PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.362
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Odgovor koji je dobio mp maloprije je pravilan način komunikacije. Bilo bi lijepo da omoguće BR nadoplatu kao u SM, ali komentirao sam formu odgovora.

Teško je osjećati frustraciju puna tri mjeseca, sad je više tiha dosada s povremenom provjerom globalnog stanja. Pare skidaju mjesečno, igre i dodatna oprema se slažu, kad napokon dođe, bit će to lijep dan.

 Da. Meni i je najveći dio problema taj što su novce uzeli, a proizvoda nema. Bilo bi mi logično da krenu naplaćivati u trenutku kad je stvar spremna za isporuku.

Al kako je tako je. Valjda bude uskoro.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da napomenuo sam da je digital u pitanju i dao broj narudžbe. Nadam se da cemo svi dobiti cim prije konzole bilo bi vrijeme :).
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sad u City centar east u SD kaže lik tek 2-3 mjesec. 😡😡😡
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Receno je i meni jucer definitivno nista od 1. Mjeseca a pocetak 2. Se kao ocekuje ali nista nije sigurno znaci zaokruzi na 3. Misec komotno (disk verzija)

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 9:20 (Neocide021).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dlaka kaže..
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 9:30 (Nightyx).
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Damn... Drugi mjesec... Prema trećem. That's rough. :/  

 

Taman da još izađe Yakuza Like a Dragon PS5 edicija he-he-he...

 

Hvala na informacijama! 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 10:12 (m4st4).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Super mi je što sam ja u 10mj prodao odma PS4 i u 12tom produžio PSN subscription. I sad nemam PS i zakurac sam platio par mjeseci subscriptiona. Dalo bi se žaliti sony o tome, pošto nisam ja kriv što oni ne mogu isporučiti ...
 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dlaka kaže...
Sad u City centar east u SD kaže lik tek 2-3 mjesec. 😡😡😡

 Kako da covjek koji radi u poslovnici uopce i zna ista? Posaljite mail na podrsku sancte domenice i tamo ce biti najvaljanija informacija, trenutno je ta da 1. mjesec jos nije iskljucen i da ce nas povratno kontaktirati, to je prava infomracija

 

EDIT: znam da svakako pokusavam biti optimistican, pa zato i gledam u tom smjeru, ali definitivno djelatnik poslovnice ne moze znati nikakvu info o tome, vjerojatno isto to govori vec dugo vremena...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 10:45 (Nightyx).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Čovjek na šalteru bi trebao u ovom trenutku znati, ili barem čuti od podrške, 'što se šuška' tj. koje su pretpostavke s obzirom na globalna i EU kretanja. Dakle, ne da nije isključeno nego bi bilo lijepo da su na istoj razini, s obzirom da im svi pa i njihovi najbliži skaču na glavu oko PS5 već mjesecima.

Svaka čast na optimizmu, i ja bih volio da sam optimističan oko siječnja, ali 2-3 mjesec je realističnija opcija u ovom trenutku.

Pratim Restock Checker na Twitteru i ekipa u UK živi na F5 tipki nakon svake glasine pa još ništa. Štoviše, ovi u SAD-u, koji su već tjednima dobivali nove iznenadne mini-dropove smatraju da su zakinuti... Nema. Fali svugdje. Treba pričekati bolje dane.
 
2 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
astroflik kaže...
Super mi je što sam ja u 10mj prodao odma PS4 i u 12tom produžio PSN subscription. I sad nemam PS i zakurac sam platio par mjeseci subscriptiona. Dalo bi se žaliti sony o tome, pošto nisam ja kriv što oni ne mogu isporučiti ...

Točno tak i ja napravil. Prodal PS4 u nadi da će PS5 biti dostupan u 1. mjesecu 2021. godine i uzel godišnju pretplatu da si sačuvam save fileove. Instaliral twitter i pratim par profila koji stavljaju kad je nešto dostupno u SAD-u i UK. Kolko primjetil dostupni bili na kapaljku. Uglavnom bundleovi, tu i tam koja digitalka. Prijavil se na sve moguće newslettere, provjeravam dostupnost po online trgovinama, i visim na svim forumima. Za sad jedino na bugovom forumu ljudi razgovaraju i nadaju se dolasku. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa u UK su dobili nedavno jedan restock. U Švicarskoj također je bilo u Mediamarktu ima 10ak dana, čak je netko ovdje napisao da ima tamo u tom momentu baš. U SAD-u na kapaljku ali dolaze. U Španjolsku uskoro dolazi, prijatelj mi javio ima 2 dana. Svugdje dolazi po nešto, jedino naši nemaju pojma kao. Razumijem čak da prodavači možda i ne znaju, ali imaju voditelje i nadređene pa smatram neprimjerenim odg koje su neki ovdje dobivali.
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo u UK jutros novi preorderi bili za obje verzije s dostavom kroz cca 2 tjedna te se očekuje još početkom veljače: https://www.google.com/amp/s/www.whathifi.com/amp/news/ps5-restock-uk-retailer-game-tipped-for-new-wave-of-ps5-stock-this-week
 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ne kužim od kud oni vuku te plejke? To nekakvi "ostaci" ili nova pošiljka za UK? Vidim da je game.co.uk primal narudžbe. 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Glupo bi bilo se radovat koliko gad mi to tili i uspoređivat hrvatsku s engleskon i koje trziste in je bitnije i prije dobiva...

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neocide021 kaže...

Glupo bi bilo se radovat koliko gad mi to tili i uspoređivat hrvatsku s engleskon i koje trziste in je bitnije i prije dobiva...

 Pa naravno da je, kad bi hrvatska dobila samo 1 restock u razini sa UK, namirili bi ps5 za cijelog vijeka i za cijelu hrvatsku dok je konzola vani, ali ne mozemo biti toliko nebitni da ni par stotina konzola barem ne prodje do nas

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Iz pouzdanih informacija rečeno mi je da možemo zaboraviti na naše ps5 sve do 5. mjeseca. Mi ćemo biti među zadnjima za restock. Kako je to glupo. Većina nas još ceka i od 10 mjeseca i sad bi još treba čekat i do 5. mjeseca. Blizu sam da otkažen svoju narudžbu. 

Ps. Standard edition sam naručio.

 
1 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

 Kako da covjek koji radi u poslovnici uopce i zna ista? Posaljite mail na podrsku sancte domenice i tamo ce biti najvaljanija informacija, trenutno je ta da 1. mjesec jos nije iskljucen i da ce nas povratno kontaktirati, to je prava infomracija

 

EDIT: znam da svakako pokusavam biti optimistican, pa zato i gledam u tom smjeru, ali definitivno djelatnik poslovnice ne moze znati nikakvu info o tome, vjerojatno isto to govori vec dugo vremena...

Logično je da djelatnik kaže da će konzola doći što ranije a ne što kasnije, uvijek imaju takve upute. Ako kaže za 2/3 mjeseca to je neki znak da je dobio neku informaciju. Ne bi bezveze pričao da će doći za par mjeseci i na taj način dovodio firmu u neugodnosti ako govori neistinu. Vjerojatno kaže ono što su i njemu rekli.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 13:54 (movie).
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Rekao sam prošle godine da će bi PS5 u trgovinama oko Uskrsa, nadam se da ekipa neće čekati još dugo. Nažalost može se desiti da Sony zaobiđe mala tržišta jer im je bitnije da rješe veća kao UK, SAD... 

Moj PC  
1 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
Nightyx kaže...

 Kako da covjek koji radi u poslovnici uopce i zna ista? Posaljite mail na podrsku sancte domenice i tamo ce biti najvaljanija informacija, trenutno je ta da 1. mjesec jos nije iskljucen i da ce nas povratno kontaktirati, to je prava infomracija

 

EDIT: znam da svakako pokusavam biti optimistican, pa zato i gledam u tom smjeru, ali definitivno djelatnik poslovnice ne moze znati nikakvu info o tome, vjerojatno isto to govori vec dugo vremena...

Logično je da djelatnik kaže da će konzola doći što ranije a ne što kasnije, uvijek imaju takve upute. Ako kaže za 2/3 mjeseca to je neki znak da je dobio neku informaciju. Ne bi bezveze pričao da će doći za par mjeseci i na taj način dovodio firmu u neugodnosti ako govori neistinu. Vjerojatno kaže ono što su i njemu rekli.

 pa slazem se s tobom, rekli su mu da govori 2. ili 3. mjesec, jer kad bi reko uskoro uhvatili bi se svi toga, a zapravo je moguce da dodje vec ovaj ili sljedeci tjedan, samo sto to ocito jos niko ne zna, pa ni oni...

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Je veliki restock je bio što se tiče Gamea ali  kod njih je problem što većinu toga pokupuju scalperi konkretno Carnage ( grupa koja je najviše omastila brk preprodajom konzola ) je objavila da su ukebali 2000 konzola u ovome dropu sa Gamea . uopće me ne bi začudilo da Hrvatska bude među zadnjima što se tiče novih pošiljki , jebiga mi smo zanemarivo tržište za Sony. Ja sam zato lijepo ućipio Xbox series S i igram na njemu a pleyki će valjda biti za kupiti prije nego što krene treći lockdown tamo negdje u 9. mjesecu ......

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 15:13 (gušterko).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jao sta je ovaj forum pun lazljivaca ko ovaj za 5. mjesec, covjek sam ceka da netko otkaze da ugrabi neciju narudzbu, vjerojatno nije ni narucio a sad kao samo sta ne otkaze. 🤣🤣🤣
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 15:39 (Jebinjo).
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

 ...

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Prikladno ime. Kakav negativac, takva grupa - trash.

Kad će Venom, zvan Poštar... Zvoni... Veli ima težak paket u rukama... Ništa ne treba platit, već je otplaćen, prošlo 12 mjeseci. Veli Sretan Božić gospodine i sretna vam 2022.!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja vas fakat ne kužim, pa još su u drugom valu tj 11.mj rekli da nove plejke (pravi treći val) ide u 3. mjesecu.

 

Kakav prvi i drugi??? Halo ljudi to je još rečeno u 11mja vi se čudite.

Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ljudi naručio sam digital verziju 5.10. u SD. 
Stvarno ljude nisam niti napadao niti slao upite oko dolaska konzole.  
Tek jučer sam poslao upit. U prilogu imate odgovor koji su mi upravo sada poslali. 
Nemojmo vjerovati kojekakvim krivim informacijama. Moje mišljenje je da trebamo vjerovati web podršci SD i njihovim informacijama. 
Ljudi pa ne možemo mi bolje znati od njih koji tamo rade i koji su u komunikaciji sa dobavljačem. 
Ugl. ja ću vjerovati da će isporuka biti do kraja siječnja (dok me ne uvjere u suprotno, a to znači ako konzole ne stignu do kraja 1. mjeseca).

Pogodili su tj. imali pravu informaciju da će prije Božića biti isporuka (i to info mjesec dana prije su javili). 
Tako da eto nadam se da su upravu i ovaj puta...

 
4 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak, svi imamo isti mail. U mailu piše siječanj.

Tvoj ožujak nitko nije dobio na mail ja ti garantiram.

Nitko se neće previše čuditi ako ne bude ovaj mjesec, ili sljedeći, ali siječanj nije invencija željnih gamerskih mozgova već službeni mail podrške koji se evo rotira do dana današnjeg, 19.siječnja, i dalje potpisuju siječanj, so please.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
amd freak, svi imamo isti mail. U mailu piše siječanj.

Tvoj ožujak nitko nije dobio na mail ja ti garantiram.

Nitko se neće previše čuditi ako ne bude ovaj mjesec, ili sljedeći, ali siječanj nije invencija željnih gamerskih mozgova već službeni mail podrške koji se evo rotira do dana današnjeg, 19.siječnja, i dalje potpisuju siječanj, so please.

 Stvar je u tome da ste previše napeti...pa jbt ak nemožete pricekat mjesec dva tri da se stvari smire onda u kuki...

 

Tko je fakat htio plejku (disk) uz malo truda ju je mogao uzet u prvom i drugom valu. Ja sam u oba vala uzeo jednu za sebe i drugom valu za frenda bez ikakve magije. Cekanje na kompu refreshanje i to je to. I vjeruj mi sva ekipa koju znam a fakat je htjela disk verziju ju je ugrabila.

 

I na kraju sam je prodao jer ima onih koji moraju imate sve day one i visak para a nemaju vremena sjest za pc i refreshat webshop.

 

I sad sam zaradio za gratis ps5. I fakat nemam problem da mi nije nova konzola na stolu.

 

A da nosi tolko nesto revolucionarno bez cega nemozes je glupost.

 

Pricekajte, buditi strpljivi,kad bude bude. Nije da ima 20 ekskluziva koje su top topova. 

 

Jedino zalim ljude koji su platili digitalke, to je fakat fail i to priznajem.

 

Ali ljudi ponavljam ps5 nije nikakva revolucija da je trebas day one, ne nosi pivu iz frizidera, ne placa rezije i kaze ti sat prije da ce bit veliki potres. To je nabrijana ps4 konzola uz novo sucelje i novi gamepad. Ak ste mogli bit uz ps4 7 godina onda ne kuzim gdje gori za par mjeseci gore dolje. 4 soma kuna nije lova za bacanje u Hrvatistanu, a barem ce mozda i s tim vremenom doci neka nova eksluziva.

 

To je moja poanta, da si previse dizete hajp gubite zivce bespotrebno. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 21:14 (amd freak).
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...
m4st4 kaže...
amd freak, svi imamo isti mail. U mailu piše siječanj.

Tvoj ožujak nitko nije dobio na mail ja ti garantiram.

Nitko se neće previše čuditi ako ne bude ovaj mjesec, ili sljedeći, ali siječanj nije invencija željnih gamerskih mozgova već službeni mail podrške koji se evo rotira do dana današnjeg, 19.siječnja, i dalje potpisuju siječanj, so please.

 Stvar je u tome da ste previše napeti...pa jbt ak nemožete pricekat mjesec dva tri da se stvari smire onda u kuki...

 

Tko je fakat htio plejku (disk) uz malo truda ju je mogao uzet u prvom i drugom valu. Ja sam u oba vala uzeo jednu za sebe i drugom valu za frenda bez ikakve magije. Cekanje na kompu refreshanje i to je to. I vjeruj mi sva ekipa koju znam a fakat je htjela disk verziju ju je ugrabila.

 

I na kraju sam je prodao jer ima onih koji moraju imate sve day one i visak para a nemaju vremena sjest za pc i refreshat webshop.

 

I sad sam zaradio za gratis ps5. I fakat nemam problem da mi nije nova konzola na stolu.

 

A da nosi tolko nesto revolucionarno bez cega nemozes je glupost.

 

Pricekajte, buditi strpljivi,kad bude bude. Nije da ima 20 ekskluziva koje su top topova. 

 

Jedino zalim ljude koji su platili digitalke, to je fakat fail i to priznajem.

 

Ali ljudi ponavljam ps5 nije nikakva revolucija da je trebas day one, ne nosi pivu iz frizidera, ne placa rezije i kaze ti sat prije da ce bit veliki potres. To je nabrijana ps4 konzola uz novo sucelje i novi gamepad. Ak ste mogli bit uz ps4 7 godina onda ne kuzim gdje gori za par mjeseci gore dolje. 4 soma kuna nije lova za bacanje u Hrvatistanu, a barem ce mozda i s tim vremenom doci neka nova eksluziva.

 

To je moja poanta, da si previse dizete hajp gubite zivce bespotrebno. 

 Koliko pametovanja bez grama mozga. Gledaj genije ovdje ima dosta ljudi koji su prednaručili konzole bilo digitalne bilo disk verzije, uključujući i mene(25.09). Nitko od nas nije toliko glup da ne zna naručiti stvari sa weba. Iskreno najveću pomutnju su stvorili telekomi kojima je otišlo više konzola nego što su trebali dobiti. I tu svi mi koji smo naručili pljugamo.

Ovdje se ne govori kad budu konzole u prodaji već kad budu došle ljudima koji su platili za njih.

 

A ako nemaš ništa pametno za napisati suzdrži se komentiranja

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dlaka kaže...
amd freak kaže...
m4st4 kaže...
amd freak, svi imamo isti mail. U mailu piše siječanj.

Tvoj ožujak nitko nije dobio na mail ja ti garantiram.

Nitko se neće previše čuditi ako ne bude ovaj mjesec, ili sljedeći, ali siječanj nije invencija željnih gamerskih mozgova već službeni mail podrške koji se evo rotira do dana današnjeg, 19.siječnja, i dalje potpisuju siječanj, so please.

 Stvar je u tome da ste previše napeti...pa jbt ak nemožete pricekat mjesec dva tri da se stvari smire onda u kuki...

 

Tko je fakat htio plejku (disk) uz malo truda ju je mogao uzet u prvom i drugom valu. Ja sam u oba vala uzeo jednu za sebe i drugom valu za frenda bez ikakve magije. Cekanje na kompu refreshanje i to je to. I vjeruj mi sva ekipa koju znam a fakat je htjela disk verziju ju je ugrabila.

 

I na kraju sam je prodao jer ima onih koji moraju imate sve day one i visak para a nemaju vremena sjest za pc i refreshat webshop.

 

I sad sam zaradio za gratis ps5. I fakat nemam problem da mi nije nova konzola na stolu.

 

A da nosi tolko nesto revolucionarno bez cega nemozes je glupost.

 

Pricekajte, buditi strpljivi,kad bude bude. Nije da ima 20 ekskluziva koje su top topova. 

 

Jedino zalim ljude koji su platili digitalke, to je fakat fail i to priznajem.

 

Ali ljudi ponavljam ps5 nije nikakva revolucija da je trebas day one, ne nosi pivu iz frizidera, ne placa rezije i kaze ti sat prije da ce bit veliki potres. To je nabrijana ps4 konzola uz novo sucelje i novi gamepad. Ak ste mogli bit uz ps4 7 godina onda ne kuzim gdje gori za par mjeseci gore dolje. 4 soma kuna nije lova za bacanje u Hrvatistanu, a barem ce mozda i s tim vremenom doci neka nova eksluziva.

 

To je moja poanta, da si previse dizete hajp gubite zivce bespotrebno. 

 Koliko pametovanja bez grama mozga. Gledaj genije ovdje ima dosta ljudi koji su prednaručili konzole bilo digitalne bilo disk verzije, uključujući i mene(25.09). Nitko od nas nije toliko glup da ne zna naručiti stvari sa weba. Iskreno najveću pomutnju su stvorili telekomi kojima je otišlo više konzola nego što su trebali dobiti. I tu svi mi koji smo naručili pljugamo.

Ovdje se ne govori kad budu konzole u prodaji već kad budu došle ljudima koji su platili za njih.

 

A ako nemaš ništa pametno za napisati suzdrži se komentiranja

 A gdje si ti to naručio 25.9 disk a jos nisi dobio? Preko telekoma? Bravo za tebe, cestitam, da si uzeo preko sancte bi dobio. 

 

Dobar dan da je telekom sirokim rukama davao sakom i kapom a na kraju nemaju. Jesam ti ja kriv za to?

 

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Kazes uz malo truda, probo je narucit odmah na pocetku, u prvoj sekundi dostupnosti sam kliknuo gumb dodaj u kosaricu i bilo je rasprodana pa ne znam o kakvom malom trudu pricas, jedino sta sam uspio uzeti je bila digitalka 7.10. Ne znam zasto to podrazumijevas failom, onaj koji nije ni digitalku narucio nebude kupio ps5 vjerojatno do proljeca ako ne i do ranog ljeta. I znam da je ovo totalno subjektivno misljenje ali za tih cca 100€ kojih sam ustedio na digitalki vec sam uzo vallhalu, fifu 21 i ps plus 365 dana za nekih 150€ za vrijeme blagdanskog sale-a na ps storu, zbog cega mislim da ekstra vrijeme cekanja ako bude kao sto SD kaze do kraja sijecnja se isplatilo.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 23:43 (Jebinjo).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice