PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.354
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
nike098 kaže...
Doc ce jednog dana na 3750 strpljen spasen, a do tad ps4

 Onda ces se nacekat jer sumnjam da ce biti gole konzole u bliskoj buducnosti za kupit, ali se da nac za cca 4500kn  ps sa 2 yoya i par igara na oglasnicima

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pa i sada konzola košta 3750 - samo ti ne daju bez igara - a Destruction, F1 2021 i BF2042 - 3 igre koje ne vrijede ukupno 200 kuna - naplate 1500 kuna ( sa popustom na keš)

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bas tako ajde da bar stave da mozes sam birat igre ili dodatke, a ne kad vidim da jos uvijek forsiraju destruction podne mi je

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ta igra je mislim jedina igra za konzolu koju nemozes nikome ni pokloniti, a kamoli prodati... ;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Tako je ja sam je oglasio da poklanjam, nitko se niti javio nije hehe

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Se-Mark je stiglo nekoliko bundleova od kojih je najjeftiniji 5334kn, što je niže u usporedbi s onim što nude ostale trgovine trenutno, barem po onom što sam vidio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2022 12:04 (Bolembe).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bolembe kaže...

Se-Mark je stiglo nekoliko bundleova od kojih je najjeftiniji 5334kn, što je niže u usporedbi s onim što nude ostale trgovine trenutno, barem po onom što sam vidio.

 Ima za 4200 samo konzola, ali piše da je sve to samo za one koji su se predbilježili, a ne za slobodnu prodaju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bolembe kaže...

Se-Mark je stiglo nekoliko bundleova od kojih je najjeftiniji 5334kn, što je niže u usporedbi s onim što nude ostale trgovine trenutno, barem po onom što sam vidio.

I više nijedan nije dostupan osim najskupljeg i najglupljeg 

10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Mislim da su to placeholderi od onih valova dolaska kad su se mogle kupiti gole konzole. Pratio sam njihov webshop neko vrijeme, i bilo je to i tada. Mene su danas zvali i nudili mi bundle jer sam se bio predbilježio prije mjesec dana, ali sam u međuvremenu nabavio konzolu.

6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo i u Zeldi za 5999. 

 

Ajd barem bundle nije preloš (GT7 + Horizon + Destruction All Stars)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Po meni je sve to vrlo loša ponuda i pokusaj deranja kupaca, konzola 3750kn te 3 igre max. 1200 kn. Dakle razlika 1049 kn. Jeli vidis ti koliku marzu sebi uzimaju, a da ti kazem on i na konzoli od 3750 kn ima profita.  Tako da je to meni sve prelose i deranje potrosaca.

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vec se dugo nije dogodilo da elektronika kupljena u prednarudzbi dobije na vrijednosti.

 

Sad moja digitalna sa dodatnim kontrolerom za 3500 izgleda kao ponuda desetljeca.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

https://www.mall.hr/otvorenje-mega-shop-mall

 

 

Piše da će 23.04.2022 od 9h biti dostupno 38 komada disk verzije po MSRP. Pa tko još nema...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hexfire kaže...

https://www.mall.hr/otvorenje-mega-shop-mall

 

 

Piše da će 23.04.2022 od 9h biti dostupno 38 komada disk verzije po MSRP. Pa tko još nema...

 Točno bi išao probati kupiti, ali tko zna koliko će ih zapravo ostati nama 

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hexfire kaže...

https://www.mall.hr/otvorenje-mega-shop-mall

 

 

Piše da će 23.04.2022 od 9h biti dostupno 38 komada disk verzije po MSRP. Pa tko još nema...

 Ja cekam da uz ps5 od 3750 kn dobijem i igru gratis, tako sam i kod svih prijasnjih verzija uzimao. Strpljen spasen. A oni sta prodaju za 6000 kn budleove su smjesni...

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
nike098 kaže...
Hexfire kaže...

https://www.mall.hr/otvorenje-mega-shop-mall

 

 

Piše da će 23.04.2022 od 9h biti dostupno 38 komada disk verzije po MSRP. Pa tko još nema...

 Ja cekam da uz ps5 od 3750 kn dobijem i igru gratis, tako sam i kod svih prijasnjih verzija uzimao. Strpljen spasen. A oni sta prodaju za 6000 kn budleove su smjesni...

 Nikad ni nije bila po 3750 kn. U startu je išla po 3850 kn.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

A bas si cijepidlaka, dobor 100 kn gori doli mi je prihvatljivo ali 2000 kn ne, ne, nece moci. Ja ga mogu uzest i za 10000 ali stvar je principa jer to mi nije ljek a i iskreno nemam bas ni vremena igrati, pogotovo sad kad dolaze ljepsa vremena rade sam vani i na moru.

4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vidim mjesec i pol dana se ništa ne piše... Koliko vidim trenutnu situaciju po domaćim trgovinama, većina ih ima plejki na lageru i to podosta. Znači dostupnost više nije upitna..LINKS, ekupi, svi ostali.. Samo ju svi nude u bundleu i čeka se tko će prvi okinuti i početi je prodavati bez ičega po MSRP cijeni..

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Mislim da cemo se nacekati da bude gola konzola, do sada jedino na mall-u bilo gole konzole

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A jeste primjetili da svugdje ima uzesti konzola osim sante domenice, vjerovatno oni nesmu pljackat sa bundleovima jer su glavni uvoznici nego ih prodaju ostalim lesinarima "trgovcima" koji nabijaju cjenu 6000kn+
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ma to nas Sony od prvog dana pravi budalama, da žele oni bi lako mogli uvjetovati distibuterima prodaju konzole po MSRP-u...no kako bi se onda mogli pohvaliti KOLIČINOM prodaje određenih igrica?

Ovako još oni ispadaju good guys jer je MSRP 499€, a to što ne možeš nabaviti konzolu po toj cijeni "ah, viša sila"!!

Ovo nije ništa bolje od taktike skalpera, jedni i drugi profitiraju na "nesreći" gamera.

Moj PC  
5 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
nike098 kaže...
A jeste primjetili da svugdje ima uzesti konzola osim sante domenice, vjerovatno oni nesmu pljackat sa bundleovima jer su glavni uvoznici nego ih prodaju ostalim lesinarima "trgovcima" koji nabijaju cjenu 6000kn+

 U pravu si. 

Evo iz Linksa prodaju u nekom jadnom bundleu za 6600kn . Ali sto je najinteresantnije, to nije par komada na skladištu koje imaju, nego ih je puna doslovno svaka poslovnica u Hrvatskoj...šupački potez njih, ali i Sancte koja ne zeli prodavati po sonyjevoj uvjetovanoj cijeni od 3800 nego ovako proda linksu za 5000 a ovi za 6600..

11 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
markec997 kaže...
nike098 kaže...
A jeste primjetili da svugdje ima uzesti konzola osim sante domenice, vjerovatno oni nesmu pljackat sa bundleovima jer su glavni uvoznici nego ih prodaju ostalim lesinarima "trgovcima" koji nabijaju cjenu 6000kn+

 U pravu si. 

Evo iz Linksa prodaju u nekom jadnom bundleu za 6600kn . Ali sto je najinteresantnije, to nije par komada na skladištu koje imaju, nego ih je puna doslovno svaka poslovnica u Hrvatskoj...šupački potez njih, ali i Sancte koja ne zeli prodavati po sonyjevoj uvjetovanoj cijeni od 3800 nego ovako proda linksu za 5000 a ovi za 6600..

 Meni nedavno su javili iz Sancte da mogu pokupiti za 3800, odbio sam naravno jer sam u međuvremenu kupio disk verziju s VR.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lazes jer santa ne prodaje nikome, jer nesmu prodavt za vecu cjenu jer su glavni uvoznici. Prodaju vece kolicine po vecim cjenama ekupi, links,..... U svemu ovome santa je ta koja se ponasa lihvarski i jedan dan kad budem uzimao za 3850 sigurno necu u lihvara iz sante.
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
nike098 kaže...
Lazes jer santa ne prodaje nikome, jer nesmu prodavt za vecu cjenu jer su glavni uvoznici. Prodaju vece kolicine po vecim cjenama ekupi, links,..... U svemu ovome santa je ta koja se ponasa lihvarski i jedan dan kad budem uzimao za 3850 sigurno necu u lihvara iz sante.

 Ja sam prije 2 mjeseca kupio u sancti digital verziju i 365 dana ps plus za 3999 kn

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
nike098 kaže...
Lazes jer santa ne prodaje nikome, jer nesmu prodavt za vecu cjenu jer su glavni uvoznici. Prodaju vece kolicine po vecim cjenama ekupi, links,..... U svemu ovome santa je ta koja se ponasa lihvarski i jedan dan kad budem uzimao za 3850 sigurno necu u lihvara iz sante.

 Digitalna verzija + dva dualsensa 3500.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
nike098 kaže...
Lazes jer santa ne prodaje nikome, jer nesmu prodavt za vecu cjenu jer su glavni uvoznici. Prodaju vece kolicine po vecim cjenama ekupi, links,..... U svemu ovome santa je ta koja se ponasa lihvarski i jedan dan kad budem uzimao za 3850 sigurno necu u lihvara iz sante.

 Mulac

9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jarvan kaže...
markec997 kaže...
nike098 kaže...
A jeste primjetili da svugdje ima uzesti konzola osim sante domenice, vjerovatno oni nesmu pljackat sa bundleovima jer su glavni uvoznici nego ih prodaju ostalim lesinarima "trgovcima" koji nabijaju cjenu 6000kn+

 U pravu si. 

Evo iz Linksa prodaju u nekom jadnom bundleu za 6600kn . Ali sto je najinteresantnije, to nije par komada na skladištu koje imaju, nego ih je puna doslovno svaka poslovnica u Hrvatskoj...šupački potez njih, ali i Sancte koja ne zeli prodavati po sonyjevoj uvjetovanoj cijeni od 3800 nego ovako proda linksu za 5000 a ovi za 6600..

 Meni nedavno su javili iz Sancte da mogu pokupiti za 3800, odbio sam naravno jer sam u međuvremenu kupio disk verziju s VR.

 to si se ranije prijavio na neku listu cekanja pa su te zvali ili si im negdje javio da ti se jave kad budu imali PS5 na stanju?

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ajde više prestanite kukati kupite te PS5 jer novi God Of War samo što nije.

Igre koje dobijete uz konzolu prodate, stari PS4 prodate i cifra više nije tako velika.

Moj PC  
2 5 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jarvan kaže...
markec997 kaže...
nike098 kaže...
A jeste primjetili da svugdje ima uzesti konzola osim sante domenice, vjerovatno oni nesmu pljackat sa bundleovima jer su glavni uvoznici nego ih prodaju ostalim lesinarima "trgovcima" koji nabijaju cjenu 6000kn+

 U pravu si. 

Evo iz Linksa prodaju u nekom jadnom bundleu za 6600kn . Ali sto je najinteresantnije, to nije par komada na skladištu koje imaju, nego ih je puna doslovno svaka poslovnica u Hrvatskoj...šupački potez njih, ali i Sancte koja ne zeli prodavati po sonyjevoj uvjetovanoj cijeni od 3800 nego ovako proda linksu za 5000 a ovi za 6600..

 Meni nedavno su javili iz Sancte da mogu pokupiti za 3800, odbio sam naravno jer sam u međuvremenu kupio disk verziju s VR.

Može neki konkretniji podatak? To se odnosi na digitalnu? Ako ne može info kako su ti to ponudili? Mail ili?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice