PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.810
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja pratim ovu temu iz Bosne sam. Au brate pa ja sam na 4. levelu hard core tek da nabavim konzolu. 1. level ovi što su prednaručili u 9. mj. 2. level ovi u 10. mj. 3. level ovi što oće kupiti u trgovini tj. koji nisu prednaručili, a 4. level sam ja da to krene nešto i u Bosnu stizat, haha zato budite sretni što ste barem u fazi iščekivanja za veljaču. Ja se ne mogu ničeme nadati. Pozdrav za sve vas.
Be Water My Friend
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Maloprije sam dobio poziv iz SD-a. Dostava PS5 BR u veljači koja je naručena 7.10.2020., a datum ne zna.

 

Na žalost, sličan poziv sam primio krajem prosinca kada su mi obećali "sigurnu" dostavu u siječnju.

 

Pustiti ću im još veljaču, a ako ju ne dobijem tada poslati ću im inspekciju koja će utvrditi prijevaru potrošača s obzirom da su lažno reklamirali da će PS5 isporučivati kronološki po redoslijedu naruđbi.

 

To su i sami priznali kada su u prosincu slali mailove u kojima tvrde da im je Sony rekao da prednost imaju oni koji su naručili 19.11. iako su prije reklamirali isporuku kronološki. Moguće da im je Sony to i rekao, ali čak i Sony nije iznad hrvatskih zakona. Vjerujem da će usput inspekcija utvrditi dodatna kršenja kronologije isporuke koje nemaju veze s Sony-em.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 19:27 (MDrakon).
 
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Posljednji radni dan u veljači je 26., znači još maksimalno 31 dan čekanja! 

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da, sreca je sto je veljaca najkraci mjesec..... ;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da, sreca je sto je veljaca najkraci mjesec..... ;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MDrakon kaže...

Maloprije sam dobio poziv iz SD-a. Dostava PS5 BR u veljači koja je naručena 7.10.2020., a datum ne zna.

 

Na žalost, sličan poziv sam primio krajem prosinca kada su mi obećali "sigurnu" dostavu u siječnju.

 

Pustiti ću im još veljaču, a ako ju ne dobijem tada poslati ću im inspekciju koja će utvrditi prijevaru potrošača s obzirom da su lažno reklamirali da će PS5 isporučivati kronološki po redoslijedu naruđbi.

 

To su i sami priznali kada su u prosincu slali mailove u kojima tvrde da im je Sony rekao da prednost imaju oni koji su naručili 19.11. iako su prije reklamirali isporuku kronološki. Moguće da im je Sony to i rekao, ali čak i Sony nije iznad hrvatskih zakona. Vjerujem da će usput inspekcija utvrditi dodatna kršenja kronologije isporuke koje nemaju veze s Sony-em.

 Receno je da ce u veljaci biti "viška" br verzije zato i nude nadoplatu da isporuce i onima koji su cekali digitalne, tako da nebi to muljali, a za sijecanj su rekli da ce mozda biti tijekom sijecnja, a za veljacu tvrde sigurno, cak stovise, da ce nam se sljedeci put javiti kurirska sluzba

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
MDrakon kaže...

Maloprije sam dobio poziv iz SD-a. Dostava PS5 BR u veljači koja je naručena 7.10.2020., a datum ne zna.

 

Na žalost, sličan poziv sam primio krajem prosinca kada su mi obećali "sigurnu" dostavu u siječnju.

 

Pustiti ću im još veljaču, a ako ju ne dobijem tada poslati ću im inspekciju koja će utvrditi prijevaru potrošača s obzirom da su lažno reklamirali da će PS5 isporučivati kronološki po redoslijedu naruđbi.

 

To su i sami priznali kada su u prosincu slali mailove u kojima tvrde da im je Sony rekao da prednost imaju oni koji su naručili 19.11. iako su prije reklamirali isporuku kronološki. Moguće da im je Sony to i rekao, ali čak i Sony nije iznad hrvatskih zakona. Vjerujem da će usput inspekcija utvrditi dodatna kršenja kronologije isporuke koje nemaju veze s Sony-em.

 Receno je da ce u veljaci biti "viška" br verzije zato i nude nadoplatu da isporuce i onima koji su cekali digitalne, tako da nebi to muljali, a za sijecanj su rekli da ce mozda biti tijekom sijecnja, a za veljacu tvrde sigurno, cak stovise, da ce nam se sljedeci put javiti kurirska sluzba

 Nadam se da će tako i biti. Da ćemo dobiti PS5-ice u veljači te da ćemo zaboraviti na SD, SM, E-kupi itd.

 

Ne da se ni meni gnjaviti s inspekcijom, ali ako ne isporuče naručeno u veljači zaslužili su posjetu inspekcije.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
MDrakon kaže...

Maloprije sam dobio poziv iz SD-a. Dostava PS5 BR u veljači koja je naručena 7.10.2020., a datum ne zna.

 

Na žalost, sličan poziv sam primio krajem prosinca kada su mi obećali "sigurnu" dostavu u siječnju.

 

Pustiti ću im još veljaču, a ako ju ne dobijem tada poslati ću im inspekciju koja će utvrditi prijevaru potrošača s obzirom da su lažno reklamirali da će PS5 isporučivati kronološki po redoslijedu naruđbi.

 

To su i sami priznali kada su u prosincu slali mailove u kojima tvrde da im je Sony rekao da prednost imaju oni koji su naručili 19.11. iako su prije reklamirali isporuku kronološki. Moguće da im je Sony to i rekao, ali čak i Sony nije iznad hrvatskih zakona. Vjerujem da će usput inspekcija utvrditi dodatna kršenja kronologije isporuke koje nemaju veze s Sony-em.

 Receno je da ce u veljaci biti "viška" br verzije zato i nude nadoplatu da isporuce i onima koji su cekali digitalne, tako da nebi to muljali, a za sijecanj su rekli da ce mozda biti tijekom sijecnja, a za veljacu tvrde sigurno, cak stovise, da ce nam se sljedeci put javiti kurirska sluzba

 Ti bi malo mogao prestati pisati dezinformacije.

 

Kakvog VIŠKA Blu Ray verzije?

Za koga višak? 

Sve konzole su alocirane odavno.

Koliko smo god malo tržište ne postoji višak PS5 u HR niti će uskoro.

 

Tim više ako mnogima ponude od Vas ponude nadoplatu za Blu Ray verziju zaista ideš to pisat?

Ljudi još čekaju iz A1, Tele2, Tcom...

Ni oni nisu podmirili.

 

Zaboravi na kupnju u trgovini do 5. mjeseca.

 

10 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Eto da vas obradujem dobio sam mail da nova runda prednarudžbi kreće 30. veljače 

 

I još i birtije otvaraju taj dan 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
4 3 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Mail ili gtfo

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
gocc01 kaže...

Eto da vas obradujem dobio sam mail da nova runda prednarudžbi kreće 30. veljače 

 

I još i birtije otvaraju taj dan 

 

Screenshot please. To je subota.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
gocc01 kaže...

Eto da vas obradujem dobio sam mail da nova runda prednarudžbi kreće 30. veljače 

 

I još i birtije otvaraju taj dan 

 

Screenshot please. To je subota.

 30.02 ne postoji. Trol

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
gocc01 kaže...

Eto da vas obradujem dobio sam mail da nova runda prednarudžbi kreće 30. veljače 

 

I još i birtije otvaraju taj dan 

 31.02., krivo si napiso

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Gdje si ti prednarucio da tako reagiras?

Usput, ne moras meni objasnjavat da zaboravim kupovinu u trgovini kad i sam pratim i vidim kud to ide, a to znaci da nece namiriti sve prednarudjbe (uglavnom digitalne) jos mjesecima, a neke trgovine kao nor hg spot, svakodnevno redovno primaju narudjbe, tebi je to u redu? Svi redom su se overloadali sa prednarudjbama i sad sipaj na kapaljku, ima razloga da se ljudi bune oko toga itekako

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 22:05 (Nightyx).
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nije u redu od HR trgovaca.

Gomilaju rezervacije a nemaju alociran broj konzola.

Pohlepno uzimaju, svi od reda.

Kužim Vas sve.

 

Ja sam bratu kupio PS5 u Sancta Domenici 19.11.2020. u 9 i 15 ujutro.

Launch day. Platio sam MasterCardom na 12 rata.

Stigao je oko 18.12.2020.

 

Dakle prije vas koji ste prednaručili prije.

Nešto onda ne štima. Iako su izjavili da je tako Sony zapovijedio.

Tcom je slao također pošiljke 18.12.2020. koje su bile kreirane poslije lansiranja.

 

Problem su oni ali vi sami niste daleko.

Bunite se po forumu. Ok je, ljudi čitaju i budu informirani. Samo nema koristi od toga.t

 

Zovite, slikajte, prijavite, tužite...inače promjene nema.

PS5 su davali badava šakom i kapom muzikašima, sportašima, raznim vikend gamerima i onima koji su kontroler vidjeli na slici. Onima koji mogu kupiti 20 konzola odjednom. Raznim portalima koji su kreirani nedavno i nagradnim igrama.

Eto za normalni puk nema.

To su vaši novci pa si razmislite.

 

 

 

 

 

 
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da, dobro rece danas sam vidio neku reklamu, letak, nagradna igra, izmedju ostalih nagrada je i 10x ps5.....

Al da me ubijes ne mogu se sjetiti od koje trgovine, a nikako da ponove reklamu.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam to i napravio... Prijava inspekciji je jedino rješenje za ovakav bezobrazluk. Većina naših trgovaca se trgne tek kada stigne prijava. Neka dobiju nekakve opomene ili kazne, pa će drugi puta razmisliti prije nego krenu izigravati kupce od kojih žive.
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Strelok kaže...

 

 

PS5 su davali badava šakom i kapom muzikašima, sportašima, raznim vikend gamerima i onima koji su kontroler vidjeli na slici. Onima koji mogu kupiti 20 konzola odjednom. Raznim portalima koji su kreirani nedavno i nagradnim igrama.

Eto za normalni puk nema.

To su vaši novci pa si razmislite.

 

 

 

 

 

 Kad sam vidio da suputica dobila ps5 bilo mi podne, garant je plastiku otopila i nafilala se njome

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nakon točno 130 dana čekanja, napokon mi je stigla konzola :D Odmah uzeo PlayStation Plus Collection, ima se sto igrati godinu dana.
 
7 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo samo da javim mozda ce kome pomoci upravo sam zvao SD u vezi svoje prednarudžbe koju sam napravio 5.10. za PS5 digital, pitao sam da li mogu nadoplatit za blue ray ako on dolazi sigurno u veljaci i covjek kaze da nema potrebe jer ce se po informacijama koje ima sve prednarudžbe i digital i blue ray za 10 mj. rjesiti u veljaci
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ne želim nikog uvrijedit, ali ja sam evo dobio još 2 konzole i prodao, za sad 5 prodanih, a uskoro će biti još. Mislim da mnogi ovdje ne znaju da konzole dolaze, ali isto tako odlaze isti dan između djelatnika u nabavi.

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mp02474 kaže...
Evo samo da javim mozda ce kome pomoci upravo sam zvao SD u vezi svoje prednarudžbe koju sam napravio 5.10. za PS5 digital, pitao sam da li mogu nadoplatit za blue ray ako on dolazi sigurno u veljaci i covjek kaze da nema potrebe jer ce se po informacijama koje ima sve prednarudžbe i digital i blue ray za 10 mj. rjesiti u veljaci

 Ja sam dobio iz SD prije 2 dana konzole, a nisam ni imao novu naruždbu nego preko "frenda", nazovi ti njih pa im JM jer te lažu, sve i jedna konzola iz listopada je dostavljena ili je otišla u ruke njima ili netkome tko prodaje za njih, a Vama su rekli da nisu dobili dosta. Laži laži me.

12 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crocro23 kaže...

 Ja sam dobio iz SD prije 2 dana konzole, a nisam ni imao novu naruždbu nego preko "frenda", nazovi ti njih pa im JM jer te lažu, sve i jedna konzola iz listopada je dostavljena ili je otišla u ruke njima ili netkome tko prodaje za njih, a Vama su rekli da nisu dobili dosta. Laži laži me.

 Ovo bi se vrlo lako napravilo kad bi bilo nekih dokaza. I ja bi vrlo rado dodao neke konkretnije stvari u svoju prijavu Mingu, no nemam nista sluzbeno. Za ove forumske price nisam siguran da bi se uzele kao relevantan dokaz da SD mulja (a vise je nego ocito) tako da se opet svodi na moja rijec protiv njihove.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crocro23, ozbiljne optužbe, pokaži neki recept gdje piše datum i SD.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 10:22 (m4st4).
 
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sve jasno al kad god posaljem upit dobijem generican odgovor ili ne dobijem nikakav, zato sam i zvao danas, a sad da li ce doc u veljaci to ce se vidjeti ali barem nije odgovor "neznamo", "nemamo informaciju", a da muljaju s isporukama, muljaju al nemam se vise volje navlacit s njima.
11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stigla konzola napokon, jebalo majku jesan se načeka. U međuvremenu mi je hype slapsnija potpuno al neka igrat ce se

Not funny dude
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crocro23 kaže...
mp02474 kaže...
Evo samo da javim mozda ce kome pomoci upravo sam zvao SD u vezi svoje prednarudžbe koju sam napravio 5.10. za PS5 digital, pitao sam da li mogu nadoplatit za blue ray ako on dolazi sigurno u veljaci i covjek kaze da nema potrebe jer ce se po informacijama koje ima sve prednarudžbe i digital i blue ray za 10 mj. rjesiti u veljaci

 Ja sam dobio iz SD prije 2 dana konzole, a nisam ni imao novu naruždbu nego preko "frenda", nazovi ti njih pa im JM jer te lažu, sve i jedna konzola iz listopada je dostavljena ili je otišla u ruke njima ili netkome tko prodaje za njih, a Vama su rekli da nisu dobili dosta. Laži laži me.

 Da, ali cak i da medu sobom dilaju konzole opet treba izdat racun nekome, to eventualno da
 svi oni keširaju. za neke vece face ( citaj pozicije ) u SD to jos mogu popusit, ali za jadne prodavace
 tesko eventualno ako oni sebi piknu po 1 i više manje sve ide preko keša.

 

 uz pretpostavku da je to sve istina naravno, ali da je sve to skupa sumnjivo i neprofesionalno je.

 a do dokaza mozes doci jedino da to netko javne necime potvrdi tko jel tamo radi i ne boji se pedale.

 sto znaci do prave istine doci necemo, vec cemo zaboraviti kad svi dobimo konzole tamo do bozica 2021.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mp02474 kaže...
Evo samo da javim mozda ce kome pomoci upravo sam zvao SD u vezi svoje prednarudžbe koju sam napravio 5.10. za PS5 digital, pitao sam da li mogu nadoplatit za blue ray ako on dolazi sigurno u veljaci i covjek kaze da nema potrebe jer ce se po informacijama koje ima sve prednarudžbe i digital i blue ray za 10 mj. rjesiti u veljaci

 Nadam se da će tako i biti.

 

Ako PS5 BR ne bude isporučen u veljači ja šaljem prijavu 1. ožujka inspekciji u odnosu na SD pa neka im ispekcija pročešlja poslovanje.

 

Siguran sam da će pronaći zanimljive stvari😈

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
crocro23, ozbiljne optužbe, pokaži neki recept gdje piše datum i SD.

 Nisam ih optužio za ništa što bilo tko tko radi tamo ne može i sam potvrdit. Pa neću valjda reći od frenda ime pa da dobije otkaz, a svi to rade. Nisam ja rekao da ONI preprodaju meni, ja sam rekao da očito kao što sam i ja dobio i druge konzole idu tko zna gdje, a možda i oni preprodaju skuplje. Nemam ja dokaz niti tvrdim to 100%, ali ja znam da sam ja dobio narudžbom 3 komada i 2 komada sam sad dobio jer sam unaprijed dogovorio sa frendom da mi nabavi i je, a što i kako nije bitno, bitno je da nisam niti radio narudžbu niti imam račun iz poslovnice. Pa da želim lagat mogu pronaći bilo koji SD račun i dodati datum to neće biti dokaz da govorim istinu, a opet i da imam račun takav i da objavim morao bi bitne informacije maknuti uključujući i broj računa, pa opet, nema smisla zar ne. Lud čovjek bi objavio račun u ovom slučaju.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...
mp02474 kaže...
Evo samo da javim mozda ce kome pomoci upravo sam zvao SD u vezi svoje prednarudžbe koju sam napravio 5.10. za PS5 digital, pitao sam da li mogu nadoplatit za blue ray ako on dolazi sigurno u veljaci i covjek kaze da nema potrebe jer ce se po informacijama koje ima sve prednarudžbe i digital i blue ray za 10 mj. rjesiti u veljaci

 Ja sam dobio iz SD prije 2 dana konzole, a nisam ni imao novu naruždbu nego preko "frenda", nazovi ti njih pa im JM jer te lažu, sve i jedna konzola iz listopada je dostavljena ili je otišla u ruke njima ili netkome tko prodaje za njih, a Vama su rekli da nisu dobili dosta. Laži laži me.

 Da, ali cak i da medu sobom dilaju konzole opet treba izdat racun nekome, to eventualno da
 svi oni keširaju. za neke vece face ( citaj pozicije ) u SD to jos mogu popusit, ali za jadne prodavace
 tesko eventualno ako oni sebi piknu po 1 i više manje sve ide preko keša.

 

 uz pretpostavku da je to sve istina naravno, ali da je sve to skupa sumnjivo i neprofesionalno je.

 a do dokaza mozes doci jedino da to netko javne necime potvrdi tko jel tamo radi i ne boji se pedale.

 sto znaci do prave istine doci necemo, vec cemo zaboraviti kad svi dobimo konzole tamo do bozica 2021.

 Pa gle, neću ja pričati ovdje što dajem i kako. Naravno da neće netko uzet konzolu za 4200 kn i dat ju meni za 4200 kuna, kakve bi koristi ta osoba imala od toga? Jesam ja rekao da je to radi ekipa na ugovoru od 30 dana ili oni iza šanka ili online podrške? Ja sam rekao da to vjerojatno rade svi iz nabave jer oni ne moraju što dobiju odmah svima slati jer mogu poslati ljudima da će kasniti jer nema dovoljno konzola, a to je i istina. To što možda 50 konzola ode na stranu i tih 50 koji su trebali dobit isto dobiju da neće dobit sad nego kasnije, e to je ono što je moguće, a meni nije bitno što i kako, ja sam dobio, prodao i ok. Nadam se uskoro opet 1-2 dobit. Račun, eh, pa daj si razmisli malo. Račun se izda unaprijed. Recimo da sad znaju da dolazi 100 konzola, a gospodine Ivo Ivic radi tamo, on si napravi 3 računa, plati i kad dođe sebi isporuci, odnosno gospodinu Marku Markovicu.  Nešto mi kaže da bi se to moglo tako radit, ne znam ja, samo kažem. Ja mislim da ovi s Njuskala što rasprodaju drže prevelike cijene i rade glupost jer ja svoje prodame na FB Marketu brže.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice