PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.590
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nije Codemasters radio igru,on je samo izdavač,radili su je bivši zaposlenici propalog Evolution Studio (DriveClub,Motorstorm,WRC). I igra je smeće.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozz ekipa!

Dali postoje kljucevi za PS4 igre ??

Uzeo bim COD BO4. Ako da, mozete mi dati koj savjet na kojoj stranici kupiti key! Za pc kupujem na Kinguin, nisam gledao za PS!

Nemojte me streljati! ✌️🤗

Hvala! ✌️
Odmori se u Istini!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Nije Codemasters radio igru,on je samo izdavač,radili su je bivši zaposlenici propalog Evolution Studio (DriveClub,Motorstorm,WRC). I igra je smeće.

 To onda sve objašnjava...

 

veseli007 kaže...
Pozz ekipa!

Dali postoje kljucevi za PS4 igre ??

Uzeo bim COD BO4. Ako da, mozete mi dati koj savjet na kojoj stranici kupiti key! Za pc kupujem na Kinguin, nisam gledao za PS!

Nemojte me streljati! ✌️🤗

Hvala! ✌️

 Ne postoje. Ne gine ti fizička kopija ili digitalna igra sa psn store-a. 

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ko igra uz wireless headset?Jel se isplati uzimat ove Playstationove ili ima neko bolju alternativu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imam Logitechov G933 i on provjereno radi s PS4. Za razliku od PC-a gubi se podrška za 7.1 surround, ali nije da je to presudno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Imam Logitechov G933 i on provjereno radi s PS4. Za razliku od PC-a gubi se podrška za 7.1 surround, ali nije da je to presudno.

 

Meni je G930 bio jako pretih, a volume nije radio jer je softverski.

Na G933 ti je ok?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Uh te logitechove mi nisu bas financijski zanimljive posto samn gledao ovaj gold koji je jeftiniji pa potom za jeftiniji alternativu ali hvala..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Ursus, opet nisi lijekove pio?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Meni je G930 bio jako pretih, a volume nije radio jer je softverski.

Na G933 ti je ok?

Mislim da sam ti već odgovarao na to pitanje prošle godine :D. Uglavnom, sve radi. Normalno se kotačićem na sluškama stiša i pojača. Pretih mi definitivno nije jer nikad ne pojačavam do kraja. Nije baš da imam i potrebe jer ga prvenstveno koristim za igranje po noći, ali baš bi me začudilo da je nekome na najglasnijim postavkama pretih. 

 

 

Pinkyz kaže...

Uh te logitechove mi nisu bas financijski zanimljive posto samn gledao ovaj gold koji je jeftiniji pa potom za jeftiniji alternativu ali hvala..

 Da, definitivno je ova uobičajena cijena previsoka. Više sam ga spomenuo iz razloga jer provjereno radi na PS4 što mislim da nije uvijek slučaj sa wireless headsetovima. Meni se potrefilo s cijenom na rasprodaji na Amazonu, oko 600kn je došao. I baš je bilo za Božić, pa ak malo popratiš možda se nađe i ove godine. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
PlayStation 4

Društvo jedna mala pomoć ako može vidin da i vi koristite slusalice sa kompa i ja isto koristim kod mene su Asus Strix Wireless slušalice al su mi malo pretihe u odnosu na komp dali se može ikako pojacati hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
crosshair kaže...

Društvo jedna mala pomoć ako može vidin da i vi koristite slusalice sa kompa i ja isto koristim kod mene su Asus Strix Wireless slušalice al su mi malo pretihe u odnosu na komp dali se može ikako pojacati hvala

Drzi PS tipku dok ti se pojavi Quick menu sa strane, odes na sound/devices - volume control (headphones) i pojacas kolko hoces

MadeInCroatia
14 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Dostupan je drugi dio Christmas Sale-a na PSN Store-u. Uglavnom, cijene su iste kao i za Black friday. 

 
2 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Dostupan je drugi dio Christmas Sale-a na PSN Store-u. Uglavnom, cijene su iste kao i za Black friday. 

U ovom drugom skoro me ništa ne zanima možda eventualno Detroit ali to ćemo zasad propustit za ovih 199kn past će on još više za pola godine.

I dalje čekam to treće Christmas Sale pa da vidimo hoće li bit nešta bolje šta mene zanima.

Na prvom Božićnom sniženju uzeo sam HZD i GoW tako da mi je dovoljno u RDR2 čitavu zimu i dobar dio proljeća 

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...

 

Meni je G930 bio jako pretih, a volume nije radio jer je softverski.

Na G933 ti je ok?

Mislim da sam ti već odgovarao na to pitanje prošle godine :D. Uglavnom, sve radi. Normalno se kotačićem na sluškama stiša i pojača. Pretih mi definitivno nije jer nikad ne pojačavam do kraja. Nije baš da imam i potrebe jer ga prvenstveno koristim za igranje po noći, ali baš bi me začudilo da je nekome na najglasnijim postavkama pretih. 

 

Znam da smo već pričali o tome, al zaboravio detalje. Tvoj ima kotačić pa je valjda bolje riješeno. Na 930 su bila dva buttona i izgleda da su koristila drivere da pojačaju sound pa to na playki nije radilo. Bilo je pretiho jer kao da je uzeo neku 10% vrijednost za default i nisi ništ mogao promijeniti. Nema ni veze jer sam ga prodao ionako :-) Kvalitetne žičane slušalice upiknute u kontroler su sasvim dobre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...
Vandit kaže...

Dostupan je drugi dio Christmas Sale-a na PSN Store-u. Uglavnom, cijene su iste kao i za Black friday. 

U ovom drugom skoro me ništa ne zanima možda eventualno Detroit ali to ćemo zasad propustit za ovih 199kn past će on još više za pola godine.

I dalje čekam to treće Christmas Sale pa da vidimo hoće li bit nešta bolje šta mene zanima.

Na prvom Božićnom sniženju uzeo sam HZD i GoW tako da mi je dovoljno u RDR2 čitavu zimu i dobar dio proljeća 

 

Na US storeu ima više popusta, al bez GoW-a, što je čudno jer im je tema sniženja The Game Awards 2018 Nominees, a GoW je pobrao pola nagrada.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
PlayStation 4

Dakle novi Ps4 pro stigao u utorak, nema niti 6 sati radnog vijeka grije se sa stražnje strane kao lud, i da je samo to rekao bi ah valjda je to tako, ali smrdi kao da se je neka elektronika unutra rastalila. Nosim ga na servis, ima li netko slučna iskustva možda?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jurica314 kaže...

Dakle novi Ps4 pro stigao u utorak, nema niti 6 sati radnog vijeka grije se sa stražnje strane kao lud, i da je samo to rekao bi ah valjda je to tako, ali smrdi kao da se je neka elektronika unutra rastalila. Nosim ga na servis, ima li netko slučna iskustva možda?

 

Grije se, naravno da se grije. Iz ventilatora i treba ići vrući zrak, to mu je poanta.

Ali smrditi po paljevini svakako ne bi smio, osim po malo zagrijanoj novoj plastici.

Igraj ga pa dok crkne furaj na servis, a ne sad. ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Seki001 kaže...
Vandit kaže...

Dostupan je drugi dio Christmas Sale-a na PSN Store-u. Uglavnom, cijene su iste kao i za Black friday. 

U ovom drugom skoro me ništa ne zanima možda eventualno Detroit ali to ćemo zasad propustit za ovih 199kn past će on još više za pola godine.

I dalje čekam to treće Christmas Sale pa da vidimo hoće li bit nešta bolje šta mene zanima.

Na prvom Božićnom sniženju uzeo sam HZD i GoW tako da mi je dovoljno u RDR2 čitavu zimu i dobar dio proljeća 

 

Na US storeu ima više popusta, al bez GoW-a, što je čudno jer im je tema sniženja The Game Awards 2018 Nominees, a GoW je pobrao pola nagrada.

 

ne baš, od 22 nagrade god of war je uzeo 3. red dead redemption 2 je uzeo najviše, 4, ali god of war je uzeo onu najbitniju, Game of the Year, i svaka im čast na tome, potpuno zasluženo i baš mi je drago

 

s tim da ni gow i rdr2 ne mogu konkurirati u svim nagradama, jer ima npr. za najbolju moblinu igru, najbolju strategiju itd.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Bitanga kaže...
Seki001 kaže...
Vandit kaže...

Dostupan je drugi dio Christmas Sale-a na PSN Store-u. Uglavnom, cijene su iste kao i za Black friday. 

U ovom drugom skoro me ništa ne zanima možda eventualno Detroit ali to ćemo zasad propustit za ovih 199kn past će on još više za pola godine.

I dalje čekam to treće Christmas Sale pa da vidimo hoće li bit nešta bolje šta mene zanima.

Na prvom Božićnom sniženju uzeo sam HZD i GoW tako da mi je dovoljno u RDR2 čitavu zimu i dobar dio proljeća 

 

Na US storeu ima više popusta, al bez GoW-a, što je čudno jer im je tema sniženja The Game Awards 2018 Nominees, a GoW je pobrao pola nagrada.

 

ne baš, od 22 nagrade god of war je uzeo 3. red dead redemption 2 je uzeo najviše, 4, ali god of war je uzeo onu najbitniju, Game of the Year, i svaka im čast na tome, potpuno zasluženo i baš mi je drago

 

s tim da ni gow i rdr2 ne mogu konkurirati u svim nagradama, jer ima npr. za najbolju moblinu igru, najbolju strategiju itd.

 

Pa na najbitnije nagrade i mislim. Indie nagrade nije mogao osvojiti, a ona za najbolji narativ me ne zanima, za to mogu i knjigu pročitati ili pogledati film/seriju.

GoW je pokupio 3 najbitnije (game of the year, best action/adventure game, best game direction), a RDR2 4 nagrade, od toga su 3 za glazbu, audio i priču, a četvrta za performance glumca (a i to je više nagrada glumcu). Znači skoro sve vezane za audio. Šokantno i ironično, za igru koja brije na grafiku i zbog nje mora biti u 30 FPSa :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 10:09 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

Ko igra uz wireless headset?Jel se isplati uzimat ove Playstationove ili ima neko bolju alternativu?

Ako ti trebaju samo za "klasicno" igranje na PS4 (bez volana, VR-a, gledanje filmova). Bolja solucija su zicane slusalice, jer ionako imas gamepad u rukama dok igras. Od +300kn vec ima dobrih slusalica.

 

Jurica314 kaže...

Dakle novi Ps4 pro stigao u utorak, nema niti 6 sati radnog vijeka grije se sa stražnje strane kao lud, i da je samo to rekao bi ah valjda je to tako, ali smrdi kao da se je neka elektronika unutra rastalila. Nosim ga na servis, ima li netko slučna iskustva možda?

Normalno je da se grije i tada ce biti glasniji. Miris plastike je isto normalan, pogotovo dok je uredaj nov. To ce ti oslabjeti kroz neko vrijeme.

Ali, ako smrdi po paljevini i vidis dim, onda nije dobro 

Kako ti je i Bitanga rekao. Gazi ga sad dok je nov, pa ako vec mora sta proci po zlu, bolje dok je pod garancijom.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

Ko igra uz wireless headset?Jel se isplati uzimat ove Playstationove ili ima neko bolju alternativu?

 Ove su super, a nisu skupe pikneš ih u kontroler i to je to. (nisu bežične)

 

https://www.nabava.net/search.php?q=SKILLER+SGH1

 

https://www.sharkoon.com/product/18284

14 godina
offline
PlayStation 4

Izlazi Crash Team Racing za PS4 znaci jeeeeee napokon nesto zabavno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
CroVandal kaže...

Izlazi Crash Team Racing za PS4 znaci jeeeeee napokon nesto zabavno

Baš sam danas vidio vijest, jedva čekam 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

Ko igra uz wireless headset?Jel se isplati uzimat ove Playstationove ili ima neko bolju alternativu?

 

 

Imam ja.

Što te zanima.

 

Uzeo 2 tjedna stare za 300kn, za sada su ok. Ne gubi se signal, baterija nekih 8h, zadovoljan.

- d(-_-)b -
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 11:33 (mommmistake).
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Pinkyz kaže...

Ko igra uz wireless headset?Jel se isplati uzimat ove Playstationove ili ima neko bolju alternativu?

Ako ti trebaju samo za "klasicno" igranje na PS4 (bez volana, VR-a, gledanje filmova). Bolja solucija su zicane slusalice, jer ionako imas gamepad u rukama dok igras. Od +300kn vec ima dobrih slusalica.

 

Jurica314 kaže...

Dakle novi Ps4 pro stigao u utorak, nema niti 6 sati radnog vijeka grije se sa stražnje strane kao lud, i da je samo to rekao bi ah valjda je to tako, ali smrdi kao da se je neka elektronika unutra rastalila. Nosim ga na servis, ima li netko slučna iskustva možda?

Normalno je da se grije i tada ce biti glasniji. Miris plastike je isto normalan, pogotovo dok je uredaj nov. To ce ti oslabjeti kroz neko vrijeme.

Ali, ako smrdi po paljevini i vidis dim, onda nije dobro 

Kako ti je i Bitanga rekao. Gazi ga sad dok je nov, pa ako vec mora sta proci po zlu, bolje dok je pod garancijom.

 Ne znam isto tako se uz jak smrad čuje povremeno kao da igla od hard diska struži po nečemu, ne bih se žalio ali imao sam i ps4 I ps4 slim i nisam imao prije takvu situaciju 

13 godina
offline
PlayStation 4

Gledam si za uzeti PUBG te sam naletio na F1 2018 (to je sada aktualna inačica?), dali je tko ima, kako vam se čini?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako netko voli a nije uzeo prošli put, BF V je 235kn na US Storeu. Mislim da niže nećete naći.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...

Gledam si za uzeti PUBG te sam naletio na F1 2018 (to je sada aktualna inačica?), dali je tko ima, kako vam se čini?

 

Preporuka. Zabavno i zanimljivo. No cjelokupna prezentacija je malo ispod prethodne F1 2017. Tu i tamo se pojavi poneki bug, no zanemarivo. 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jurica314 kaže...

 Ne znam isto tako se uz jak smrad čuje povremeno kao da igla od hard diska struži po nečemu, ne bih se žalio ali imao sam i ps4 I ps4 slim i nisam imao prije takvu situaciju 

Ako sumnjas u neispravnost, vrati ga.

Premda, ako sve dobro radi, bez obzira na cudne zvukove, ne znam da li ce ti to sto pomoci. Budu ga upalili vidjet ce da sve radi i vratiti ce ti ga nazad. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice