PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.239
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...

Vani je Resident Evil 2 Remake Demo. Upamtite da imate samo jedan pokušaj, tj 30 min po accountu. Ne pomaže brisanje savea i offline kako neki pričaju.
Dojam je odličan, puno bolje od sedmice, tesko je, dosta puta su me zombiji zagrlili, pa cak i ubili. Pa sam opet igrao na US accountu.

Probajte, ali vam preporučam da bar jednom vidite neki video, ja sam nasljepo isao i trcao sam ko curica po hodnicima i nisam presao demo jer nisam znao kud ići. :)

Bacite pogled na moj gameplay ako zelite: 

 

baš mi izgleda super, baš to što je remake a ne remaster, odlično

 

cijena je vjerojatno standard 60 eura?

 

Iz UK 40 funti s dostavom iliti oko 340 kn.

 

https://www.thegamecollection.net/resident-evil-2-ps4/?sqr=resident%20evil%20&

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kun kaže...

koju da uzmem, AC origins ili Odyssey? obje su trenutno na akciji, a buđet nije dovoljno velik :)

 Origins. Ista igra, a 80 kn jeftiniji.

13 godina
online
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Jesu te Sharkoon SGH1 dobre i glasne i za SP igre pošto ja online uopće ne igram niti koristim mikrofon?

 

 Jesu nećeš požaliti samo u meniju stavi all audio pod output to Headphones.

I pojačaj u tom meniju.

Držiš dulje tipku PS na kontroleru za brzi meni.

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Znam to za quick menu i "all audio",i svake koje sam proba dosad(iz Mullera dns za 90kn-nisu baš tihe,čuje se,ali oću "osjetit" zvuk,da je dosta jači,još piše da imaju 101+- dB jačinu),i volume slider je do kraja u izborniku...

 

Ja nez,mislim da ne tražim puno,samo da se može pojačat da su baš glasne i par crtica ispod maximuma volume slidera,a da su do 300kn

 

EDIT: Te Sharkoon SGH1 vidim po youtubu samo neke strane recenzije,i nigdi se na googlu ne spominje koliko su glasne kad se uštekaju na dualshock 4

PSN: CrasherLuka
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 20:22 (lukaXXkralj).
 
0 1 hvala 0
12 godina
online
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Znam to za quick menu i "all audio",i svake koje sam proba dosad(iz Mullera dns za 90kn-nisu baš tihe,čuje se,ali oću "osjetit" zvuk,da je dosta jači,još piše da imaju 101+- dB jačinu),i volume slider je do kraja u izborniku...

 

Ja nez,mislim da ne tražim puno,samo da se može pojačat da su baš glasne i par crtica ispod maximuma volume slidera,a da su do 300kn

 

EDIT: Te Sharkoon SGH1 vidim po youtubu samo neke strane recenzije,i nigdi se na googlu ne spominje koliko su glasne kad se uštekaju na dualshock 4

 Najbolje za 200kn. Glasne, jasne, bez distorzije. Vrijede svake lipe za tu cijenu. Uzmi ih i miran si.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Znam da sam dosta upila već,ali eto forum je da se saznaju odgovori kad google nezna...

 

Kako se pojačava/smanjuje volume kad se slušalice(Sharkoon SGH2) spoje na USB ulaz od PS4,a ne na dualshock(onda znam da ide PS quick menu)? fala

PSN: CrasherLuka
 
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Jel tko igrao Destiny 1 na PS4? Jel treba biti online i imati PS+ pretplatu? Odigrao bih samo zbog priče...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 22:49 (Paolo Maldini).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
interist89 kaže...

Slična stvar je bila kod mene sa karticom OTP banke. Proradilo ni manje ni više nego na Internet Exploreru :)

 Ovo je uspjelo! 

Tipkao sam na tom zadnjem koraku i uspio sam spustiti prozor gdje sam potvrdio kupnju.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...
Kun kaže...

koju da uzmem, AC origins ili Odyssey? obje su trenutno na akciji, a buđet nije dovoljno velik :)

 Origins. Ista igra, a 80 kn jeftiniji.

 

Ni približno ista igra. Odyssey je puno bolji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

Jel tko igrao Destiny 1 na PS4? Jel treba biti online i imati PS+ pretplatu? Odigrao bih samo zbog priče...

 To ti je online SP igra, barem sudim po dvojci koju tu i tam zaigram na kompu, uz online klasične modove. Trebao si ugrabiti besplatnu dvojku za komp dok su nudili...

15 godina
online
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Citaj zadnjih par strana. 

 

Shema je u tome da mozes igrati na HR accu samo ako postavi US account kao primarni account za tvoj PS4. 

 

Opet krivo. Ne postoji primarni account za tvoj PS4. Nego primarna konzola. I svi accounti mogu imati istu primarnu konzolu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...
acmilan2 kaže...

Jel igrao tko kakve racing igrice, kao Need For Speed ili Project Cars 2?

Vidim da ima nekih kojima su cijene i do 70% nize, recimo most wanted je za manje od 40kn, project cars 2 149, nfs payback 139 i tako, da ne gubim zivce samo na fifi. Iako je i fifa sad na nekih 229kn ako se ne varam, nisu losi popusti trenutno, mada sam vidio da je ljeti bio bundle od 3 igre need for speed, sad mi je zao sto ga nisam za tih 250kn uzeo, to je bilo nista, a nisam bio s parama bas na dobrom...

 Svi ste to igrali samo na PC-u kao i ja, jelda? haha 

 

Ne treba ti ništa biti žao za NFS bundle jer su sve tri smeće. Al baš jako. Forza Horizon je postavila standard koji NFS ne moze više nikako nadmašiti.

 

Project Cars 2 je poprilično dobra igra, ali bez volana ćeš ju jako teško ugodno igrati.  F1 2018 je također vrh racing igra.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...
Paolo Maldini kaže...

Jel tko igrao Destiny 1 na PS4? Jel treba biti online i imati PS+ pretplatu? Odigrao bih samo zbog priče...

 To ti je online SP igra, barem sudim po dvojci koju tu i tam zaigram na kompu, uz online klasične modove. Trebao si ugrabiti besplatnu dvojku za komp dok su nudili...

 Imam dvojku na Battlenetu, zato pitam za jedinicu jel se može offline na PS4 igrat jer je nema na PCu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 10:34 (Paolo Maldini).
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Nedaš im pare za pretplatu isto kao i ja

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

A samo joystick imam, a na kompu sam to sve na tastaturi odigrao i bilo mi je ok.

Kovačić
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

E raja sad sam u dilemi. Odigrao sam sve sto sam imao bas zelju, od hzd, spiderman, gow, re7, rdr2 te sinoc detroit become human sada evo trazim sta slijedece da nabavim ali ne vidim nista zanimljivo.

 

Ac odyssey nisam igrao ali sam igrao origins i nesto nisam previse trdnutno zagrijan za toliko slicnu stvar. Dajte prijedloge da vidim jesam li sta kojim slucajem propustio ili moram cekati sad hitove u 2019...

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

E raja sad sam u dilemi. Odigrao sam sve sto sam imao bas zelju, od hzd, spiderman, gow, re7, rdr2 te sinoc detroit become human sada evo trazim sta slijedece da nabavim ali ne vidim nista zanimljivo.

 

Ac odyssey nisam igrao ali sam igrao origins i nesto nisam previse trdnutno zagrijan za toliko slicnu stvar. Dajte prijedloge da vidim jesam li sta kojim slucajem propustio ili moram cekati sad hitove u 2019...

TLOU? Uncharted? Witcher 3? (Prve tri koje su mi pale na pamet, a nisi ih spomenuo.)

PSN ID: PlayingCasually
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa ima li ko Sony GOLD Wireless headset? Kako vas služe? Mislim da ću ih ubost,sa njim zaobilazim uštekavanje u DS4 i volim bez žica.

 

Valjda će one bit dovoljno glasne,a ne ko one iz Mullera za 90kn šta sam jučer isproba xD

PSN: CrasherLuka
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 20:53 (lukaXXkralj).
 
0 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nemoj me krivo shvatiti, ali jesi li razmatrao otići na pregled sluha? Osobno slabije čujem pa mi je i dalje zvuk preko DS4 na maksimumu malo previše.
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ma nemam ih,nego mislim ih kupit. Oću da su te Gold dovoljno glasne,kad me netko zovne pokraj mene da ga ne čujem uopće....pišu ljudi po stranim forumima da imaju vrh kvalitetu zvuka,samo pitam ode nas domaće kolege sa foruma.

 

A te iz Mullera su šrot

PSN: CrasherLuka
 
0 1 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Ma nemam ih,nego mislim ih kupit. Oću da su te Gold dovoljno glasne,kad me netko zovne pokraj mene da ga ne čujem uopće....pišu ljudi po stranim forumima da imaju vrh kvalitetu zvuka,samo pitam ode nas domaće kolege sa foruma.

 

A te iz Mullera su šrot

 Pa što nisi rekao do 200 Kn sad si već na 650 Kn.

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Svatia san da mi je bolje da uložim u nešto šta valja i radi kako Bog zapovida,plug and play. Nek je koju stotinu više,bar znam da je dobar provjereno proizvod.

i googla sam za wireless slušalice za PS4,i svi preporučuju ove,i ima 7.1 surround zvuk

 

Po njih ću sutra vjv u Sancte :)

PSN: CrasherLuka
 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

imam ih ja tri godine.slabo sam ih koristio i eno oljustile se cijele.dobro one rade samo ovo sto ide preko uha se raspalo skroz

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 9:27 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

imam ih ja tri godine.slabo sam ih koristio i eno oljustile se cijele.dobro one rade samo ovo sto ide preko uha se raspalo skroz

Issss, di si ih držao? U psećoj kućici?

PSN ID: PlayingCasually
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Kill Frenzy kaže...

imam ih ja tri godine.slabo sam ih koristio i eno oljustile se cijele.dobro one rade samo ovo sto ide preko uha se raspalo skroz

Issss, di si ih držao? U psećoj kućici?

 Hah. Gledao sam neke recenzije koje usporedjuju staru i novu verziju i vecini su u ovakvom stanju nakon duzeg koristenja. Valjda los quality build.

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja ću uzet ovu novu verziju,cile su crne,na kutiji piše NEW gold headset

 

Zvuk dovoljno jak i dobar?

PSN: CrasherLuka
 
0 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Ja ću uzet ovu novu verziju,cile su crne,na kutiji piše NEW gold headset

 

Zvuk dovoljno jak i dobar?

 Gospe..

PSN - ediholic
13 godina
online
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Ja ću uzet ovu novu verziju,cile su crne,na kutiji piše NEW gold headset

 

Zvuk dovoljno jak i dobar?

 Zvuk je sigurno do jaja jel koštaju skoro 700 kunića skoro pola cijene PS4.

14 godina
offline
PlayStation 4

Jel traje nekva nestašica PS4 konzola? Veli frend da si želi kupiti PS4 Pro i veli da nema u nijednom dućanu. Naravno ne povjerujem, idem guglat "ps4 pro" i na nabava.net mi baci jedan jedini bundle na ekupi za 4500 kn sa VR-om. Zna netko šta se dešava?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Nema više, tko je jamio, jamio je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice