PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.176
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

gta 6 na ps5? zvuči jako dobro :)

Mislim da bi GTA 6 i Bad Company 3 mogle bit pravi pogodak na next gen, pogotovo ako uspiju vratit onaj mojo BF igara koji nekako nije prisutan u 1 i V.

No, uzet ću konzolu i bez toga, bez obzira na cijenu 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 10:58 (Zin8).
16 godina
offline
PlayStation 4

Znam da je ranije bilo pitanja/govora o arkadnim utrkama na PS4 (u stilu popularnog Mario Karta)...

 

Dakle, ako ima zainteresiranih za takav tip igre, 21. 5. (utorak) izlazi Team Sonic Racing. Mjesec dana kasnije, 21. 6. izlazi Crash Team Racing Nitro Fueled. Obje igre su vrlo zabavne i omogućuju i lokalni multiplayer do 4 igrača na istom TV-u. 

 

Ako je netko za takav tip igri, napokon nam stižu dvije u vrlo kratkom periodu. :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
10 0 hvala 6
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Purger155 kaže...

Vrijeme je za GTA 6 ;)

 

gta 6 na ps5? zvuči jako dobro :)

 Što se mene tiče, može i odmah sutra (oboje)... :)

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
acmilan2 kaže...

Aha, mislis da bude i na internetu popust? Ajde vidjet cu, ispod 400kn ako bi bilo (-20%) bi bila dobra cijena! 

Pricekaj, mozda bude i na netu popust kao sto je rekao hummer0

Ako ne bude, onda ti nema druge nego cekati prvu akciju. Ako ne bude akcije, mozes produziti na manji iznos 1-3mj u nadi da ce se u meduvremenu pojaviti.

Osobno uzimam PS+ cim se pojavi na nekoj akciji, jer mi samo produzuje vrijeme. Mislim da sam jednom uzeo cak +2g, jer je bio dobar popust.

Da sam tada znao da ce poskupjeti, uzeo bih +5g 

 Ipak nista od popusta na netu na sancta domenici.

Kovačić
11 godina
offline
PlayStation 4

Ako netko treba VR sa kamerom neka me kontaktira u inbox. 

Samo mi skuplja prasinu vec godinu dana.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Vidim da se preko RDR2 moze sada dobiti PS+ 12 mjeseci za 350KN + se dobija 10 GOLD BARS u igri mjesecno.

 

P.S. Sada sam je upalio nakon dugo vremena da istestiram nove HDR postavke. Prvo da napomenem da sam cim sam usao u igru sa starim postavkama se odusevio ponovo kako prelijepo i fotorealisticno izgleda. Malo sam cackao novi HDR mod i sada je jos bolje nego sto je bilo.

 

Padne mi na pamet sto sam ovdje citao da je igra mutna, i siva, pa se iznenadim jer nigdje to ne primjetim. Slika tip top i ne znam da ima igra da je uradjena poput ove sto se tice grafike i ljepote opcenito. 

 

Ali dobro, vidjao sam po forumu i netu video snimke gdje fps opasno pada, a kod mene se nije desavalo. Mozda u nekim uslovima minimalno, ali da sam bas primjetio, nisam.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 11:59 (arnes_king).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Dali može link od te ponude, pošto ju ne vidim na ps storeu?

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Keta kaže...

Dali može link od te ponude, pošto ju ne vidim na ps storeu?

 Ako imas RDR2 udji u igru pa ce ti izbaciti odmah u glavnom meniu.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel netko prešao personu 5, čini mi se da pola igre otpada na cutscene i dijaloge, bar je tako u prvih sat vremena hah.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

Jel netko prešao personu 5, čini mi se da pola igre otpada na cutscene i dijaloge, bar je tako u prvih sat vremena hah.

 Je, početak je malo predugačak.

Ali izdrži, igra je nešto posebno.

PSN - DeniZg80
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
hanteed kaže...

Jel netko prešao personu 5, čini mi se da pola igre otpada na cutscene i dijaloge, bar je tako u prvih sat vremena hah.

 Je, početak je malo predugačak.

Ali izdrži, igra je nešto posebno.

 ma nije mi naporan početak nego nisam navikao na ovakve početke, odma mi se svidio art stil i ove uvodne scene s ovim igorom i one dvi policajke, čini mi se da je najjači adut igre priča, po početku njušim jebenu priču i opširan svijet protagoniste

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jeste probali days gone?

Di ju je najjeftinije kupiti?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

hanteed  Ma igra je fenomenalna. 

Protagonisti i njihovi odnosi, gameplay, muzika, grafički stil, UI...

Samo nemoj žuriti i imaj puno save game-ova.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 20:43 (DeniZg).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

hanteed  Ma igra je fenomenalna. 

Protagonisti i njihovi odnosi, gameplay, muzika, grafički stil, UI...

Samo nemoj žuriti i imaj puno save game-ova.

 Ma nisam mislio žuriti znajući da ima stotinjak sati i planirao sam razgoditi, taman svaki dan satak ipo dva igrati do osmog mjeseca cu završiti

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
DeniZg kaže...

hanteed  Ma igra je fenomenalna. 

Protagonisti i njihovi odnosi, gameplay, muzika, grafički stil, UI...

Samo nemoj žuriti i imaj puno save game-ova.

 Ma nisam mislio žuriti znajući da ima stotinjak sati i planirao sam razgoditi, taman svaki dan satak ipo dva igrati do osmog mjeseca cu završiti

  Nisam na to mislio. Budeš vidio....

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Jeste probali days gone?

Igram ja ovih dana... meni se sviđa, no ja ionako volim open world igre, zombie apocalypse i tako to :)

 

U početku je malo spora, no u drugoj polovici ide na bolje. Naravno da igra ima mana kao i pokoji bug (koje non stop popravljaju), no ništa bitnog ili gamebreaking.

 

Ako voliš open world igre tipa Far Cry, svidjet će ti se i ova. Ne uvodi ništa novo, no lijepo izgleda, istraživanje svijeta je zabavno... ja osobno preferiram stealthy način kad god je moguće tako riješiti quest tako da se šuljam unaokolo sa samostrijelom i pri tome uživam :)

 

Ocjene koje ima su realne (cca 72 - 75%) no to nikako ne umanjuje vrijednost prelaska ove igre (specijalno za fanove otvorenog svijeta, zombija i istraživanja).

 

Gdje je najpovoljnije nabaviti - ne znam, vjerojatno preko oglasa. Svoju sam kupio od nekog dečka preko njuškala za 350 kn. 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tanelorn kaže...
big_guy kaže...

Jeste probali days gone?

Igram ja ovih dana... meni se sviđa, no ja ionako volim open world igre, zombie apocalypse i tako to :)

 

U početku je malo spora, no u drugoj polovici ide na bolje. Naravno da igra ima mana kao i pokoji bug (koje non stop popravljaju), no ništa bitnog ili gamebreaking.

 

Ako voliš open world igre tipa Far Cry, svidjet će ti se i ova. Ne uvodi ništa novo, no lijepo izgleda, istraživanje svijeta je zabavno... ja osobno preferiram stealthy način kad god je moguće tako riješiti quest tako da se šuljam unaokolo sa samostrijelom i pri tome uživam :)

 

Ocjene koje ima su realne (cca 72 - 75%) no to nikako ne umanjuje vrijednost prelaska ove igre (specijalno za fanove otvorenog svijeta, zombija i istraživanja).

 

Gdje je najpovoljnije nabaviti - ne znam, vjerojatno preko oglasa. Svoju sam kupio od nekog dečka preko njuškala za 350 kn. 

 

mene isto zanima, vidim da te horde zombija izgledaju prilično zabavno, gledao sam malo gameplay po youtubeu

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

mene isto zanima, vidim da te horde zombija izgledaju prilično zabavno, gledao sam malo gameplay po youtubeu

 Horde su zabavne ali ujedno i najteže, to je u biti end-game zabava (kad unlockas dovoljno skillova i kad u encampmentima dodjes na friendly level 3, da mozes pokupovati sve potrebno za skinuti hordu).  :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Definitvno kupujem days gone cim padne cijena na meni prihvatljivih 200-250 kn.Čini mi se kao u stilu mad maxa koji je meni bio super igra pa ovo sigurno uzimam.Zna netko mozda stranicu na kojoj bi  cijena mogla biti manja nego u HR?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 12:49 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Meni taj Days Gone djeluje nešto kao open world The Last of Us.

Jel' se igra više oslanja na gameplay ili na priču?

Ako ima hrpa side-questova za rješavati kao u Assassin's Creedu, to me definitivno odbija.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ima side questova, zadaci svakog od "encampmenta" su u biti side questovi koji nemaju veze sa glavnom pričom. No, i glavne priče ima dosta (ja sam trenutno negdje preko polovice igre) i glavna priča postaje sve bolja i zanimljivija (IMHO). Nekako mi je u startu to sve pre sporo išlo...

 

Da odgovorim i na konkretno pitanje... ako su te sidequestovi u AC odbijali - vjerojatno će ti isto tako biti i ovdje.

 

Ja volim takve stvari, pa sam zadnja 2 AC platinirao, a isto planiram i ovdje... 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Definitvno kupujem days gone cim padne cijena na meni prihvatljivih 200-250 kn.Čini mi se kao u stilu mad maxa koji je meni bio super igra pa ovo sigurno uzimam.Zna netko mozda stranicu na kojoj bi  cijena mogla biti manja nego u HR?

Ako ti je Mad Max bio super, onda ne trebas cekati popust 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

 

navodna usporedba ps4 i ps5

 
6 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

meni je frend bio posudio days gone cisto onak da probam meni je to bio malo preveliki hype za prosjecnu igru
i nisam se razocarao, ( just another zombie game ) uglavnom trckaras, vozis se, craftas, otkrivas ta njhova gnijezda pa unistavas.
dosta zajebancije ima i sa ljudima. tako da sam ju vratio frendu vec nakon par dana i obrisao.
po mome skromnome i subjektivnom misljenju vise od 200-250kn i ne vrijedi, cak mi je shadow of the tomb raider bio zabavniji/zanimljivji.

pickao sam zadnje andromedu unatoc losim reviewima za 50kn onak reda radi jer sam prosao barem prva dva i onak igrica je igrica zasad nis extra, za 50kn vise nego dobra.  :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 13:59 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

 

navodna usporedba ps4 i ps5

 Ima i ovo:

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
big_guy kaže...

Definitvno kupujem days gone cim padne cijena na meni prihvatljivih 200-250 kn.Čini mi se kao u stilu mad maxa koji je meni bio super igra pa ovo sigurno uzimam.Zna netko mozda stranicu na kojoj bi  cijena mogla biti manja nego u HR?

Ako ti je Mad Max bio super, onda ne trebas cekati popustt 

Stvar je u tome da ne dajem vise od te cifre za igre...a s druge strane nemam vremena ni za rdr 2 odigrati do kraja,na listi su mi jos i ac origins i metro exodus koje nisam ni nabavio jos..ali mislim da cu prije te dve nabaviti days gone jer me bas privlaci igra..

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
offline
PlayStation 4

Ak ima koga za kežual mečeve Mortal Kombata 11 javite se na pp.

 

 

Ovo je prvi MK koji igram nakon četvorke :D i ne znam dal sam ja toliko ostario ili je stvarno potrebna nadljudska brzina palčeva da bi se napravili pojedini komboi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

11 je XL ? malo laicko pitanje kupio ga davno zbog cure pa smo se znali samarat prek toga.

:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

mislim da nije...11 je izšao tek nedavno, a XL je verzija iz 2016. godine

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
11 je novi, izašao prije koji tjedan
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice