PS4 (LAG) moze pomoc hvala

poruka: 4
|
čitano: 2.928
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
PS4 (LAG) moze pomoc hvala

Dobar dan narode ,,, 

 

 

Imam pitanje vezano za LAG U Battlefield 1 igri ! laguje me u multiplayeru najvise na conquest ili operations dje su 64 igraca.U prilogu slika moje internet brzine i test UIO Trace obracao sam se ea help podrsci i oni su rekli da imam neki (PACKET LOSS) i da kontaktiram svog ISP inace igram na PS4 Slim i spojio sam ga lan kabelom sa modemom nije wireless.Hvala na pomoci 

UIO TRACE UIO TRACE
Internet brzina Internet brzina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS4 (LAG) moze pomoc hvala

Kontaktiraj internet providera, kao sta ti je receno. Onda kad to rijesis, mozemo dalje.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS4 (LAG) moze pomoc hvala
SimeKZ kaže...

Kontaktiraj internet providera, kao sta ti je receno. Onda kad to rijesis, mozemo dalje.

 Kontaktirao sam ISP ? , poduplali su mi net download i upload i nista i cak sam portove neke otvarao koji su mi dali iz ea helpa i nista ! uvjek isto lag ping je dobar 43-53 uvjek bude modem mjenjao i isto sada kako resiti taj packet loss pojma nemam a i ne znam sta je to ako moze neko da mi da neki savjet i informaciju pomoc hvala mnogo !!

5 godina
offline
PS4 (LAG) moze pomoc hvala

Meni je pomoglo da ubrzam vezu u network postavkama PS4:

Staviti staticnu IP adresu

Ukucati rucno subnet mask i DNS od google(8.8.8.8 i 8.8.4.4)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice