PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.888
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Što više gledam youtube to mi je sve dosadnije. Stalno jedno te isto, naciljaj i pukni raketu, ako promaši naciljaj i pukni raketu.

 Tako se može doslovno banalizirati svaka igra. Just sayin'. :)

 

Ja ću je uzeti kada bude na popustu; ne daje mi se full price za igru čiji story traje 10-15 sati. 

7 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
jaZey kaže...
lav1000 kaže...
lav1000 kaže...
Seki001 kaže...
DowlaBoy kaže...

Evo jedne interesantne spravice za alternativnu kontrolu u Playstation 4 naslovima. Prodaja kreće za par dana a i cijena djeluje vrlo povoljno s obzirom da oni XIM adapteri, bez periferija, koštaju poprilično više, a uz naknadne troškove i duplo ...

 

 Jako zanimljiva stvar i koštat će manje od 100 eura u startu i bolja i jednostavnija povezivost sa konzolom za razliku od XIM-a.

DowlaBoy ako budiš pratio i dalje ovaj proizvod stavi nam ovdje link di ga se može kupit....

 naručio ovo preko geekbuying.com nekih 75$ je kod njih, platio dodatno neku express dostavu pa ćemo vidjeti koliko će trebati da stigne, kad stigne postam dojmove ovdje 

ne mogu sa gamepadom, i kad odigram solidno imam felling da bi me paraplegičar nasapunao 1vs1 

 Evo stigao danas gamesir VX, sve sto je Vlada rekao istina, spoji se doslovno za 3 sekunde na plejku, default kontole manje vise OK ali morat cu to konfigurirati jer mi sad na keyboardu ima par nelogicnosti tipa L3/R3 i L1 u odnosu na standarne keyboard kontrole na kakve sam navikao.

 

 

Imas kakav feedback nakon ovih nekoliko tjedana koristenja, jesi zadovoljan?

 

 evo nekih 55 dana je device kod mene dojmovi su sljedeći

 

imao sam prije nešto više od mjesec dana problem, skroz se zblesirao i nije se htio restartati 

ostavio ga preko noći tako, baterija se ispraznila, proradio i koristim ga i dalje normalno, a ovo se nikad više nije pojavilo.

 

Koristim ga isključivo u bfV, drugo ništa nisam isprobao i full zadovoljan, jbg nisu to pokreti ko sa mišem na kompu kad namjestiš na 3000+ DPI ali ovo radi full precizno i bez dodatnog input laga u odnosu na gamepad.

 

zbog problema kojeg sam imao, te zbog cijene koja nije baš pristupčna(je u odnosu na XIM, ali za te pare se kupi odlična meh tipk i miš za PC) dajem 7/10 ocjenu

 

pitaj ako te nešto specifično zanima

 

 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Bitanga kaže...

 

Što više gledam youtube to mi je sve dosadnije. Stalno jedno te isto, naciljaj i pukni raketu, ako promaši naciljaj i pukni raketu.

 Tako se može doslovno banalizirati svaka igra. Just sayin'. :)

 

Ja ću je uzeti kada bude na popustu; ne daje mi se full price za igru čiji story traje 10-15 sati. 

 

Pa ne može baš svaka. Koliko sam vidio čak je i poletanje i sletanje opcionalno i stvarno glupo.

Mislim ne možeš ništa drugo ni očekivati kada je igra arkadica. Avion vozi 90 raketa i pobiješ hrpu neprijatelja.

Možda ima još neka mehanika, ali ja ju ne vidim. Igra je lijepa (osim menija) i to je brijem sve.

Eventualno ako je multiplayer dobro odrađen u što čisto sumnjam pošto se sve svodi na ispucavanje raketa čim ti je netko u vidokrugu.

 

Svakako ne vrijedi ovih para, na nekoj debeloj akciji da.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

Bloodborne je fenomenalna igra, mehaniku je isto vrlo lako pohvatati, ali...veliki minus je sistem checkpointa, znači danas sam preko 2h prebijao one luđake s vilama i bakljama, uspio ubiti i onog golemog lika sa satarom negdje iza ćoška, također veliki momak što udara po vratima je isto osjetio moju oštricu i onda dođem na most kod pasa, oni me bubnu za par sekundi i opet me vraća kod prve lampe?! I sad bi ja sve te likove trebao ponovno srediti i tako 50x dok ne sredim pse?! 

Ne kažem da checkpoint mora biti na svakom koraku, ali ipak bi se napredak u igri trebao nekako osjetiti.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Jesi razbio PS ili barem TV? Ja bi nešto sigurno.
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...

Bloodborne je fenomenalna igra, mehaniku je isto vrlo lako pohvatati, ali...veliki minus je sistem checkpointa, znači danas sam preko 2h prebijao one luđake s vilama i bakljama, uspio ubiti i onog golemog lika sa satarom negdje iza ćoška, također veliki momak što udara po vratima je isto osjetio moju oštricu i onda dođem na most kod pasa, oni me bubnu za par sekundi i opet me vraća kod prve lampe?! I sad bi ja sve te likove trebao ponovno srediti i tako 50x dok ne sredim pse?! 

Ne kažem da checkpoint mora biti na svakom koraku, ali ipak bi se napredak u igri trebao nekako osjetiti.

 Igra je bazirana na sistemu precica. Sta vise precica otkrijes lakse ce ti bit. Postoji i Bloodborne tema, ako te sta zanima preporucija bi da pises tamo, da ostalima ne spamamo ovu temu. 

 

https://www.bug.hr/forum/topic/igre-konzole-prijenosne-konzole/bloodborne-ps4/223664.aspx?page=2

PSN - ediholic
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
Jesi razbio PS ili barem TV? Ja bi nešto sigurno.

Začujuće, ali što više puta me ubiju, meni je igra sve draža...veliki u ćošku me ubio preko 50 puta, ali je zato osjećaj kad sam ga sravnao sa zemljom bio fenomenalan te popraćen sočnim psovkama.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
To je cijela suština Bloodbornea
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Isprobao ovaj blackout...očito ovaj žanr nije za mene (battle royal)...od ure vrimena...1% bilo igre...klasični mp solo deathmatch...je zakon:)

Izbrisao... još zauzima 65 GB
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...

Bloodborne je fenomenalna igra, mehaniku je isto vrlo lako pohvatati, ali...veliki minus je sistem checkpointa, znači danas sam preko 2h prebijao one luđake s vilama i bakljama, uspio ubiti i onog golemog lika sa satarom negdje iza ćoška, također veliki momak što udara po vratima je isto osjetio moju oštricu i onda dođem na most kod pasa, oni me bubnu za par sekundi i opet me vraća kod prve lampe?! I sad bi ja sve te likove trebao ponovno srediti i tako 50x dok ne sredim pse?! 

Ne kažem da checkpoint mora biti na svakom koraku, ali ipak bi se napredak u igri trebao nekako osjetiti.

 Ja 2 tjedna igrao dead cells ... jedna od najboljih igri koje sam igrao... dakle checkpointa NEMA, života nema, čim pogineš kraj igre... igram 3 sata lik me ubije i vrati me na sam početak igre i gubim svu opremu... strašno...prvo sam bilo ljut, pa lud , pa živčan , pa onda se smirio , pa tako jedno 80 puta... psovki izrekao kakih nikada nisam... i onda jednom se sve posloži kako želim, dobim super opremu dođem do glavnog i pobjedim ga... neopisiv osječaj...zvao sam cjelu familiju da vide

6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
m77 kaže...

Bloodborne je fenomenalna igra, mehaniku je isto vrlo lako pohvatati, ali...veliki minus je sistem checkpointa, znači danas sam preko 2h prebijao one luđake s vilama i bakljama, uspio ubiti i onog golemog lika sa satarom negdje iza ćoška, također veliki momak što udara po vratima je isto osjetio moju oštricu i onda dođem na most kod pasa, oni me bubnu za par sekundi i opet me vraća kod prve lampe?! I sad bi ja sve te likove trebao ponovno srediti i tako 50x dok ne sredim pse?! 

Ne kažem da checkpoint mora biti na svakom koraku, ali ipak bi se napredak u igri trebao nekako osjetiti.

 Ja 2 tjedna igrao dead cells ... jedna od najboljih igri koje sam igrao... dakle checkpointa NEMA, života nema, čim pogineš kraj igre... igram 3 sata lik me ubije i vrati me na sam početak igre i gubim svu opremu... strašno...prvo sam bilo ljut, pa lud , pa živčan , pa onda se smirio , pa tako jedno 80 puta... psovki izrekao kakih nikada nisam... i onda jednom se sve posloži kako želim, dobim super opremu dođem do glavnog i pobjedim ga... neopisiv osječaj...zvao sam cjelu familiju da vide

Dođe mi da sam probam Bloodborne, DS ili Dead Cells nakon ovog posta. Lijepo si ovo napisao, stvarno, bez zajebancije. Evo ti TD.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
ursusc355 kaže...
m77 kaže...

Bloodborne je fenomenalna igra, mehaniku je isto vrlo lako pohvatati, ali...veliki minus je sistem checkpointa, znači danas sam preko 2h prebijao one luđake s vilama i bakljama, uspio ubiti i onog golemog lika sa satarom negdje iza ćoška, također veliki momak što udara po vratima je isto osjetio moju oštricu i onda dođem na most kod pasa, oni me bubnu za par sekundi i opet me vraća kod prve lampe?! I sad bi ja sve te likove trebao ponovno srediti i tako 50x dok ne sredim pse?! 

Ne kažem da checkpoint mora biti na svakom koraku, ali ipak bi se napredak u igri trebao nekako osjetiti.

 Ja 2 tjedna igrao dead cells ... jedna od najboljih igri koje sam igrao... dakle checkpointa NEMA, života nema, čim pogineš kraj igre... igram 3 sata lik me ubije i vrati me na sam početak igre i gubim svu opremu... strašno...prvo sam bilo ljut, pa lud , pa živčan , pa onda se smirio , pa tako jedno 80 puta... psovki izrekao kakih nikada nisam... i onda jednom se sve posloži kako želim, dobim super opremu dođem do glavnog i pobjedim ga... neopisiv osječaj...zvao sam cjelu familiju da vide

Dođe mi da sam probam Bloodborne, DS ili Dead Cells nakon ovog posta. Lijepo si ovo napisao, stvarno, bez zajebancije. Evo ti TD.

 Paolo Maldini ti si od sad za mene legenda.

Ja sam mu htio nešto slično napisati i dat mu TD, al reko neću biti kao on!

Međutim potaknut tvojim postom zabio sam mu TD unatoč toga što je napisao preljep post i nadasve lijepo sročio od riječi do riječi.

Evo tebi Ursus355 jedan TD.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 17:56 (hummer0).
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Presao TLOU, i moram reci nakon sto se u prvih sat vremena nisam navukao na igru, i pauzirao neko vrijeme, kada sam nastavio je bilo tesko stati koliko je igra dobro napravljena.

 

Prica, realno pucanje sa svim oruzjima (sa luk i strijelom pogotovo nije bolje u nijednoj igri), solidan AI, zvuk muzika, raznovrsnost protivnika, atmosfera, solinda grafika... Svaka im cast

 

Dali vrijedi prjeci i onu Left Behind ekspanziju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
Haremzg kaže...

Presao TLOU, i moram reci nakon sto se u prvih sat vremena nisam navukao na igru, i pauzirao neko vrijeme, kada sam nastavio je bilo tesko stati koliko je igra dobro napravljena.

 

Prica, realno pucanje sa svim oruzjima (sa luk i strijelom pogotovo nije bolje u nijednoj igri), solidan AI, zvuk muzika, raznovrsnost protivnika, atmosfera, solinda grafika... Svaka im cast

 

Dali vrijedi prjeci i onu Left Behind ekspanziju?

 Da, obavezno.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Pa ne može baš svaka. Koliko sam vidio čak je i poletanje i sletanje opcionalno i stvarno glupo.

Mislim ne možeš ništa drugo ni očekivati kada je igra arkadica. Avion vozi 90 raketa i pobiješ hrpu neprijatelja.

Možda ima još neka mehanika, ali ja ju ne vidim. Igra je lijepa (osim menija) i to je brijem sve.

Eventualno ako je multiplayer dobro odrađen u što čisto sumnjam pošto se sve svodi na ispucavanje raketa čim ti je netko u vidokrugu.

 

Svakako ne vrijedi ovih para, na nekoj debeloj akciji da.

 

Ma jasno. Ja vjerujem da je igra zabavna. Ostala mi je u lijepom sjećanju kada sam je igrao na PS2. 

 

hummer0 kaže...

 Paolo Maldini ti si od sad za mene legenda.

Ja sam mu htio nešto slično napisati i dat mu TD, al reko neću biti kao on!

Međutim potaknut tvojim postom zabio sam mu TD unatoč toga što je napisao preljep post i nadasve lijepo sročio od riječi do riječi.

Evo tebi Ursus355 jedan TD.

 

Ja sam mu automatski dao TU jer nisam gledao tko je autor, a tekst je baš fora napisan. Jbg, možda je podvojena ličnost...

 

Igrao COD Blackout sat vremena. U tih sat vremena je bilo akcije ravno pet minuta. Najbolji dio igre mi je bio kada sam je obrisao. Ne mogu shvatiti kako Battle royale može biti toliko popularan. Od BR-a su mi zanimljivije i tekstualne avanture iz osamedesetih. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
m77 kaže...

Bloodborne je fenomenalna igra, mehaniku je isto vrlo lako pohvatati, ali...veliki minus je sistem checkpointa, znači danas sam preko 2h prebijao one luđake s vilama i bakljama, uspio ubiti i onog golemog lika sa satarom negdje iza ćoška, također veliki momak što udara po vratima je isto osjetio moju oštricu i onda dođem na most kod pasa, oni me bubnu za par sekundi i opet me vraća kod prve lampe?! I sad bi ja sve te likove trebao ponovno srediti i tako 50x dok ne sredim pse?! 

Ne kažem da checkpoint mora biti na svakom koraku, ali ipak bi se napredak u igri trebao nekako osjetiti.

 Ja 2 tjedna igrao dead cells ... jedna od najboljih igri koje sam igrao... dakle checkpointa NEMA, života nema, čim pogineš kraj igre... igram 3 sata lik me ubije i vrati me na sam početak igre i gubim svu opremu... strašno...prvo sam bilo ljut, pa lud , pa živčan , pa onda se smirio , pa tako jedno 80 puta... psovki izrekao kakih nikada nisam... i onda jednom se sve posloži kako želim, dobim super opremu dođem do glavnog i pobjedim ga... neopisiv osječaj...zvao sam cjelu familiju da vide

 

Dead Cells je stvarno odlična igra. Ja sam oduševljen kao i ti. Dokaz da za dobru igru ne treba chromatic abberation kamera i 3D borba u 30 FPSa.

Na Nintendo Switchu još bolje. Malo odigraš, pa suspendaš, pa opet kasnije. I svaki run je random nivo i sve slično, a drukčije.

Evo ti TD!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 18:39 (Bitanga).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
lav1000 kaže...
jaZey kaže...
lav1000 kaže...
lav1000 kaže...
Seki001 kaže...
DowlaBoy kaže...

Evo jedne interesantne spravice za alternativnu kontrolu u Playstation 4 naslovima. Prodaja kreće za par dana a i cijena djeluje vrlo povoljno s obzirom da oni XIM adapteri, bez periferija, koštaju poprilično više, a uz naknadne troškove i duplo ...

 

 Jako zanimljiva stvar i koštat će manje od 100 eura u startu i bolja i jednostavnija povezivost sa konzolom za razliku od XIM-a.

DowlaBoy ako budiš pratio i dalje ovaj proizvod stavi nam ovdje link di ga se može kupit....

 naručio ovo preko geekbuying.com nekih 75$ je kod njih, platio dodatno neku express dostavu pa ćemo vidjeti koliko će trebati da stigne, kad stigne postam dojmove ovdje 

ne mogu sa gamepadom, i kad odigram solidno imam felling da bi me paraplegičar nasapunao 1vs1 

 Evo stigao danas gamesir VX, sve sto je Vlada rekao istina, spoji se doslovno za 3 sekunde na plejku, default kontole manje vise OK ali morat cu to konfigurirati jer mi sad na keyboardu ima par nelogicnosti tipa L3/R3 i L1 u odnosu na standarne keyboard kontrole na kakve sam navikao.

 

 

Imas kakav feedback nakon ovih nekoliko tjedana koristenja, jesi zadovoljan?

 

 evo nekih 55 dana je device kod mene dojmovi su sljedeći

 

imao sam prije nešto više od mjesec dana problem, skroz se zblesirao i nije se htio restartati 

ostavio ga preko noći tako, baterija se ispraznila, proradio i koristim ga i dalje normalno, a ovo se nikad više nije pojavilo.

 

Koristim ga isključivo u bfV, drugo ništa nisam isprobao i full zadovoljan, jbg nisu to pokreti ko sa mišem na kompu kad namjestiš na 3000+ DPI ali ovo radi full precizno i bez dodatnog input laga u odnosu na gamepad.

 

zbog problema kojeg sam imao, te zbog cijene koja nije baš pristupčna(je u odnosu na XIM, ali za te pare se kupi odlična meh tipk i miš za PC) dajem 7/10 ocjenu

 

pitaj ako te nešto specifično zanima

 

 

 Ma lomim se vec tjednima uzeti ili ne, takoder bih ga koristio za BF, ne znam, sada je 70ak eura na aliju i ima opciju đabe DHL-a ili ali shippinga, nekima je preko alija proslo bez carine

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bas u tom levelu imas 2 prečaca, mozes preko krovova i bas kod tih pasa imas vrata za kanalizaciju koja mozes otkljucati ako kupis kljuc koji dobijes ako das item koji visi na uzetu u tom levelu onoj bakici sto prodaje. Uz to tocno iznad tih vrata imas kucicu s checkpointom :)
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
jaZey kaže...

 

 

 Ma lomim se vec tjednima uzeti ili ne, takoder bih ga koristio za BF, ne znam, sada je 70ak eura na aliju i ima opciju đabe DHL-a ili ali shippinga, nekima je preko alija proslo bez carine

 Svakako onda taj mukte shipping jer oni svi to predaju nasoj posti pa mozda povjeruju u onu deklaraciju na kutiju i puste bez carinjenja. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Preko dhl ce ti sigurno naplatit carinu, preko obicne poste mos proc bez carinjenja
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Preko dhl ce ti sigurno naplatit carinu, preko obicne poste mos proc bez carinjenja
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
nike098 kaže...
Preko dhl ce ti sigurno naplatit carinu, preko obicne poste mos proc bez carinjenja

 Hoce ako uzme neku dhl opciju koja se placa pa onda dhl podruznica u rh preuzima posiljku... taj mukte dhl isto predaje posti pa moze proci bez carine... imao sam iskustva sa obe opcije

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zna li ko koliko teži GB ovaj COD BO4 free trial koji vrijedi do 24.1? Nije valjda puna velicina igre se mora skidat,jer mi je internet koma spor.

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Zna li ko koliko teži GB ovaj COD BO4 free trial koji vrijedi do 24.1? Nije valjda puna velicina igre se mora skidat,jer mi je internet koma spor.

 

Oko 64 gige mislim...

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Zna li ko koliko teži GB ovaj COD BO4 free trial koji vrijedi do 24.1? Nije valjda puna velicina igre se mora skidat,jer mi je internet koma spor.

 64, ali nakon 23 gige već možeš igrati.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Mjesec dana nisam taknuo PC, prije par dana samo isprobavao kako mi radi freesync na nvidiji sa novim driverima...

 

U tih mjesec dana odigrao fenomanalni TLOU, uživao u svakoj sekundi, remek djelo. Uncharted prvi je koma, totalno zastario u svakom pogledu, praktički PS2 igra po svemu. Dvojka je daleko bolja i danas završio i trojku koja mi je najbolja u serijalu do sada...ali Unchated mi je malo overhajpan naslov, bljesne na trenutke koji su izvrsni ali praktički cijelu igru ponavljaš jednu te istu stvar, uz tek solidno napucavanje. Priča je zanimljiva, zagonetke su OK, a grafika solidna.

 

Uglavnom riješio PS3 eru i sad se bacam na ono pravo, PS4 ekskluzive. GTSport, God od War, Uncharted 4, Spiderman, Bloodborne, Horizon+ekspanzija te još do kraja godine sigurno kupujem RDR2 i Days Gone

 

Danas krenuo sa GT Sportom, zakrpa od 43 GB, LOL. Igra je jednostavno fenomenalna, tako dobar vozni model da sam ju igrao tri sata u komadu, a mislio samo probati par utrka. Zakucanih 60 fpsa koji su apsolutno glatki, super grafika...divota od igre i ćudo kaj ta plastična kutijica predpotopnog hardvera izvlači iz sebe, i to u prilično tihom režimu.

 

Tko zna kada će PC na red, 21:9 format, freesync, 75 hza, dobra periferija a ni jedna igra ne može prismrditi PS4 ekskluzivama

Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Neznam zašto mnogi ne vole Uncharted 1, meni je on odličan. Igra jest tehnički najlošija ali atmosfera nije ništa slabija nego u drugima. Ja bi ih rangirao ovako, subjektivno naravno, od najboljeg prema najmanje dobrom - 4, 3, 1, 2, Lost Legacy.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 22:34 (Paolo Maldini).
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

A bljesne u zadnjoj 1/3...do tada je đungla i još malo džungle. AI neprijatelja je PS2, provire ko kartonska meta i tako ostanu. Te godine je na PC-u izašao Crysis koji je svemirska tehnologija za taj prvi uncharted. Drugi dio je nabrijan od prve do zadnje minute, lokacije se stalnmo izmjenjuju, konstantna akcija, istraživanje, zagonetka, akcija...nema dosadnih dijalova i praznog hoda. Grafički napredak, animacije i sve u odnosu na prvi dio je nebo i zemlja. 3. dio je najbolji po priči, nekoj logičnoj ranji...nešto kao prvi Indijana Jones film. Stvarno 2. i 3. dio imaju izvrsnih pamtljivih dijelova...ali da sam te igre platio 400 kn po nastavku pucao bi si u nogu. Ovak sva tri dijela za 100 kn pa igru mijenjaš za neku drugu je super...kao dio gamerske kulture i povijesti... uz solidnih 30-40 sati zabave sve skupa

 

Edit; TLOU i danas vrijedi kao AAA igra, i danas je vrh piramide. Obavezno štivo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 22:44 (XXX).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni je prvi daleko najlošiji. U svoje vrijeme je možda bio relevantan, ali za igrati ga danas baš i nema puno razloga. 2 i 3 pak su i dan danas super za odigrati. 4 je prerazvučena, realno je bilo materijala za igru upola tolikog trajanja, ali ajd, kao neki send off serijala kužim da su htjeli da traje što dulje.

Lost legacy je za release price bio sasvim ok AAA naslov od par sati ovisno koliko se zadržiš u onom otvorenom dijelu igre.

Sve u svemu to je jako dobar serijal koji se isplati odigrati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

AI neprijatelja je PS2, provire ko kartonska meta i tako ostanu. Te godine je na PC-u izašao Crysis koji je svemirska tehnologija za taj prvi uncharted. 

Hm, AI je loš u svim djelovima i težina se povećava brojem i jačinom neprijatelja. To je za očekivati za ovakav tip igre i nije mi neka mana, više me smetalo ciljanje puškom, Nate je ne drži na ramenu u jedinci.

Kako onda nisi primjetio model napucavanja u trećem dijelu koji kao da je sa PS1, likovi uopće ne reagiraju na pogotke. Totalno ubije gušt napucavanja. Srećom je sve ostalo briljantno.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice