PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.538
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...
  znaci mora postojati mogucnost da se kupi samo konzola

 Naravno, pa samo takva mogucnost i postoji, ako pricamo o bundleovima. Jer nisam nigdje jos primjetio neki official bundle, koji bi ukljucivao neki dodatni sadrzaj uz konzolu, drugaciju kutiju, izgled konzole ili specifikacije, kao sto je bilo s ps4 svojevremeno.

 

No, ako razgovaramo u smislu da u trgovini mora postojati mogucnost - onda nazalost ne mora, jer kako sam vec rekao, nema zakona koji brani trgovini da tacke prodaje iskljucivo u kompletu sa vrtnim rukavicama, burek sa jogurtom, ili hamburger s colom.

 

Pa tako ni ps5 sa igrama koje tebe, mene, njega ili nikoga ne zanimaju.

 

Naravno, svaki iole normalan trgovac to nece raditi, vec ce omoguciti sto raznolikiju ponudu, tako da za svaciji ukus i potrebe ima za ponuditi nesto - konzolu za one koji zele samo nju, s dva kontrolera za one koji bas to zele kupiti, ili konzolu + igre.....ako to neko zeli.

 

Da, trenutno se iskoristava cinjenica da konzola nema, cinjenice da su igre zadrzale cijene po trgovinama, novih igara nema, ove starije i precjenjene po trgovinama se prodaju za duplo (troduplo) manje na njuskalu, i da tu oni "vide" svoju priliku da uz vrucu i trazenu robu uvale i ono sto inace po redovnoj cijeni nebi mogli. I to je pogresno, iz mnogo aspekata, no i dalje nije protuzakonito.

 

Cak niti nabijanje cijene nije protuzakonito, opet, trgovini nitko ne brani da takav ps5 prodaje za 9.999.99kn, bez obzira sto je neka sluzbena i opceprihvacena cijena daleko manja - to je pravo i poslovni rizik svake trgovine. Ni to nije fer pley, no yebiga, tako je kako je....

 

Dakle, slazem se apsolutno s tobom, no moj post je bio vise usmjeren na ono "nemogu oni to, treba ih tuziti, treba ih prijaviti sto sile kupnju igara uz konzolu"..... jer mislim (dakle, ne znam, vec mislim), da osnove za to nazalost nema, mogu prodavati kako god hoce, mogu ti kupnju konzole uvjetovati dodatnom kupnjom cega god zele, a jedino sto covjek moze, kako je netko napisao, slegnuti ramenima i odbiti takvu ponudu.

Children Shouldnt Play with Dead Things
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Moj mail danas:

Poštovani,

 

Datuma 24.2.2021. sam napravio prednarudžbu PS5 konzole u vašoj trgovini u Arena parku. Broj prednarudžbe je XXXXXXXXX.

 

S obzirom na datum kada je prednarudžba napravljena, možete li mi reći kada bi konzola mogla doći ili ako mi možete reći barem koji sam na listi za preuzimanje?

 

SD Odgovor:

Poštovani,

hvala na upitu, žao nam je zbog kašnjenja isporuke.

 

Do sada su isporučene narudžbe od 21.02. i djelomično 22.02., a detaljnije informacije o dolasku nove količine, osim da će biti u toku mjeseca, za sada nemamo.

 

Svakako ćemo Vas kontaktirati čim budete na redu za isporuku.

 

Za dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte.

 
1 0 hvala 4
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...
Leoni das auto kaže...

 Od dana kad su otvorene prednarudžbe? Znači od 9. mjeseca 2020.? Ma i da je od sredine 2. mjeseca opet ti nisu rekli koji si sada na listi, kad se ne računaju isporučene konzole u zadnja 2 i pol mjeseca 😅

Ja još čekam svoj odgovor od SD-a.....

 Javi kad ti kažu nešto.

 Još uvijek čekam odgovor od SD-a na mail koji sam poslao prekjučer da mi bar kažu koji sam na listi čekanja..... 😕

3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Znači moliti Boga da ne muljaju za ovo "do kraja petog".

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Do kraja petog mjeseca dobit će tek nekolicina tek tako da kruži priča da se nešto isporučuje. Veliku većinu, ako uopće išta dolazi, će pokupiti mobilni operateri, tj. prvenstveno T-Com. Jer iako je logika da Sancta najviše love zaradi na kranjem korisniku koji plaća puni MPC, s ovima imaju vezane ugovore na koje se plaćaju penali, pa zbrojite..."Prvo svojim kupcima" friška figa. A tgovine i shopovi koji su treća ruka, kao partneri, a ujedno i konkurencija i koji plaćaju veleprodajnu cijenu, oni su im zadnja rupa na sviralu i pomagaj bože njihovim prednarudžbama.

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Kaj, zatišje pred buru.😁
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dali je ovaj tjedan taj napokon........ 🤩

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Prošli je bio "taj". Sad čekamo lipanj
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A ne, još tri tjedna nade i iščekivanja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Konobar sam i potrefilo mi se da sam sutra i preksutra slobodan. E ak me sutra nazovu... Dar s neba!!
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bojim se da krajem tjedna ide odgovor ocekivana

isporuka je krajem lipnja.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
LesGod23 kaže...
Konobar sam i potrefilo mi se da sam sutra i preksutra slobodan. E ak me sutra nazovu... Dar s neba!!

 A ja strgao stopalo s 4 tjedna gipsa doma....ja se nadam barem jednom tjednu igranja na PS5

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dakle, išao u SD kupiti novu telku. Pitao jel ima vijesti za tu isporuku u 5. mjesecu. Rekli su mi da konzole dolaze ovaj tjedan u petak ili idući tjedan u petak (valjda je petkom nova roba).

 
5 0 hvala 4
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...

Dakle, išao u SD kupiti novu telku. Pitao jel ima vijesti za tu isporuku u 5. mjesecu. Rekli su mi da konzole dolaze ovaj tjedan u petak ili idući tjedan u petak (valjda je petkom nova roba).

 Prvo telkica pa plejkica .Koju si TV ubo?

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 10:41 (Blackcastle).
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...

 Prvo telkica pa plejkica .Koju si TV ubo?

 Uzeo prošlogodišnji samsungov QLED model - Q80T. Ima sve što mi treba za plejku:

 

4K@120Hz

HDR10/10+

VRR (raspon 20-120 Hz)

ALLM

 

Nije Mini LED kao ovogodišnji model koji ga je naslijedio (QN85A) ali ima bolji panel (QN85A ima ADS koji je neka vrsta IPS-a tako da ima lošiji kontrast). Jako sam zadovoljan. Snižen na 6600 kn (ima neka akcija na Maestro/Master ZABE) pa reko stvarno nema smisla da ga ne kupim jer sam ionako mislio u 9. mjesecu kupovati novi TV. Razmišljao sam o CX OLED-u ali previše me strah burn in-a. Dodatni problem je što imam puno svjetla u dnevnoj sobi a to nije baš najbolje okruženje za OLED. Q80T se savršeno jasno vidi i kad ima puno svjetla.

 

2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo neka obavijest.

 
0 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...

Dakle, išao u SD kupiti novu telku. Pitao jel ima vijesti za tu isporuku u 5. mjesecu. Rekli su mi da konzole dolaze ovaj tjedan u petak ili idući tjedan u petak (valjda je petkom nova roba).

 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Narucen u 11.mj danas stigao. 

 
14 0 hvala 0
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Čestitam!!!!  

Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Iskrene čestitke HG-Šrotu da su isporučili 1 Konzolu pola god. nakon naruđbe...

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 15:29 (herya).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
herya kaže...

Iskrene čestitke HG-Šrotu da su isporučili 1 Konzolu pola god. nakon naruđbe...

 Kao dobiti na lottu 😂

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lilith90 kaže...

Narucen u 11.mj danas stigao. 

 Zavrsila jesen, doslo sunce vidi cuda eto konzole. :)

 Sudeci po racunu tebi nisu uguzili bundle vidim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 15:51 (Division Bell).
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Poslao ujutro upit SD poslovnici, još nisu stigli odgovoriti, valjda istovaruju konzole.

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...
Lilith90 kaže...

Narucen u 11.mj danas stigao. 

 Zavrsila jesen, doslo sunce vidi cuda eto konzole. :)

 Sudeci po racunu tebi nisu uguzili bundle vidim.

 Htjeli su ali pisala prigovor, pa jos kad su zvali ja rekla da necu doplatiti niti cu prihvatit povrat novaca i sta mi mogu osim da me ostave da cekam. Jos prije 9 dana poslala mingu prijavu, mozda sam zato i dobila, jer kako se vidi na racunu pise da je akontacija danas placena a onaj predracun s datumom 28.11. ostavili sebi (sva sreca skenirala sam da mi ostane) 

3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kome si pisala prijavu? (pitam za frenda).

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...

Kome si pisala prijavu? (pitam za frenda).

 MINGO zastita potrošača 

3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

THX.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...

Poslao ujutro upit SD poslovnici, još nisu stigli odgovoriti, valjda istovaruju konzole.

 Super, javi! Ja još uvijek čekam odgovor na mail od prošlog tjedna da mi kažu bar koji sam na listi čekanja 😆

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 17:28 (Leoni das auto).
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Poslal sam im još jedan mail koji nije bio baš fin i pristojan, tak da ne vjerujem da budu kaj odgovorili.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lilith90 kaže...

Narucen u 11.mj danas stigao. 

 

Čestitam!

Drago mi  je da ćeš uživati u igranju konačno nakon toliko čekanja. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice