Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.732.619
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Bia u SD danas,predbilježia se za konzolu,još nemogu virovat da sam rezervira ps5 :D

 

Mora san platit 500kn predujam,a ostatak gls-u po dostavi.Dolazak kaže lik da će bit kroz travanj,sritan san ko malo dite na Božić :))

 

Samo me malo ostavilo paf,računa sam da ću morat platit 500kn odmah,a 3500kn kad dođe konzola....kad ono 4570 sveskupo,s tim da ću dobit uz konzolu Sackboy i Spiderman:MM

 

Znači nema opcije da se sama konzola uzme bez igara.Jel i vama ostalima tako bilo?

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Skupljao sam godinama DVD filmove i audio CDe.... i što imam od toga sad? Ništa, bacio sam ih sve u smeće.

 Ako ti je utjeha, nisi jedini.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

To nije nista ja jos imam kolekciju video kazeta xd

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Bia u SD danas,predbilježia se za konzolu,još nemogu virovat da sam rezervira ps5 :D

 

Mora san platit 500kn predujam,a ostatak gls-u po dostavi.Dolazak kaže lik da će bit kroz travanj,sritan san ko malo dite na Božić :))

 

Samo me malo ostavilo paf,računa sam da ću morat platit 500kn odmah,a 3500kn kad dođe konzola....kad ono 4570 sveskupo,s tim da ću dobit uz konzolu Sackboy i Spiderman:MM

 

Znači nema opcije da se sama konzola uzme bez igara.Jel i vama ostalima tako bilo?

 

 

Nije, ja sam platio sve odmah i 4000 sam platio, ali sam uzeo i dock za joysticke. (Nisam morao al sam htio, iako nude sve) Nisam htio uzimati igrice, ma da dobijes kolko, 30% popusta. 

 

Samo nek dode sto prije 😁 Ma da kazem ne znam, sam sebi kazem prvi maj, prije tesko 😁

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 6:10 (Ctmnz).
3 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Mene su iznenadili kad su rekli da se jedino može uzet konzola ako uzmen i 2 igre sa njom(izbor između Demon Souls,Sackboy,Spiderman)....4580kn sveskupa,očekiva sam 3800-4000kn i samu konzolu uzet,na kraju sam potpisa to sa 2 igre,ali su rekli da mogu otkazat ako želim

 

Jel moguće da nisam moga SAMU konzolu uzet jer nisam odmah platia sve u gotovini u poslovnici? Nego samo predujam 500kn a ostatak kad dođe GLS na vrata?

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne.

 

Vjerovatno im prodaja tih igara ide tako dobro, pa ih prisilno uvaljuju uz konzole ;)

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako nekoga zanima, danas ce biti dostupan demo Outriders igre.
Demo bi trebao poslije 18h i tezi oko 22GB.
Moj PC  
3 0 hvala 4
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Mene su iznenadili kad su rekli da se jedino može uzet konzola ako uzmen i 2 igre sa njom(izbor između Demon Souls,Sackboy,Spiderman)....4580kn sveskupa,očekiva sam 3800-4000kn i samu konzolu uzet,na kraju sam potpisa to sa 2 igre,ali su rekli da mogu otkazat ako želim

 

Jel moguće da nisam moga SAMU konzolu uzet jer nisam odmah platia sve u gotovini u poslovnici? Nego samo predujam 500kn a ostatak kad dođe GLS na vrata?

 

Ovo zvuči kao da muljaju, i da bi moglo bit ilegalno. Nisam siguran da po zakonu mogu to tako uvjetovati. Druga stvar kad je već zapakirano i uvedeno kao bundle od strane proizvođača. Je li to jedna stavka na računu ili je svaka igra zasebna stavka? Meni to dosta smrdi na prijevaru. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 13:47 (Maat).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

Ne.

 

Vjerovatno im prodaja tih igara ide tako dobro, pa ih prisilno uvaljuju uz konzole ;)

 Neka, barem će ih biti po njuškalu i fb marketu. :) 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naš premijer se bavi s tri majmuna a američki predsjednik s konzolama? Kud ide ovaj svijet?

 

https://ffa.hr/vijesti/gdje-su-playstationi-i-xboxovi-to-zanima-i-joe-bidena/56903/

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam u Samsung ducanu u Areni Centar platio 500 kn odmah i jos moram oko 3300 kada konzola stigne,znaci sama konzola sa dualsensom oko 3800 kn, nikakve igre,nisam zelio niti mi je itko ista uvalio, bio sam 347 na popisu.... neznam sto su vas muljali.....

Jos su me podsjetili da kada dodem po konzolu da pitam za produzeno jamstvo u trajanju od 2 godine, jer ce vjerojatno i to biti u ponudi ali za sada jos nista neznaju tocno,pa obratite paznju i na to, rade dam novce za garanciju nego da mi uvale neku tamo igru od 500+ kn koju na njuskalu mogu nabaviti za 150-200 kn ili preko pretplate.....

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 16:13 (Barracuda727).
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Nego, šta mislite koje će igre večeras na State of Play najavit? 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kruzi netom da bi Kena: Bridge of spirits mogla biti uz PS plus za naredni mjesec a evo sta su devovi na twitteru objavili na to:

Kena: Bridge of Spirits on Twitter: "@nananocontrole A rumor is just a rumor until announced by our official site and social channels! 🧡" / Twitter

 

"A rumor is just a rumor until announced by our official site and social channels! "heart""

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 16:45 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel ima tko problema s FIFOM 21? Kupio sam je na PS Storeu i nikako mi se ne može uspostaviti veza sa serverom. Sve ostalo radi, svaka druga igra. Ovi iz Sonya i EA samo prebacuju lopticu jedni na druge i na internet koji radi odlično. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Kruzi netom da bi Kena: Bridge of spirits mogla biti uz PS plus za naredni mjesec a evo sta su devovi na twitteru objavili na to:

Kena: Bridge of Spirits on Twitter: "@nananocontrole A rumor is just a rumor until announced by our official site and social channels! 🧡" / Twitter

 

"A rumor is just a rumor until announced by our official site and social channels! "heart""

 

Nikad cuo, a i izjava je u skladu sa tim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Spominje se i Final Fantasy VII remake kao PS+ igra za sljedeći mjesec. A navodno bi danas na State of Play mogli najaviti i PS5 update za tu igru. To bi bilo top.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Spominje se i Final Fantasy VII remake kao PS+ igra za sljedeći mjesec. A navodno bi danas na State of Play mogli najaviti i PS5 update za tu igru. To bi bilo top.

 uh FF moram odigrat tak da bi to sjelo taman :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako ti se svidio Immortals moras barem dati priliku Keni. Bila ili ne Ps Plus igra, igram ju Day one 😄
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni se Kena bas svidja i volio bih da bude uz PS Plus a dosta je faktora koji ukazuju da je veoma vjerovatno.

- Jim Ryan je izjavio da ce dodavati redovno nove PS5 igre uz ps plus,

- Kena treba izaci u martu ali nema konkretnog datuma izlaska,

- takodjer igru nije moguce prednaruciti putem store-a,

- to sto su se devovi ikako oglasili na rumore a nisu negirali,

- u tweetu su napisali "A rumor is just a rumor until announced by our official site and social channels!" znaci "Glasine su samo glasine dok mi ne objavimo ....." a da nije tacno ispravnija bi izjava bila "A rumor is just a rumor unless announced by our official site and social channels!" "Glasine su samo glasine osim da mi objavimo...." - ovo mi se cini ciljano napisano ovako i ispada kao potvrda ali da se vodi kao glasina sve dok ne potvrde :)

 

 

 

Moze biti i da ne bude, ali eto ima naznaka da su dobre sanse i nadam se da ce biti, takodjer se nadam i da cemo veceras znati koje su igre. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 19:33 (gamex1423).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
lukaXXkralj kaže...

Mene su iznenadili kad su rekli da se jedino može uzet konzola ako uzmen i 2 igre sa njom(izbor između Demon Souls,Sackboy,Spiderman)....4580kn sveskupa,očekiva sam 3800-4000kn i samu konzolu uzet,na kraju sam potpisa to sa 2 igre,ali su rekli da mogu otkazat ako želim

 

Jel moguće da nisam moga SAMU konzolu uzet jer nisam odmah platia sve u gotovini u poslovnici? Nego samo predujam 500kn a ostatak kad dođe GLS na vrata?

 

Ovo zvuči kao da muljaju, i da bi moglo bit ilegalno. Nisam siguran da po zakonu mogu to tako uvjetovati. Druga stvar kad je već zapakirano i uvedeno kao bundle od strane proizvođača. Je li to jedna stavka na računu ili je svaka igra zasebna stavka? Meni to dosta smrdi na prijevaru. 

 Ja doša tamo,kažen želin naručit ps5,zna sam unaprijed da moran pripremit 500kn kapare i ostatak ad stigne konzole,i momak šta mi je sastavlja ponudu rekao je kao koje ću 2 igre izabrat uz ps5,ja kažem kakve igre,ja bi samu konzolu,tipka on i tipka,sastavlja račun,dajem mu adresu dostave...i pitam ja "šta se ne može sama konzola naručiti?" i on meni na to da ne može. 

 

Ja šta ću jbg vozia 80km do poslovnice samo radi narudžbe konzole,i pristao na to sa 2 igre koje uopće mi nisu ni napete(sackboy,miles m.)

 :((

 

I šta mi preporučate sad da napravim? Pošaljem mail? Želin SAMU konzolu,ps+ imam,i čeka me 20+ igara iz ps plus collectiona,ne zelim sackboya i miles moralesa

 

Btw. ima 3 stavke na računu,konzola i 2 igre zasebno svaka

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 22:31 (lukaXXkralj).
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...
Maat kaže...
lukaXXkralj kaže...

Mene su iznenadili kad su rekli da se jedino može uzet konzola ako uzmen i 2 igre sa njom(izbor između Demon Souls,Sackboy,Spiderman)....4580kn sveskupa,očekiva sam 3800-4000kn i samu konzolu uzet,na kraju sam potpisa to sa 2 igre,ali su rekli da mogu otkazat ako želim

 

Jel moguće da nisam moga SAMU konzolu uzet jer nisam odmah platia sve u gotovini u poslovnici? Nego samo predujam 500kn a ostatak kad dođe GLS na vrata?

 

Ovo zvuči kao da muljaju, i da bi moglo bit ilegalno. Nisam siguran da po zakonu mogu to tako uvjetovati. Druga stvar kad je već zapakirano i uvedeno kao bundle od strane proizvođača. Je li to jedna stavka na računu ili je svaka igra zasebna stavka? Meni to dosta smrdi na prijevaru. 

 Ja doša tamo,kažen želin naručit ps5,zna sam unaprijed da moran pripremit 500kn kapare i ostatak ad stigne konzole,i momak šta mi je sastavlja ponudu nešto je nerazgovjetno rekao kao koje ću 2 igre izabrat uz ps5,ja kažem kakve igre,ja bi samu konzolu,tipka on i tipka,sastavlja račun,dajem mu adresu dostave...i pitam ja "šta se ne može sama konzola naručiti?" i on meni na to da ne može. 

 

Ja šta ću jbg vozia 80km do poslovnice samo radi narudžbe konzole,i pristao na to sa 2 igre koje uopće mi nisu ni napete(sackboy,miles m.)

 :((

 

I šta mi preporučate sad da napravim? Pošaljem mail? Želin SAMU konzolu,ps+ imam,i čeka me 20+ igara iz ps plus collectiona,ne zelim sackboya i miles moralesa

 

Btw. ima 3 stavke na računu,konzola i 2 igre zasebno svaka

 Kad ti stigne konzola i kad te nazovu da dodješ ne moraš uzeti igre, jer ja sam uzeo dodatni kontroler al sam se nečkao pa mi je lik u SD-u rekao da će ga staviti na papir ali da ga ne moram uzeti kad dodjem po konzolu....kao da i iako sam dao 500 kn keša da ne moram uzeti sve na keš...sve se svodi na odabir kad če se raditi finalni račun...

10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel cijena konzole vama ostalima ista bez obzira platili odma sve u kešu u poslovnici ili samo kaparu 500kn a ostatak kad stigne?

 

Nez šta da radim sada,piše na računu da ponuda vrijedi do 26.2,do sutra znači...

 

A stvarno ne želim te 2 igre uz ps5,ne daje mi se 4570kn nikako,računao sam do 4000kn max 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 20:26 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Jel cijena konzole vama ostalima ista bez obzira platili odma sve u kešu u poslovnici ili samo kaparu 500kn a ostatak kad stigne?

 

Nez šta da radim sada,piše na računu da ponuda vrijedi do 26.2,do sutra znači...

 

A stvarno ne želim te 2 igre uz ps5,ne daje mi se 4570kn nikako,računao sam do 4000kn max 

 

Ne brini. Mislim da te je prodavač slagao. Ako je tako problem je lako rješiv.

Samo ti lijepo i smireno napiši mail na podršku, tj. na službu za korisnike u Sancta Domenici. Mail adresa ti je: podrska@sancta-domenica.hr

Napiši im ukratko i janso sve što si nama tu napisao, što se dogodilo. Navedi broj ponude i koje stavke na njoj želiš da se uklone. I pričekaj odgovor. Vjerujem da će ti ispuniti zahtjev.

Ako te i oni budu zavlačili i rekli da ipak moraš kupiti te 2 igre a što ne vjerujem da će se dogoditi jer je usmeno i pismeno jako različita stvar, traži ih pismeno službeno obrazloženje zašto bi to moralo biti tako i navedi da imaš dokumentirano da neki drugi kupci nisu morali naručiti te igre već su mogli samo konzolu.

Ako je tvornički bundle definiran od strane proizvođača onda se to u pravilu vodi kao jedna stavka koja u nazivu i opisu piše što sadrži. Kod tebe je  čini mi se drugačije. Moguće je da i je Sony nešto složio bundleove ali mislim da bi to onda imao kao jednu stavku na računu bez izbora pojedinačnih igara već bi samo birao gotovi bundle ako ima različitih, a cijeli bundle bi ti bio jedini izbor samo ako nema pojedinačne konzole za naručiti već samo tvornički definiran komplet. Priče drugih koji su naručili ovih dana to pobijaju. Kakogod napiši im mail i čekaj odgovor, trebalo bi biti sve riješeno u tvoju korist.

Ako budu zavlačili i muljali uvijek možeš poslati upit na društva za zaštitu potrošača a i nadležne državne organe. Priča prodavača jako smrdi.

Javi kako je prošlo.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 21:31 (Maat).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

momci stigao mi ps5, jedno pitanje..jel ima raazlike u hdmi kablu od ps4 i ps5 sto se tice nekakve kvalitete same slike ili nesto? jer ovaj kabl od ps5 mi je jaaako kratak...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ako ti se svidio Immortals moras barem dati priliku Keni. Bila ili ne Ps Plus igra, igram ju Day one 😄

 

Da, pogledao sam poslije malo, dobro zvuči.

Immortals mi je zakon.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

momci stigao mi ps5, jedno pitanje..jel ima raazlike u hdmi kablu od ps4 i ps5 sto se tice nekakve kvalitete same slike ili nesto? jer ovaj kabl od ps5 mi je jaaako kratak...

 

Ako nemaš 120Hz 4k TV HDR svejedno ti je. No novi je svakako bolji jer je HDMI 2.1.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Mortiis kaže...

momci stigao mi ps5, jedno pitanje..jel ima raazlike u hdmi kablu od ps4 i ps5 sto se tice nekakve kvalitete same slike ili nesto? jer ovaj kabl od ps5 mi je jaaako kratak...

 

Ako nemaš 120Hz 4k TV HDR svejedno ti je. No novi je svakako bolji jer je HDMI 2.1.

 ovaj tv mi je u sobi i vecinom na njemu igram

 

https://www.mediamarkt.at/de/product/_samsung-fernseher-ue-60-ku-6070-uxzg-flat-uhd-4k-smart-led-tv-1487807.html

 

i jel na njemu bitno? ne vidim nigdje da pise koliko Hz je

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Bia u SD danas,predbilježia se za konzolu,još nemogu virovat da sam rezervira ps5 :D

 

Mora san platit 500kn predujam,a ostatak gls-u po dostavi.Dolazak kaže lik da će bit kroz travanj,sritan san ko malo dite na Božić :))

 

Samo me malo ostavilo paf,računa sam da ću morat platit 500kn odmah,a 3500kn kad dođe konzola....kad ono 4570 sveskupo,s tim da ću dobit uz konzolu Sackboy i Spiderman:MM

 

Znači nema opcije da se sama konzola uzme bez igara.Jel i vama ostalima tako bilo?

 

 Ne kužim, ja sam normalno prednaručio, platio sam 3849kn i uzeo sam DS5 još sam dobio 10% popusta, tako da mi nije jasno ovo, rekli su mi da je minimalno 500kn predujam da platim unaprijed ili 3849 ako platim jednokratno, platio sam normalo jednokratno da se ne zezam sa dodatnom naplatom, jer bi inače bio oko 4100 tako nešto, još mi rekli da ako želim mogu dobit 10% popusta tipa na bilo što dodatno, reko ajde uzet ću si DS5 i bok, tako da mi čudno to. Inače isto sam u SD kupio. Ne bi ti smjeli oni na silu utrpati igru, jbg već si platio i možeš se je... ali ako će netko imati problema trebalo bi ih prijaviti svakako radi toga.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
donzega kaže...
lukaXXkralj kaže...

Bia u SD danas,predbilježia se za konzolu,još nemogu virovat da sam rezervira ps5 :D

 

Mora san platit 500kn predujam,a ostatak gls-u po dostavi.Dolazak kaže lik da će bit kroz travanj,sritan san ko malo dite na Božić :))

 

Samo me malo ostavilo paf,računa sam da ću morat platit 500kn odmah,a 3500kn kad dođe konzola....kad ono 4570 sveskupo,s tim da ću dobit uz konzolu Sackboy i Spiderman:MM

 

Znači nema opcije da se sama konzola uzme bez igara.Jel i vama ostalima tako bilo?

 

 Ne kužim, ja sam normalno prednaručio, platio sam 3849kn i uzeo sam DS5 još sam dobio 10% popusta, tako da mi nije jasno ovo, rekli su mi da je minimalno 500kn predujam da platim unaprijed ili 3849 ako platim jednokratno, platio sam normalo jednokratno da se ne zezam sa dodatnom naplatom, jer bi inače bio oko 4100 tako nešto, još mi rekli da ako želim mogu dobit 10% popusta tipa na bilo što dodatno, reko ajde uzet ću si DS5 i bok, tako da mi čudno to. Inače isto sam u SD kupio. Ne bi ti smjeli oni na silu utrpati igru, jbg već si platio i možeš se je... ali ako će netko imati problema trebalo bi ih prijaviti svakako radi toga.

 

Mislim da si u pravu oko svega osim oko toga da je sad sve gotovo. Platio je samo 500kn predujma, ostalo se da ispraviti.

Dapače, dalo bi se riješiti i vraćanje predujma i poništavanje svega ali mislim da nema potrebe.

Ponuda se može ispraviti. Najbolje da se javi podršci pismeno, uvijek je nabolje imati pisani trag i napismeno navesti u čemu je problem. Usmeno se svašta može muljati.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice