Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.594
|
čitano: 4.715.646
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Trenutno se moze spremati samo na cloud. Samo ps4 igre se mogu spremiti na usb
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Trenutno se moze spremati samo na cloud. Samo ps4 igre se mogu spremiti na usb

 da, to sam i ja skuzio...

nadam se da ce to promjeniti ubuduce...

jer npr u fifi kad se igra liga neka, dopusta ti samo 3 save-a...jednostavno neda vise, teska glupost...

a posto sam ja uvijek igrao 6 razlicitih liga istovremeno trebalo mi je i 6 save-ova...pa sma onda zapoceo 3, kopirao ih na usb, obrisao sa ps4..kreirao nove 3 i onda samo ove sa usb kopirao ponovo na ps4 i tako sam upsio imat 6 save-ova...

 

a nista jedina druga opcija sada mi je da onda ostala 3 igram na drugom user-u

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kako vam radi remenant?

 

Ili sam lud, ili dropa fps posteno?

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Valhala na popustu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
starblack kaže...
Valhala na popustu

 I dalje skupo, kupit ću ju polovnu kada im izađu ekspanzije

4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Koliko je sad ? Ja ju uzeo prije nekih 10tak dana za 350.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Koliko je sad ? Ja ju uzeo prije nekih 10tak dana za 350.

 Isto tak.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Polovni disc za PS4 i vozis Ps5 izdanje
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel igrao netko Mortal shell. Vidim sad izasla verzija za ps5 i ne cini mi se losa igra. Nesto souls like a nisam je prije zapazio
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Jel igrao netko Mortal shell. Vidim sad izasla verzija za ps5 i ne cini mi se losa igra. Nesto souls like a nisam je prije zapazio

 

dobra igra, bolja od očekivanja definitivno. Ali igrao sam 7-8 sati jer uvijek nešto iskrsne pa prestanem pa koješta, ali da sam u mlađim boljim danima smazao bi ju za tjedan dana. Svijet i neprijatelji su vrlo zanimljivi. Ako si fan soulsborne igara onda nemaš šta razmišljati, a ako nisi e onda možda i nije za tebe

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
205kn us
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa, jel netko ima da je prednaručio PS5 u ovom, novom krugu prednarudžbi u Sancta Domenici a da ima nekakvu informaciju kad se očekuju konzole? Meni su rekli svašta, od 3. mjeseca do 30.4. Jel zna itko išta konkretnije?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, slicno su i meni rekli
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam bio danas u poslovnici u areni. Rekli su mi da će mi isporuka biti u 5. mjesecu. 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Čitam ovu temu od kada sam kupio plejku. Ne mogu vjerovati svojoj sreći da sam je dobio u roku tjedan dana kad vidim koliko drugi čekaju. Sreća.
Moj PC  
3 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Poz! Ja sam dobio informaciju u SD-u kada sam naručio da će isporuka biti kroz 3-4-5 mjesec. Kada sam pitao kako tako dugo čovjek mi je rekao da će doći u 3. mjesecu, ali moraju reći i 4 i 5 mjesec da se ograde ako ne bude sve po planu. U bug-ovom forumu "Playstation 5 - dostava" ekipa stavlja screenshot-ove SD-ovih odgovora na mailove u kojem kažu da će isporuke biti krajem trećeg - početkom četvrtog mjeseca. Pratim ove forume i komentare na drugim stranicima i uglavnom svi kažu isto. Upravo sam se registrirao ovdje da mogu odgovorit. Nadam se da ćemo do kraja mjeseca dobiti konzole, ali.....
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Ekipa, jel netko ima da je prednaručio PS5 u ovom, novom krugu prednarudžbi u Sancta Domenici a da ima nekakvu informaciju kad se očekuju konzole? Meni su rekli svašta, od 3. mjeseca do 30.4. Jel zna itko išta konkretnije?

Meni su rekli da uzimam na svoju odgovornost jer ne jamče nikakav datum ali da bih trebao dobiti konzolu do petog mjeseca. Pa eto...

8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni su isto rekli u 5. mjesecu. Oni šta su naručili ranije dobijaju u 3. ili 4. mjesecu bar sam ja tako razumio.

 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Ekipa, jel netko ima da je prednaručio PS5 u ovom, novom krugu prednarudžbi u Sancta Domenici a da ima nekakvu informaciju kad se očekuju konzole? Meni su rekli svašta, od 3. mjeseca do 30.4. Jel zna itko išta konkretnije?

 Identično, u dućanu mi rekli kao početak ožujka, sredina ožujka, telefonom do kraja travnja :D uglavnom, obzirom da čekam već 4-5 mjeseci kako je izašla pa nisam preorder napravio, mogu i još jedan :)

7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam bio u SD danas, rekli su da je krug za 3-4 mjesec gotov, od sada je isporuka 6 mj.

 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
NathanDrek kaže...

Ja sam bio u SD danas, rekli su da je krug za 3-4 mjesec gotov, od sada je isporuka 6 mj.

 Misliš za narudžbe od sada na nadalje je 6 mj, a za narudžbe do sada će biti isporučene 3-4 mj?

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Upravo tako, do prekjučer ko je naručio je upao u travanj, sve iza isporuka lipanj.

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prebacite se u temu za dostavu, to bi bilo sasvim oke
 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
foofajter kaže...
Prebacite se u temu za dostavu, to bi bilo sasvim oke

 Ma prebacili bi se, ali se tamo raspravlja o igricama :)

8 godina
offline
Sony PlayStation 5
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hvala svima na odgovorima što se tiče datuma dostave konzola. Meni su u dućanu gdje sam prednaručio rekli da su "konzole sigurno blizu kad im je Sony dopustio preordere", ma što god to značilo. Ništa, nadajmo se isporuci što prije! :D

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
 
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije daleko od istine, prica se da ove godine dolazi na pc zajedno s Days Gone i God of Warom. Tako da bi mogao i dobiti ps5 upgrade. Prije obican upgrade koji otključava framerate nego bas potpuni remake igre.
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Nije daleko od istine, prica se da ove godine dolazi na pc zajedno s Days Gone i God of Warom. Tako da bi mogao i dobiti ps5 upgrade. Prije obican upgrade koji otključava framerate nego bas potpuni remake igre.

 Nadam se i za pc release, i za update za ps5. Citao sam malo o patchu koji je Lance Mcdonald izbacio za ps4. Problem je sta treba cijelu igru ponovo iskodirat, on je ulozio stotine sati u to.

Tesko da ce Sony trosit ljude i resurse na 6 godina staru igru da dobiju 60 fpsa. Misljenja sam da su to htjeli, da bi to napravili za launch konzole. Nadam se da sam u krivu.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Navodno je prikazivanje odredenih PS4 igara kao PS5 vizualni bug na PS Storeu. Vec je ekipa s reddita otkrila nekoliko igara koje su se prikazivale na taj nacin.

Naravno, nadam se da ce ipak biti nesto od toga...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice