PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.906
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stoka

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo i drugog maila, prvi je slao gdin imenom i prezimenom, a sad dolazi i od podrske... Ista info u oba maila, a ta je da posiljka s mojom konzolom dolazi u veljaci... Dakle, meni osobno, moja konzola stize u veljaci. 😂

Po datumima koje mi spominjemo, a prema odgovorima ekipe iz SDa, u veljaci se ocito isporucuju BR i DE edicije prednarucene zakljucno s 06.10.20.
Sto zaista je isporuka na kapaljku...
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 16:33 (starblack).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
starblack kaže...
Evo i drugog maila, prvi je slao gdin imenom i prezimenom, a sad dolazi i od podrske... Ista info u oba maila, a ta je da posiljka s mojom konzolom dolazi u veljaci... Dakle, meni osobno, moja konzola stize u veljaci. 😂

Po datumima koje mi spominjemo, a prema odgovorima ekipe iz SDa, u veljaci se ocito isporucuju BR i DE edicije prednarucene zakljucno s 06.10.20.
Sto zaista je isporuka na kapaljku...

 Moja je prednaručena 7.10., a danas sam dobio mail od SD-a da se dostav mojega PS5 BR očekuje u veljači.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
astroflik kaže...
Pitanje da li se to može po zakonu. Je li netko zna/provjeravao što u tim slučajevima možeš potraživat?
Također mislim da je ovdje problem to što je bilo izricito navedeno u drugom valu preordera da datum isporuke nije točno određen, što znači da je na neki način bilo tko ko je naručio tada pristao da će ga možda jebati.

 Reklamirali su iz SD-a da isporuke idu kronološki po redoslijedu naruđbi, a zatim su javno to prekršili i dali konzole ljudima koji su je naručili 19.11., dok još uvijek čekaju oni koji su naručili u listopadu.

 

Već je to dovoljno da ih inspekcija kazni s obzirom da su prevarili kupce i to javno priznali.

 

Za njih bi bilo bolje da im inspekcija ne dolazi u posjetu.

6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Danas poslijepodne došao mail, 3. dan od upita. Konzola preorderana 06.10. u SD. Digital.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 16:52 (Maat).
 
2 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

jel itko naručio preko t-coma playstation 5 br verziju i da li ju je dobio?

 

28.11 sam naručio preko webshopa i evo pitaj boga kad ju mogu očekivati na svojoj adresi hahaha....iskreno nadam se da ćemo svi koji smo naručili sony prošle godine dobiti napokon u veljači  

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ok. Tim bolje. Znaci i dio 7.10.
Sto jos uvijek znaci da dio ekipe od 7.10. dobije konzolu u veljaci. AKO stanu na 7.10. logika nalaze da ce nekima stvarno prednarucene konzole doci 5 ili 6 mjeseci nakon narudzbe tj. ozujak i/ili nedajboze travanj... Javljate!
Nadam se da ce stizati jos mailova ovih par dana svima vama koji ste 7.10. i kasnije, ne znam do kojeg u 10om se moglo prednaruciti.
Ovo je, naravno, samo nada u slucaju da nam daju iskrene i provjerene info.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 16:59 (starblack).
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
19.11 naruceno kod tcoma, 18.12 isporucena, ima nas jos koji su taj dan uzeli i dobili u 12 mjesecu
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
starblack kaže...
Ok. Tim bolje. Znaci i dio 7.10.
Sto jos uvijek znaci da dio ekipe od 7.10. dobije konzolu u veljaci. AKO stanu na 7.10. logika nalaze da ce nekima stvarno prednarucene konzole doci 5 ili 6 mjeseci nakon narudzbe tj. ozujak i/ili nedajboze travanj... Javljate!
Nadam se da ce stizati jos mailova ovih par dana svima vama koji ste 7.10. i kasnije, ne znam do kojeg u 10om se moglo prednaruciti.
Ovo je, naravno, samo nada u slucaju da nam daju iskrene i provjerene info.

 Prednarudjbe su se primale od 05.10 - 09.10.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sve stiže u veljači!

 

-Valentinovo

-Vakcina

-Vaša prednarudžba

 

Sve.

 

I 6.10. i 7.10 i 8.10?

 

Sve, kad vam kažem!

 

A digitalne isto?

 

Da, da, tako je najavio Sony. 

 

Sve tijekom veljače. 

 

A ako ne dođe?

 

E onda jebiga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 18:50 (m4st4).
 
5 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mozda su vec trebale stici i prije sve, ali su zavlacili i prodavali rodjama i ekipi, a sad ako ih je nekolicina ljudi prijavila inspekcijama (a vjerojatno i je netko) su odlucili isporuciti sve kao sto bi to napravili i ranije...what if...

 
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hoces rec u ozujku, jer su rekli br veljaca a digitalne ozujak
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Čitam da su u Njemačkoj MediaMarkt i Saturn napravili isto što i naši trgovci, samo se tamo odma u to uključila inspekcija jer nije korektno da narudžbe nisu otkazane, a nisu ih mogli isporučiti.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jebinjo kaže...
Hoces rec u ozujku, jer su rekli br veljaca a digitalne ozujak

 Meni su u Svijetu Medija rekli digitalne veljača. Ako je tamo u veljači, svakako bi trebalo i u Sancti.

I vele da nece bit nadoplata za BR ipak jer će moći zadovoljiti sve.

11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Neki dan mi je stigla konzola, sad mi i playgame šalje poruku da stize u roku tjedan dana konzola. 

Naručija san u SD pa nisu knjizili narudzbu , pa san narucija u Playgame da bi za 20 min dobija mail od SDa da je narudzba prosla xd. 

Ugl kad/ako stigne prodajem konzolu po kupovnoj cijeni ako kome triba.

Not funny dude
Moj PC  
7 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Kad si (pred) naručio u SD?
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
TKScump kaže...

Neki dan mi je stigla konzola, sad mi i playgame šalje poruku da stize u roku tjedan dana konzola. 

Naručija san u SD pa nisu knjizili narudzbu , pa san narucija u Playgame da bi za 20 min dobija mail od SDa da je narudzba prosla xd. 

Ugl kad/ako stigne prodajem konzolu po kupovnoj cijeni ako kome triba.

 paaaa ja bih se rezervirao ako vec nije rezervirana i ako je BR verzija u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2021 12:29 (bloodborne).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Stoka

 Pa logično da nije, kad ljudi još nisu ni dobili konzole iz prednarudjbe od prosle godine, odi u HG spot, oni ti primaju narudjbe svaki dan, kad ces dobit, to je vec drugi upitnik

15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kad sam rekao da sony u proizvodnji PS5 ne ovisi samo o sebi već isključivo o amd i samsungu, neki se nisu s tim slagali. Evo što prva faca amd kaže o nestašicama PS5 i do kad će ona trajati

 

https://ffa.hr/vijesti/amd-kaze-da-ce-nestasica-ps5-i-grafickih-trajati-do-druge-polovice-2021/55959/

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ps 5 digitalka narucena u SD 5.10....

Sami poslali mail jucer...

 

" Poštovani,

Hvala Vam još jednom što ste prednaručili PlayStation 5 konzolu!
Još jednom, želimo Vam se zahvaliti na strpljenju i primite naše isprike radi dužeg čekanja isporuke.

Ovom prilikom Vas obavještavamo da je pošiljka sa Vašom PS5 konzolom najavljena od proizvođača za dolazak na naše skladište tijekom veljače.
Dodatno ćemo Vas o statusu isporuke informirati na dan zaprimanja pošiljke, a Vaša PS5 konzola će sljedeći radni dan biti predana na isporuku kurirskoj službi koja će Vas nadalje dodatno obavijestiti SMS porukom o tijeku isporuke.

Srdačan pozdrav,
Vaša Sancta Domenica"

 

 

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...

Kad sam rekao da sony u proizvodnji PS5 ne ovisi samo o sebi već isključivo o amd i samsungu, neki se nisu s tim slagali. Evo što prva faca amd kaže o nestašicama PS5 i do kad će ona trajati

 

https://ffa.hr/vijesti/amd-kaze-da-ce-nestasica-ps5-i-grafickih-trajati-do-druge-polovice-2021/55959/

 Pa logično da je tako, kakve veze ima sony, oni bi ih sklepali milijardu ako treba, ali nije problem "nestašica", nego POTRAŽNJA i to se stalno ponavlja, konzola ima kao što je uvijek bilo, ali potražnja je daleko veća!

9 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo i meni mail od SD-a, preorder 6.10, radi se o digitalnoj verziji.

 

 

 

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da mi je vidjeti put moje PS5 konzole, od tvornice do praga! Da netko stavi kamericu na cijeli taj proces, s tajmerom, da vidim gdje je krenula i koliko joj je trebalo da dođe do mene.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

 Pa logično da je tako, kakve veze ima sony, oni bi ih sklepali milijardu ako treba, ali nije problem "nestašica", nego POTRAŽNJA i to se stalno ponavlja, konzola ima kao što je uvijek bilo, ali potražnja je daleko veća!

Pa nije baš da konzola ima koliko ih uvijek ima, točnije ima ih više nego ikad prije. Primjerice PS4 su do kraja fiskalne godine prodali u 5 milijuna komada a sada su samo do 31.12. 2020 prodali oko 5 milijuna komada PS5. Znači dosegli su prodaju PS4 tri mjeseca ranije. Prvi dan prodaje prodali su 2.5 milijuna komada PS5 a prvi mjesec 3.5 milijuna komada. Sve te brojke su najbolje u prodaji bilo koje konzole do sada. I opet nije bilo dovoljno. Čitam stalna prozivanja sonya po raznim temama što nisu naštancali više konzola. Eto, postoje objektivni razlozi jer sony ne ovisi sam o sebi. I uz sve to i sonyevi proizvodni kapaciteti imaju neke limite. Jednostavno potražnja je veća nego ikad do sada i bez obzira što je sony u startu ponudio najviše konzola do sada opet nije bilo dovoljno i kako vidimo takvo stanje će potrajati do ljeta.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jako zanimljivo...do nedavno ništa i sad će isporučiti 90% konzola u drugom mjesecu, jel to moguće?

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Otkuda ti tih 90%?

Pretpostavljam da gomilaju sad konzole i spremaju se za par velikih shipmenta, prema EU, Indiji i ostalim tržištima. Indija dobiva tek prvi val u veljači također. Ovi drip feedovi siječanjski su bili s nekih manjih postojećih zaliha.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Otkuda ti tih 90%?

Pretpostavljam da gomilaju sad konzole i spremaju se za par velikih shipmenta, prema EU, Indiji i ostalim tržištima. Indija dobiva tek prvi val u veljači također. Ovi drip feedovi siječanjski su bili s nekih manjih postojećih zaliha.

 Pa vidiš da su skoro svi dobili poruku da ce im se isporuciti u 2. mjesecu, sta nisu?

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Teško je reći konkretno postotke. Bilo bi dobro da znamo koliko je prednaručeno i riješeno do sada. Ljudi koji su dobili kad su trebali dobiti nemaju potrebe ovdje dolaziti. Mi smo kao neki otpadnici ovdje. Ovo je Mad Max zona. Smetlište informacija. U najboljem smislu, naravno.
 
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vise je infirmacija i doslaku ps5 proteklo ovdje nego sto je na temi gdje se raspravlja o xbox series x, dovoljno govori o potraznji, a mi smo vjerojatno 5% od ukupno prednarucenih

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja dobio poziv od tcoma, vele da im sutra stize posiljka, i da salju sljedeci tjedan. Zivi bili pa vidjeli!
Goran
 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice