PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.637
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
DeniZg kaže...
I Witcher 3 mi je ljepši od RDR2.
Možda ne toliko po samoj kvaliteti grafike, ali grafički stil i palete boja su mi neusporedivo bolji.

 wtf sam ovo procitao 

 Malo se educiraj, otkrij što su poligoni i teksture, a što grafički stil itd. 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 12:15 (DeniZg).
11 godina
offline
PlayStation 4

Columbia iz B:I mi je dosad artistički najlipši svit koji san vidija, doduše na prošloj generaciji konzola

Na ovoj generaciji Yharnam

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Moj glas ide za Guild Wars 2, Witcher 3 (pogotovo Blood & Wine) od fantasy igara, te Mass Effect serijal i No Man's Sky od Sc-Fi igara.

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

Uncharted ima genijalnu karatkerizaciju likova, toliko se povežeš s njima, kao u nekoj dobroj seriji. I U4 je kruna serijala u tom pogledu. Baš mi je bilo krivo kad sam ga završio. Ti si odigrao serijal potpuno naopako, nisi se povezao s likovima kako treba i za tebe je to samo penjanje i pucanje. U debeloj si manjini sa takvim mišljenjem

 

Evo, ja sam odigrao po redu i igra mi je play & forget. Last of Us je masu bolji baš zbog atmosfere.

Ima puno boljih igara od tih, definitivno precijenjeno, ali je kultno na PS platformi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Meni, koji imam više od dvjesto prijeđenih SP igara u životu, Uncharted je top 10 serijala ikad. Scene Natea kako se igra s vodenim pištoljem na tavanu, Elene kako glumi smrt, igranje Crash Bandicoota na kauču s Elenom, sami epilog = vrhunac naracije. Jbga moje mišljenje ima i velika većina publike i kritike 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

Meni, koji imam više od dvjesto prijeđenih SP igara u životu, Uncharted je top 10 serijala ikad. Scene Natea kako se igra s vodenim pištoljem na tavanu, Elene kako glumi smrt, igranje Crash Bandicoota na kauču s Elenom, sami epilog = vrhunac naracije. Jbga moje mišljenje ima i velika većina publike i kritike 

 

A gle, stava sam da kad mi se mišljenje slaže s većinom znam da krivo brijem :-P

Ali nije bitno koja je igra najbolja, svatko od nas ima svoje neke vizije što je najbolja igra.

Kao što si i ti rekao, Uncharted4 mi je super film, ali kao igra ne baš :-) Isto tako i Telltale i ostale QTE igre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 16:23 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ljudi, 26.3. nam dolazi Path of Exile na PS4
Moj PC  
5 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kasne li ga kasne.al dobro,bolje ikad nego nikad.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

Meni, koji imam više od dvjesto prijeđenih SP igara u životu, Uncharted je top 10 serijala ikad. Scene Natea kako se igra s vodenim pištoljem na tavanu, Elene kako glumi smrt, igranje Crash Bandicoota na kauču s Elenom, sami epilog = vrhunac naracije. Jbga moje mišljenje ima i velika većina publike i kritike 

 sve navedeno je iz cetvorke... u prve dvije igre mi je bilo vise frustracije nego iceg drugog :P

 

mislim ne kazem da su lose igre, daleko od  toga, ali IMO ne zasluzuju sav hype koji dobivaju... i status jedne od nezaobilaznih PS ekskluziva. to je jedina ekskluziva zasad koja me ajmo reci razocarala tj ne bi se radi tog isplatilo kupovat plejku + postoji (bar meni) bolja alternativa (Tomb Raider)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...
Paolo Maldini kaže...

Meni, koji imam više od dvjesto prijeđenih SP igara u životu, Uncharted je top 10 serijala ikad. Scene Natea kako se igra s vodenim pištoljem na tavanu, Elene kako glumi smrt, igranje Crash Bandicoota na kauču s Elenom, sami epilog = vrhunac naracije. Jbga moje mišljenje ima i velika većina publike i kritike 

 sve navedeno je iz cetvorke... u prve dvije igre mi je bilo vise frustracije nego iceg drugog :P

 

mislim ne kazem da su lose igre, daleko od  toga, ali IMO ne zasluzuju sav hype koji dobivaju... i status jedne od nezaobilaznih PS ekskluziva. to je jedina ekskluziva zasad koja me ajmo reci razocarala tj ne bi se radi tog isplatilo kupovat plejku + postoji (bar meni) bolja alternativa (Tomb Raider)

 

Pa Tomb Raider nije alternativa, Tomb Raider je veliki tata Uncharteda, ili prije mama :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 9:14 (Bitanga).
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

U3 - rušenje aviona, scena kada se brod potapa i puca staklo u velikoj dvorani, "smrt Nathana i Sullyja" na početku igre
U2 - tutorial (vlak visi nad provalijom), misija u/na vlaku, rušenje zgrade u Nepalu, kada u Nepalu Nake naleti na Elenu, kraj (razgovor Elene i Nathana, guglaj clowns over my death)

U1 - ima najmanje vau momenata ali u sjećanju mi je svakako njemačka podmornica usred džungle

 

Inače smatram da je U4 tu otišao najdalje, jer dok su prije naglasak stavljali na akcijske scene, U4 ću se primarno sjećati kroz interakcije glavnih likova. I nikako se ne slažem da je precjenjena eksluziva, a popularnost, osim zbog kvalitete, može zahvaliti i tome što je gameplay namjenjen širokim masama, tako da lako zadovoljava casual gamere ali i ovake SP veterane kao što sam ja, a meni je U4 najbolje što sam dosad odigrao na PS4.

11 godina
offline
PlayStation 4

Interakcije likova, akcijske scene i krajolici, grafika i estetika, te fluidan gameplay je ono što se pamti iz Uncharted serijala.

Ako netko traži dubinu i kompleksnost, onda Uncharted nije ta igra.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 9:52 (DeniZg).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Poklapaju mi se misljenja s Paolo Maldini 

Problem je, sto je vecina odigrala igre na PS4, a ne kad su izasle na PS3 i to sigurno "kvari" dojam. A neki su odigrali "obrnuto" 4,1,2,3 ili jos ludji 4,3,2,1.

 

I ja sam odigrao na PS4, ali po redu 1,2,3,4, s tim da sam najprije odigrao Golden Abyss na Viti. Pa ipak dobijes bolju sliku kako se serijal razvijao.

 

Tomb Raider (Reboot) mi je odlican.

Drugi dio sam odigrao tek na PS4 (znaci s godinu dana kasnjenja od izlaska na PC/XOne), te sam par mjeseci prije odigrao U4. To je sigurno utjecalo na moje misljenje o 2.dijelu.

Grobnice su bolje nego u 1. dijelu. Ali ostalo mi je sve losije. Prica, hrpa "istog" oruzja s hrpom nadogradnji, ali ogranicenim ruksakom, pa hrpu stvari ne mozes pobrati, jer si pun, a upgrade radis u logoru.

Sto ce mi 5 vrsti lukova, pistolja, sacmarica i sl. Bilo bi bolje da su se zadrzali na broju iz 1. dijela s smislenim nadogradnjama. Najbolji dio igremi je bio Baba Yaga, a to je DLC 

Vjerojatno bi mi bio bolji, da sam ga odigrao cim je izasao, a ne nakon U4.

Treci dio mi je bolji od 2. s strane price i "Rambo" momenata, ali su zadrzali mrski mi dio s oruzjem/ruksakom.

Ali od sva 3, mi je 1. nekako najdrazi, te sam ga odigrao 3 puta. PS3, pa PC, pa PS4. I kad mi se igra TR, vjerojatno bih opet odigrao 1.dio.

 

Uncharted: The Lost Legacy me jako ugodno iznenadio. Odigrao bez ikakvih velikih ocekivanja, mislio da je to samo DLC.

To me drzalo cijelo vrijeme igre u savani. Kad sam mislio, da se blizim kraju igre, uslijedio shok, igra se otvorila i nastavila dalje pricu.

Na Chloe (Aeryn Sun) sam slab jos od njenog prvog pojavljivanja, te sto se mene tice mogu cure dalje nositi Uncharted serijal 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam prvo igrao Uncharted 3 na PS3 i tad sam bio odusevljen, pogovo grafikom i detaljima koja je u to vrijeme bila nevidjena. Poslije nje odigrao dvicu isto na PS3 i bila mi je super. Kec ne sjecam se ili nisam igrao ili sam poceo pa odustao. Novije dijelove igrao na PS4 i oni su mi vec bili "meh" i jedva sam cekao da dodjem do kraja. Ne kazem da su ni one lose bile ali mi nije vise bilo onog "wow" efekta.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

U4 me čeka nakon kaj završim RDR 2 i GOW 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja sam negdje na 30% RDR2(kraj chaptera 2). Uživan svaku sekundu igre,i ulazi mi u sam vrh ljestvice top 10 igara u životu.

Mislin kad obrnem nju Far Cry 5 ili Ghost Recon Wildlands :)

PSN: CrasherLuka
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nedavno sam kupio ps4 i prošao sam prvu igru, cijelu priču god of war (igra je odlična) i sad me čisto zanima jel imate običaj prelaziti igre 100% jer već neko vrijeme igram od kad sam prošao priču, ali mi posustaje volja za traženjem onog što mi ostalo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
dkop. kaže...

Nedavno sam kupio ps4 i prošao sam prvu igru, cijelu priču god of war (igra je odlična) i sad me čisto zanima jel imate običaj prelaziti igre 100% jer već neko vrijeme igram od kad sam prošao priču, ali mi posustaje volja za traženjem onog što mi ostalo.

 Ovisi. Jednostavno se vodim za osjecajem; volim biti sto detaljniji dok igram, ali kad pređem rijetko koju igru idem do 100%. Ako krenem osjecati da mi nije gust i da se dosađujem i mucim s igranjem, prestanem. To je bio slucaj i s GoW, presao pricu, dosao daleko u muspelheim trials, ubio 4 valkire, skupio jedno pola Odin ravena, zavrsio sve side questove, legendary skrinje... i nije mi se vise dalo. Mozda jednog dana odigram new game+ pa tamo skupim sve (odmah imas sve alate za doci do svih collectablesa).

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Prva igra koju sam igrao na Ps4 je bila Uncharted 4 i definitivno mi je u top 10 sto sam ikada igrao. Ima dosta penjanja i onog lassa sto zna biti malo zamorno ali sve ostalo mi je vrh. Graficki nisam dozivio bolju igru, prekrasne scene, a sto se tice gameplaya - voznja sa autom a pogotovo one jurnjave kroz grad i pustinju su predobro iskustvo

 

Zavrsio sam isto neki dan prva 3 dijela. Prvi sam dosao do 40 posto i nazalost ili radost mi je propao sejv pa sam ostatak pogledao na youtubu - solidna igra ima zabavnih momenata ali vidi se da je starija pa mi i nije bilo zao. Dvojka odlicna, grafika mi je cak dobra, scene u Nepalu, vlak, super. Trojka kao da je napucavanje malo losije izvedeno bar mi se cini, malo je slabija od dvojke ali opet jako zabavna igra i ima odlicnih momenata.

 

Dali se isplati Lost Legacy odigrat?

 

RDR2 sam krenuo, odigrao par sati ali me jos nije navukla, dosta je spora, previse realnosti za moj ukus, nemogucnost trcanja u kampu, previse jahanja, a kontrole su uzasne i to jos moram podesiti da nesto lici.

Treba imati vremena za ovu igru po par sati barem po igranju, jer malo pomalo je ovo tesko igrati. Zato su mi ovakve avanture kao Unchartedi ili Last of Us koji traju oko 10h idealne za casual igranje, taman odigras po 1 ili max 2 sata u 5,6 navrata i stalno te vuce da ides dalje.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jesam li ja jedini koji nije igrao Uncharted 4? Uncharted mi se sviđa i kad sam vidio recenziju Uncharted 3 na dobrom starom gamereportu i izgledalo je predivno bilo mi je žao sto nisam imao ps3. Sad kad imam ps4 pokusao sam igrati Uncharted i jednostavno nije islo graficki je to bilo lose. Mozda je problem sto sam probao 1, 2, 3. Moram nabaviti 4. Dio. Zao mi je propustiti ako se radi o kvalitetnoj igri.
Sto je najgore, obozavam igre tipa Tomb Raider :(
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 11:37 (Gogy7).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Jesam li ja jedini koji nije igrao Uncharted 4? Uncharted mi se sviđa i kad sam vidio recenziju Uncharted 3 na dobrom starom gamereportu i izgledalo je predivno bilo mi je žao sto nisam imao ps3. Sad kad imam ps4 pokusao sam igrati Uncharted i jednostavno nije islo graficki je to bilo lose. Mozda je problem sto sam probao 1, 2, 3. Moram nabaviti 4. Dio. Zao mi je propustiti ako se radi o kvalitetnoj igri.
Sto je najgore, obozavam igre tipa Tomb Raider :(

 Cetvorka je graficki definitivno najbolja, ali ako ti se ne sviđaju ostali nastavci, ne znam. Nema to iskreno bas puno veze s Tomb Raiderom. Puno vise skakanja, losije napucavanje, samo jedan tip beskorisnih collectablesa, nema levelinga lika/ upgradeanja oruzja i sl.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Haremzg kaže...

...

Dali se isplati Lost Legacy odigrat?

...

Da 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
PlayStation 4

U Zeldi je PS+ za 12 mjeseci na popustu 369 kn, navali narode

na svadbi zovu me Svemirko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Na storu je 328

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam kompletirao God of War 100% sve.To uključuje sve šta se dalo pokupit,sređivanje svih Valkyra,otkrivanje svih područja i shopova,Odinovih vrana,oslobađanje zmajeva i sl.
Igra je vrhunska i nije mi bilo žao potrošiti tih 40 sati svog života.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
dkop. kaže...

Nedavno sam kupio ps4 i prošao sam prvu igru, cijelu priču god of war (igra je odlična) i sad me čisto zanima jel imate običaj prelaziti igre 100% jer već neko vrijeme igram od kad sam prošao priču, ali mi posustaje volja za traženjem onog što mi ostalo.

 

Nemam običaj. Trenutno prva i zadnja igra koju sam prešao 100% je Horizon Zero Dawn. Koja će biti sljedeća teško je mi je za procjeniti. 

 

Što se tiče Uncharteda, drugi dio mi je najbolji; atmosfera, humor, interakcija i priča su mi u tom nastavku najkompletniji. Poslije toga ide četvorka. 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
dkop. kaže...

Nedavno sam kupio ps4 i prošao sam prvu igru, cijelu priču god of war (igra je odlična) i sad me čisto zanima jel imate običaj prelaziti igre 100% jer već neko vrijeme igram od kad sam prošao priču, ali mi posustaje volja za traženjem onog što mi ostalo.

Previse ima igara za igranje, da bih se mucio Platinom. Premda sam u GoWu uzeo platinu s gustom.

Puno toga sam rijesio kroz normalni prelazak igre, jer bolujem od bolesti, da moram zaviriti u svaki dio levela 

Najvise ekstra vremena mi je otislo na Nifelheim i farmanje magle za zadnji gear s kojim su onda bile lakse Valkyrie.

https://psnprofiles.com/Gobac

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 15:31 (Chaky).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Danas je predstavljeni Alpine Green Ds4 https://blog.eu.playstation.com/2019/03/15/introducing-the-new-special-edition-alpine-green-dualshock-4/

Btw PS+ je 25% off tj. 328kn od danas pa do 26.3 ako nekome treba

PSN Grimsey2955
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 20:06 (Juqa).
 
5 0 hvala 4
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozz, može pomoć, ne mogu nigdje naći ovu ponudu za ps plus od 328 kn, na ps store mi nudi samo onu od 400 i nešto? Drugo pitanje, na uk amazonu imaju popust na ps plus, 45 dolara, da li se taj kod vrijedi samo za uk ili u cijeloj Europi? Moj acc je registriran u Hrvatskoj, ne znam koliko je to bitna informacija. Thx

 

Ok, ovu ponudu od 328 kn mi ne nudi pretpostavljam zato što imam aktivnu pretplatu? Zar ne bi trebala samo nadodati na postojeću?

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 10:42 (HAL3000).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
HAL3000 kaže...

Pozz, može pomoć, ne mogu nigdje naći ovu ponudu za ps plus od 328 kn, na ps store mi nudi samo onu od 400 i nešto? Drugo pitanje, na uk amazonu imaju popust na ps plus, 45 dolara, da li se taj kod vrijedi samo za uk ili u cijeloj Europi? Moj acc je registriran u Hrvatskoj, ne znam koliko je to bitna informacija. Thx

 

Ok, ovu ponudu od 328 kn mi ne nudi pretpostavljam zato što imam aktivnu pretplatu? Zar ne bi trebala samo nadodati na postojeću?

 

Bilo je do prije par mjeseci da si mogao produžit pretplatu ako si imao aktivnu pretplatu no to su go..a iz sony-a ukinuli iz ne znam kojeg razloga. I sam sam tako par puta produžio dok je bila pretplata na sale-u.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice