PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.773.928
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Pa je, loš je konstantno ali nekao su nastavcima to malo zamaskirali, dođu ti sa obje strane, vole se pomlatiti...malo su raznolikiji, agresivniji sa bombama i tak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
jel ok prijenosni disk silicon power armor A30 za extended storage na ps4?
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam bas prije par dana kupio Toshiba Canvio basics,1TB,USB 3.0
390 kuna,sasvim ok radi.
15 godina
offline
PlayStation 4

Da li je netko uspio nešto kupiti iz druge regije (EU), probao sam mijenjati regiju ali na koju god da sam otišao nedopušta mi kupovinu. 

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Poceo napokon God of War... Za sad odlicna igra iako je gameplay skroz drugaciji od originala ima ono nesto zbog kojeg igra tjera da se igra dalje. Nego koliko sati gameplaya vam. Je trebalo da zavrsite igru

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: PlayStation 4
CroVandal kaže...

Poceo napokon God of War... Za sad odlicna igra iako je gameplay skroz drugaciji od originala ima ono nesto zbog kojeg igra tjera da se igra dalje. Nego koliko sati gameplaya vam. Je trebalo da zavrsite igru

 Di mogu provjerit kolko sati imam? :) ugl mislim da sam negdje pred kraj, odusevljen igrom. zbilja ju je tesko ostaviti, ima onaj "samo jos ovo" faktor radi kojeg znam ne ici na wc satima a mjehur puca...

 

cini mi se da sami story nije toliko dugacak, a onda ovisi koliko ces raditi side contenta, legendary questova, izazova, i dal ces skupljati collectibles i slicno... meni je igra tolko dobra da je trenutni plan sve 100%

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2019 17:13 (Dinno).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

To cu isto ubost ali nakon gow. Google kaze 25 so 30 sati za gow sto je dosta dobro. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Za sada premala trajnost za cijenu koju traže.6 do 12 sati za dvostruki prelazak sa oba lika.
14 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav zanima me dali itko ima iskustva s kupnjom acc s tromjesecnom PlayStation PS Plus pretplatom?

 

Dal se isplati i na koji način to radi?

 

Evo jedan od oglasa : ebay

Black Spider
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Pretpostavljam da prodaje korištene accounte. Za odigrat neke jeftine ili free igre se vjerojatno isplati. A nakon toga će promijenit šifru ili nešto i prodat dalje account.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Pretpostavljam da prodaje korištene accounte. Za odigrat neke jeftine ili free igre se vjerojatno isplati. A nakon toga će promijenit šifru ili nešto i prodat dalje account.

 Javio sam mu se bas s tim pitanjem i on mi je odg ovako :

 

3 Months (6 accounts x14) PS Plus which will allow you to play online on your 

Main Account.

 

 Accounts Work Worldwide.

 please note: 

this is NOT a code its an account which will be sent to you on eBay messages. 

INSTRUCTION: 

1- create new user on your ps4 

2- set the account as primary

3- log in with your main account and play online.

 

I will send the accounts usually within 1 hour,

but if I'm not online i will send it anytime within 10 hours.

 

Thanks!

Black Spider
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa piše vam sve u opisu oglasa.
Kako god, nisam znao da postoje takve stvari - premda je logično kad ste već i napisali da dijelite po pola ps+ kao i digitalne igre.
Za 20 kn mislim da se isplati. 2 minute treba da se sve namjesti na konzoli, igra se i dalje s primarnim acc i po isteku pretplate sve vratite "na mjesto" / kako je bilo. Po meni za 20 kn super. Možda uzmem i ja.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
CroVandal kaže...

Poceo napokon God of War... Za sad odlicna igra iako je gameplay skroz drugaciji od originala ima ono nesto zbog kojeg igra tjera da se igra dalje. Nego koliko sati gameplaya vam. Je trebalo da zavrsite igru

U principu ti je Prologue sve dok ne otplovis s camcem. Nakon toga se otvara igra.

Za platinu mi je trebalo +50h. Znaci za neko normalno igranje 25-35h.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
S time da za korisnike 6.xx firmwarea, posebice 6.20 postoji fora za skidanje igara s accounta, potpuno besplatno,ako nemate moralne dvojbe oko toga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
S time da za korisnike 6.xx firmwarea, posebice 6.20 postoji fora za skidanje igara s accounta, potpuno besplatno,ako nemate moralne dvojbe oko toga...

 Ne ide to bas tako, to moze do firmware 5.07 a ovo sto ima za 6.20 je fora da mozes aktivirati PSN igre iako bi u tim uslovima trebale biti deaktivirane tako da mozes jedino ako imas drugu osobu/racun na kojem su kupljene igre. Slicno game share kakav vec poznajemo samo za mrvicu veca mogucnost.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 8:59 (arnes_king).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tako je, ja i nisam govorio o exploitu, vec se nadovezao na ovo kupovanje accounta, te rekao da se ista stvar na vrlo slican nacin moze dobiti i bez te "kupovine" s raznih strana. Naravno,treba donor account, no net je pun tih accounta s kojih mozes povuci sto god zelis. Pitanje je samo do kada ce to funkcionirati, macak u vreci, kao i ovo kupovanje accounta.

Jos uvijek je najbolji nacin kupovanja preko sluzbenih storeova.... Logicno.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Tako je, ja i nisam govorio o exploitu, vec se nadovezao na ovo kupovanje accounta, te rekao da se ista stvar na vrlo slican nacin moze dobiti i bez te "kupovine" s raznih strana. Naravno,treba donor account, no net je pun tih accounta s kojih mozes povuci sto god zelis. Pitanje je samo do kada ce to funkcionirati, macak u vreci, kao i ovo kupovanje accounta.

Jos uvijek je najbolji nacin kupovanja preko sluzbenih storeova.... Logicno.

 Slazem se, pogotovo jer uvijek postoji rizik za ban, pogotovo kada se koriste exploiti poput ove metode. A sto se tice ovih accounta gdje dodje igra, ja sam kupio 3-4 igre tako i nisam imao problema. Treba gledati i od koga se kupuje, ne kazem da je dobro to kupovati tako, ali eto kupio sam tad 2 top igre koje su kostale po 120KM po komadu za 50KM obe. Najcesce kupujem na diskovima, predjem pa onda ide u zamjenu ili prodaju. 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisam uzimao te accounte, od prvih verzija exploita sam na njima, nisam imao potrebe eksperimentirati.

A i ako covjek ima imalo strpljenja, svaka igra u kratkom roku bude dovoljno jeftina da je se moze uzeti i legalnim putevima.

Ova metoda mi se ne svidja, jer ce vec sa sljedecim updateom firnwarea vjerovatno biti blokirana, sto ce onda korisnike koji naprave update ostaviti sa igrama koje vise ne mogu pokrenuti, ili ce bas zbog tih igara odustati od updatea, sto ce ih opet ostaviti bez mogucnosti legalne kupovine i igranja novijih naslova.

I ovo je samo najblazi scenario razvoja te price, sonyu uopce nije problem "vidjeti" sto korisnik ima legalno kupljeno, a sto ne, pa nije iskljucen i kakav ban konzole, ili neka druga gadost, u nekom gorem slucaju.

E sad, zbog tih par igara koje si netko ne moze trenutno priustiti zbog cijene, nije vrijedno rizika.

5.xx konzole se jos uvijek mogu pronaci, teze rabljene nego nove, pa je to svakako bolje rjesenje, ako nekoga bas zanima. S time,kako se stvari razvijaju, i na osnovu kuloarskih prica, 5.05 ce biti "the" firmware za sve daljnje buduce akcije, novijih verzija exploita vjerovatno nece ni biti, pa je nabavka 5.05 konzole dobar odabir ukoliko netko misli da mu to treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dovršavam SpiderMana i mogu reći da me nije oduševio. Priča loša, klišeizirana. Pol igre lovis kvazi negativca i onda se pojavi jači koji ti uprska planove. Sve se svodi na Act 3. Umjesto da igru nazovu SpiderMan ja predlažem naziv SideMissions Man. Od 30ak glavnih misija 10 su vezane uz sporedne misije i traju max 3min. Side misije su cak i bolje od glavne price, ali skuppjanje ruksaka, golubova i slikanje je tako zamorno i bezveze. Uglavnom igru cini 30 posto story i 70 posto ostalog. Po meni je ovo daleko od Batmana i GoW koji je po meni sad definitivno najbolja igra prošle godine.
Moj PC  
1 3 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Dovršavam SpiderMana i mogu reći da me nije oduševio. Priča loša, klišeizirana. Pol igre lovis kvazi negativca i onda se pojavi jači koji ti uprska planove. Sve se svodi na Act 3. Umjesto da igru nazovu SpiderMan ja predlažem naziv SideMissions Man. Od 30ak glavnih misija 10 su vezane uz sporedne misije i traju max 3min. Side misije su cak i bolje od glavne price, ali skuppjanje ruksaka, golubova i slikanje je tako zamorno i bezveze. Uglavnom igru cini 30 posto story i 70 posto ostalog. Po meni je ovo daleko od Batmana i GoW koji je po meni sad definitivno najbolja igra prošle godine.

 Na kojeg Batmana mislis tocno?

 

Imam pitanje, zanima me ako se kupi PS plus pretplata na mjesec dana, da li onda osoba dobiva pravo na besplatne igrice tog mjeseca?

na svadbi zovu me Svemirko
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Applovac kaže... 

Imam pitanje, zanima me ako se kupi PS plus pretplata na mjesec dana, da li onda osoba dobiva pravo na besplatne igrice tog mjeseca?

Da. Ali "besplatne" igre ćeš moći pokrenuti samo dok ti traje pretplata.

PSN ID: PlayingCasually
15 godina
offline
PlayStation 4

Dobio PS4, napravio account, vidio Plus trial pa rekoh idem iskoristit tih džabe 14 dana, ali me to sad blokiralo u aktiviranju godišnje pretplate s popustom od 25% jer nju mogu aktivirati samo ako nisam subscriber. Kako nigdje ne vidim opciju za canceliranje trenutnog trial subscriptiona, ima li neka caka da ipak uspijem iskoristit taj popust ili sam popušio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
z1k4 kaže...

Dobio PS4, napravio account, vidio Plus trial pa rekoh idem iskoristit tih džabe 14 dana, ali me to sad blokiralo u aktiviranju godišnje pretplate s popustom od 25% jer nju mogu aktivirati samo ako nisam subscriber. Kako nigdje ne vidim opciju za canceliranje trenutnog trial subscriptiona, ima li neka caka da ipak uspijem iskoristit taj popust ili sam popušio?

 Napravi novi acc. i na njemu kupi 12 mj. PS+ pretplatu i taj koristi dalje.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav,odjednom se pojavilo oštećenje na ps4 disku.O čemu se tu radi uopće ? Igrica se uredno instalirala na konzolu i uredno se pokreće.Hoce li u budućnosti možda ovo oštećenje onemogućit pokretanje igre,jer sam mislio ovu igru na prodaju ili zamjenu,radi se o COD: BOIV
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
trmx kaže...
Pozdrav,odjednom se pojavilo oštećenje na ps4 disku.O čemu se tu radi uopće ? Igrica se uredno instalirala na konzolu i uredno se pokreće.Hoce li u budućnosti možda ovo oštećenje onemogućit pokretanje igre,jer sam mislio ovu igru na prodaju ili zamjenu,radi se o COD: BOIV

 

Ko to zna od čega je i hoće li biti ok za godinu dana :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Svejedno je igra smeće

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav! Ovaj tjedan je na akciji: LOTR Shadow of war - Definitive edition za 179 kn. Koliko čitam recenzije, u početku je bio razočaranje ali su ga popravili i u paketu dolaze 2 DLC-a. Igrao sam jedinicu, tako da bi mi se mogao svidjeti.

 

Može koje osobno iskustvo ako je netko igrao Definitive verziju i jel to ok lova za kupit? Planirao sam uzeti Batman Arkham trilogiju ali ova me nekako vise privlači

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
stiffler13 kaže...

Pozdrav! Ovaj tjedan je na akciji: LOTR Shadow of war - Definitive edition za 179 kn. Koliko čitam recenzije, u početku je bio razočaranje ali su ga popravili i u paketu dolaze 2 DLC-a. Igrao sam jedinicu, tako da bi mi se mogao svidjeti.

 

Može koje osobno iskustvo ako je netko igrao Definitive verziju i jel to ok lova za kupit? Planirao sam uzeti Batman Arkham trilogiju ali ova me nekako vise privlači

 

Ja sam uzeo za PC nedavno na akciji, odigrat ću nekad dok završim Odyssey. Probao sam bio dok je bio free weekend, al nije me baš nešto impresioniralo jako. 180kn ne bih dao za nju.  Ja sam platio oko 100kn.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 12:37 (Bitanga).
12 godina
offline
PlayStation 4

Ovaj anthem šta sutra izlazi demo za one koji su prednaručili igru ima neke pozivnice da se djeli ako sam dobro shvatio? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice