PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 959.146
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ma pusti ih. Ja znam da tko god da je uzea u Sancte disk verziju dobio ju je. Ljudi pričaju gluposti.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ljudi nemogu pričekat nimalo. Vau veliki problem je pričekati ps5 koji nije ništa drukčiji od ps4. Većina ljudi danas i ima ps4 pa mi stvarno nije jasno koji je problem malo više zacekati. Nestrpljivost!

 
1 9 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Zasto ti branis sanctu tu klosarsku firmu, evo cekam i ja od njih ps disk verzija, a to ce mi bit prvo i zadnje sta san u njih uzea, prvo komunikacija u vezi narudžbe je 0, najviše me zabolio mail kojeg smo svi dobili gdje su napisali da prate komentare na forumima gdje su svi bili isfrustrirani nedolaskom pa su se TEK onda oglasili jer je danas jako tesko na drustvenim mrezama stavit status da nece doci iako su nam obecali bili da ce stic u 12om, nadalje kao ovlasteni zastupnik sonyja mene bas zanima kakav in je nacin komunikacije s sonyjem, neznan jel sony uopce zna kako su oni pustali preordere i koliko su stavili na lageru, a ta priča da in je sony naredia da dobiju konzolu oni sta su preorderali na dan izlaska je veca prevara od pcr testa, sta se tice digitalki tu je sony jedini krivac, btw ko je maji šuput da konzolu sta mislite da je ona stala iza ekrana i spamala refresh, poanta je sta se nisu javno ispricali da su zajebali preordere i presmijesno mi je da nemamo apsolutno nikakvu informaciju kad ce doc, meni iskreno nije problem cekat nego me najvise ljuti sta nema transparentnosti i postenja ali to u ovoj banani od drzave je normalno koliko god ne zelia prihvatit

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
gofgoty kaže...

Ljudi nemogu pričekat nimalo. Vau veliki problem je pričekati ps5 koji nije ništa drukčiji od ps4. Većina ljudi danas i ima ps4 pa mi stvarno nije jasno koji je problem malo više zacekati. Nestrpljivost!

 Ja osobno nikada nisam imao ps i ps5 ce mi biti prvi, a tebi ako ne pase sta ljudi ovdje pisu i komentiraju onda ova tema nije za tebe :)

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ivankatrump2024 kaže...

Zasto ti branis sanctu tu klosarsku firmu, evo cekam i ja od njih ps disk verzija, a to ce mi bit prvo i zadnje sta san u njih uzea, prvo komunikacija u vezi narudžbe je 0, najviše me zabolio mail kojeg smo svi dobili gdje su napisali da prate komentare na forumima gdje su svi bili isfrustrirani nedolaskom pa su se TEK onda oglasili jer je danas jako tesko na drustvenim mrezama stavit status da nece doci iako su nam obecali bili da ce stic u 12om, nadalje kao ovlasteni zastupnik sonyja mene bas zanima kakav in je nacin komunikacije s sonyjem, neznan jel sony uopce zna kako su oni pustali preordere i koliko su stavili na lageru, a ta priča da in je sony naredia da dobiju konzolu oni sta su preorderali na dan izlaska je veca prevara od pcr testa, sta se tice digitalki tu je sony jedini krivac, btw ko je maji šuput da konzolu sta mislite da je ona stala iza ekrana i spamala refresh, poanta je sta se nisu javno ispricali da su zajebali preordere i presmijesno mi je da nemamo apsolutno nikakvu informaciju kad ce doc, meni iskreno nije problem cekat nego me najvise ljuti sta nema transparentnosti i postenja ali to u ovoj banani od drzave je normalno koliko god ne zelia prihvatit

 Ti sto posto igraš na ps4 sad kuci i nemos se strpit do bice 5. miseca. Bice ti je teško igrat fortnite na 1080 a ne na 4k lol. Pričaš gluposti. Ako ti je to tolki problem jadno je to.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Bravo, idi zaokruzit na listiću hdz i zabij si glavu u pijesak, i usput se cijepi 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ivankatrump2024 kaže...

Bravo, idi zaokruzit na listiću hdz i zabij si glavu u pijesak, i usput se cijepi 

 Ma biži ća

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pazi amdfreaka, pita, smisli info i odgovara u moje ime. 😆

Naručio 8.10. u SD. Evo, sad imaš info direktno od mene. Blu-ray. Još čekam, otplatio tri mjeseca konzu već. 🤟
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
gofgoty kaže...

Ma pusti ih. Ja znam da tko god da je uzea u Sancte disk verziju dobio ju je. Ljudi pričaju gluposti.

 Upravo to tkonje na sancti uspio naruciti disk verziju u prvom i drugom valu je dobio. I price o sekundama su glupost. Zamisli kako sam ja uspio naruciti dva puta za sekundu :D

m4st4 kaže...
Pazi amdfreaka, pita, smisli info i odgovara u moje ime. 😆

Naručio 8.10. u SD. Evo, sad imaš info direktno od mene. Blu-ray. Još čekam, otplatio tri mjeseca konzu već. 🤟

 Kaj si narucio 8.10. disk i nije stigla? Mislim da lazes jer svi koju su uspjeli naruciti su je dobili.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...
gofgoty kaže...

Ma pusti ih. Ja znam da tko god da je uzea u Sancte disk verziju dobio ju je. Ljudi pričaju gluposti.

 Upravo to tkonje na sancti uspio naruciti disk verziju u prvom i drugom valu je dobio. I price o sekundama su glupost. Zamisli kako sam ja uspio naruciti dva puta za sekundu :D

m4st4 kaže...
.....

 Kaj si narucio 8.10. disk i nije stigla? Mislim da lazes jer svi koju su uspjeli naruciti su je dobili.

 Odlicno. Dodi do mene, na PM ti dam adresu. Ako ne nades PS5 u kuci (a dat cu ti vremena koliko hoces za trazenje), ocekujem 500e za novu konzolu. Ako ju nades, slobodno ju nosi sa sobom i preprodaj ju za koliko god ti milo.

 

Narucena disk verzija 7.10.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...
m4st4 kaže...
Pazi amdfreaka, pita, smisli info i odgovara u moje ime. 😆

Naručio 8.10. u SD. Evo, sad imaš info direktno od mene. Blu-ray. Još čekam, otplatio tri mjeseca konzu već. 🤟

 Kaj si narucio 8.10. disk i nije stigla? Mislim da lazes jer svi koju su uspjeli naruciti su je dobili.

Koji si ti apsolutni biser. 

 

Evo ti copy-paste s nedavnog maila. Nije da sam ti dužan s takvom sveznajućom jezičinom, ali slatko si me nasmijao:

 


12. sij 2021. 12:08 CET

Poštovani,
hvala na javljanju ali nemamo još točan datum dolaska konzole za vašu narudžbu za PS5.
Ako želite, možete otkazati narudžbu za povrat sredstava, slanjem maila na podrska@sancta-domenica.hr
unaprijed hvala,

Lijepi pozdrav,
SD web podrška

 

Kaj? Je oke' sad sve? Štima spika?

I da posvetiš cca 2-3 minute svojeg vremena na, uhm, listanje i čitanje ostalih postova po datumima bi vidio da NISU svi BR poslani, a da su digitalke općenito na čekanju. Dakle, ima nas svakakvih. WHAT A SHOCKER!

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
amd freak kaže...
m4st4 kaže...
Pazi amdfreaka, pita, smisli info i odgovara u moje ime. 😆

Naručio 8.10. u SD. Evo, sad imaš info direktno od mene. Blu-ray. Još čekam, otplatio tri mjeseca konzu već. 🤟

 Kaj si narucio 8.10. disk i nije stigla? Mislim da lazes jer svi koju su uspjeli naruciti su je dobili.

Koji si ti apsolutni biser. 

 

Evo ti copy-paste s nedavnog maila. Nije da sam ti dužan s takvom sveznajućom jezičinom, ali slatko si me nasmijao:

 


12. sij 2021. 12:08 CET

Poštovani,
hvala na javljanju ali nemamo još točan datum dolaska konzole za vašu narudžbu za PS5.
Ako želite, možete otkazati narudžbu za povrat sredstava, slanjem maila na podrska@sancta-domenica.hr
unaprijed hvala,

Lijepi pozdrav,
SD web podrška

 

Kaj? Je oke' sad sve? Štima spika?

I da posvetiš cca 2-3 minute svojeg vremena na, uhm, listanje i čitanje ostalih postova po datumima bi vidio da NISU svi BR poslani, a da su digitalke općenito na čekanju. Dakle, ima nas svakakvih. WHAT A SHOCKER!

 Stari ti si nesto grdo zajebo ili si narucio digitalnu verziju.

 

19.11. sam narucio bluray i dobio...a ti narucio kao prije mene a nisi dobio od sancte...ajd ne lazi.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pa, genije to ljude i frustrira tu. Što su neki kao ti dobili konzole prije nas koji smo ih naručili mjesecima ranije. I sad ti tu pametuješ kako si ti sposoban a mi svi ostali nesposobni. Sancta je zajebala distribuciju nauštrb nekog. Nažalost to smo mi koji nismo dobili. A ti da nisi pohlepan gad mogao si fino se igrati na novoj konzoli i ne bi zagađivao ovaj prostor sa svojim glupim postovima.

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dlaka kaže...

Pa, genije to ljude i frustrira tu. Što su neki kao ti dobili konzole prije nas koji smo ih naručili mjesecima ranije. I sad ti tu pametuješ kako si ti sposoban a mi svi ostali nesposobni. Sancta je zajebala distribuciju nauštrb nekog. Nažalost to smo mi koji nismo dobili. A ti da nisi pohlepan gad mogao si fino se igrati na novoj konzoli i ne bi zagađivao ovaj prostor sa svojim glupim postovima.

 Ne nego nisam klinac koji ne moze zivjet bez nove konzole. Nauci se komunicirat bez vrijedanja dok ti nije kasno.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...

 

19.11. sam narucio bluray i dobio...a ti narucio kao prije mene a nisi dobio od sancte...ajd ne lazi.

 U tome i je cijeli j**** problem. Drugi val preordera koji je bio u 10 mjesecu je dopustio da se naruci vise konzola nego su bili u stanju isporuciti, tako da je situacija ispala ovakva: Oni sto su narucili iz 9 mjeseca disk verziju su (mislim) svi dobili. Oni koji su u 10 mjesecu narucili disk verzije, samo su neki dobili dok mislim da je vecina ostala suha, digitalke ako sam dobro citao nitko nije dobio. Najveci apsurd je u tome sto oni koji su 19.11 kupili konzole su uredno preskocili ekipu iz 10. mjeseca i takoder su dobili konzole.

 

Tako da: 1. prestani pametovat jer nisi najpametniji ovdje. 2. postoji vise problema u cijeloj ovoj "preorder" sprdacini pa malo pokusaj shvatiti ljude koji su nesto platili i dobili hrpu C/P mailova, dok su ljudi koji su kupili apsolutnu istu stvar skoro 2 mjeseca kasije dobili to isto.

Mozda ce ti sada biti jasnije zasto je ekipa koja je narucila disk verziju vec lagano nervozna, a ne mogu ni zamisliti kako je ekipi koja je digitalke narucila

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pa jedini koji vrijeđa tu si ti. Svi ostali su se spustili na tvoj nivo komunikacije kako bi ti bilo razumljivo. I otkud ti pretpostavka da su ostali klinci koji ne mogu živjeti bez kozole.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Frajer naziva ljude lažovima i provocira, onda komentira da se 'ne vrijeđaju ljudi'.

Nemam razloga napravit account ovdje i lagati o konzoli. Stari, da sam ju dobio, ne bih bio ovdje i trošio vrijeme s trollovima poput tebe.

Ja sam svoj BR uzeo na rate, možda je SD jednostavno slala prvo ljudima koji su odmah odriješili cijelu kesicu. Možda su, iznenađenja li, samo ljudi, a narudžbe poslane zbrda zdola jer ne možemo znati kako tamo stvari funkcioniraju. Uvijek mi se javi netko drugi, moguće da imaju nekoliko internih lista, neki su bili sretniji, neki manje.

*Ova teorija s masovnim prednarudzbama u drugom valu, a malom isporukom konzola je najvjerojatnija, potpisujem.

Samo nemoj skakat tu ljudima na vrat i tvrditi nešto što nema veze s istinom.

Imam doma cetiri igrice, extra dualsense i NULA PS5 konzola. Amen.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 9:10 (m4st4).
 
6 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Htio bih vas pitati da li je itko naručio ps5 preko hrvatskog telekoma,jer ja evo od 28.11 čekam disk verziju.mislim ne znam kakva je situacija sa tim dostavama i sve.....svaki put sam dobio jedan te isti odgovor od njih.... samo me zanima jel itko uopće dobio taj ps5 od ht-a 🤣
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Grozni_Zabac kaže...
amd freak kaže...

 

19.11. sam narucio bluray i dobio...a ti narucio kao prije mene a nisi dobio od sancte...ajd ne lazi.

 U tome i je cijeli j**** problem. Drugi val preordera koji je bio u 10 mjesecu je dopustio da se naruci vise konzola nego su bili u stanju isporuciti, tako da je situacija ispala ovakva: Oni sto su narucili iz 9 mjeseca disk verziju su (mislim) svi dobili. Oni koji su u 10 mjesecu narucili disk verzije, samo su neki dobili dok mislim da je vecina ostala suha, digitalke ako sam dobro citao nitko nije dobio. Najveci apsurd je u tome sto oni koji su 19.11 kupili konzole su uredno preskocili ekipu iz 10. mjeseca i takoder su dobili konzole.

 

Tako da: 1. prestani pametovat jer nisi najpametniji ovdje. 2. postoji vise problema u cijeloj ovoj "preorder" sprdacini pa malo pokusaj shvatiti ljude koji su nesto platili i dobili hrpu C/P mailova, dok su ljudi koji su kupili apsolutnu istu stvar skoro 2 mjeseca kasije dobili to isto.

Mozda ce ti sada biti jasnije zasto je ekipa koja je narucila disk verziju vec lagano nervozna, a ne mogu ni zamisliti kako je ekipi koja je digitalke narucila

 Pa ak ne mozes cekat nek ti vrate lovu, barem je to kod njih jednostavno :)

 

Malo ste napeti...radi jedne konzole omg

 

 

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...

 Pa ak ne mozes cekat nek ti vrate lovu, barem je to kod njih jednostavno :)

 

Malo ste napeti...radi jedne konzole omg

 

 

Da nisam mislio kupovati konzolu, ne bi niti radio preorder. Ako mi vrate pare, sta sam s time postigao? Necu dobiti konzolu, a izgubio sam "relativno" dobro mjesto u redu cekanja. Da se razumijemo, pare mi ne rastu na drvu, no opet necu propasti za te pare sta sam dao na preorder jer cu PS5 imati u svakom slucaju. Ono sto je jako iritirajuce sto sam dao novce, a za uzvrat dobio par C/P mailova u kojima SD ima empatije ravno kamenu na dnu mora. Da bar pokusaju malko zapakirati to, al ne. "Ak necete cekat, vratimo vam pare i ko vas j***"

 

Ta njihova poruka "Ako ne mozete cekati, vratit cemo vam novce" je jeftina poruka da skinu ljude s falusa i pritom si malo olaksaju backlog.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...
Grozni_Zabac kaže...
amd freak kaže...

 

19.11. sam narucio bluray i dobio...a ti narucio kao prije mene a nisi dobio od sancte...ajd ne lazi.

 U tome i je cijeli j**** problem. Drugi val preordera koji je bio u 10 mjesecu je dopustio da se naruci vise konzola nego su bili u stanju isporuciti, tako da je situacija ispala ovakva: Oni sto su narucili iz 9 mjeseca disk verziju su (mislim) svi dobili. Oni koji su u 10 mjesecu narucili disk verzije, samo su neki dobili dok mislim da je vecina ostala suha, digitalke ako sam dobro citao nitko nije dobio. Najveci apsurd je u tome sto oni koji su 19.11 kupili konzole su uredno preskocili ekipu iz 10. mjeseca i takoder su dobili konzole.

 

Tako da: 1. prestani pametovat jer nisi najpametniji ovdje. 2. postoji vise problema u cijeloj ovoj "preorder" sprdacini pa malo pokusaj shvatiti ljude koji su nesto platili i dobili hrpu C/P mailova, dok su ljudi koji su kupili apsolutnu istu stvar skoro 2 mjeseca kasije dobili to isto.

Mozda ce ti sada biti jasnije zasto je ekipa koja je narucila disk verziju vec lagano nervozna, a ne mogu ni zamisliti kako je ekipi koja je digitalke narucila

 Pa ak ne mozes cekat nek ti vrate lovu, barem je to kod njih jednostavno :)

 

Malo ste napeti...radi jedne konzole omg

 

 

 Kolko sam skonto, ti si svoju dobio, ne kuzim svrhu tebe u ovoj temi uopce...

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
amd freak kaže...
Grozni_Zabac kaže...
amd freak kaže...

 

19.11. sam narucio bluray i dobio...a ti narucio kao prije mene a nisi dobio od sancte...ajd ne lazi.

 U tome i je cijeli j**** problem. Drugi val preordera koji je bio u 10 mjesecu je dopustio da se naruci vise konzola nego su bili u stanju isporuciti, tako da je situacija ispala ovakva: Oni sto su narucili iz 9 mjeseca disk verziju su (mislim) svi dobili. Oni koji su u 10 mjesecu narucili disk verzije, samo su neki dobili dok mislim da je vecina ostala suha, digitalke ako sam dobro citao nitko nije dobio. Najveci apsurd je u tome sto oni koji su 19.11 kupili konzole su uredno preskocili ekipu iz 10. mjeseca i takoder su dobili konzole.

 

Tako da: 1. prestani pametovat jer nisi najpametniji ovdje. 2. postoji vise problema u cijeloj ovoj "preorder" sprdacini pa malo pokusaj shvatiti ljude koji su nesto platili i dobili hrpu C/P mailova, dok su ljudi koji su kupili apsolutnu istu stvar skoro 2 mjeseca kasije dobili to isto.

Mozda ce ti sada biti jasnije zasto je ekipa koja je narucila disk verziju vec lagano nervozna, a ne mogu ni zamisliti kako je ekipi koja je digitalke narucila

 Pa ak ne mozes cekat nek ti vrate lovu, barem je to kod njih jednostavno :)

 

Malo ste napeti...radi jedne konzole omg

 

 

 Kolko sam skonto, ti si svoju dobio, ne kuzim svrhu tebe u ovoj temi uopce...

 Da. Lik je došao u temu dostava PS5 reći ljudima da su nestrpljivi i da postoje veći problemi u životu XD

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
tomglo kaže...
Nightyx kaže...
amd freak kaže...
Grozni_Zabac kaže...
amd freak kaže...

 

19.11. sam narucio bluray i dobio...a ti narucio kao prije mene a nisi dobio od sancte...ajd ne lazi.

 U tome i je cijeli j**** problem. Drugi val preordera koji je bio u 10 mjesecu je dopustio da se naruci vise konzola nego su bili u stanju isporuciti, tako da je situacija ispala ovakva: Oni sto su narucili iz 9 mjeseca disk verziju su (mislim) svi dobili. Oni koji su u 10 mjesecu narucili disk verzije, samo su neki dobili dok mislim da je vecina ostala suha, digitalke ako sam dobro citao nitko nije dobio. Najveci apsurd je u tome sto oni koji su 19.11 kupili konzole su uredno preskocili ekipu iz 10. mjeseca i takoder su dobili konzole.

 

Tako da: 1. prestani pametovat jer nisi najpametniji ovdje. 2. postoji vise problema u cijeloj ovoj "preorder" sprdacini pa malo pokusaj shvatiti ljude koji su nesto platili i dobili hrpu C/P mailova, dok su ljudi koji su kupili apsolutnu istu stvar skoro 2 mjeseca kasije dobili to isto.

Mozda ce ti sada biti jasnije zasto je ekipa koja je narucila disk verziju vec lagano nervozna, a ne mogu ni zamisliti kako je ekipi koja je digitalke narucila

 Pa ak ne mozes cekat nek ti vrate lovu, barem je to kod njih jednostavno :)

 

Malo ste napeti...radi jedne konzole omg

 

 

 Kolko sam skonto, ti si svoju dobio, ne kuzim svrhu tebe u ovoj temi uopce...

 Da. Lik je došao u temu dostava PS5 reći ljudima da su nestrpljivi i da postoje veći problemi u životu XD

 Upravo to.

 

Chill out.

5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Došao se ovdje kurčit kak je on kupio PS5 I onda ju je "pametni" prodao i sad prosipa pamet svima koji su naručili i čekaju. Da je stvarno želio konzolu ne bi je nikada prodao, nego ju je kupio kako bi prodao i zaradio.

 
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pa nije ni meni stigla. Narucio 6.10 Blu-ray verziju i jos uvijek cekam. 

Ima puno ljudi koji jos nisu dobili a narucili su u 10 i 11 mjesecu, pa cak i ranije.

Nije stvar u vracanu love, stvar je u tome sto su oni koji su narucili 19.11. dobili a mi koji smo narucili ranije nismo dobili. 

I sto sada, da mi vrate lovu a gdje da je kupim?

Izgubio sam red negdje drugdje cim sam napravio prednarudzbu u SD jer nisam pravio narudzbu na 10 mjesta.

Sada definitivno nije vrijeme za otkazivat jer nema sanse da upadnes negdje drugdje i da dobijes konzolu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 12:10 (icanic).
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...

 Stari ti si nesto grdo zajebo ili si narucio digitalnu verziju.

 

19.11. sam narucio bluray i dobio...a ti narucio kao prije mene a nisi dobio od sancte...ajd ne lazi.

  Kompa, da si pratio temu od početka onda bi vidio da je Sancta slala mailove, a mislim čak i javno napisala da nemaju konzole za sve i da će prije Božića dostaviti dio prednarudžbi koji je naručen 6. i 7.10. , a dio 19.11.

 

Dakle, čovjek ne laže, ne samo on nego ni ostali. Imam frend koji je naručio isto 6.10. pa nije dobio, dok smo kum i ja dobili.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...
amd freak kaže...

 Stari ti si nesto grdo zajebo ili si narucio digitalnu verziju.

 

19.11. sam narucio bluray i dobio...a ti narucio kao prije mene a nisi dobio od sancte...ajd ne lazi.

  Kompa, da si pratio temu od početka onda bi vidio da je Sancta slala mailove, a mislim čak i javno napisala da nemaju konzole za sve i da će prije Božića dostaviti dio prednarudžbi koji je naručen 6. i 7.10. , a dio 19.11.

 

Dakle, čovjek ne laže, ne samo on nego ni ostali. Imam frend koji je naručio isto 6.10. pa nije dobio, dok smo kum i ja dobili.

 Ja sam narucio 09.10. i to je bio zadnji dan za narudjbe

15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...
amd freak kaže...

 Stari ti si nesto grdo zajebo ili si narucio digitalnu verziju.

 

19.11. sam narucio bluray i dobio...a ti narucio kao prije mene a nisi dobio od sancte...ajd ne lazi.

  Kompa, da si pratio temu od početka onda bi vidio da je Sancta slala mailove, a mislim čak i javno napisala da nemaju konzole za sve i da će prije Božića dostaviti dio prednarudžbi koji je naručen 6. i 7.10. , a dio 19.11.

 

Dakle, čovjek ne laže, ne samo on nego ni ostali. Imam frend koji je naručio isto 6.10. pa nije dobio, dok smo kum i ja dobili.

 Evo u prilogu i mail koji smo dobili.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 12:28 (icanic).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo ja maloprije pitao u SD u trgovini što je s PS5. Gospodin mi je rekao da ne znaju ništa konkretno, ali da nove zalihe za prednarudžbe neće biti prije 3. ili 4. mjeseca. Što se tiče do sada naručenih konzola, rekao je da će biti sigurno isporučene prije toga.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Strelok kaže...

Meni su iz A1 dostavili gigabox i kažu konzola kroz 5 dana. Najprije ugovor i modem a onda konzola po novome. 

Imaju ih na skladištu ali to je iz 12/2020. pošiljka.

 

Eto pa čekam. Ako dođe slikam. Živo me zanima sada.

 UPDATE!!!!

 

CITIRAM SAM SEBE!

Znači A1 isto mulja!

Realizirao sam ugovor 20.12.2020. telefonski, (pošto sam oko 11.2020. preko weba rezervirao PS5, drugi val to je bio.) U zom razgovoru agent je jasno rekao 3 puta da mi konzola dolazi doma, trebam platiti 3500 kn prilikom preuzimanja, da ih imaju na skladištu samo čekaju otpremu kad prođu blagdani. Ok reko ajmo probati. 

Dođe mi Flatbox modem, podignem i potpišem ugovor kod dostavljača. Zovem pitam di je konzola, kaže agent u roku 5 dana od ugovora i dostave Flatboxa.

To sam vam gore opisao.

 

Zovem danas natrag, di je PS5???

Kažu kroz 20 dana dolazi.

Zaključak?

Seru i nemaju konzola kao ni cijela RH, pa izmišljaju nove metode zavlačenja. 

Sutra modem šaljem natrag uz obrazac za raskid ugovora unutar 14 dana na daljinu.

 

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice