PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.436
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Samo na gotovinsko placanje ili moze na rate sa jos par igrica?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
trmx kaže...
Samo na gotovinsko placanje ili moze na rate sa jos par igrica?

 

Svi kodovi su cash only.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Moje osobno iskustvo sa brojnim kontrolerima je da je najjeftinije uzeti original.

Najbolje radi i najduže traje.

PSN - DeniZg80
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da, čitam da je najviše takvih koji razmišljaju kao ti. Mislim da ću onda ipak pričekati neku akciju jer im 500kn ne dam.

 

Javite ako negdje bude nešto 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 15:20 (interist89).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam prosle godine narucio iz DS Kine za oko 200 kn, sve se isprve cinilo ok koristio ga za Pc, no nakon mjesec-2 nakon nabavke Ps4 i originalnog kontolera sam skuzio razliku - baterija se puno previse brzo trosila da sek svako malo morao puniti, i takoder kao da je kvaliteta izrade bila slabija - pucektaviji je, te je ocita bila razlika u glijiva tipkama i filingu. Posvemu je bio kao kakti original ali ipak nije to bilo to.

 

Savjetujem svakako nabaviti pravi original - na black fridayu nabavio za 240 kn,uvijek ce biti popusta ili kupi od nekoga iz grupa / njuskala

6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Maldini-CRO kaže...

To govoriš za zadni GOW...mene zanima kakav je GOW 3 remastred jer ga mislim uzeti zbog toga što mi je zanji GOW bio iznimno dobra igra!

Maldini-CRO kaže...

Reci kakva ti je igra...ja nisam bio za takve igre al igrao sam zadnji GOW i oduševio se...tako da planiram i ja ju odigrati

 

Sve GoW igre iz grčke ere su dosta drugačije od nordijskog GoW iz 2018 godine. Praktički su promjenili sve - level dizajn, borbu, kameru, može se slobodno reći da se radi o različitim žanrovima. I Kratos je doživio radikalnu promjenu, od pravog mučkog đubreta bez ikakvog moralnog kompasa čini mi se da je postao Dad of War  Ne očekuj ni približno iste igre. Ja sada dovršavam Ascension na PS3 i onda čekam da frend nabavi GoW 2018. Mogu reć da sam se u ova 2 tjedna ludo naigrao, jer ovaj serijal nema slabe igre, sve imaju jako zarazan gameplay. One PSP i VITA remastere sam doslovno odigrao u komadu u jedan dan, bez pauze. Jedino što me smeta što je priča kroz serijal prepuna rupa i nelogičnosti i tu je najgora situacija sa GoW 3 ali to sam pregrmio na račun fenomenalnog gameplaya.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 16:08 (Paolo Maldini).
13 godina
offline
Moj PC  
5 1 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Srećom karakterno nisam sklon bilo kakvoj ovisnosti. Kada sam bio mlađi, srednja škola i faks igrao sam dosta igre, i to ono, do tri četiri sata ujutro. Danas da hoću igrati igre duže od par sati dnevno ne bih mogao. Baš sam za vikend bio napokon sam, a kako nisam igrao par dana u nizu htio sam nadoknaditi za vikend. Nakon tri sata me već počelo tijelo boliti od ležanja/sjedenja, pa onda oči, pa na kraju glava. Tako da sam morao ostaviti i odmoriti. Prije tako što nisam radio.

 

Ovo iz članka su baš hardcore slučajevi i tu su neki veći problemi u pitanju. Doduše, opravdanje "bolje da sam tu nego u birtiji" i sam koristim hehe. 

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Srećom karakterno nisam sklon bilo kakvoj ovisnosti. Kada sam bio mlađi, srednja škola i faks igrao sam dosta igre, i to ono, do tri četiri sata ujutro. Danas da hoću igrati igre duže od par sati dnevno ne bih mogao. Baš sam za vikend bio napokon sam, a kako nisam igrao par dana u nizu htio sam nadoknaditi za vikend. Nakon tri sata me već počelo tijelo boliti od ležanja/sjedenja, pa onda oči, pa na kraju glava. Tako da sam morao ostaviti i odmoriti. Prije tako što nisam radio.

 

Ovo iz članka su baš hardcore slučajevi i tu su neki veći problemi u pitanju. Doduše, opravdanje "bolje da sam tu nego u birtiji" i sam koristim hehe. 

 Igrao bi ti više , ali godina proizvodnje ti ne da.

Je ovo za birtiju sam i ja govorio. 

Pa mi je žena odgovorila nema razlike jer kad si doma i igraš kao da te nema "odsutan si" kao da si u birtiji LOL.

16 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

...Pa mi je žena odgovorila nema razlike jer kad si doma i igraš kao da te nema "odsutan si" kao da si u birtiji LOL.

Super.

Uzmes jaknu i odes u birtiju :D

Da vidis kako promijeni plocu nakon toga  

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
PlayStation 4

ja isto nemam sklonosti ovisnostima. postoje stvari koje volim raditi, a ako nešto volim raditi onda ću se i potruditi da ih radim često. igranje igrica je jedna od tih stvari, ali igram ih kada odradim druge obaveze, npr. dođem s posla, pa obaviti po kući šta treba pa onda kad stignem malo na komp/ps4. ne vidim u tome ništa problematično ni glupo, netko ode na pecanje i nema ga 2 dana kod kuće, svaka budala ima svoje veselje.

 

ono što meni smeta u toj cijeloj priči je šugavo licemjerje. čim se spomene igranje igrica, odmah se to drugačije gleda, joj pa to je djetinjasto, joj nasilno ovako onako. svi idu u kino gledat film. šta je film nego zabava kao i igra, ako gledaš film 2 sata to je apsolutno jednako kao da si 2 sata igrao igru, s tim da je kino puno skuplje kad se uzme omjer sati zabave. ili gledanje serija, pričaš sa ženskom i ako joj kažeš da nabaciš tu i tamo neku igru onda si djetinjast, a to što je ona gledala one tree hill 13 sezona dvaputa i što čeka gospodina savršenog to je super zrelo. ili kad su se sjatile ko kokoške u kina gledat ono govno 50 nijansi sive i te glupe filmove, ko retardirane, pa dođe marica iz tompojevaca pogledat film pa onda ona misli da ima pravo naći isklesanog tipa koji je zaradio milijardu dolara prije 30. godine. al sam ja nezreo što sam sinoć do 23h malo klao zombije

 

u tom članku se ne spominju žene koje budu po cijele dane kod kuće skrolaju fejs i češkaju se među nogama, to nije problem, problem društva su očito muškarci koji u tridesetima i četrdesetima igraju igre.

Moj PC  
31 0 hvala 7
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

ja isto nemam sklonosti ovisnostima. postoje stvari koje volim raditi, a ako nešto volim raditi onda ću se i potruditi da ih radim često. igranje igrica je jedna od tih stvari, ali igram ih kada odradim druge obaveze, npr. dođem s posla, pa obaviti po kući šta treba pa onda kad stignem malo na komp/ps4. ne vidim u tome ništa problematično ni glupo, netko ode na pecanje i nema ga 2 dana kod kuće, svaka budala ima svoje veselje.

 

ono što meni smeta u toj cijeloj priči je šugavo licemjerje. čim se spomene igranje igrica, odmah se to drugačije gleda, joj pa to je djetinjasto, joj nasilno ovako onako. svi idu u kino gledat film. šta je film nego zabava kao i igra, ako gledaš film 2 sata to je apsolutno jednako kao da si 2 sata igrao igru, s tim da je kino puno skuplje kad se uzme omjer sati zabave. ili gledanje serija, pričaš sa ženskom i ako joj kažeš da nabaciš tu i tamo neku igru onda si djetinjast, a to što je ona gledala one tree hill 13 sezona dvaputa i što čeka gospodina savršenog to je super zrelo. ili kad su se sjatile ko kokoške u kina gledat ono govno 50 nijansi sive i te glupe filmove, ko retardirane, pa dođe marica iz tompojevaca pogledat film pa onda ona misli da ima pravo naći isklesanog tipa koji je zaradio milijardu dolara prije 30. godine. al sam ja nezreo što sam sinoć do 23h malo klao zombije

 

u tom članku se ne spominju žene koje budu po cijele dane kod kuće skrolaju fejs i češkaju se među nogama, to nije problem, problem društva su očito muškarci koji u tridesetima i četrdesetima igraju igre.

 

Ajd još film, al zaboravio si čitanje knjiga koje nisu stručna literatura. Pa još dok ju sjebeš pa ne zna di je stala :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da za igranje igara nikad nisi prestar. Na kraju krajeva, nisu sve igre za djecu, neke se baš rade s namjerom da ju igraju odrasli. Predrasuda će još uvijek biti neko vrijeme, to je relativno mlada forma, i krenula je kao zabava za djecu.

 

Ono što mene "brine" je što s godinama igram sve manje iako to ne želim. S vremenom dobiješ valjda neku zrelost, pa voliš odraditi obaveze prije razonode. A i kad razonoda krene, ne možeš baš provest pola dana u igri. Ili ćeš ožednit ili ogladnit ili će ti utrnut noge ili ćeš morat na piš-pauzu.  

 

Dok sam bio mlađi, ništa me od toga nije zabrinjavalo. Obaveze su se uvijek rješavale poslije igranja (ako su se uopće rješavale), a piš-pauza se bez problema odgađala dok god nije postojala šansa da procuri. Utrnule noge... to nije ni postojalo. 

PSN ID: PlayingCasually
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 12:29 (MSX).
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Mislim da za igranje igara nikad nisi prestar. Na kraju krajeva, nisu sve igre za djecu, neke se baš rade s namjerom da ju igraju odrasli. Predrasuda će još uvijek biti neko vrijeme, to je relativno mlada forma, i krenula je kao zabava za djecu.

 

Ono što mene "brine" je što s godinama igram sve manje iako to ne želim. S vremenom dobiješ valjda neku zrelost, pa voliš odraditi obaveze prije razonode. A i kad razonoda krene, ne možeš baš provest pola dana u igri. Ili ćeš ožednit ili ogladnit ili će ti utrnut noge ili ćeš morat na piš-pauzu.  

 

Dok sam bio mlađi, ništa me od toga nije zabrinjavalo. Obaveze su se uvijek rješavale poslije igranja (ako su se uopće rješavale), a piš-pauza se bez problema odgađala dok god nije postojala šansa da procuri. Utrnule noge... to nije ni postojalo. 

 

Mene smeta što su sve igre više manje repetitivne nakon prvih par sati igranja. Pa mi onda to dosadi. Ne zato što se ne volim igrati, nego zato što igra postane dosadna i jednolična.

A za multiplayer sam definitivno prestar.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

 Gledao sam neki dan na youtube review nekih tako jeftinih varijanti, izgledom su super odradjeni ali kontrole su katastrofalne, pogotovo na gljivice toliko lose rade da se ne isplati kupovati. Eh sad ne znam jesu li te iste ali ne vjerujem da moze za te pare valjati.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
online
PlayStation 4

U clanku su ekstremi i debili koji zapostavljaju obaveze ili ih svjesno izbjegavaju.

Ili su price izmisljene i prenapuhane.

 

Lik dode s posla pa mlati 8h igre, wtf! A ima malu bebu. I idiot ne zna staviti slusalice dok igra!

Drugi sto ima dvoje djece, nezainteresiran za seks, zenu i djecu. Jebga tom nema pomoci ili se na silu zenio, pa sad sve stize na naplatu.

Treca se udala za informaticara pa se cudi sto je stalno za kompom?

Ovaj 4. je isti kao drugi.

 

Sve je to stvar odgoja i licnosti osobe.

Imam djecu, jer smo ih oboje htjeli. Pomazem od prvog dana oko svega sto je ukljucivalo djecu (Nocna dezurstva, hranjenje, presvlacenje itd.). Sad kad su veci i dalje se druzim s njima, "ucim ih zivotu" udovoljavam im, jer sam svjestan da vrijeme prebrzo prolazi i uskoro me nece trebati (samo pare  ). Zena zaposlena (srecom). Maksimalno pomazem u kuci, jer sam svjestan, da je zenama teze, jer jos uz posao ima vise kucnih obaveza. Svjesna je da oko kuhanja i vesa ne mogu previse dobroga napraviti. Daleko od toga da ne znam oprati bijelo/sareno, rasiriti ves, ispeglati ga, ali ona to napravi brze i po svom "cefu". Ali imam par poznanika koji niti pospreme stol iza sebe, niti znaju cemu sluzi spuzvica za pranje suda, tako da... zato sam poceo s "sve je to stvar odgoja i licnosti".

Od seksa me ne moze odvojiti niti jedna igra/film/utakmica/strip/posao/sef/predsjednik  Ali budimo iskreni, nije to kao prije braka, kad smo se bubali skoro cijeli dan/noc. Sad tih pola sata (s svlacenjem/oblacenjem) prode za cas 

Zeni (curi u to doba) sam kod upoznavanja i od samih pocetaka govorio istinu, nisam skrivao da sam gamer/volim tehnologiju/sport/filmove/stripove... pa je odmah znala "sto ju ceka".

Daleko od toga, da se nismo nikad pokacili oko mojih hobija. Ali sam joj objasnio, ako nesto igram/gledam/citam da sam koncentriran i sigurno je necu cuti sto prica, te ako ima nesto vazno za ispricati neka mi da do znanja da prekinem s tim sto radim u tom trenu. I jos jedna bitna muska stvar (ako cita ovo koja cura, neka si zapise/zapamti). Ne citamo j*bene misli! Ako nesto zelis to mi reci.

 

Imam i ja zelju igrati cijeli dan igre, ali okolnosti su takve da si to ne mogu "priustiti".

Sad da li je u ovim slucajevima iznad stvar ovisnosti, bijeg od stvarnosti ili su izmisljeni, tko ce ga znati.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
14 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

 

Od seksa me ne moze odvojiti niti jedna igra/film/utakmica/strip/posao/sef/predsjednik  

 

Ja to isto ne kužim, da lik odbija seks. Čini mi se fejk priča :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Šta jel stvarno još vrijedi ovaj Tele2 kod u snacti? Vidim kad upišem da računa popust a znam da je kod vrijedio do kraja prošle godine. Jel naručivao netko preko njega šta?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
NickChase kaže...

Šta jel stvarno još vrijedi ovaj Tele2 kod u snacti? Vidim kad upišem da računa popust a znam da je kod vrijedio do kraja prošle godine. Jel naručivao netko preko njega šta?

 Da ja sam naručio.

6 godina
offline
PlayStation 4

Čekajte, ovdje neko ozbiljno komentira članak sa 100posto portala?

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cri.Lu99 kaže...

Čekajte, ovdje neko ozbiljno komentira članak sa 100posto portala?

  Daj ti pametnjakoviću neku dubokoumnu temu pa da je prokomentiramo. 

 

 

14 godina
offline
PlayStation 4

Jel ima netko preporuku za site sa serijama, imam Netflix ali nazalost nemaju Brooklyn 99 nakon 4. sezone. Pa ako netko ima dobar site za streamanje bio bih zahvalan

na svadbi zovu me Svemirko
Moj PC  
0 4 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel probao ko ovaj apex legends? Rijetko kad igram fps-ove na plejki pa me zanima kako je za igrat ili je vise stvorena za pc?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

Jel probao ko ovaj apex legends? Rijetko kad igram fps-ove na plejki pa me zanima kako je za igrat ili je vise stvorena za pc?

Ako imas PC s kojim to mozes igrati, onda igraj na PC-u

 

mali mi igra na ps4, i njemu to ide super, jer igra sve igre samo na plejki

 

kad probam osobno, uzas zivi, katastrofa mi je skroz, jer nisam navikao, tako da drz se PC-a

 

inace igra je vrhunska i jednako dobra na obje platforme

9 godina
offline
PlayStation 4

meni je igra predobra, a uopće dosad nisam pušio taj battle royale, na fortnite mi se povraća (bez uvrede ko igra, to nije za mene), al apex mi je odličan. s tim da igram na PCu

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam ga bas danas probao iako nisam ljubitelj BR zanra. Moja preporuka je da igras na PC jer nije ps4 za takve igre, mozda ja nemam skilla ali nikako mi ne leze pucacine na ps4, pogotovo ne di se trazi brzina ciljanja. Nakon RE2 di 2 sec vazem di cu ciljati zombija tu sam bas vidio kako sam los u ciljanju. Prosao sam tutorijal i sav nabrijan uletio u match, sletim i sakama ubijem neprijatelja (naj badass prvi kill). Ako netko hoce vidit 

 . Naletimo na neprijatelje i onda skuzis ono sto su kolege ranije pricali.... recoil je ogroman plus ona vatra iz oruzja smeta da vidis neprijatelja. Zato igraj na PCu osim ako bas znas igrati gamepadom pucacine. :}

16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
I jos postoji mogucnost da dosta njih koji igra na ps4 zapravo igraju s tipkovnicom i misom, a ne gamepadom.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Ja sam ga bas danas probao iako nisam ljubitelj BR zanra. Moja preporuka je da igras na PC jer nije ps4 za takve igre, mozda ja nemam skilla ali nikako mi ne leze pucacine na ps4, pogotovo ne di se trazi brzina ciljanja. Nakon RE2 di 2 sec vazem di cu ciljati zombija tu sam bas vidio kako sam los u ciljanju. Prosao sam tutorijal i sav nabrijan uletio u match, sletim i sakama ubijem neprijatelja (naj badass prvi kill). Ako netko hoce vidit 

 . Naletimo na neprijatelje i onda skuzis ono sto su kolege ranije pricali.... recoil je ogroman plus ona vatra iz oruzja smeta da vidis neprijatelja. Zato igraj na PCu osim ako bas znas igrati gamepadom pucacine. :}

Nakon nekih 5000 sati coda 4 i coda 2, od 2006. nakon xfirea i pad komjunitija, povuko sam se iz gejminga... kenjao sam po plejci jos davno da je nemoguce pucacine i da je blesavo ih igrat preko đojstika. Prije godinu dana oplela me neka nostalgija, pogotovo kad sam vidio ww2 i remastered, bf5 da ne pričam. Odlučio sam na rizik uzet plejku jer financijski mi je bilo skuplje ulagat u ovu kramu od kompjutera. Uz FIFU 19 sam odmah presao na pucacine, ww2 i bf5 odma multi, punili su me kao mocart kajdanku, nisam mogao nist. Uporan sam bio, odlučio sam preci single player kampanju da se malo uhodam i stvarno poceo sam dobro igrat, stvarno se treba naviknit. I u početku kad smo rokali preko kompjutera trebalo je vremena da postanemo bolji. Zato mislim da trebate probat. Jedini je plus sto ne moram gledat one chat kretene koji su mi zaspamali pol ekrana... I da, ono vrijeme xfire, klanove,ESL, cb nece se vise nikad vratit. 

6 godina
offline
PlayStation 4

Iako nisam ljubitelj battle royale-a zbog činjenice da iza Apexa stoji kreator Titanfalla koji je super, dao sam Apex-u priliku. Super je. Zabavan je. Izazovan. Drugi par rukava je što sam ja loš. Ekipa me šamara na veliko. Kontam si da bi bio precizniji da bacam kamen umjesto što koristim sniper. U Apexu su prisutne sve mehanike iz Titanfalla tako da je igranje stvarno smooth. 

 

Sumnjam da ću se navući na Apex kao što sam se davno navukao na Modern Warfare na kojem sam imao par tisuća sati, ali za odigrati tu i tamo - ne može bolje. 

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice