Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.589
|
čitano: 4.713.120
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo da nije opet o TV.
Uzeo EA Play... Podijelio s vrendom, sve što stavim u library moše skinut i igrat.
Ovdje možete vidjeti što je dostupno:
https://www.ea.com/ea-play/games-playstation-4

Mi skinuli NFS hot pursuit remastered i dalje je najbolji NFS... Skidamo jedan drugom rekorde... Ako je netko zainteresiran i ima igru PM da se uključi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Brki1994 kaže...

Pikirao sam Phillips (5000 kuna) po kojem se naveliko "sere", a meni je odličan i stvarno radi godinu dana bez greške (a ambilight 3 je nešto vrhunsko). Da kupujem sebi TV, panel bi bio sigurno Quantium dot budući da je solidan za LED, a ipak i jeftiniji od Oleda.

 

 

Ambilight je stvarno nešto nevjerojatno. Ne znam zašto ostali proizvođači nemaju volje ponuditi nešto slično. Gledao sam i aftermarket dodatke za ostale proizvođače, ali to je sve preskupo i ne radi jednako dobro.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...
Brki1994 kaže...

Pikirao sam Phillips (5000 kuna) po kojem se naveliko "sere", a meni je odličan i stvarno radi godinu dana bez greške (a ambilight 3 je nešto vrhunsko). Da kupujem sebi TV, panel bi bio sigurno Quantium dot budući da je solidan za LED, a ipak i jeftiniji od Oleda.

 

 

Ambilight je stvarno nešto nevjerojatno. Ne znam zašto ostali proizvođači nemaju volje ponuditi nešto slično. Gledao sam i aftermarket dodatke za ostale proizvođače, ali to je sve preskupo i ne radi jednako dobro.

 Nisam siguran, ali mislim da Philips ima patent na Ambilight, jer vjerujem da nije baš da ostali proizvođači nemaju volje. Odlicna stvar kako god

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2021 9:40 (Filip720).
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
mAa+_ kaže...
stiffler13 kaže...

Evo ja imam OLED C9, godinu i pol dana i super što se Tva tiče, dok je magic remote teški shit... Nakon 6 mjeseci korištenja, boja sa pola tipki se ostrugala. Za takav skupi Tv očekujem da se to ne dogodi, ne znam gdje je tipka home, back, pa nabadam bezveze

 imam 2 lg telke sa magic remote-om zasad jos nijedan nije riknuo

 iako da scroll ni meni ne ulijeva povjerenje. ali vidjet cemo s vremenom.

 

Meni se za sad čini sve ok na CX, ali je softverski jako sjeban. Imao sam u početku hrpu problema da mi se pointer gasio prije nego što sam išta uspio kliknuti.

Resetiranje routera je rješavalo problem privremeno, go figure. Na kraju sam ugasio WiFi na TVu iako je bio spojen s kabelom cijelo vrijeme i od onda mi se nije više to dešavalo.

 

Nedavno sam skužio da uopće više nemam pointera kad uzmem daljinski u ruku, nego sam automatski po navici već klikao kao i na android tvu s direction tipkama. Naravno, reset TVa je riješilo problem.

 

Imaju neki opaki problem u softveru, što je stvarno čudno jer ostatak TVa i aplikacije rade savršeno.

Možda je samo kod mene problem u previše WiFi i BT uređaja u stanu :-D

 Hmm, zanimljivo moram priznati nisam se susreo sa sličnim problemima

 odnosno od prvog dana mi pointer radi okej protresem malo daljinac

 pojavi se i nestaje samo bi volio da nije isključivo samo scroll za naredbu

 već i da postoji neka alternativa sastrane odnosno izbacio bi amazon prime

 i ubacio enter naredbu. p.s. meni su oba spojena putem wifi-a.

2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

“I think the difference between PS5 and Xbox series X is not that significant. I’m pretty sure that every game developer is happy that we have no recurrence of the situation from “old gens”, where we had a significant difference between PS4 and Xbox One—which in particular took its toll in recent years. We need to remember that if we are publishing the game on different platforms, we always need to consider the weakest hardware.”

 

https://gamingbolt.com/xbox-series-x-and-ps5s-gpu-differences-are-not-that-significant-says-dev

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2021 10:11 (ToniCRO).
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

Imaju patent na to, ali drugi proizvođači omogućuju instalaciju onih led trakica, ali nije to to. Stvarno manje umara oči kada gledaš TV u mračnom prostoru, boje se stvarno brzo izmjenjuju kako se mijenja i slika (naravno ovisi o profilu) i ono najbolje, stvarno da živost interijeru i svijetlo pa uštediš usput i na rasvijeti .

 

Nećemo više o TV-ima, ajmo o konzoli koju nemamo 

 

I want to believe
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Brki1994 kaže...

Imaju patent na to, ali drugi proizvođači omogućuju instalaciju onih led trakica, ali nije to to. Stvarno manje umara oči kada gledaš TV u mračnom prostoru, boje se stvarno brzo izmjenjuju kako se mijenja i slika (naravno ovisi o profilu) i ono najbolje, stvarno da živost interijeru i svijetlo pa uštediš usput i na rasvijeti .

 

Nećemo više o TV-ima, ajmo o konzoli koju nemamo 

 

 ahh, kad već nemaju nikakve telke da bar ambient light imaju. :)

 nije moj đir osobno mislim da bi mi to svijetlo samo smetalo.

 

 Pričao bi o konzoli, ali na servisu nemam šta pametno za reći

 osim da će vjerojatno potrajati.

2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima li kakve šanse da ufc 4 bude sad na popustu ovih dana?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Od 4.8 bi trebale biti EA i Ubisoft igre na Summer Saleu. Valhalla, Watch Dogs Legion, Mazda stave i UFC 4
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2021 20:13 (Gogy7).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Od 4.8 bi trebale biti EA igre na Summer Saleu. Valhalla, Watch Dogs Legion, Mazda stave i UFC 4

 

Kak si iskombinirao EA i Valhallu i Legion? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 Dosta zanimljiv razgovor sa bivšim šefom SIE Shawnom Laydenom koji je bio daleko bolji šef SIE od trenutačnog šefa SIE Jima Ryana

 

 

 With each console generation, the cost of games goes up 2x. So PS4 games were $100 to $150m, so it stands to reason that PS5 games -- when they hit their stride -- will be in excess of $200m. It's going to be very difficult for more than a handful of large players to compete in that space.

 

https://www.gamesindustry.biz/articles/2021-07-27-shawn-layden-consolidation-is-the-enemy-of-diversity

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni i dalje ne radi store na aplikaciji 🤷

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ghost of Tsushima Director's Cut (PS5)

 

Download Size : 63.832 GB (Without Day One Patch)

 

https://mobile.twitter.com/PlaystationSize/status/1420059052713840649

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sto treba napraviti da mogu kupiti ps gift card na americkom amazonu?
Imam americku adresu, fejk, ali kada idem na kupnju javi mi da vise nije item dostupan...
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Zašto baš mora biti amazon? Probaj preko vpna. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mustinjo kaže...

Zašto baš mora biti amazon? Probaj preko vpna. 

 za kaj ce mu vpn ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zelim na us accountu uzeti kredit za store i kupiti neke igre.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...
Zelim na us accountu uzeti kredit za store i kupiti neke igre.

 ja sam kupovao inace na pcgamesupply.com  i na cdkeys.com 
ne treba nikakav vpn niti lazne adrese i nikad problema 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...
Zelim na us accountu uzeti kredit za store i kupiti neke igre.

 Pero Dinamit

 

Ovdje kupiš bon u iznosu koji ti treba za igru.

 

https://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/US-Region/

 

Zatim da ukucaš u svoj US acc. i kupiš igru.

 

 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Mustinjo kaže...

Zašto baš mora biti amazon? Probaj preko vpna. 

 za kaj ce mu vpn ?

 

 

Da bi Amazon mislio da je iz Amerike.

 

 

@pero 

 

Ne trebaš na amazonu uzimati, ima hrpa drugih stranica koje prodaju psn bonove čak i ispod od njihove nominalne cijene. 

 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...
Sto treba napraviti da mogu kupiti ps gift card na americkom amazonu?
Imam americku adresu, fejk, ali kada idem na kupnju javi mi da vise nije item dostupan...

 Čudno da neće, ja danas uzeo gift card na US amazonu bez problema

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...
Sto treba napraviti da mogu kupiti ps gift card na americkom amazonu?
Imam americku adresu, fejk, ali kada idem na kupnju javi mi da vise nije item dostupan...

Moraš si tu adresu staviti kao zadanu adresu za dostavu. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...
Sto treba napraviti da mogu kupiti ps gift card na americkom amazonu?
Imam americku adresu, fejk, ali kada idem na kupnju javi mi da vise nije item dostupan...

1. Nađi na google-u neku adresu hotel negdje na Floridi. Na Floridi su digitalna dobra izuzeta iz poreza.

2. Unesi tu adresu kao default-nu na Amazonu.

3. Kupi PSN bonove direktno od Amazona koristeći HR kreditnu karticu (ja plaćao debitnim Masterom od HPB-a).

4. Reedemaj ih na USA PSN accountu.

13 godina
offline
Prodano 10 milijuna primjeraka PS5
It’s official: PS5 has sold 10 million consoles. Thank you!
Full details: play.st/2TFiT13
 
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.7.2021 16:26 (THomson).
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...
Ima li kakve šanse da ufc 4 bude sad na popustu ovih dana?

Pa imaš ga za skinuti preko EA Play (uvrstili ga početkom mjeseca) - 180kn godišnje. UFC, FIFA, NHL, NFL između ostaloga. Najbolji deal ikad.

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.7.2021 16:52 (Dwyane Wade).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Sada ne mogu kupiti nista, nista se ne dogada kada idem uzeti EA Play... klik na kupi i nista, kvacica se makne ona koju moras kliknuti prije kupnje.

Jucer je pisalo da je nesto poslo po krivu, ali vidim na netu da ima vec takvih problema...

 

Netko ima slicnih problema?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sony je izbacio upute kako instalirati dodatni M2 SSD U ps5. Trenutno dostupno beta testerima. 

Još malo pa ćemo moći ugraditi SSD 

 

Moj PC  
1 0 hvala 3
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

to će biti super ako nećemo morati kupovati neki službeni

po 30-40% višoj cijeni u odnosu na druge.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...

to će biti super ako nećemo morati kupovati neki službeni

po 30-40% višoj cijeni u odnosu na druge.

 od samog pocetka se zna da necemo morat kupovat nikakav sluzbeni zato i koristi standardan utor

mora bit gen4 nvme 5500 MB/s ili brzi

pise jos nesto o dimenzijama i hlađenju i to je to, nist specijalno ili cudno

 

Sony je prosao tu fazu (sjetimo se recimo psvita)

 

Sad to MS radi, prodaje gen3 obican ssd po premium cijeni

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.7.2021 12:35 (Santana).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice