Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.707.295
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Here’s Why PS5 Joysticks Drift (and Why They’ll Only Get Worse)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 22:29 (walentkane).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezel94 kaže...

Jel ima tko problema s FIFOM 21? Kupio sam je na PS Storeu i nikako mi se ne može uspostaviti veza sa serverom. Sve ostalo radi, svaka druga igra. Ovi iz Sonya i EA samo prebacuju lopticu jedni na druge i na internet koji radi odlično. 

Imaš kreiran origin acc na konzoli?

10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

@Maat i ostali članovi,zahvaljujem puno na razumijevanju,savjetima i podršci,samo želin da se sve ljudski i uredno riješi i da uživamo svi skupa u next-genu :))

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 22:38 (lukaXXkralj).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...
Bitanga kaže...
Mortiis kaže...

momci stigao mi ps5, jedno pitanje..jel ima raazlike u hdmi kablu od ps4 i ps5 sto se tice nekakve kvalitete same slike ili nesto? jer ovaj kabl od ps5 mi je jaaako kratak...

 

Ako nemaš 120Hz 4k TV HDR svejedno ti je. No novi je svakako bolji jer je HDMI 2.1.

 ovaj tv mi je u sobi i vecinom na njemu igram

 

https://www.mediamarkt.at/de/product/_samsung-fernseher-ue-60-ku-6070-uxzg-flat-uhd-4k-smart-led-tv-1487807.html

 

i jel na njemu bitno? ne vidim nigdje da pise koliko Hz je

 

Ne znam (zabolila me glava od njemačkog), ne vidim kad je izašao i koji HDMI podržava, al ako dobro vidim to su neki modeli stari već nekoliko godina?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Sony PlayStation 5
Ako koga zanima State of Play, najavljen je za veceras u 23:00. Mozete ga pratiti na slijedeca 2 linka:

https://m.twitch.tv/playstation
https://www.youtube.com/playstation
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Mortiis kaže...
Bitanga kaže...
Mortiis kaže...

momci stigao mi ps5, jedno pitanje..jel ima raazlike u hdmi kablu od ps4 i ps5 sto se tice nekakve kvalitete same slike ili nesto? jer ovaj kabl od ps5 mi je jaaako kratak...

 

Ako nemaš 120Hz 4k TV HDR svejedno ti je. No novi je svakako bolji jer je HDMI 2.1.

 ovaj tv mi je u sobi i vecinom na njemu igram

 

https://www.mediamarkt.at/de/product/_samsung-fernseher-ue-60-ku-6070-uxzg-flat-uhd-4k-smart-led-tv-1487807.html

 

i jel na njemu bitno? ne vidim nigdje da pise koliko Hz je

 

Ne znam (zabolila me glava od njemačkog), ne vidim kad je izašao i koji HDMI podržava, al ako dobro vidim to su neki modeli stari već nekoliko godina?

 da,da ovaj je iz 2017 model...99.9% nema nista od toga u njemu...tak da isto mi je onda za sada :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
donzega kaže...
lukaXXkralj kaže...

Bia u SD danas,predbilježia se za konzolu,još nemogu virovat da sam rezervira ps5 :D

 

Mora san platit 500kn predujam,a ostatak gls-u po dostavi.Dolazak kaže lik da će bit kroz travanj,sritan san ko malo dite na Božić :))

 

Samo me malo ostavilo paf,računa sam da ću morat platit 500kn odmah,a 3500kn kad dođe konzola....kad ono 4570 sveskupo,s tim da ću dobit uz konzolu Sackboy i Spiderman:MM

 

Znači nema opcije da se sama konzola uzme bez igara.Jel i vama ostalima tako bilo?

 

 Ne kužim, ja sam normalno prednaručio, platio sam 3849kn i uzeo sam DS5 još sam dobio 10% popusta, tako da mi nije jasno ovo, rekli su mi da je minimalno 500kn predujam da platim unaprijed ili 3849 ako platim jednokratno, platio sam normalo jednokratno da se ne zezam sa dodatnom naplatom, jer bi inače bio oko 4100 tako nešto, još mi rekli da ako želim mogu dobit 10% popusta tipa na bilo što dodatno, reko ajde uzet ću si DS5 i bok, tako da mi čudno to. Inače isto sam u SD kupio. Ne bi ti smjeli oni na silu utrpati igru, jbg već si platio i možeš se je... ali ako će netko imati problema trebalo bi ih prijaviti svakako radi toga.

 

Mislim da si u pravu oko svega osim oko toga da je sad sve gotovo. Platio je samo 500kn predujma, ostalo se da ispraviti.

Dapače, dalo bi se riješiti i vraćanje predujma i poništavanje svega ali mislim da nema potrebe.

Ponuda se može ispraviti. Najbolje da se javi podršci pismeno, uvijek je nabolje imati pisani trag i napismeno navesti u čemu je problem. Usmeno se svašta može muljati.

 

 Ma jasno, ima prodavača koji možda muljaju da dobe stimulaciju, tako da se ne bi iznenadio oko toga isto da je možda bilo nešto takvo u igri.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Returnal izgleda zanimljivo. Izlazi u 4. mjesecu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Returnal izgleda zanimljivo. Izlazi u 4. mjesecu.

 Da, i meni se na prvu svidija. 

 

Edit:

Kena prebacena za osmi mjesec.

Jel mi se cini ili se ovi Deathloop ugleda na Cyberpunk?

 

Hahaha, i to je bija cili event? Kakva komedija.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 23:32 (Tututuru).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Čudan State of Play. Najavljen Final Fantasy VII upgrade za PS5 ali izlazi tek kasnije u godini. I nije rečeno koje igre su free sa PS+ sljedeći mjesec.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

kakvo smeće od state of playa

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Žali Bože potrošenog vremena..

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedva čekam odigrati Final Fantasy, izgleda super na PS5 i 60 fpsa. Ali sam se nadao da će doći ranije.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Čudan State of Play. Najavljen Final Fantasy VII upgrade za PS5 ali izlazi tek kasnije u godini. I nije rečeno koje igre su free sa PS+ sljedeći mjesec.

 Katastrofa. Niti rijeci o nastavcima GoW i HZD, potajno sam se nada da ce Elden Ring pokazat i sta kazes nisu niti PS+ igre najavili za iduci mjesec..

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 23:38 (Tututuru).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Barem smo dobili ps plus igru za Travanj - Oddworld Soulstorm
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
antimadridista kaže...

Čudan State of Play. Najavljen Final Fantasy VII upgrade za PS5 ali izlazi tek kasnije u godini. I nije rečeno koje igre su free sa PS+ sljedeći mjesec.

 Katastrofa. Niti rijeci o nastavcima GoW i HZD, potajno sam se nada da ce Elden Ring pokazat i sta kazes nisu niti PS+ igre najavili za iduci mjesec..

 Ma nisam ni očekivao da će pokazati ove veće igre, to se vjerojatno čuva za E3. Ali sam se nadao da će bar biti točno ono što se pisalo za Kena i FF7 kao PS+ igre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Tututuru kaže...
antimadridista kaže...

Čudan State of Play. Najavljen Final Fantasy VII upgrade za PS5 ali izlazi tek kasnije u godini. I nije rečeno koje igre su free sa PS+ sljedeći mjesec.

 Katastrofa. Niti rijeci o nastavcima GoW i HZD, potajno sam se nada da ce Elden Ring pokazat i sta kazes nisu niti PS+ igre najavili za iduci mjesec..

 Ma nisam ni očekivao da će pokazati ove veće igre, to se vjerojatno čuva za E3. Ali sam se nadao da će bar biti točno ono što se pisalo za Kena i FF7 kao PS+ igre.

 Gogy je uploadao video na youtube o svim ocekivanim igrama za PS+ iduci mjesec. Ne znam tko je spominjao Mortal Shell, al toj sam se igri najvise nadao.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato sto se danima pricalo o ps5 nadogradnji Mortal Shella i znalo se da izlazi pocetkom ozujka sto je danas potvrđeno. Mislim da Maquette ima velike sanse da bude dio ps plusa. Nitko ziv to nece kupiti i igrati, a izlazi prvog utorka u ožujku, ps4 i ps5 verzija. Savrseno za ps plus.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Inače Final Fantasy VII upgrade sa PS4 verzije na PS5 će biti besplatan, jedino se plaća taj novi DLC koji su najavili.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam vidio prve 3 igre i onda sam zaspao.

Ali sudeci po vasim komentarima nisam nista 

propustio. 😄

 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

FF7R intergrade izgleda stvarno super. 

Čak i ona Ever Crisis mobilna igra izgleda fora, ali dolazi tek dogodine. Zanimljivo da će cijelu kompilaciju pokrit, baš me zanima kakav će Advent Children bit s obzirom da je bio film. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 9:17 (zeze88).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Sony PlayStation 5

Bok ekipa,

 

Jel mi možete pliz odgovoriti na par pitanja glede PS5, pa da pomognete kolegi da se vrati u gaming nakon 6 godina odsutnosti :)

 

1. Bio sam danas u Sancta Domenici i raspitivao se o digitalnom izdanju konzole - rekli su mi da tih konzola zasad uopće nema nigdje u svijetu dostupnih i da nemaju nikakve informacije da će te konzole uopće doći ove godine. Dodatno sam zvao njihovu službu za korisnike i rekli su mi istu stvar. Vidim da su nekima od vas rekli drugačije, odnosno da će i te konzole biti moguće naručiti sa 1-2 tjedna pa me zanima da li ima smisla to čekati pa eventualno popušiti standard edition ako se to ne dogodi.

 

2. Igre koštaju 599 kn - WTF??? Mislio sam da je PS4 bio koma sa 499 kn igrama ali ovo je još gore. Da li još uvijek radi fora sa USA accountom? Dok sam imao PS4, koristio sam USA account za kupnju igara i HR za igranje istih. Kupovao sam USA bonove od Amazona. Jel ta fora još uvijek radi na taj način? Da li u tom slučaju DLC mora biti iz iste regije (pretpostavljam da da).

 

3. "Coil whine" - koliki je problem na konzoli, odnosno koliko je glasan/neugodan/smeta i da li je netko od vas vraćao konzolu radi toga? Iskreno, toga me najviše strah jer koliko vidim, dosta je raširen problem.

 

Thx!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pusti DE, samo BR. Coil whine ja dobilo samo mali broj sretnika. Ja svoju ne čujem ni kak diše.

 

 

Fukcionira perfektno na US account, ista fora sa regijom i bonovima. Tu fifa na popustu 160kn, tamo me izašlo 127kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 10:59 (Sideswipe).
12 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

Pusti DE, samo BR. Coil whine ja dobilo samo mali broj sretnika. Ja svoju ne čujem ni kak diše.

 

 

Fukcionira perfektno na US account, ista fora sa regijom i bonovima. Tu fifa na popustu 160kn, tamo me izašlo 127kn.

 Zahvaljujem, odoh u SD prednaručiti! 

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
DE edition... Ne cuje se.. Ne postoji.
Savrseno konzola radi... Jucer je skidalo gow i control u pozadini dok sam igrao astra... Ni trzanja, ni loadanja... Cudo od masine.
Nadam se da ce posluzit neko vrijeme.
Ovaj kontroler je znimljiv skroz...
Eto... Cekanje se kao isplatilo... Hype je ugasen totalno... Samo dobio sto sam cekao.
Nadam se nekim popustima... Miles morales npr.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad ce biti mega march sale sa AAA naslovima na popustu, a uskoro i spring sale
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nisi se pohvalio da ti je stigla konzola :D

#starblack

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2021 11:54 (Renato89).
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Je. Doslo. Bez najave... Dobro je.
Ps+ na usa.
Ubost mozda fifu, cekat resident evil... O takooo

Koliko nas je u RH sa DE konzolama?
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Bok ekipa,

 

Jel mi možete pliz odgovoriti na par pitanja glede PS5, pa da pomognete kolegi da se vrati u gaming nakon 6 godina odsutnosti :)

 

1. Bio sam danas u Sancta Domenici i raspitivao se o digitalnom izdanju konzole - rekli su mi da tih konzola zasad uopće nema nigdje u svijetu dostupnih i da nemaju nikakve informacije da će te konzole uopće doći ove godine. Dodatno sam zvao njihovu službu za korisnike i rekli su mi istu stvar. Vidim da su nekima od vas rekli drugačije, odnosno da će i te konzole biti moguće naručiti sa 1-2 tjedna pa me zanima da li ima smisla to čekati pa eventualno popušiti standard edition ako se to ne dogodi.

 

2. Igre koštaju 599 kn - WTF??? Mislio sam da je PS4 bio koma sa 499 kn igrama ali ovo je još gore. Da li još uvijek radi fora sa USA accountom? Dok sam imao PS4, koristio sam USA account za kupnju igara i HR za igranje istih. Kupovao sam USA bonove od Amazona. Jel ta fora još uvijek radi na taj način? Da li u tom slučaju DLC mora biti iz iste regije (pretpostavljam da da).

 

3. "Coil whine" - koliki je problem na konzoli, odnosno koliko je glasan/neugodan/smeta i da li je netko od vas vraćao konzolu radi toga? Iskreno, toga me najviše strah jer koliko vidim, dosta je raširen problem.

 

Thx!

 

1. Ako ti nije hitno, a želim digitalnu konzolu, pričekaj. Ja da sada kupujem bilo bi mi svejedno jeli disk verzija ili digitalna. Nitko ne može predvidjeti kako će se kretati dostupnost konzola. To zna eventualno par ljudi u Sony-u. 

 

2. Da, neke igre su poskupile (ne sve, prvenstveno igre koje Sony izdaje). Zbog toga ti savjetujem disk verziju konzole (možeš kupovati polovne igre) i USA account gdje su igre 20-30% jeftnije nego na HR/EU store-u. USA account je i dalje aktualan i većina ekipe uz hr account koristi i usa acc. Oni koji su još više ekstravagantiji koriste i indijski store koji je još jeftiniji nego usa (ali ne previše). DCL mora biti iz iste regije. Ne možeš kupiti igru na usa store-u i dcl na hr store-u. Mislim možeš, ali ti dcl neće raditi. 

 

3. Koliko čitam po netu - ništa strašno ili deal breaking. Tako da mislim da nemaš brige oko toga. 

 

 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
starblack kaže...
Je. Doslo. Bez najave... Dobro je.
Ps+ na usa.
Ubost mozda fifu, cekat resident evil... O takooo

Koliko nas je u RH sa DE konzolama?

 

Ja isto imam digital, malo nas je vjerujem. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice