PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.176
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
razer1911 kaže...

Nakon nekih 5000 sati coda 4 i coda 2, od 2006. nakon xfirea i pad komjunitija, povuko sam se iz gejminga... kenjao sam po plejci jos davno da je nemoguce pucacine i da je blesavo ih igrat preko đojstika. Prije godinu dana oplela me neka nostalgija, pogotovo kad sam vidio ww2 i remastered, bf5 da ne pričam. Odlučio sam na rizik uzet plejku jer financijski mi je bilo skuplje ulagat u ovu kramu od kompjutera. Uz FIFU 19 sam odmah presao na pucacine, ww2 i bf5 odma multi, punili su me kao mocart kajdanku, nisam mogao nist. Uporan sam bio, odlučio sam preci single player kampanju da se malo uhodam i stvarno poceo sam dobro igrat, stvarno se treba naviknit. I u početku kad smo rokali preko kompjutera trebalo je vremena da postanemo bolji. Zato mislim da trebate probat. Jedini je plus sto ne moram gledat one chat kretene koji su mi zaspamali pol ekrana... I da, ono vrijeme xfire, klanove,ESL, cb nece se vise nikad vratit. 

 xFire,CB i CoD 4 - nikad zaboravit!

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Iako nisam ljubitelj battle royale-a zbog činjenice da iza Apexa stoji kreator Titanfalla koji je super, dao sam Apex-u priliku. Super je. Zabavan je. Izazovan. Drugi par rukava je što sam ja loš. Ekipa me šamara na veliko. Kontam si da bi bio precizniji da bacam kamen umjesto što koristim sniper. U Apexu su prisutne sve mehanike iz Titanfalla tako da je igranje stvarno smooth. 

 

Sumnjam da ću se navući na Apex kao što sam se davno navukao na Modern Warfare na kojem sam imao par tisuća sati, ali za odigrati tu i tamo - ne može bolje. 

 

ne znam sta je bilo u codu 4, ali ta igra je stvarno bila posebna. prvo kampanja a onda multiplayer, to je bio spektakl, stvarno sam uživao u tome. a kad se skupimo par prijatelja pa skupa igramo, to je bilo bez granica, po cijele noći bi pičili

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Vandit kaže...

Iako nisam ljubitelj battle royale-a zbog činjenice da iza Apexa stoji kreator Titanfalla koji je super, dao sam Apex-u priliku. Super je. Zabavan je. Izazovan. Drugi par rukava je što sam ja loš. Ekipa me šamara na veliko. Kontam si da bi bio precizniji da bacam kamen umjesto što koristim sniper. U Apexu su prisutne sve mehanike iz Titanfalla tako da je igranje stvarno smooth. 

 

Sumnjam da ću se navući na Apex kao što sam se davno navukao na Modern Warfare na kojem sam imao par tisuća sati, ali za odigrati tu i tamo - ne može bolje. 

 

ne znam sta je bilo u codu 4, ali ta igra je stvarno bila posebna. prvo kampanja a onda multiplayer, to je bio spektakl, stvarno sam uživao u tome. a kad se skupimo par prijatelja pa skupa igramo, to je bilo bez granica, po cijele noći bi pičili

Znam ja.

Bio si mlađi, bez briga i pameti  

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Cansee kaže...
Vandit kaže...

Iako nisam ljubitelj battle royale-a zbog činjenice da iza Apexa stoji kreator Titanfalla koji je super, dao sam Apex-u priliku. Super je. Zabavan je. Izazovan. Drugi par rukava je što sam ja loš. Ekipa me šamara na veliko. Kontam si da bi bio precizniji da bacam kamen umjesto što koristim sniper. U Apexu su prisutne sve mehanike iz Titanfalla tako da je igranje stvarno smooth. 

 

Sumnjam da ću se navući na Apex kao što sam se davno navukao na Modern Warfare na kojem sam imao par tisuća sati, ali za odigrati tu i tamo - ne može bolje. 

 

ne znam sta je bilo u codu 4, ali ta igra je stvarno bila posebna. prvo kampanja a onda multiplayer, to je bio spektakl, stvarno sam uživao u tome. a kad se skupimo par prijatelja pa skupa igramo, to je bilo bez granica, po cijele noći bi pičili

Znam ja.

Bio si mlađi, bez briga i pameti  

 

to svakako, al je igra bila stvarno dobra, novi codovi nisu ni blizu

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

to svakako, al je igra bila stvarno dobra, novi codovi nisu ni blizu

 kakvu su zajednicu,turnire itd u to virjeme imali cod2i4 i kolko su se igrali mislim da ni jedana novija igrica nije ni blizu ovim klasicima. govorimo o multiplayeru jel (i tu ne brojim sad ovaj fortnite i LoL)

kad su ugasili xfire cijeli gaming ko da je propo sto se tice MP-a...

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 12:36 (Pinkyz).
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Metro je mnogo dobar na prvu. Iako ima par iritantnih stvari kao što je držanje tipke sekindu-dvije da otvoriš ormarić ili uđeš kroz vrata, zašto ne mogu jednostavno napraviti da samo stisneš tipku i gotovo. Ako za uzimanje municije samo stisneš tipku zašto ne i za ovo? Jako iritantno. Sve u svemu izgleda jako dobro igra.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

ne znam sta je bilo u codu 4, ali ta igra je stvarno bila posebna. prvo kampanja a onda multiplayer, to je bio spektakl, stvarno sam uživao u tome. a kad se skupimo par prijatelja pa skupa igramo, to je bilo bez granica, po cijele noći bi pičili

 

Doista. Po meni je igra imala savršeni balans između zabave i izazova. Mape su bile taman, ni prevelike i premale. Nakon što savladaš AK47 s onim ogromnim recoilom i gađaš headshote bez problema, pa onda uzmeš sniper i gađaš likove s jedne strane mape na drugu. I da, činjenica je da je u to vrijeme community bio jak, ja sam preko 50 ljudi na Xfire-u; dođem kući iz vana pijan u tri ujutro i opet imam s kime igrati. :D 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Cansee kaže...

 

ne znam sta je bilo u codu 4, ali ta igra je stvarno bila posebna. prvo kampanja a onda multiplayer, to je bio spektakl, stvarno sam uživao u tome. a kad se skupimo par prijatelja pa skupa igramo, to je bilo bez granica, po cijele noći bi pičili

 

Doista. Po meni je igra imala savršeni balans između zabave i izazova. Mape su bile taman, ni prevelike i premale. Nakon što savladaš AK47 s onim ogromnim recoilom i gađaš headshote bez problema, pa onda uzmeš sniper i gađaš likove s jedne strane mape na drugu. I da, činjenica je da je u to vrijeme community bio jak, ja sam preko 50 ljudi na Xfire-u; dođem kući iz vana pijan u tri ujutro i opet imam s kime igrati. :D 

 Onaj tko je radio mape na codu 2, a da ne govorim za cod 4 imao je stvarno čuku, mape su imale smisla, pogotovo za SD. Stvarno ih je složila ekipa koja je znala posao. Taktičke mape. Čitao sam kasnije prije izlaska mw2 da je taj tim koji je radio na tome, više nije bilo isti, da je taj glavni dizajner na mapama dao ostavku ili je dobio ne sjecam se. Tako da i u priloženom se i pokazalo kako je mw2 prošao, no dobro krenili su i dedicated serveri pa je i tome nešta pridonjelo. No dobro, otišli smo offtopic.Da se vratim temi. Ja sam se prebacio na ps4 i mislim da je meni gejming na pcu prošlost, da se sve uigrat, nije baš tako kao što se priča. Treba dat priliku. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 17:15 (razer1911).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kako stojite s Indie igrama na Ps4? Jel igrate koju ili uglavnom igrate samo AAA Igre? Jel moze neka preporuka indie igre za ps4 a da valja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Limbo i Inside su meni odlicne bile
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Guacamelee, Stories: The Path of Destinies.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
PlayStation 4

Meni je CounterSpy bio super.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kako stojite s Indie igrama na Ps4? Jel igrate koju ili uglavnom igrate samo AAA Igre? Jel moze neka preporuka indie igre za ps4 a da valja.

 Lošije nego bih htio . Par puta sam već odustao od kupnje nekog indie naslova jer si mislim da će kad tad doći u sklopu PS+ pretplate, a ionako sam u zaostatku sam nekih 50-ak igara. Plus što neke imam već na Steam wishlisti pa ne znam ni sam gdje ih uzeti.

 

Uz ove što su kolege nabrojali, onako iz glave: Little Nightmares, Dead Cells, Enter the Gungeon, Hollow Knight, Mark of the ninja, Brothers A Tale of two Sons (jedna od najdražih mi igara uopće). Za coopanje imaš Overcooked, Broforce, Nidhogg, Helldivers...

 

Postoji hrpetina stvarno genijalnih indie igara. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kako stojite s Indie igrama na Ps4? Jel igrate koju ili uglavnom igrate samo AAA Igre? Jel moze neka preporuka indie igre za ps4 a da valja.

AAA naslovi u biti znas sto te ceka. A indie obicno iznenade pricom, gameplayom ili necim trecim.

Spomenem samo neke koje vec nije spomenula ekipa iznad.

Darkest Dungeon, Bru@l, Abzu, The Swindle, Hotline Miami, Hand Of Fate, Child of Light, Never Alone, Valiant Hearts, ...

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 12:46 (Chaky).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni su indie igre strasno skupe. Evo bas sam se radovao nabaviti Pode koji sutra izlazi, u Australiji je vec izasao i kosta 39 AUD 180kn. Kod nas ce sigurno biti 30e a u US 30$. Ja sam mislio da indie igre dođu 10$~15$ max :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Meni su indie igre strasno skupe. Evo bas sam se radovao nabaviti Pode koji sutra izlazi, u Australiji je vec izasao i kosta 39 AUD 180kn. Kod nas ce sigurno biti 30e a u US 30$. Ja sam mislio da indie igre dođu 10$~15$ max :(

Vecina ih je na PS+ ili cekas popust. Budu od 30kn pa na vise.

Stavis ih na whislistu. Tome i sluzi.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 15:54 (Chaky).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da bar dobijemo poruku kad je nesto na popustu sa wishliste kao na steamu. Ovako zaboravim gledati svako malo.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Da bar dobijemo poruku kad je nesto na popustu sa wishliste kao na steamu. Ovako zaboravim gledati svako malo.

 

Vidiš da je problematična i naplata na PSNu, a kamoli nešto naprednije :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Meni su indie igre strasno skupe. Evo bas sam se radovao nabaviti Pode koji sutra izlazi, u Australiji je vec izasao i kosta 39 AUD 180kn. Kod nas ce sigurno biti 30e a u US 30$. Ja sam mislio da indie igre dođu 10$~15$ max :(

 A ovisi od igre do igre. Ja sam jučer ponukan ovom raspravom uzeo napokon Hollow Knight sa svim dodatnim sadržajima za 75kn. Sasvim ok cijena.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa ajde ok do 10e ali nisam znao da su nove toliko skupe. Dok imamo neke AAA Naslove za 300kn Spyro, NewDawn, Crashbandicoot izlaze indie igre u tom cjenovnom rangu ali su kvalitetom daleko iza.
Btw Limbo je 3$ u US.
14 godina
offline
PlayStation 4

Kad se več spominje COD 4 na kojem sam ostavio dobar dio života, kako je netko spomenuo, sada uz posao nemožeš odigrat 8 sati u komadu .  BO3 je promašen zbog onog skakanja, WW2 MP mi nije legao. Kakvo je stanje sa BO4, isplati li se kupiti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Ak netko brije na VR, tu ima predobra ponuda, 999kn:

 

https://www.ekupi.hr/PlayStation-VR--VR-Worlds-VCH--Camera-v2PSVR-Mk4-1380774.aspx

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 0 hvala 4
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

VR radi samo na PS Pro?

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

VR radi samo na PS Pro?

 Radi i na obicnoj PS4 ali malo losije.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
offline
PlayStation 4

Jucer je izasao Pode za PS4, prije je bila dostupna na switchu. Kako sam veliki ljubitelj COOP igara i puzzle platformera morao sam ju uzeti, igra je predivna, leveli su super, predivni i sareni, zagonetke su taman, neke lakse, neke teze. Platio sam je cak 180kn, ali nije mi zao jer je predivna i ima onaj sarm. Novi Far Cry stoji sa strane koliko me ova igra odusevila. Imate ju i na switchu za 20 eura. Malo je dobrih Couch  Coop igara i preporucam ju svima, savrseno za odigrati s nekim, no mozes bez problema igrati sam :) 

 

Moj PC  
6 0 hvala 4
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Paolo Maldini kaže...

VR radi samo na PS Pro?

 Radi i na obicnoj PS4 ali malo losije.

A mislim da radi i na PC-u. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
arnes_king kaže...
Paolo Maldini kaže...

VR radi samo na PS Pro?

 Radi i na obicnoj PS4 ali malo losije.

A mislim da radi i na PC-u. 

 

To je totalni pain in the ass za posložit dok sam zadnji put čitao. Nije mi se dalo ni isprobati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Jucer je izasao Pode za PS4, prije je bila dostupna na switchu. Kako sam veliki ljubitelj COOP igara i puzzle platformera morao sam ju uzeti, igra je predivna, leveli su super, predivni i sareni, zagonetke su taman, neke lakse, neke teze. Platio sam je cak 180kn, ali nije mi zao jer je predivna i ima onaj sarm. Novi Far Cry stoji sa strane koliko me ova igra odusevila. Imate ju i na switchu za 20 eura. Malo je dobrih Couch  Coop igara i preporucam ju svima, savrseno za odigrati s nekim, no mozes bez problema igrati sam :) 

 

 Hvala, bas trazim couch coop igre i stvarno je tesko naci nesto da valja i da je zanimljivo. Ova mi se cini OK, iako joj je cijena povisoka. Najvise me brine da nije prekratka i da je ne predjem u jednom "sjedenju".

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, cijena je problem. Jucer je bila 25$ u US sad je vec 35. Ja snimam gameplay igre i trenutno imam skoro 3h gameplaya, negdje sam na pol igre. Igra ima 8 skupina levela, presao sam 4 (ukupno 22 levela). Ocekuj od 6-8 sati gameplaya. Isto koliko traje Story u novom FarCryu.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Od danas pa do 25.2. možete probati Trials Rising Open Betu.
Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice