PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.763.952
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
online
Re: PlayStation 4
SickSilvo kaže...

Pozdrav

 

Napisao sam ovo u temu za iskustva sa IT trgovinama, ali ovo je puno aktivnija tema sa relevantnijim sadrzajem

Ako netko zna, molio bih malo pomoci. Radi se o PS VR-u iz Sancte, samo cu kopirati.

 

"Evo moje iskustvo sa njima: 11.12. narucim PS VR (MK4, CUH-ZVR2) u sklopu akcije ide gratis igra Astro Bot Rescue Mission. Kazu iz GLS-a dolazi 14-og, jutros primim poruku da danas dostavljaju - reko super. Stiglo uredno zapakirana ambalaza bez vidljivih vanjskih ostecenja. Maknem zastitnu foliju od Sancta Domenice, vidim na kutiji malo coskovi svinuti, ma nista strasno. Otvorim kutiju, vidim nekako cudno, vire kablovi iz vrecica, zavezani sa obicnim crnim spojkama (trebaju biti na odredenima kablovima bijele,drugacije prema videu) Vidim nema unutra ni gratis igre.

Zovem dostavljaca, nema on informacija osim ovog uredaja. Zovem br. sa SD stranice za upite, naravno ne javlja se nitko. Posaljem mail. Raspakiram dalje, vidim na lecama razmrljani otisci prstiju, ma reko mozda pri pakiranju tjesim se. Prosvjetlim mobitelom na lece kad ono necija trepavica zapela u stijenci gdje je leca. Na "headsetu" nema ni naljepnica sa strane, niti na kameri. E sad, dali je kako se cini i razum kaze ili je do Sony-a i razlicitih pakiranja za razlicite regije. Poslikam, posaljem na mail za reklamacije i sad cekam.

 

Ima li netko neki savijet za daljnje radnje koje bih trebao poduzeti?"

 

Isto, zna li netko tko ima dali bi PSVR trebao doci u plavoj ili bijeloj kutiji (na videu o raspakiranja su plave i drugaciji raspored unutra) Kazem, mozda je do Sonya mada je to najmanje bitno u ovom svemu. Ne zivim blizu niti jedne njihove trg. Zg mi 120km, najblize.

 

Lijepo vrati, imaš 14 dana za povrat kod kupovine preko interneta ili tako nešto.

Reci da nije novo, i da imaš alergiju na tuđe bakterije :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

Iz nekog razloga Facebook mi neda da povežem PSN i FB account. Jel netko imao sličan problem?

 

Kopao sam po postavkama facebooka, ali ništa korisno nisam našao tamo...

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hvala na odg Bitanga, mada to sam planirao cim sam vidio da ne dostaje igra. Jos da se hoce javiti na kontakt br..

Pretpostavka je majka svih zajeba Ica :)
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

Nema smisla kupovati više igara po ovim smiješnim cijenama u SD kada ću ovo igrati barem godinu dana.

 

dobra kolekcija, ali me baš bode u oči što nije i god of war tu negdje. također preporučam last of us remastered 

6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Paolo Maldini kaže...

Nema smisla kupovati više igara po ovim smiješnim cijenama u SD kada ću ovo igrati barem godinu dana.

 

dobra kolekcija, ali me baš bode u oči što nije i god of war tu negdje. također preporučam last of us remastered 

Last of Us + DLC sam odigrao na PS3, kao i Unchartede (ali 3 igre za 100kn je bio nobrainer).

Od God of War serijala imam samo 1 i 2 remastere na PS3, tako da trebam odigrati njih + treći dio + ona 3 nenumerirana dijela. Tako kada on dođe na vrijeme, cijena će mu još pasti, nema smisla da ga kupujem kod ovoliko igara. Ono što bih sada još mogao kupiti je Spyro

Inače PS3 sam nabavio davno samo zbog Metal Gear igara. Šteta što ga vi nemate na PS4 (osim petice), to je nešto neponovljivo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 12:28 (Paolo Maldini).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
jaZey kaže...

Kako se rijesit ovisnosti kupovine igara kada ih ne stignem sve odigrati?

Unazad mjesec dana sam nakupovao 7 odlicnih igara na ovim akcijma za stvarno ne puno novaca, to mi je za najmanje godinu dvije al mi i dalje vrag ne da mira pa gledam snizenja, proklet dan kada sam kupio PS 

 Ja sam si odredio da imam max 3 neodigrane kupljene igre odjednom. Velike su sanse da ce u vremenu dok stignem/stigens odigrati te 3 igre, opet biti popust sa sljedecim igrama koje si htio kupiti. Tbh ja ne znam kako ljudi uopce pogode kupiti igru po punoj cijeni pored toliko popusta i rasprodaja u godini i ne treba se bojat da ih nece biti.

MadeInCroatia
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Frend mi pokušava narucit plejku preko interneta s tele2 popustom pa mu ne da preko weba, ode u poslovnicu i lik ga traži nekakvu potvrdu s maila od tele2. Ima možda netko tu potvrdu da proslijedi da može uzet u poslovnici? Tnx
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...
Frend mi pokušava narucit plejku preko interneta s tele2 popustom pa mu ne da preko weba, ode u poslovnicu i lik ga traži nekakvu potvrdu s maila od tele2. Ima možda netko tu potvrdu da proslijedi da može uzet u poslovnici? Tnx

 

Vjerojatno ide na "eu" stranicu, a na toj ne radi tele2 kod. Mora ići na http://sancta-domenica.hr/.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzeo sam zadnjih dana GoW, AC Odyssey, Ghost Recon Wildlands, HZD CE, Uncharted 4, Last of Us remasterd i Detrot BH i to me kad sve zbrois i podijelis ispadne cca 150 kn po igri. Bas me zanima sto ce sutra stavit na sale, ili ne haha
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kakva je situacija s PS4 i ultra wide monitorom?
Pretpostavljam da ću dobiti crne crte sa strane pošto Sony ne podržava 21:9 format? Ili?
15 godina
offline
PlayStation 4

Ja cekam spidermana na akciji(digitalnog jer sam odlucio samo digitalne imat) a i spyro bi mi sjeo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
jaZey kaže...
Uzeo sam zadnjih dana GoW, AC Odyssey, Ghost Recon Wildlands, HZD CE, Uncharted 4, Last of Us remasterd i Detrot BH i to me kad sve zbrois i podijelis ispadne cca 150 kn po igri. Bas me zanima sto ce sutra stavit na sale, ili ne haha

 Ti imaš što igrat do PS V.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

i duže bojim se, btw na storu je ponovno PS+ 15 mjeseci za cijenu od 12 mj.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Kakva je situacija s PS4 i ultra wide monitorom?
Pretpostavljam da ću dobiti crne crte sa strane pošto Sony ne podržava 21:9 format? Ili?

 Itko?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da. Imat ćeš crne crte.
PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
SickSilvo kaže...

Pozdrav

 

Napisao sam ovo u temu za iskustva sa IT trgovinama, ali ovo je puno aktivnija tema sa relevantnijim sadrzajem

Ako netko zna, molio bih malo pomoci. Radi se o PS VR-u iz Sancte, samo cu kopirati.

 

"Evo moje iskustvo sa njima: 11.12. narucim PS VR (MK4, CUH-ZVR2) u sklopu akcije ide gratis igra Astro Bot Rescue Mission. Kazu iz GLS-a dolazi 14-og, jutros primim poruku da danas dostavljaju - reko super. Stiglo uredno zapakirana ambalaza bez vidljivih vanjskih ostecenja. Maknem zastitnu foliju od Sancta Domenice, vidim na kutiji malo coskovi svinuti, ma nista strasno. Otvorim kutiju, vidim nekako cudno, vire kablovi iz vrecica, zavezani sa obicnim crnim spojkama (trebaju biti na odredenima kablovima bijele,drugacije prema videu) Vidim nema unutra ni gratis igre.

Zovem dostavljaca, nema on informacija osim ovog uredaja. Zovem br. sa SD stranice za upite, naravno ne javlja se nitko. Posaljem mail. Raspakiram dalje, vidim na lecama razmrljani otisci prstiju, ma reko mozda pri pakiranju tjesim se. Prosvjetlim mobitelom na lece kad ono necija trepavica zapela u stijenci gdje je leca. Na "headsetu" nema ni naljepnica sa strane, niti na kameri. E sad, dali je kako se cini i razum kaze ili je do Sony-a i razlicitih pakiranja za razlicite regije. Poslikam, posaljem na mail za reklamacije i sad cekam.

 

Ima li netko neki savijet za daljnje radnje koje bih trebao poduzeti?"

 

Isto, zna li netko tko ima dali bi PSVR trebao doci u plavoj ili bijeloj kutiji (na videu o raspakiranja su plave i drugaciji raspored unutra) Kazem, mozda je do Sonya mada je to najmanje bitno u ovom svemu. Ne zivim blizu niti jedne njihove trg. Zg mi 120km, najblize.

 

Lijepo vrati, imaš 14 dana za povrat kod kupovine preko interneta ili tako nešto.

Reci da nije novo, i da imaš alergiju na tuđe bakterije :-)

 I ja sam naručio 11 i došlo je danas, oni su uvijek dostavili u roku dva tri radna dana. I ja imam otiske prstiju unutra na lečama a pakiranje i sav sadržaj izgledaju originalno. Igra nije išla u pakiranju nego je dodana kao gratis pa nemože biti unutar pakiranja ali je ni ja nisam dobio? Javi rasplet

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kupio sam plej prije 3 mjeseca i uz njega dobio fifa trial code psn i neki kod za fut e kako da aktiviram taj kod pokusavam non stop ali pise error region.kako da saznam za koji region je taj kod i

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Pitanje za vas koji igrate pucacine na ps4 tj sa gamepadom. Koju postavku u igri trebam promijenit tj sto mi daje efekt da kad recimo ciljam nesto da kursor prvo krene polako i onda najednom ubrza ako me razumijete.Zelim da mi je kretanje nisana pravocrtno

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Deadzone.
PSN - DeniZg80
14 godina
offline
PlayStation 4

gledam sad novi metro sto izlazi u drugom mjesecu i volio bi ga odigrat a pc mi je vec malo slab za takve stvari

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kupio sam GOW sad na sniženju i sad mi je jasno zašto je ta igra dobila game of the year nagradu. Malo je reći remek djelo koje ne prestaje iznenađivati. I ovaj otac - sin odnos sa dubokim razgovorima su pun pogodak, takve stvari fale u igrama. Jednostavno mi je sjela igra kao ni jedna do sad i ne znam šta sam toliko dugo odugovlačio da ju kupim.

 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...
Frend mi pokušava narucit plejku preko interneta s tele2 popustom pa mu ne da preko weba, ode u poslovnicu i lik ga traži nekakvu potvrdu s maila od tele2. Ima možda netko tu potvrdu da proslijedi da može uzet u poslovnici? Tnx

 neka proba preko .hr domene. Na .eu mislim ne radi taj kod, na .hr radi. Ili obrnuto, ne sjecam se vise :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
online
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
x360gamer kaže...
Kakva je situacija s PS4 i ultra wide monitorom?
Pretpostavljam da ću dobiti crne crte sa strane pošto Sony ne podržava 21:9 format? Ili?

 Itko?

 

Ovisi, ako monitor ima support za aspect 16:9.

Ako nema, možda ti bude strechao sliku, što je jako loše. To je meni jedan 16:10 Dell radio, pa ga nisam mogao koristiti za playku.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Na YouTube gledam malo.. Neke igrice čak podržavaju 21:9?!
Ma rachet and clank izgleda to po meni dobro.
Ali da, konzola nije napravljena za moderne uw monitore, pa ću gledati kupiti bolji Tv (uvijek nešto iskrsne i još se vučem na HD ready)..
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne podržava Ratchet & Clank 21:9 niti to podržava PS4.

Kao što Bitanga kaže, neki UW monitori ti razvuku sliku.

UWide je fora, ali nema neku budućnost. Siguran sam da ni nove konzole neće podržavati 21:9.

Radije uzmi 4K monitor i miran si godinama.

PSN - DeniZg80
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prije nego sam kupio ps4pro....već sam imao spremnih 6 igara na diskovima...plus Spiderman uz konzolu....i sad gledam uzeti mgs 5 za 60 kn... plus još imam masu zaostataka....ajme...ps 5 vjerojatno izlazi prosinca 2020...nakon toga čekaš 2 godine... poradi pada cijene i izlaska igara.... taman s ovom četvorkom sam miran te 4 godine do kupovine petice... ionako imam 3 godine garancije...Krajem sljedeće kupujem 4K TV...pa onda neke igre ponovno igrati u hdr-u
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kad u Sancta Domenici uzmem pre-paid 150kn, je li to meni dolazi na email ili na adresu?

Ili gdje mogu najlakše online kupiti pre-paid za hr store gdje mi odma dolazi na email kod? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Slaba sniženja na ovom trećem Božićnom sniženju na PSN-u Spider-Man oko 350kn puno je to čekaćemo sljedeću godinu a Crasha uopće nisu popustili tako da ću još uzet samo Tomb Raider  definitive edition za 50kn tako da sam na sniženjima kupio 6-7 vrhunskih AAA igara ove godine a potrošio samo 300-400kn ukupno na njih.

Spayro je spušten samo 20-30kn ni to neću uzimat sad.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
dkop. kaže...

Kad u Sancta Domenici uzmem pre-paid 150kn, je li to meni dolazi na email ili na adresu?

Ili gdje mogu najlakše online kupiti pre-paid za hr store gdje mi odma dolazi na email kod? 

 

U napomeni napiši da ti pošalju na mail. Doći će ti brzo, al ne prebrzo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Slaba sniženja na ovom trećem Božićnom sniženju na PSN-u Spider-Man oko 350kn puno je to čekaćemo sljedeću godinu a Crasha uopće nisu popustili tako da ću još uzet samo Tomb Raider  definitive edition za 50kn tako da sam na sniženjima kupio 6-7 vrhunskih AAA igara ove godine a potrošio samo 300-400kn ukupno na njih.

Spayro je spušten samo 20-30kn ni to neću uzimat sad.

 

Spiderman je 269kn ili Deluxe za 319kn (ako imaš PS+).

AC Odyssey je vrhunska igra, šteta jedino da je na 30 FPSa pa ju igram na PCu. Ah, Sonyev gubitak :-)

Hitman 2 je isto odlična igra. Igre su izašle prije mjesec dva, popusti su super.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice