PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.604
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
PlayStation 4

Jel kupio tko Ace Combat 7? Kakav je? Čekam takvu igru godinama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

I bolje da nema ništa, barem malo uštedimo :)

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Jel kupio tko Ace Combat 7? Kakav je? Čekam takvu igru godinama.

Posto nema slicne, a volis takav tip igara, nemas sto cekati. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...
Bitanga kaže...
m77 kaže...
Skinuo Blackout, odigrao par mečeva i izbrisao...držati ću se pubg-a jer mi je ovo prekonfuzno.
Bar sam 64gb oslobodio, a dio tog prostora se upravo popunjava Bloodborne GOTY verzijom.

 

Pa pubg je stoput konfuzniji :-) Al da, oba su za obrisati.

 A i ja bi obrisao kad nnijedan dvoboj u igri ne bih mogao dobiti 😊

 Ima i tu nešto...prebrz mi je, a to mi ne odgovara, za razliku od pubg-a gdje ipak imam neko vrijeme za pokupiti loot i onda krenuti u akciju.

 

P.S.

Krenuo s Bloodborneom...crveni ''YOU DIED'' dominira ekranom.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Igrao tko ove Sherlock Holmes igre?Da li su  ičemu za odigrati i koja bi bila bolja?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...

Cijena za popustom ne vrijedi cak niti za one koji su trenutno na free trialu PSPlus. Da mogu dobiti s popustom mozda bi jos i uzeo, ovako necu iz principa.

 Tak je i meni bilo kad sam kupio konzolu ne da kupiti PS+, a ja fino napravim novi acc. i kupim na popustu 12 mj PS+ i taj koristim već 2-3 godine. Ovaj prvi više nisam ni koristio.

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nisam mogo odolit, a i skroz oke ponuda.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 12:20 (Psych0).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Minneyar kaže...

Cijena za popustom ne vrijedi cak niti za one koji su trenutno na free trialu PSPlus. Da mogu dobiti s popustom mozda bi jos i uzeo, ovako necu iz principa.

 Tak je i meni bilo kad sam kupio konzolu ne da kupiti PS+, a ja fino napravim novi acc. i kupim na popustu 12 mj PS+ i taj koristim već 2-3 godine. Ovaj prvi više nisam ni koristio.

 Je i nek izgubim progress na svemu sto sam dosad igrao na prvom acc. Nabijem ih, u mom slucaju im se pohlepa nece isplatit. Ionak mi ne treba taj PSPlus, 99% igara koje me zanimaju vec imam prek frenda, PSPlus bi mi sluzio iskljucivo za igranje Rocket Leaguea online.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Jel kupio tko Ace Combat 7? Kakav je? Čekam takvu igru godinama.

 Nisam, ali planiram. AC sam igrao i na prijašnjim konzolama. Kako obožavam avione meni je igra unatoč arkadnosti i facepalm priči obavezno štivo. Ovo što sam do sada gledao na yt-u je vrijedno kupovine. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

Jel kupio tko Ace Combat 7? Kakav je? Čekam takvu igru godinama.

 Nisam, ali planiram. AC sam igrao i na prijašnjim konzolama. Kako obožavam avione meni je igra unatoč arkadnosti i facepalm priči obavezno štivo. Ovo što sam do sada gledao na yt-u je vrijedno kupovine. 

 

Ja još gruntam gdje kupiti, na PS4 ili PCu (tamo izlazi za dva tjedna), al kako mi se čini opet ću kupiti na obje :-)

Imam i HOTAS4 pa već čeka spreman.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

Jel kupio tko Ace Combat 7? Kakav je? Čekam takvu igru godinama.

 Nisam, ali planiram. AC sam igrao i na prijašnjim konzolama. Kako obožavam avione meni je igra unatoč arkadnosti i facepalm priči obavezno štivo. Ovo što sam do sada gledao na yt-u je vrijedno kupovine. 

 

Ja još gruntam gdje kupiti, na PS4 ili PCu (tamo izlazi za dva tjedna), al kako mi se čini opet ću kupiti na obje :-)

Imam i HOTAS4 pa već čeka spreman.

"Poznavajuci" tebe, onda obje :D

 

Ekipa stigla mi ponuda od ShopTo, 10Ł popust na Anthem do 25.01.

Stoji mi cijena 27,38Ł sto je cca 235kn!

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

Jel kupio tko Ace Combat 7? Kakav je? Čekam takvu igru godinama.

 Nisam, ali planiram. AC sam igrao i na prijašnjim konzolama. Kako obožavam avione meni je igra unatoč arkadnosti i facepalm priči obavezno štivo. Ovo što sam do sada gledao na yt-u je vrijedno kupovine. 

 

Ja još gruntam gdje kupiti, na PS4 ili PCu (tamo izlazi za dva tjedna), al kako mi se čini opet ću kupiti na obje :-)

Imam i HOTAS4 pa već čeka spreman.

 

Što više gledam youtube to mi je sve dosadnije. Stalno jedno te isto, naciljaj i pukni raketu, ako promaši naciljaj i pukni raketu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 17:15 (Bitanga).
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

arkadetina kao i dosada...teško da to može biti interensano malo duže i da vrijedi te novce za igru.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

arkadetina kao i dosada...teško da to može biti interensano malo duže i da vrijedi te novce za igru.

 

Tak se i meni čini.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

I još je japanska igra. Za mene odmah automatski "do not buy"...

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
PlayStation 4

Slučajno naletio pa kupio klincima na US storeu:

https://store.playstation.com/en-us/product/UP1018-CUSA07739_00-LEGOMOVIEBUNDLE0

 

Lego Movie i Lego Ninjago Movie za 15$. Skoro džabe dvije dobre igre za klinčuriju, za nove vlasnike PS4 i one kojima može koristiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Propovijedaš zboru.

Imam 10 LEGO igara instaliranih na PC-u.

PSN - DeniZg80
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Stigle danas bebe,zaljubljen sam....igre su dobile novu dimenziju znači,doživljaj je sa sluškama još duplo bolji i iskustvo igranja....niti kune mi nije ža šta san da(a nisu baš jeftine).

God Of War je brutalno igrat i uć u igrin svijet,čekam da počnem Origins,Last of Us i Uncharted 4.

 

Odsad niti jednu igru neću igrat svojih novih Goldica to je sigurno :)

Prezadovoljan.

 

 

PSN: CrasherLuka
 
5 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Propovijedaš zboru.

Imam 10 LEGO igara instaliranih na PC-u.

 Dobro je dok ne narastu onda hoće i bolji komp od tatinog. Nije dosta što imaju svoj!

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
U Resident Evil 2 cemo moci birati izmedu Cinematic moda (4k 30p) i performanse moda (fhd 60 fps) .
Jos tjedan dana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Stigle danas bebe,zaljubljen sam....igre su dobile novu dimenziju znači,doživljaj je sa sluškama još duplo bolji i iskustvo igranja....niti kune mi nije ža šta san da(a nisu baš jeftine).

God Of War je brutalno igrat i uć u igrin svijet,čekam da počnem Origins,Last of Us i Uncharted 4.

 

Odsad niti jednu igru neću igrat svojih novih Goldica to je sigurno :)

Prezadovoljan.

 

 

 Daj mi reci jel ih možeš pojačat tako da te bole uši ili?

15 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa, može preporuka igra koje mogu igrati sa ženom i dicom?

Znači nešto što se može igrati u dvoje a da nisu igre tipa PES, FIFA itd...

Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
amater_2 kaže...

Ekipa, može preporuka igra koje mogu igrati sa ženom i dicom?

Znači nešto što se može igrati u dvoje a da nisu igre tipa PES, FIFA itd...

 

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-DISCOVERCOOP/1

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Decki par pitanjca. Prvo ps plus- ne mislim igrat online samo sam mislio uzet tipa za dodatn popuste kod nekih igrica, da odigram neke igre koje dobijemo gratis i tak. Jel se to isplati imat za ove moje razloge? Drugo pitanje je dishonored complete collection. Jel se isplati za 149 kn? Unaprijed hvala na odgovorima

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dishonored je fantastičan serijal i isplati se uzeti za 149 kuna.
PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
maronaldo kaže...

Decki par pitanjca. Prvo ps plus- ne mislim igrat online samo sam mislio uzet tipa za dodatn popuste kod nekih igrica, da odigram neke igre koje dobijemo gratis i tak. Jel se to isplati imat za ove moje razloge? Drugo pitanje je dishonored complete collection. Jel se isplati za 149 kn? Unaprijed hvala na odgovorima

Dishonored da.

 

PS+ uskoro ukida "poklonjene" PS3 i Vita igre, pa se ocekuje povecanje kvalitete "poklonjenih PS4" igara (mos mislit).

Meni nije zao ni lipe sto sam dao za PS+, jer sam krenuo s time na PS3. Em imam i Vitu, tako da library nikad necu uspjeti odigrati. I nemam ogranicenja, pa mali moze igrati GT Sport, Fortnite, The Crew, sta god, bez ogranicenja.

Osobno vise cijenim kvalitetne SP igre, jer nemam vise vremena za kompetitivni MP. Co-op MP, je druga prica, to se igra.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Instant_Game_Collection_games_(PAL_region)#2018

 

Pogledaj 2018. pa procijeni, da li ti bar 4 igre s popisa odgovaraju.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 11:33 (Chaky).
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

edit: douple post

PSN: CrasherLuka
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 11:37 (lukaXXkralj).
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
lukaXXkralj kaže...

Stigle danas bebe,zaljubljen sam....igre su dobile novu dimenziju znači,doživljaj je sa sluškama još duplo bolji i iskustvo igranja....niti kune mi nije ža šta san da(a nisu baš jeftine).

God Of War je brutalno igrat i uć u igrin svijet,čekam da počnem Origins,Last of Us i Uncharted 4.

 

Odsad niti jednu igru neću igrat svojih novih Goldica to je sigurno :)

Prezadovoljan.

 

 

 Daj mi reci jel ih možeš pojačat tako da te bole uši ili?

 Mogu ko mi brani...toliko su dobre ;)

bravo homeru

PSN: CrasherLuka
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...
hummer0 kaže...
lukaXXkralj kaže...

Stigle danas bebe,zaljubljen sam....igre su dobile novu dimenziju znači,doživljaj je sa sluškama još duplo bolji i iskustvo igranja....niti kune mi nije ža šta san da(a nisu baš jeftine).

God Of War je brutalno igrat i uć u igrin svijet,čekam da počnem Origins,Last of Us i Uncharted 4.

 

Odsad niti jednu igru neću igrat svojih novih Goldica to je sigurno :)

Prezadovoljan.

 

 

 Daj mi reci jel ih možeš pojačat tako da te bole uši ili?

 Mogu ko mi brani...toliko su dobre ;)

bravo homeru

Jest da koštaju skoro 4 puta više nego što si prvotno mislio dati, ali glavno da si zadovoljan. ;)

PSN ID: PlayingCasually
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice