PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

poruka: 1.997
|
čitano: 648.122
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
BruteElectric kaže...

Hvala na odgovoru :) Imao sam modan slim na habib pa prek usba nije htjelo, izbacivalo, nije mi bilo jasno. Valjda je trebalo na nutarnji hdd prebaciti.

Koji ti imaš rogero a koji frend na fatu?

 oboje imamo rogero 4.55

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Jel uspio tko pokrenuti GRID Autosport?

Javlja mi neke greške i da su corrupt fileovi nakon kaj uđe u igru. Na 4.66 sam

 

edit:

Riješio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2015 22:13 (dalja46).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Dobio sam ylod na ps3.. Pa me zanima koliko bi koštao popravak ylod ako se netko bavi time.. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Imaš ovaj servis Link. Kupio sam jedan ps3 fat koji je tamo popravljen od yloda znaju to popraviti, piše ti sve tamo u opisu i cijene ili si pogledaj njihovu stranicu, ali to je privremeno riješenje tako kažu po netu, trebalo bi ventilator s regulatorom staviti ispod i rupe izbušiti da upuhuje zrak jer koji god ps3 bio nema ulaz hladnog zraka samo ispuh a toplina ostaje na elementima pa će s vremenom dobiti ylod kad se pasta osuši.

Napajanje dosta zagrijava matičnu s gornje strane di je mislim gpu (neki ga stavljaju van konzole sam vidio i ja planiram), xbox namjerno prodaje vanjsko napajanje a ovi ga baš stavljaju unutra...

Trebalo bi i skinuti sa procesora heatsinks (oprez! oni koji će skidati, uzmite si dosta vremena proučiti prvo po netu jer možete oštetiti jezgre procesora, to radite na svoju odgovornost ako je nužno) ...ispod njih je isto pasta koja je svih tih godina definitivno suha ko sahara ako se nije nikada mijenjala, i tu je najveći problem ne prelazi sva toplina sa cpu i gpu na heatsink a kak će onda na hladnjak i zato dolazi do yloda, trebalo bi paste mijenjati svake 2-3 godine recimo i ne biti škrt za njih mx2 osobno preferiram, ako nemate senzore topline kojima možete vjerovati, "fizičke" termometre ispod heatsink postavljane (ne znam za one u mm virtualne jel im se može vjerovati) ako to imate/napravili ste (kao što ću sebi najvjerojatnije) onda ćete znati kad nešto ne valja s pastom, da li pasta dodiruje hladnjak cijelom površinom, jel se pregrijava konzola, jel stara pasta....

 

A ako ti je stalo do konzole ili novaca nauči sam kako se popravlja ylod, i za tih 200kn kupi pastu i unutar 150kn ako postoji heatgun, ali na vlastitu odgovornost.
Ako ti se opet pokvari mislim da ne bacaš 400kn na popravak ne isplati se to po meni, serviseri žive od toga, trebao bi pogledati fan mods ili prevent ylod po netu slike da znaš o čemu pričam.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2015 1:24 (BruteElectric).
 
0 0 hvala 2
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Dosta novosti se pojavilo posljednji tjedan,

 

Kao i uvijek pročitajte komentare i proučite eventualno moguče probleme

 

 

MULTIMAN - v 04.70.02

20.05.2015
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2015 11:14 (Wontay).
 
0 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

  jel ima kakvih novosti

da li se može na 

(ps3 super slim - cech 4204a sa ofw 4.70)

staviti cobra ode ili šta drugo za igranje pirata

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

pozz jel moguce ikako na piratskim igrama igrat online naravno da riskiram ban?npr gta 5 online i sta bude kad dobijem ban jel me ps moze tuzit ili vise nikad nmg igrat online ili samo na tom accountu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Dečki molim vas za pomoć,naime radi se o tome da imam rogero 4.55 i spoof 4.70 sad je problem u tome da mi je sin obrisao spoof pritiskom na kocku i ja sam sad zaglavio na 4.70 a htio bih da vratim na rogero 4.55 pa na koji način to da odradim...hvala na svakoj pomoći...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
fuke 71 kaže...

Dečki molim vas za pomoć,naime radi se o tome da imam rogero 4.55 i spoof 4.70 sad je problem u tome da mi je sin obrisao spoof pritiskom na kocku i ja sam sad zaglavio na 4.70 a htio bih da vratim na rogero 4.55 pa na koji način to da odradim...hvala na svakoj pomoći...

Pa i dalje imaš gore 4.55, kakve veze ima što je obrisan spoff

Jedino ako sinčić nije napravio update na oficial fw 4.70, onda bez E3 flashera nema povratka na Custom FW

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Radilo se o tome da nisam smio novi spoff 4.75 instalirati jer stari nije normalno isključen pa deinstaliran ali sam po principu- što je sigurno,sigurno je- u recovery modu instalirao Habib 4.70 i zatim taj novi spoff i ponovo sam online.U svakom slučaju hvala na odgovoru i nastojanju da mi pomognete...

8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozz decki moze mala pomoc :( nedavno sam kupio ps3 sa rogerom 4.55 i danas skinem one piece pirate warriors 3 i stavim na ps3 i kad ocu pokrenut kaze da mi treba 4.65 kako da se sad ja prebacim sa 4.55 na 4.65 cfw? hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2015 0:13 (Zangetsu031).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Zangetsu031 kaže...

Pozz decki moze mala pomoc :( nedavno sam kupio ps3 sa rogerom 4.55 i danas skinem one piece pirate warriors 3 i stavim na ps3 i kad ocu pokrenut kaze da mi treba 4.65 kako da se sad ja prebacim sa 4.55 na 4.65 cfw? hvala!

 http://www.ps3hax.net/2015/05/habib-4-70-starbucks/

8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Novi sam i totalni sam kokuz sto se tice ovog jailbrejkovanja :D

Dobio sam neki dan PS3 slim CECH-25,,B.. provjeravao sam na netu i ovaj originalni sistem njen je 3.55 izgleda. Kada sam gledao na njemu, uradjen je update na ovaj najnoviji 4.75.

Interesuje me sad, posto mogu igrati samo originalne igrice, a ove piratske ne mogu izgleda...sta treba da uradim da bih mogao igrati i te piratske.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pogledaj prvu stranicu, ako nešto ne bude jasno pitaj

 
1 0 hvala 0
11 godina
online
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Tražim kontakt od super_marijo  pa ako neko ima na P.M.

Thx

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Imaš ga na njuškalu pod istim imenom pa tamo pogledaj ako još nisi našao.
totus mundus agit histrionem
11 godina
online
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Nema kontakt mob

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Neznam što se dogodilo, oglas mu je neaktivan, možda je otišao malo do jadrana,

 

Nemam broj no možeš mu poslati mail preko njuškala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Gledam da kupim PS3 zbog exkluziva pošto sve drugo odigram na PC-u, pa se mozgam dali da uzmem čipiranu ili nečipiranu konzolu.

 

Konkretno me zanima koja je korist od čipirane konzole, osim igranja piratskih igara.

 

Ako nabavim orginal igru, i igram na čipiranoj konzoli online, dali mogu dobiti ban?

 

Te dali kada kupim  čipiranu konzolu sa recimo 4.70 verzijom softvera, dali ju nakon nekog vremena moram updatati?

 

Hvala na pomoči 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
ivan262 kaže...

Gledam da kupim PS3 zbog exkluziva pošto sve drugo odigram na PC-u, pa se mozgam dali da uzmem čipiranu ili nečipiranu konzolu.

 

Konkretno me zanima koja je korist od čipirane konzole, osim igranja piratskih igara.

 

Ako nabavim orginal igru, i igram na čipiranoj konzoli online, dali mogu dobiti ban?

 

Te dali kada kupim  čipiranu konzolu sa recimo 4.70 verzijom softvera, dali ju nakon nekog vremena moram updatati?

 

Hvala na pomoči 

Nove igre traže novi software, pa time i moraš updejtat noviji CFW (mada postoji skoro za sve igre patch da se mogu igrat na manjim FW)

Ako imaš modificiranu konzolu i igraš original igru također možeš popušit BAN

A korist od modificirane konzole je igranje pirata i instalacija raznoraznih programa (ima ih podosta, igranje ps2 igara, igranje retro igara onih iz lunaparka, itd,itd)

14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ja nikad nisam osposobio PS2 igre, radile su ali se grafika preklapala , crne rupe itd, tako da nije bilo igrivo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
silasara2 kaže...

Nove igre traže novi software, pa time i moraš updejtat noviji CFW (mada postoji skoro za sve igre patch da se mogu igrat na manjim FW)

Ako imaš modificiranu konzolu i igraš original igru također možeš popušit BAN

A korist od modificirane konzole je igranje pirata i instalacija raznoraznih programa (ima ih podosta, igranje ps2 igara, igranje retro igara onih iz lunaparka, itd,itd)

 Dali je to updatanje CFW-a komplicirano, tj. dali moram nešto novo lemiti stavljati nove komponente  ili samo skinem file sa neta i na PS3 stisnem update.

 

Hvala na pomoči 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

silasara ti je dosta objasnio a što se tiče cfw-a ovisi koju konzolu i fw imaš, pogledaj detaljno prvu stranicu

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
ivan262 kaže...
silasara2 kaže...

Nove igre traže novi software, pa time i moraš updejtat noviji CFW (mada postoji skoro za sve igre patch da se mogu igrat na manjim FW)

Ako imaš modificiranu konzolu i igraš original igru također možeš popušit BAN

A korist od modificirane konzole je igranje pirata i instalacija raznoraznih programa (ima ih podosta, igranje ps2 igara, igranje retro igara onih iz lunaparka, itd,itd)

 Dali je to updatanje CFW-a komplicirano, tj. dali moram nešto novo lemiti stavljati nove komponente  ili samo skinem file sa neta i na PS3 stisnem update.

 

Hvala na pomoči 

nemora se ništa lemit samo se skine sa neta CFW i napravi update isto kao i oficijalni fw

8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Mlad sam u ovome svemu, pa trebam pomoć od iskusnih.

Iako sam pročitao sa prve strane, molio bih da mi se  detaljnije objasni, jer sam još neiskusan.

 

Ovako, imam PS3 Fat konzolu. CECH04, 7B, i na njoj je OFW 3.42

Šta ja sad trebam odraditi za Jailbreak??? 

Piše da treba update na CFW po svom izboru, a preporuka je zadnja verzija ROGERO CFW-a... Ja sam našao 4.46 CFW ROGERO v1.00 (Multiman 4.46.01 included), može li ovaj?
Zašto bi onda trebao raditi update na OFW?

 

Proces instalacije CFW sam razumio. Ne znam kako se instalira taj Multiman. Šta još trebam raditi?

 

Da li treba nešto posebno raditi prilikom zamjene hhd-a na konzoli? Ili može klasično, izvadiš stari, staviš novi, pokreneš konzolu.

 

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
200_eura kaže...

Mlad sam u ovome svemu, pa trebam pomoć od iskusnih.

Iako sam pročitao sa prve strane, molio bih da mi se  detaljnije objasni, jer sam još neiskusan.

 

Ovako, imam PS3 Fat konzolu. CECH04, 7B, i na njoj je OFW 3.42

Šta ja sad trebam odraditi za Jailbreak??? 

Piše da treba update na CFW po svom izboru, a preporuka je zadnja verzija ROGERO CFW-a... Ja sam našao 4.46 CFW ROGERO v1.00 (Multiman 4.46.01 included), može li ovaj?
Zašto bi onda trebao raditi update na OFW?

 

Proces instalacije CFW sam razumio. Ne znam kako se instalira taj Multiman. Šta još trebam raditi?

 

Da li treba nešto posebno raditi prilikom zamjene hhd-a na konzoli? Ili može klasično, izvadiš stari, staviš novi, pokreneš konzolu.

 

Hvala unaprijed.

Trebaš stavit originalni firmware 3.55 i onda neki CFW, ja recimo imam Habib Cobra 4.70 v1.03 (noviji je od Rogera i ima neke dodatne opcije) i to je to..

Multiman ili ostale programe instaliras tako da ih skines, stavis na usb i instaliras preko install package files opcije u meniju.

Kad se mijenja HDD, treba se samo nanovo instalirati CFW kojeg si imao prije zamijene i to je to..

Of beast and man am I, transformed by the full moons shine
15 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

imam ps3 3004a i vidim da je to moguće jailbreakat jedino cobra ode metodom pa me zanima di ima to najjeftinije za napravit pošto košta 1000kn i jel se isplati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Matoje kaže...

imam ps3 3004a i vidim da je to moguće jailbreakat jedino cobra ode metodom pa me zanima di ima to najjeftinije za napravit pošto košta 1000kn i jel se isplati?

Pa ti znaš jel se tebi isplati, nemogu ja znat

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

ne isplati se 

za 1000 kn kupiš brdo igrica preko amazona ( polovnih ali dobrih )

gta V ima za 20 usd

cobra ode preko alixpresa košta manje od 300 kn

a nove hit igre za ps3 pitanje oče li izlaziti

13 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozdrav,

 

Imam sada rogero 4,55 na plejki, zanima me da li se isplati napraviti update na HABIB 4,75 i  da li to mogu da skinem Habib 4,75 na usb i pokrenem recovery i ostalo kako ide?

Da li mogu sve igrice pokretati sa ovim 4,55 normalno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice