PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.703
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...
Dinno kaže...

Stigao stalak, super stvarcica. 

 Eto sad kad ovo vidim i mene ponese da si uzmem stalak...

Koliko kosta? Gdje si uzeo? Sry ako si prije napisao, ocito mi je promaklo.

 

Hvala kolega 

 https://www.aliexpress.com/item/PS4-PS4-Slim-PS4-PRO-Vertical-Stand-with-Cooling-Fan-Cooler-Dual-Controller-Charger-Charging-Station/32956120599.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.36c54c4dctIkuz

Evo ovdje, 20 eura je kostalo, stiglo za oko 18 dana, malo prije nove godine narucio. 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Jel bi mogao snimit kakav video mozda? Jel bi bio problem? Zanima me na koji to zapravo nacin hladi taj cooler sa 3 fana, uz to, zanima me koliko je pametno drzati PS4 (ja recimo imam pro) tako na bok jer cd se vrti unutra i stoji prema dolje, da li postoji nekakva mogucnost da se nesto desi dok je bocno jer mi je to sumnjivo i cudno, ne znam da li je netko o tome prije razmisljao tako. Hvala

Kovačić
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Pinkyz kaže...

da nisam gledo uopce ponudu i vidio da to pise...isprike na krivim informacijama ali ja sam uspio produzit dok mi je ps+ jos bio aktivan iako ne preko ove ponude, mozda je to sad po novom....

Da, unatrag nekoliko rasprodaja, počeli su uvoditi pravilo da popust na članarinu mogu ostvariti samo oni koji nemaju aktivnu pretplatu u trenutku kupnje. 

 uzas od sonya..

al evo ja opet kazem imo sam aktivan ps plus do .../1/2019 , a u 12om mjesecu 2018 sam produzio za jos godinu dana...

iako je to bio ona pretplata u obliku kod kupljenog u SD pa mozda oni nisu ograniceni ko ovi na storu..

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Samo utakni usb kabel iza u konzolu da lijepse izgleda da nemas kablova naprijed
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Jel bi mogao snimit kakav video mozda? Jel bi bio problem? Zanima me na koji to zapravo nacin hladi taj cooler sa 3 fana, uz to, zanima me koliko je pametno drzati PS4 (ja recimo imam pro) tako na bok jer cd se vrti unutra i stoji prema dolje, da li postoji nekakva mogucnost da se nesto desi dok je bocno jer mi je to sumnjivo i cudno, ne znam da li je netko o tome prije razmisljao tako. Hvala

 

evo isti je ovakav paket, sa slikom NBA,  ventilatori ga hlade odozdo, pritiskom na tipku naprijed mozes iskljuciti i ukljuciti, ne rade automatski. Stabilno je ne mice se konzola kad se postavi, a mislim da je sigurno koristiti, i na kutiji PS4 pise Vertical stand sold separately (Vertikalni stalak se prodaje odvojeno) Po meni je logicno da je to dozvola bez straha da se koristi. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Samo utakni usb kabel iza u konzolu da lijepse izgleda da nemas kablova naprijed

 Da, ali imam USB stick, kojem smeta plastika okolo i ne moze uopste naprijed. Mozda uzmem onaj produzni kabel.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Pinkyz kaže...

da nisam gledo uopce ponudu i vidio da to pise...isprike na krivim informacijama ali ja sam uspio produzit dok mi je ps+ jos bio aktivan iako ne preko ove ponude, mozda je to sad po novom....

Da, unatrag nekoliko rasprodaja, počeli su uvoditi pravilo da popust na članarinu mogu ostvariti samo oni koji nemaju aktivnu pretplatu u trenutku kupnje. 

 Kakvi cigani.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dinno kaže...
acmilan2 kaže...

Jel bi mogao snimit kakav video mozda? Jel bi bio problem? Zanima me na koji to zapravo nacin hladi taj cooler sa 3 fana, uz to, zanima me koliko je pametno drzati PS4 (ja recimo imam pro) tako na bok jer cd se vrti unutra i stoji prema dolje, da li postoji nekakva mogucnost da se nesto desi dok je bocno jer mi je to sumnjivo i cudno, ne znam da li je netko o tome prije razmisljao tako. Hvala

 

evo isti je ovakav paket, sa slikom NBA,  ventilatori ga hlade odozdo, pritiskom na tipku naprijed mozes iskljuciti i ukljuciti, ne rade automatski. Stabilno je ne mice se konzola kad se postavi, a mislim da je sigurno koristiti, i na kutiji PS4 pise Vertical stand sold separately (Vertikalni stalak se prodaje odvojeno) Po meni je logicno da je to dozvola bez straha da se koristi. 

 U redu onda, hvala, budem si najvjerojatnije i ja jednog takvog uzeo.

Kovačić
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Po prvi put od kad posjedujem ps4, a posjedujem ga od day one, pssujem soniju zbog ove odluke.
Ebi se sony.
PSN Tokioplastic292
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
Po prvi put od kad posjedujem ps4, a posjedujem ga od day one, pssujem soniju zbog ove odluke.
Ebi se sony.

Za PS+ ?

 

Pa bio je na akciji za Black Friday ili prije Bozica. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
LordSnow kaže...
Po prvi put od kad posjedujem ps4, a posjedujem ga od day one, pssujem soniju zbog ove odluke.
Ebi se sony.

Za PS+ ?

 

Pa bio je na akciji za Black Friday ili prije Bozica. 

 Onaj za Božić je bio isto samo za nove korisnike.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
iMik kaže...
Chaky kaže...
LordSnow kaže...
Po prvi put od kad posjedujem ps4, a posjedujem ga od day one, pssujem soniju zbog ove odluke.
Ebi se sony.

Za PS+ ?

 

Pa bio je na akciji za Black Friday ili prije Bozica. 

 Onaj za Božić je bio isto samo za nove korisnike.

Onda je bio BF popust.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
PlayStation 4

Ps pretplata 12 mjeseci je bila u SD sa kodom za 330 kn,ja uzeo iako imam preplatu do 3/2019

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jučer kupio FC4+Batman Arkham Knight za 150kn(fizičke kopije)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
Jučer kupio FC4+Batman Arkham Knight za 150kn(fizičke kopije)

 

Čestitke

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dobar je stalak, nesto slicno sam imao prije (neki ebay klon) dok sam imao fat konzolu.

Iako, iskreno,nikad mi se nije svidjao ps4 postavljen vertikalno, neznam zasto, puno ljepsi mi je vodoravno postavljen. Stvar ukusa valjda....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja igran God Of War,odlična je,ali nekako nebi joj baš da 10/10,prije 8,5/10....

 

Sutra mi stiže Assassins Creed Origins,a na lageru još stoje doma Last Of Us i Uncharted 4 :)

PSN: CrasherLuka
 
3 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mozete zaigrati Black Ops 4 Blackout Battle Royale besplatno od 17.1 do 24.1 na PlayStation 4, Xbox One i PC. Lijep pozdrav :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 23:07 (Gogy7).
Moj PC  
3 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
lav1000 kaže...
lav1000 kaže...
Seki001 kaže...
DowlaBoy kaže...

Evo jedne interesantne spravice za alternativnu kontrolu u Playstation 4 naslovima. Prodaja kreće za par dana a i cijena djeluje vrlo povoljno s obzirom da oni XIM adapteri, bez periferija, koštaju poprilično više, a uz naknadne troškove i duplo ...

 

 Jako zanimljiva stvar i koštat će manje od 100 eura u startu i bolja i jednostavnija povezivost sa konzolom za razliku od XIM-a.

DowlaBoy ako budiš pratio i dalje ovaj proizvod stavi nam ovdje link di ga se može kupit....

 naručio ovo preko geekbuying.com nekih 75$ je kod njih, platio dodatno neku express dostavu pa ćemo vidjeti koliko će trebati da stigne, kad stigne postam dojmove ovdje 

ne mogu sa gamepadom, i kad odigram solidno imam felling da bi me paraplegičar nasapunao 1vs1 

 Evo stigao danas gamesir VX, sve sto je Vlada rekao istina, spoji se doslovno za 3 sekunde na plejku, default kontole manje vise OK ali morat cu to konfigurirati jer mi sad na keyboardu ima par nelogicnosti tipa L3/R3 i L1 u odnosu na standarne keyboard kontrole na kakve sam navikao.

 

 

Imas kakav feedback nakon ovih nekoliko tjedana koristenja, jesi zadovoljan?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 9:48 (jaZey).
11 godina
offline
PlayStation 4

Sada se može promijeniti država PSN računa unutar EU regije.

 

Naizgled beznačajna stvar, budući da su cijene unutar EU ujednačene.

Međutim, na web shopovima kao što je npr. CD keys možete kupiti PSN kartice za dopunu novčanika po povoljnim cijenama (npr.PSN ITA card od 35€ košta 36.89$).

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayStation 4

PS4 Pro dostupan ponovo u nekim ducanima.. najpovoljnije u Sancta Domenici s kodom Tele2a4KP 2890 kn (ukljucene 2 igre).

 

klik

 

S obzirom na trenutne cijene i (ne)dostupnost, nelosa ponuda u ovom trenutku...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa bok.

Relativno sam novi u svijetu PlayStationa, prva mi je konzola i to, nije da sam informaticki neobrazovan pa ne mogu pohvatat neke osnovne stvari koje su ljudima ocito gore od fizike al eto, naletjeh na problemcic kojem (bar trenutno) ne nalazim neko rjesenje, pa da priupitam.

Filmove i serije, kao i vecina nas gledam preko jedne od streaming stranica na kompu.. dva puta lupis play izbaci reklamu, dissmisas ih, treci put kliknes pocinje ad unutar videea po cijem zavrsetku pocinje i film, bar je na kompu tako, ali na plejki nije (bar mojoj ne).

Poslije dissmisa druge reklame i treci put play, koji inace i pokrece sami video, na plejki meni ne zapocne nista.

Eventualno, od stranice do stranice se pokrene ad prije videa unutar samog playera, i to neki put samo video bez zvuka ili obrnuto i tu stane, video (film) se ne pokrece.

Stranice se ne loadaju, lupam play ko manijak, ni da mrdne.

Brisan cache i povjest pretrazivanja, kolacici i pi*darije iz preglednika, i dalje isto.

Plejka spojena LAN kablom na net tako da mogucnost slabog wifija za ne pokretanje videa takoder ne igra.


Isprike na bibliji, pa ako postoji neko rjesenje molim reply.

Fala :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Psych0 kaže...

Ekipa bok.

Relativno sam novi u svijetu PlayStationa, prva mi je konzola i to, nije da sam informaticki neobrazovan pa ne mogu pohvatat neke osnovne stvari koje su ljudima ocito gore od fizike al eto, naletjeh na problemcic kojem (bar trenutno) ne nalazim neko rjesenje, pa da priupitam.

Filmove i serije, kao i vecina nas gledam preko jedne od streaming stranica na kompu.. dva puta lupis play izbaci reklamu, dissmisas ih, treci put kliknes pocinje ad unutar videea po cijem zavrsetku pocinje i film, bar je na kompu tako, ali na plejki nije (bar mojoj ne).

Poslije dissmisa druge reklame i treci put play, koji inace i pokrece sami video, na plejki meni ne zapocne nista.

Eventualno, od stranice do stranice se pokrene ad prije videa unutar samog playera, i to neki put samo video bez zvuka ili obrnuto i tu stane, video (film) se ne pokrece.

Stranice se ne loadaju, lupam play ko manijak, ni da mrdne.

Brisan cache i povjest pretrazivanja, kolacici i pi*darije iz preglednika, i dalje isto.

Plejka spojena LAN kablom na net tako da mogucnost slabog wifija za ne pokretanje videa takoder ne igra.


Isprike na bibliji, pa ako postoji neko rjesenje molim reply.

Fala :D

Vjerojatno stranica streama u nekom codecu / flashu koji nije podržan u pregledniku na Plejki.

PSN ID: PlayingCasually
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

E pa to je zato sto je PS namijenjen za igre i nije PC. PS4 browser ne koristim, meni je dovoljno sto YouTube aplikacija funkcionira odlicno i to je sve.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 15:08 (Dinno).
13 godina
offline
PlayStation 4

Ja isto nisam mogao kupiti pretplatu normalno sa karticom nego sam morao prebaciti sa kartice lovu na račun i onda sam mogao. Ali pretplata mi je bila istekla. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Mozete zaigrati Black Ops 4 Blackout Battle Royale besplatno od 17.1 do 24.1 na PlayStation 4, Xbox One i PC. Lijep pozdrav :)

 Kako da skinem igru? Ja sada trazio na store ali nigdje da nadjem nesto, ili ce download tek sutra biti dostupan?

 

Ako je tako sta tacno da kucam na psn?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Meni stigla igra(ac origins),kutijja napukla na 2 mjesta,i sve na kutiji na njemački....a kaže lik da je igra nova

Šta mi je činit sada?

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Lupat se u čelo što kupuješ igru na neviđeno.

Jesi barem kupio od nekakve trgovine ili privatno?
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Netflix and chill :D

 

Keep on playin' niggas.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pa logično da je privatno.Ima u igri izbor jezika tako da nije zima....jedino eto omot na njemački

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice