim opet uzeti witchera. Nekako sam ja malo blesav da sve te stvari pohvatam sa 44 godine. Malo me i engleski zeza pa to teže ide. Jučer sam malo jahao opušteno i prolazim pokraj neke kočije i brzopleto stisnem trokut i ukradem kočiju. Morao roknuti tog tipa i odmah taj dio regije mi je crven i traže me. To se više ne može srediti ili da pustim da me uhvate? To nisam pohvatao. Šta onda izbjegavate taj dio ili šta? 

 Neka te to ne brine. Ja sam Witchera prošao skoro pa u speed runu jer mi je bila meh, a htio sam je završiti. Ne znam pod kakvom prijetnjom bi je morao ponovno igrati. S druge strane, u RDR2 uživam, često se znam zaustaviti i jednostavno uživati u level dizajnu; barem dok ne oslijepim zbog 30 fps-a. 

 

Što se tiče bountya, to je onaj dio igre gdje ne uživam. Ubijem trojcu likova, sve ok. Idem ih pokrasti dok leže onako mrtvi i odjednom Witnessed! Ma idi u k! Pobijem cijelu satniju i to je ok, ali kada ih idem opljačkati onda ide bounty. Ja se u tom slučaju ili predam ili platim bounty, ovisno kako sam raspoložen. 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Društvo jedno pitanje jeli itko igrao Detroit Become Human dali je vrijedno uzeti jer je na akciji u infomarka sa 550kn na 170kn pa se mislin uzeti pa ako je netko proba da kaže jeli vrijedna kupnje hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Ovaj OnRush je takva glupost da nije ni čudo da ide besplatno. Bio bih stvarno ljut da sam ovo platio 500kn :-D

 O da. Codemasters je inače pouzdan, ali ovo im je žešći fail. Nije ni čudo da je igra ni tjedan dana nakon release bila na 50% popustu. 

 

crosshair kaže...
Društvo jedno pitanje jeli itko igrao Detroit Become Human dali je vrijedno uzeti jer je na akciji u infomarka sa 550kn na 170kn pa se mislin uzeti pa ako je netko proba da kaže jeli vrijedna kupnje hvala

 Vrijedi. Za taj novac svakako vrijedi. Eye candy igra sa zanimljivom pričom. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
mariclius kaže...

Nisam dugo pisao ovdje. Uzeo sam rdr2 i uživam svaki dan u toj igri. Stvarno remek djelo, barem meni:) Za razliku od the witcher 3 pohvatao sam to kako se hraniti, kupovati, prodavati i dr. Ne znam zašto, ali brzo sam odustao od the witcher. Kad završim rdr2 mislim opet uzeti witchera. Nekako sam ja malo blesav da sve te stvari pohvatam sa 44 godine. Malo me i engleski zeza pa to teže ide. Jučer sam malo jahao opušteno i prolazim pokraj neke kočije i brzopleto stisnem trokut i ukradem kočiju. Morao roknuti tog tipa i odmah taj dio regije mi je crven i traže me. To se više ne može srediti ili da pustim da me uhvate? To nisam pohvatao. Šta onda izbjegavate taj dio ili šta? 

 Neka te to ne brine. Ja sam Witchera prošao skoro pa u speed runu jer mi je bila meh, a htio sam je završiti. Ne znam pod kakvom prijetnjom bi je morao ponovno igrati. S druge strane, u RDR2 uživam, često se znam zaustaviti i jednostavno uživati u level dizajnu; barem dok ne oslijepim zbog 30 fps-a. 

 

Što se tiče bountya, to je onaj dio igre gdje ne uživam. Ubijem trojcu likova, sve ok. Idem ih pokrasti dok leže onako mrtvi i odjednom Witnessed! Ma idi u k! Pobijem cijelu satniju i to je ok, ali kada ih idem opljačkati onda ide bounty. Ja se u tom slučaju ili predam ili platim bounty, ovisno kako sam raspoložen. 

 

Hehehe da, to me brutalno nervira. Uvijek neki lik iskoči odnekud i vidi te. To je dobro Angry Joe prikazao u svom reviewu, makar ga inače ne volim, ali tu je pogodio 100%. :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

Ovaj OnRush je takva glupost da nije ni čudo da ide besplatno. Bio bih stvarno ljut da sam ovo platio 500kn :-D

 O da. Codemasters je inače pouzdan, ali ovo im je žešći fail. Nije ni čudo da je igra ni tjedan dana nakon release bila na 50% popustu. 

 

 

Ono, utrke auta gdje po scoreu vidiš koji si, inače nemaš pojma. i 20 sekundi nakon crasha da se respawnaš.

I konstantni stream generiranih dummy protivnika. Prejadno. Odigrao sam tri utrke i ugasio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

I konstantni stream generiranih dummy protivnika. Prejadno. Odigrao sam tri utrke i ugasio.

Pa poanta tih fodder protivnika je da si lakse napunis ultimate skill (rush ili kako se vec zove). Svako vozilo ima drugaciji taj ultimate ability.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
PlayStation 4

Slozis novi US account, postavi ga kao primary i igras na HR accountu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Bitanga kaže...

I konstantni stream generiranih dummy protivnika. Prejadno. Odigrao sam tri utrke i ugasio.

Pa poanta tih fodder protivnika je da si lakse napunis ultimate skill (rush ili kako se vec zove). Svako vozilo ima drugaciji taj ultimate ability.

 

No pa jasno mi je to :-) Poanta cijele igre je da se zakucavaš i držiš cijelo vrijeme boost. Ko se više zakucava pobjeđuje. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Jel moze preporuka za neke kauc coop igre?

 

Neke lagane koje pocetnici mogu lako savladati 

 Bro Force, tako jednostavna a tako zabavna igra :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Chaky kaže...
Bitanga kaže...

I konstantni stream generiranih dummy protivnika. Prejadno. Odigrao sam tri utrke i ugasio.

Pa poanta tih fodder protivnika je da si lakse napunis ultimate skill (rush ili kako se vec zove). Svako vozilo ima drugaciji taj ultimate ability.

No pa jasno mi je to :-) Poanta cijele igre je da se zakucavaš i držiš cijelo vrijeme boost. Ko se više zakucava pobjeđuje. :-)

Lol. Ja sam krivo skuzio. Mislio sam da ti smetaju fodderi dok se utrkujes :D Ma to je igra za tvoje padawane, a ne za tebe :D 

Ja narucio disk za Sv.Nikolu, pa me s*ebao Sony. Dao dva dana prije na PS+.

Al se moj padawan iznenadio jutros kad je nasao sah/backgammon u cizmi 

 

Shivi kaže...

Jel moze preporuka za neke kauc coop igre?

Neke lagane koje pocetnici mogu lako savladati 

Baci pogled na ovu listu

https://twinfinite.net/gallery/playstation-4-best-couch-cooperative-games/1/

Osobna preporuka Residen Evil 5 i 6, Alienation, Rayman Legends, Overcooked, Towerfall Ascension, Diablo 3, Enter The Gungeon, Lara Croft: The Temple Of Osiris, Divinity: Original Sin 2 (za prvi nisam siguran da li ima local co-op), Resogun, Resident Evil Revelations 2, A Way Out, Unravel Two, Beyond: Two Souls.

Nabaci na wishlistu i cekaj popuste. Vecina igara ide za kikiriki. Ili u bundleu kao npr Resident Evil 4,5,6 (mislim da nisam dao vise od 150kn na nekom saleu).

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Evo mene...ovo mi je treća konzola...prva je bila prvi Playstation... druga je bila prvi Xbox...moj OCD mozak će reći da kad držim u ruci ovaj PS4...ne osjećam premium proizvod...a naročito livi kantun koji se stvarno zagrije....imam osjećaj da bi se tamo plastika mogla dugoročno deformirati...nožice na kojima konzola stoji su pre niske...pa se podloga prilično zagrijala..... znači sad ja sam moram praviti postolje za PS4....gornja i donja plastika se na određenim mistima osjeti da ima lufta u unutrašnjosti....prva igra na kraju bila ratchet and clank...grafika ko cgi crtić:)....moje poimanje grafike vam je zapelo u 2010 godini:)....doom brutala...middle -earth war of Mordor najduži demo kojeg igrao u životu....Ali imam osjećaj da sve što vidiš u demou je takav i ostatak igre:(....i za kraj igrao diablo 3....mogao sam ga igrati na PC-u...Ali sam se razlinio.... budući sam na PC-U koristio xbox gamepad....inače Xbox gamepad je bolji nego ovaj od PS4...10 godina jedan te isti Xbox 360 sam koristio...radi kao od prvog dana...u ruci osjećam da držim komad čelika...dok kod PS4 gamepada cilo vrijeme osjećam da ako jače pritisnem da će puknuti
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ljudi molim ako mi mozete brzo odgovoriti. Trebam donjeti brzu odluku.

Radi se o tome da mi je tek sad došlo u glavu da kupim PS4 pro, a black friday je prošao. Igre koje bi volio sa tim je na prvom mjestu spiderman, a drugo rdr2 ili god of war.

Kako su sad cijene previsoke, gledam nešto polovno i naletio sam na novi zapakiran za 2600 kn sa rdr2 (dvije god gar). Sad ne znam da li da uzmem to ili da ćekam blagdane. Što mislite hoće li biti dobrih popusta?
Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 14:05 (Blader).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Blader kaže...
Ljudi molim ako mi mozete brzo odgovoriti. Trebam donjeti brzu odluku.

Radi se o tome da mi je tek sad došlo u glavu da kupim PS4 pro, a black friday je prošao. Igre koje bi volio sa tim je na prvom mjestu spiderman, a drugo rdr2 ili god of war.

Kako su sad cijene previsoke, gledam nešto polovno i naletio sam na novi zapakiran za 2600 kn sa rdr2 (dvije god gar). Sad ne znam da li da uzmem to ili da ćekam blagdane. Što mislite hoće li biti dobrih popusta?
Hvala!

 Bolje od toga tesko, pogotovo ako te zanima RDR2.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa,

 

Di je napovoljnije uzeti PES2019?

Treba mi fizička kopija.

 

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
amater_2 kaže...

Ekipa,

 

Di je napovoljnije uzeti PES2019?

Treba mi fizička kopija.

 

https://www.nabava.net/video-igre/ps4-igra-cijena-pes-2019-67467571

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

Infomark cijena kod njih je 319kn,kupujen kod njih sve preporuke za trgovinu :)

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
amater_2 kaže...

Ekipa,

 

Di je napovoljnije uzeti PES2019?

Treba mi fizička kopija.

 

 

https://www.base.com/buy/product/pes-2019-ps4/dgc-pes19ps4.htm?awc=2694_1544113585_1dca25b469950a738cb81ae233cfcc18

 

Oko 220 kn. Jedino kaj su dost spori, par puta uzeo kod njih, trebalo 2-3 tjedna da stigne do mene.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice