PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.699
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
PlayStation 4

Mutant Year Zero: Road to Eden - vidim da lagano prolazi ljudima ispod radara. Meni se čini zanimljivom. Mislim da će mi doći kao dobrodošla promjena. 

 
1 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

https://www.thegamecollection.net/specials/battlefield-v-any-selected-game/?dir=asc&order=name

 

Evo zanimljiva ponuda. Battlefield 5 i dodatna igra za 60 funti. Npr Battlefield 5 i Just Cause 4, igre koje su tek izašle, ispadne 540kn s poštarinom, a kod nas bi to bilo vjerojatno preko 800 kn 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 15:20 (kbenzema).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Eto ako netko želi taj bf v, ja ću uzet s njim sebi fifu 19, pola pola svaki :)
Javite se u pp
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...
Eto ako netko želi taj bf v, ja ću uzet s njim sebi fifu 19, pola pola svaki :)
Javite se u pp

 

Imaš isti takav deal i sa FIFA19 :-D

 

https://www.thegamecollection.net/specials/fifa-19-any-selected-game/?dir=asc&order=name

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hvala, ali i dalje jedino sto me interesira/nedostaje u kolekciji jest fifa 19 pa i dalje ak ima netko da mu nes treba, može dobro proc :D
PSN: Carlikaa
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...
Hvala, ali i dalje jedino sto me interesira/nedostaje u kolekciji jest fifa 19 pa i dalje ak ima netko da mu nes treba, može dobro proc :D

 dam ti ja fifu 19 na disku za 300kn

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Neznan ja iman ok slusalice(platia ih 230kn prije god dana),a opet je zvuk PREtih,teško je išta čuti jasno i glasno....proba sam i držat PS tipku i ići pod headphones volume i to do kraja san i to stavia,i opet pretiho....

btw. i kad su na komp uključene nisu nešto pretjerano glasne,a zvuk odličan...šteta dobrih zvuka zbog glasnoće

PSN: CrasherLuka
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 18:26 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Neznan ja iman ok slusalice(platia ih 230kn prije god dana),a opet je zvuk PREtih,teško je išta čuti jasno i glasno....proba sam i držat PS tipku i ići pod headphones volume i to do kraja san i to stavia,i opet pretiho....

btw. i kad su na komp uključene nisu nešto pretjerano glasne,a zvuk odličan...šteta dobrih slušalica zbog glasnoće

 

Možda imaju preveliku impedanciju za DS4 izlazno pojačalo. Ali za 230kn čisto sumnjam da je o tome riječ.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Onda se bojim iti upuštat u kupnju headseta,važno mi je da budu baš GLASNE(da budem skroz u igri),a ne onako mlako,a da opet nisu preskupe,do 300kn

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

I meni su sluske pretihe dok ih ustekam u ds4. Imam hyperx cloud II i do kraja pojacano

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Društvo jedno pitanje zoven danas Santa Domenicu za produljene jamstva na ps4 konzoli i lik mi kaže da mogu uzet produljenje na 2g jos jamstva dok mi god moja ima jamstvo od 12mj dali je to tako uvik bilo ili se nesto promijenilo hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
crosshair kaže...

Društvo jedno pitanje zoven danas Santa Domenicu za produljene jamstva na ps4 konzoli i lik mi kaže da mogu uzet produljenje na 2g jos jamstva dok mi god moja ima jamstvo od 12mj dali je to tako uvik bilo ili se nesto promijenilo hvala

Ne znan je li uvik tako bilo, ali znan da dok san cita ovu temu, u postovima iz 2015e cca se spominjalo da se moze uzet dok god traje originalno jamstvo koje dobijes uz konzolu. Nisan siguran, ali mislin da se to produljenje jamstva koje mislis kupit razlikuje u necemu od ovog originalnog jamstva, to jest da ne pokriva sve sta to prvotno pokriva. Neka me isprave ovi koji se bolje razume.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
crosshair kaže...

Društvo jedno pitanje zoven danas Santa Domenicu za produljene jamstva na ps4 konzoli i lik mi kaže da mogu uzet produljenje na 2g jos jamstva dok mi god moja ima jamstvo od 12mj dali je to tako uvik bilo ili se nesto promijenilo hvala

 Meni su isto tako rekli da imam godinu dana za dokupiti jamstvo +2 godine. Kupio sam u 3 mj. ove godine PRO u SD mislim da sve pokriva kao i ovo , ali detalje nisam pitao.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ekipa:

Igre koje su trenutno na akciji uz uvjet PS+ pretplate: što ako kupiš igru, a PS+ pretplata istekne? Nema pristupa igri... Ili?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Tako je. Igra ostane u libraryu ali joj je pristup onemogućen dokle god se pretplata ne obnovi. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Ekipa:

Igre koje su trenutno na akciji uz uvjet PS+ pretplate: što ako kupiš igru, a PS+ pretplata istekne? Nema pristupa igri... Ili?

 Ako mislis na igre koje dobijes ako se pretplatis na PS+, one ce ostat u libraryu ali ih neces mos igrat kad ti istekne pretplata. A ako mislis na igre koje su povoljnije za kupnju ako si pretplacen na PS+, one ce ti ostat dostupne i nakon isteka pretplate.

15 godina
offline
PlayStation 4

Ne brini, skoro nijednu PS+ igru nećeš htjeti više kasnije igrati. Vrlo su rijetke takve.

Dotok novih igara je prevelik. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
7 1 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Pitanje:

isplati li se davati 3000+ kn za ps4 ili biti strpljiv pa pokupiti ps5 kroz cca godinu i pol...napominjem da je posljednja konzola koju sam kupio bila ps3, a gamingom se nisam bavio već nekih 3-4 godine.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...

Pitanje:

isplati li se davati 3000+ kn za ps4 ili biti strpljiv pa pokupiti ps5 kroz cca godinu i pol...napominjem da je posljednja konzola koju sam kupio bila ps3, a gamingom se nisam bavio već nekih 3-4 godine.

 Kakvih 3000+ kn? Dobis obicnu plejku na akcijama za 1500, a pro za 2200 cirka... Ugl isplati se ako te zanimaju sve ekskluzive koje su izasle, ja osobno imam sad stvari za igrati bar jedno 2 godine, taman dok malo sazri ps5 i pojeftini :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...
m77 kaže...

Pitanje:

isplati li se davati 3000+ kn za ps4 ili biti strpljiv pa pokupiti ps5 kroz cca godinu i pol...napominjem da je posljednja konzola koju sam kupio bila ps3, a gamingom se nisam bavio već nekih 3-4 godine.

 Kakvih 3000+ kn? Dobis obicnu plejku na akcijama za 1500, a pro za 2200 cirka... Ugl isplati se ako te zanimaju sve ekskluzive koje su izasle, ja osobno imam sad stvari za igrati bar jedno 2 godine, taman dok malo sazri ps5 i pojeftini :)

 U kojoj to državi?

Koristite blage riječi i jake argumente
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kaze mi zet koji ima PS4,da posto ja sad iman isto konzolu,da se recimo ja mogu ulogirat na njegov account na svojoj plejki,stavit taj njegov acc kao primary,skinit digitalne igre koje on ima,i opet se ulogirat normalno na svoj račun? i igre rade bez problema?

PSN: CrasherLuka
 
0 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Da
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tocno tak.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

1. To vrijedi samo za digitalne,ne fizičke igre u kutiji?

2. Kad skinem sebi šta želim,normalno uđem ko prije u svoj račun i igram? (ne moram bit prijavljen u njegov acc)?

 

fala

PSN: CrasherLuka
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...

Pitanje:

isplati li se davati 3000+ kn za ps4 ili biti strpljiv pa pokupiti ps5 kroz cca godinu i pol...napominjem da je posljednja konzola koju sam kupio bila ps3, a gamingom se nisam bavio već nekih 3-4 godine.

 A sve ovisi iz tvoje perspektive. Ja bi na tvom mjestu nabavio sto jeftiniji PS4 (slim) sa sto vise igara koje mi se svidaju i naigrao se do izlaska PS5. Ako nemas uopce vremena za igrat i mislis da ces odigrat 1-2 igre po par sati onda ti se uopce ne isplati nego cekaj.  

MadeInCroatia
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

1. To vrijedi samo za digitalne,ne fizičke igre u kutiji?

2. Kad skinem sebi šta želim,normalno uđem ko prije u svoj račun i igram? (ne moram bit prijavljen u njegov acc)?

 

fala

 1. Samo digitalne

2. Da

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

ali i dalje ti mora njegov ostat kao primarni dok njemu isti ne smije bit primarni.

ne znam jel neko pokusavo al nas smo se trojica uspjeli uparit. Odniosno dvoje ljudi se spojilo na moj racun i igra jedino sta novog korisnika mozes dodati svakih 6mj i nisam siguran al mislim da tako ide do 5 ljudi + PS plus moze koristit samo jedan od te dvojice koji su upareni samnom.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 15:48 (Pinkyz).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dodinho kaže...
Minneyar kaže...
m77 kaže...

Pitanje:

isplati li se davati 3000+ kn za ps4 ili biti strpljiv pa pokupiti ps5 kroz cca godinu i pol...napominjem da je posljednja konzola koju sam kupio bila ps3, a gamingom se nisam bavio već nekih 3-4 godine.

 Kakvih 3000+ kn? Dobis obicnu plejku na akcijama za 1500, a pro za 2200 cirka... Ugl isplati se ako te zanimaju sve ekskluzive koje su izasle, ja osobno imam sad stvari za igrati bar jedno 2 godine, taman dok malo sazri ps5 i pojeftini :)

 U kojoj to državi?

 U HR. Bilo je oboje pred evo malo vise od 2 tjedna u Sancta domenici za Black friday po tim cijenama. Ps4Pro + Spiderman 2450 kn i PS4 Slim 1600 kn s 3 igre.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 16:24 (Minneyar).
15 godina
offline
PlayStation 4

Razmišljao sam kupit Xbox One X ovih dana, i proučavao malo podršku u HR. Postavio par glupih pitanja na Xbox One grupi na forumu (ala kako shareati account) i nitko ništa ne zna / ne odgovara. Community je jadan u odnosu na PS4.

Tako da odustajem od toga, volim vas sve ovdje :-P 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
13 0 hvala 4
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Bitanga pametan si ti stari čovjek.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice