PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.791.296
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
x360gamer kaže...

Sutra bi mi trebao stići PS4. 

Na što paziti prvi puta kad ga postavljam? Koju regiju odabrati?

I zar je jamstvo stvarno samo godinu dana kako piše na SD stranicama?

 Itko? :)

 Za početak stavi Hr acc. kasnije možeš i US. acc. zbog jeftinijih igara ponekad.

Za jamstvo ti je neko već odgovorio. 1 g možeš doplatiti za još 2 godine tijekom te prve godine. 

Igre kupuj na Storu tu su ti stalno akcije. 

https://store.playstation.com/en-hr/home/games

 

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-PSPLUSEXCLDISC17/1

 

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-XMASDEALS/1

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Kakav mail? Pa Oni nemaju pojma. Kod se dobije na privatni račun u poruci koji imaš spojen sa Tele2. Znači moraš biti registriran na Tele2 da bi dobio kod.

Ako hoćeš pošaljem ti ja screenshot od poruke pa isprintaj, uopće nije problem.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ma to da, o nekakvoj potvrdi je trabunjao :) nisam previše obraćao pažnju jer naravno da nisam dobio kod od tele2 haha. Ali moguće da sam naletio bas na nekog specijalca u trgovini, da neki drugi trgovac mozda ne bi inzistirao na tome
PSN: Carlikaa
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
x360gamer kaže...

Sutra bi mi trebao stići PS4. 

Na što paziti prvi puta kad ga postavljam? Koju regiju odabrati?

I zar je jamstvo stvarno samo godinu dana kako piše na SD stranicama?

 Itko? :)

 

Odeš na hrvatski PSN store i kreiraš account.

Odeš na gmail i kreiraš drugu mail adresu, npr ime.prezime.psn.us@gmail.com. Odeš na US PSN store i kreiraš account (po mogućnosti iz drugog browsera npr. Edge da te ne zeza sa cookiesima) sa Oregon, Portland adresom.

Sa oba se ulogiraš na playku i kupuješ di hoćeš. Na HR storeu sa karticama, a na US storeu sa PCGameSupply prepaid kodovima za US regiju.

Iskreno, na HR storu su često bolje stvari na akcijama. US store ima niže cijene, ali su im akcije jako loše.

 

Jamstvo možeš nadokupiti sve dok ti traje ovo. Ali svejedno ti je, jer su playke programirane da crknu točno kad istekne jamstvo. Ako je godinu dana, onda nakon godinu dana. Ako produžiš onda nakon 3 godine.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 0:21 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
huskybucka kaže...

Moze jos koja preporuka za dobre igre?

Znaci uz plejku sam dobila 3igre i kupila sam gta5...

Medal of honor i slicno dal ima za ps4?

 Ne znam koje tri igre si dobila, no must have za PS4 su: Horizon Zero Dawn, Uncharted serijal, God of War, Spiderman, Detroit Become Human, GT Sport, The Last Of Us..

 

Ovdje možeš vidjeti najbolje ocjenjene igre za PS4 pa malo istražiti - ako ti se da naravno. 

 

Medal Of Honor nema za PS4, to je davno ugašeni serijal; možeš odabrati nešto u tom stilu kao što je Battlefield 1 (prvi svjetski rat), Battlefield V (drugi svjetski rat), Call Of Duty WW2 (isto drugi svjetski rat). 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...

I zar je jamstvo stvarno samo godinu dana kako piše na SD stranicama?

 Možeš kupiti produđeno jamstvo ali meni je to ispalo bacanje novaca, evo plejka skoro 5g služi bez problema. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sutra počinje drugi tjedan blagdanskih popusta u US storeu.
Up to 70%. Bit ce popust na Gow, Fifu19 i AC Odissey.
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
PlayStation 4

Ja odlučio priskočit BF i čekat Božić za uzet RDR2 al čini mi se da ću novce morat bacit na neku drugu igru. Nikako da ju SD stavi na popust 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cri.Lu99 kaže...

Ja odlučio priskočit BF i čekat Božić za uzet RDR2 al čini mi se da ću novce morat bacit na neku drugu igru. Nikako da ju SD stavi na popust 

 

Ništa ne propuštaš. Pričekaj da ju poprave prvo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Je li 300€ + 5€ shipping dobra cijena za PS4 Pro 1TB? Bez igara

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ironlion kaže...

Je li 300€ + 5€ shipping dobra cijena za PS4 Pro 1TB? Bez igara

 Da ok je cijena. Ovo ti je EU nabava.net pa je to dobra referenca za cijene. 

7 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

dobio sam pokvareni ps4 iz santa domenice. poslao sam ga na njihov servis, i covjek koji radi tamo mi govori da ce mi poslati novi uredaj ( dakle konzolu) bez kabela i jostika, a da isto ostavljam od konzole koju sam dobio pokvarenu. kaze mi da oni dobivaju zamjenske uredaje od sonya i da je to novo.

dakle jel sere kvake u prijevodu ( uvaljuju popravljene konzole) ili zaista postoji pakiranje samo konzole koje je novo ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam imao problem s konzolom tek kad je izašla. Rekli su mi da ne smiju otvarati konzolu da ću dobiti novu. Tako je i bilo. Ali to je bilo davno.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Sutra počinje drugi tjedan blagdanskih popusta u US storeu.
Up to 70%. Bit ce popust na Gow, Fifu19 i AC Odissey.

 Moze link za ovu informaciju?

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

 Možeš kupiti produđeno jamstvo ali meni je to ispalo bacanje novaca, evo plejka skoro 5g služi bez problema. 

 Svako jamstvo je bacanje novaca ako stvar radi kako treba. Kad se stvar pokvari onda je vrijedno svake kune 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
AnteZizicMVP kaže...

dobio sam pokvareni ps4 iz santa domenice. poslao sam ga na njihov servis, i covjek koji radi tamo mi govori da ce mi poslati novi uredaj ( dakle konzolu) bez kabela i jostika, a da isto ostavljam od konzole koju sam dobio pokvarenu. kaze mi da oni dobivaju zamjenske uredaje od sonya i da je to novo.

dakle jel sere kvake u prijevodu ( uvaljuju popravljene konzole) ili zaista postoji pakiranje samo konzole koje je novo ?

 Da tamo u servisu prodaju i reparirane tako da ju dobro provjeri na preuzimanju.

13 godina
offline
PlayStation 4

Malo njuškam po mediamarktu, pa ako tko ima koga u svicarskoj navalite jer nisam dugo vidio ovakvu cijenu za PS4 PRO (1970kn). Znam da vjerojatno mnogi nemaju priliku al mozda se nekome posreci :)

PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Odigrao Detroit Become Human.

 

U globalu najbolja Cageova igra, ali više manje sa istim problemima ko i prethodne. Teško da će privući nove fanove. Audio vizualni segment je odličan, ali opet sama priča i world building štekaju. Da je to neki drugi tip igre, a ne interaktivni film bio bi manji problem. Sve u svemu nije tako loše ko Heavy Rain, ali ima nekih dijelova koji su poprilično nelogični i narušavaju imerziju. Recimo cijeli story arc jednog od glavnih likova (igra se s tri) je totalno glup ako imalo bolje promisliš što točno se događa. Plus još ima blesavi twist. Nekako je to postao zaštitini znak Cageovih igara da jednostavno mora imati neki twist unutar igre nakon kojeg samo preostaje facepalm. 

 

Igrao sam sa normalnim kontrolama i u redu su. Za Cageovu igru. Postoji i nešto što se zove "immersive controls", ali to ne trebam ni isprobavati, znam po defaultu da je neko sranje. Sustav dijaloga mi se nije svidio. Ne volim kad igra ima sustav zbližavanja s NPC-evima putem dijaloga, a ti kao igrač često nemaš pojma što će tvoj lik izgovoriti. Impresivno je koliko se išlo u grananje priče raznoraznim odlukama i koliko neke naizgled nebitne mogu kasnije utjecati, ali da je sve savršeno odrađeno nije. I dalje se primijeti da su neki dijelovi isti bez obzira na odluku prije, igra nekad forsira da odabireš između crnog i bijelog, a nema baš potrebe, neke odluke kod kojih ti lik može umrijeti su mi izgledale kao eci peci pec, igra te nekad jednostavno zaustavi u istraživanju jer razlozi... 

 

Sve u svemu ne vjerujem da ću igru igrati još jednom. Više manje znam kako bi se razvijala igra jer nije baš da je sama priča nešto posebno kompleksna. Ali naravno replay value postoji za onoga kome će se dati više puta prolaziti kroz praktički iste dijelove s jednako lošim gameplayom samo da bi vidio neke druge ishode. A šta je da je, ima ih stvarno mnogo. 

 

Igra je na nekih 78 na Metacriticu i to je sasvim realan rezultat. Nebih ovo svrstao u must play PS4 ekskluzive. Fora za odigrati jednom, ali ništa više od toga.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 7
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Odigrao Detroit Become Human.

 

U globalu najbolja Cageova igra, ali više manje sa istim problemima ko i prethodne. Teško da će privući nove fanove. Audio vizualni segment je odličan, ali opet sama priča i world building štekaju. Da je to neki drugi tip igre, a ne interaktivni film bio bi manji problem. Sve u svemu nije tako loše ko Heavy Rain, ali ima nekih dijelova koji su poprilično nelogični i narušavaju imerziju. Recimo cijeli story arc jednog od glavnih likova (igra se s tri) je totalno glup ako imalo bolje promisliš što točno se događa. Plus još ima blesavi twist. Nekako je to postao zaštitini znak Cageovih igara da jednostavno mora imati neki twist unutar igre nakon kojeg samo preostaje facepalm. 

 

Igrao sam sa normalnim kontrolama i u redu su. Za Cageovu igru. Postoji i nešto što se zove "immersive controls", ali to ne trebam ni isprobavati, znam po defaultu da je neko sranje. Sustav dijaloga mi se nije svidio. Ne volim kad igra ima sustav zbližavanja s NPC-evima putem dijaloga, a ti kao igrač često nemaš pojma što će tvoj lik izgovoriti. Impresivno je koliko se išlo u grananje priče raznoraznim odlukama i koliko neke naizgled nebitne mogu kasnije utjecati, ali da je sve savršeno odrađeno nije. I dalje se primijeti da su neki dijelovi isti bez obzira na odluku prije, igra nekad forsira da odabireš između crnog i bijelog, a nema baš potrebe, neke odluke kod kojih ti lik može umrijeti su mi izgledale kao eci peci pec, igra te nekad jednostavno zaustavi u istraživanju jer razlozi... 

 

Sve u svemu ne vjerujem da ću igru igrati još jednom. Više manje znam kako bi se razvijala igra jer nije baš da je sama priča nešto posebno kompleksna. Ali naravno replay value postoji za onoga kome će se dati više puta prolaziti kroz praktički iste dijelove s jednako lošim gameplayom samo da bi vidio neke druge ishode. A šta je da je, ima ih stvarno mnogo. 

 

Igra je na nekih 78 na Metacriticu i to je sasvim realan rezultat. Nebih ovo svrstao u must play PS4 ekskluzive. Fora za odigrati jednom, ali ništa više od toga.

 

Meni je najzanimljiviji lik poginuo jer sam krivo odgovorio nešto i poslije toga mi je igra bila iznimno glupa i nezanimljiva.

A i priče se više uopće ne sjećam tako da je u principu jedno skroz prosječno iskustvo, a igra je najavljivana kao ne znam što. Skroz overrated.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
PlayStation 4

Bas ste me razočarali, taman se spremao krenuti igrat

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Igraj, ja odigrao dva puta, ali mislim da će ti jednom biti dovoljno. S obzirom da se zadnjih mjesec dana dala nabavit za 100 kn, bilo bi stvarno glupo ne odigrat, isplati se.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Stigao danas PS4 + Uncharted serijal iz SD!
Ukupno se za 1740 kn moralo uzeti.
Vidim da je nekome dosao neispravan (kolegi iznad); meni se cini da je sve tip top, tjst da je potpuno nova konzola.
Gledao sam i unbox na yt i sve je kako i treba biti.
Nemam nazalost FHD TV, pa dok ne dode novi TV, trenutno mi je spojen na UW monitor (koji srecom ima i zvucnike).
Mogu reci da nije slika izrezana kako ste gore rekli i kako sam mislio - dapace, preko cijelog je ekrana i uopce nije razvucena ili nesto (ili je toliko blago razvucena da niti ne kuzim buduci da nemam s cime usporediti, ali u igrama izgleda sve ok!).

Steta bi mi bilo igrati u 720p, pa bolje da ide na FHD na UW monitoru za sada.

Pitanje:
Kad stisnem u igrici PS gumb, on ju stavi u pozadinu; kako da izadem iz iste/zatvorim ju?
Cisto da znam radi promjene diska itd.

Jos se ucim, jbg :)
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Znam da je vec pisano ali moze li neko napisati prijedlog igara kod kojih je moguc couch coop ili couch vs.

 

Najvise me zanimaju neki auti koji mogu offline u dvoje kompetitivno, i slicne stvari npr tekken....

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
U glavnom meniu, to kad ti je igra u pozadini, stisni options na igru i zatim close app
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ili jednostavno izbacis disk i automatski ti izlazi iz igre
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...


Pitanje:
Kad stisnem u igrici PS gumb, on ju stavi u pozadinu; kako da izadem iz iste/zatvorim ju?
Cisto da znam radi promjene diska itd.

Jos se ucim, jbg :)

 

Kad si u igri nemoj samo kratko stisnuti PS gumb nego ga drži, dobit ćeš opcije i prva gore ti je Close game ili Close app, ne sjećam se više.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Stisneš ps tipku i držiš ju par sekundi pa će ti otvoriti one silne opcije pa na vrhu imaš da zatvoriš igru. U tom istom meniju namještaš jačinu zvučnika na ps kontroleru I jačinu zvuka u slušalicama koje su spojene na kontroler. Imaš tako neke brže opcije.

 
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Koliko traje baterija na kontroleru?
Cini mi se oko cca 10h?
Igro sam se sigurno 8h u ovih 2 dana, a nisam siguran da je bas bio pun do kraja.

Kako god, za moje potrebe ce biti i vise nego dovoljno cini se :)

PITANJE:
Kako punite kontroler? Ne zelim "spaliti"bateriju pa ga puniti na nekakvom punjacu ili nesto?
Slozio sam onaj "sleep mode" PS4 da puni yo (i skida u pozadini itd itd). Zanima me dali ga mogu puniti i na USB od PCa?
Citam na netu, taj od PS4 je USB 3.0?
Znaci, ne bi trebalo biti razlike da dok mi je PC upaljen da ga punim preko USB
3.0 i tamo? Cisto da onda konzolu potpuno ugasim, a ne stavljam u sleep.

 

EDIT:
Skuzio sam da sam licemjeran i da mi se nadimak od prije 10 godina uopce ne slaze vise

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 13:44 (x360gamer).
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...

Koliko traje baterija na kontroleru?
Cini mi se oko cca 10h?
Igro sam se sigurno 8h u ovih 2 dana, a nisam siguran da je bas bio pun do kraja.

Kako god, za moje potrebe ce biti i vise nego dovoljno cini se :)

PITANJE:
Kako punite kontroler? Ne zelim "spaliti"bateriju pa ga puniti na nekakvom punjacu ili nesto?
Slozio sam onaj "sleep mode" PS4 da puni yo (i skida u pozadini itd itd). Zanima me dali ga mogu puniti i na USB od PCa?
Citam na netu, taj od PS4 je USB 3.0?
Znaci, ne bi trebalo biti razlike da dok mi je PC upaljen da ga punim preko USB
3.0 i tamo? Cisto da onda konzolu potpuno ugasim, a ne stavljam u sleep.

 

EDIT:
Skuzio sam da sam licemjeran i da mi se nadimak od prije 10 godina uopce ne slaze vise

 Ma ja ga punim i punjacem od mobitela i nisam primijetio da se baterija skratila...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam jednom punio punjacem od mobitela i kontroler je crk'o. Odnjeo u Austriju u Mediamarkt gdje sam kupio i dobio novi i to v2 besplatno.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice