Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.709.777
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na ps5 je to upaljeno po defaultu, zaboravio sam kako je to na PS4 ali znam da si mogao birati koje igre da automatski uploada a koje ne.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 12:30 (Gogy7).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Dobio sam uz ps5 godinu dana pretplate pa ako aktiviram to na accountu jel to vrijedi i za ps4 i ps5?

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sb1301 kaže...
Jel netko zna stogod o svijetu medija i njihovim plejkama? Posto je svugdje drugdje rasprodano, samo kod njih pise raspolozivo odmah.

 Ja pretprosli tjedan utorak narucio, prosli tjedan utorak dosao ps5. Uzeo sam originalno sa dva joysticka,  ali taj je trebalo cekati pa sam pitao sta imaju za odmah i rekli sa godinu pretplate i daljinskim za 4100 pa uzeo to. U nedjelju narucio jos jedan joystick i ono za punjenje joysticka.

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sstrmi kaže...

Dobio sam uz ps5 godinu dana pretplate pa ako aktiviram to na accountu jel to vrijedi i za ps4 i ps5?

Ako je isti account, onda da. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Na ps5 je to upaljeno po defaultu, zaboravio sam kako je to na PS4 ali znam da si mogao birati koje igre da automatski uploada a koje ne.

 

I na PS4 je bilo automatski... mogao si isključit.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Isti je da

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy, znali se kakvi će to od sutra biti popusti za EA i ubisoft? Baš me zanima valhalla, volio bih uzeti digitalnu. Nadam se da nije ono extra popust, a ono 399 kn:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Glasovanje traje do nedjelje navečer

 

Players’ Choice: Vote for July 2021’s best new game

 

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja mislim da ce Valhalla biti na oko 30$ zbog nove expanzije. Vecina naslova je vec bilo na popustu. Sad ocekujem Valhallu, Legion, LoU2. Imaj na umu da dosta igara koje su trenutno na akciji traju do 19.8.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Super bi bila cijena za valhallu 30 dolara, oko 190 kn. Za legion ne znam koliko je dobra. Kupio sam 1 dio i odigrao 5% i nisam nikada nastavio. Sačekati do sutra i pripremiti pare:)
3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, novi sam u ovome i imam jedno pitanje, dakle sada su igre na ps storu na popustu i odlucio sam kupiti par igri i prvu igru kupim bez problema a kada hocu drugu kupiti kliknem tamo na order & pay ali se nista ne događa samo se ona kvačica iznad toga resetira i to je to? dali je moguce da je problem sa njihovim serverima da su preoptereceni zbog tih popusta ili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To je i meni bilo prije par dana na HR profilu, proradilo kasnije. Prvo svakako moraš biti siguran da imaš love na računu. Barem ja koristim posebnu karticu na koju stavim određeni iznos.
Iako po meni najbolje je koristiti ženinu karticu.
Moj PC  
8 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Super bi bila cijena za valhallu 30 dolara, oko 190 kn. Za legion ne znam koliko je dobra. Kupio sam 1 dio i odigrao 5% i nisam nikada nastavio. Sačekati do sutra i pripremiti pare:)

WD Legion je najbolji nastavak do sad.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imam vijesti za tebe:
Valhala 45% off
Legion 60% off
Immortals 50% off
Ako te sta zanima pitaj, stigli su popusti
Last of us 2 je na najnižoj cijeni ikad, oko 20-30$ najvise.
Ufc deluxe je 60% off
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 19:48 (Gogy7).
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Imam vijesti za tebe:
Valhala 45% off
Legion 60% off
Immortals 50% off
Ako te sta zanima pitaj, stigli su popusti
Last of us 2 je na najnižoj cijeni ikad, oko 20-30$ najvise.
Ufc deluxe je 60% off

 Gdje ti to gledaš? Ja gledam US store, ništa od navedenog nije na popustu?

2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Jedno pitanje ako netko zna oduvijek me zanimalo

mozda sam u jednom trenutku i cackao tuda, da li se 

igre mogu brisati iz library-a trajno ? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
@Gogy, gledam TLOU2 i dalje je 40 baksa. Jel to nesto sto tek treba doci na sale ili...?
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Last of us je dobio trajni popust od 30 % na 40 dolara. Sad je s tih 40$ na jos jednom popustu od 30% i bit ce oko 25-30$. Ma ja sam vam Japanac 🇯🇵
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uh ako je tako onda Valhalla i legion bi mogli pasti. Dobar si Gogy7 ako si imao volje još i profil za Japan napraviti:)
Slobodno stavi link na svoj kanal na YouTubeu kad budeš napravio za nove popuste. Olakšati ćeš nam za korisne informacije.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mA+-, možeš izbrisati da se ikone od igri koje si kupio u library ne pojavljuju, ali kad opet ukucaš u search ime navedene igre onda ti se opet pojavi opcija za skidanje.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Uh ako je tako onda Valhalla i legion bi mogli pasti. Dobar si Gogy7 ako si imao volje još i profil za Japan napraviti:)
Slobodno stavi link na svoj kanal na YouTubeu kad budeš napravio za nove popuste. Olakšati ćeš nam za korisne informacije.

 I da ima japanski račun ne može uopće kupiti npr. AC: Valhalla pošto u Japanu za videoigre koje su ocijenjene sa Z moraš kupiti samo kreditnom karticom (mora biti japanska jer strane kreditne ne prihvaćaju), a gift card ne prihvaćaju kod plaćanja videoigara koje su ocijenjene sa Z (kod nas je to 18). 

 

Evo ti korisne stranice za popuste na PS Store

 

https://psdeals.net/us-store

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2021 22:55 (AntonioHR).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nemam Japanski Account vec gledam japanske cijene.
PsDeals je ok ali PS Prices stranica je azurnija i vec sad mi pokazuje cijene u japanu sto meni puno znači u djeljenju informacija prije drugih.
Pretpostavio sam da ce Valhala ili Legion biti na oko 50% popusta, ispalo je točno. Ovaj drugi dio Summer Salea se cini puno siromasniji.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo izgleda da su krenuli ovi dodatni popusti sto je Gogy spomenuo. TLOU2 ja sada 224 kn, spusten sa 299.

AC: Valhalla je 295 kn, spustena sa 519. 43%. Itd.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 1:53 (greysaint0).
 
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mozda je vrijeme za uskocit u VR svijet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Eh da nemam vrtoglavice i mucnine od VR-a... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Nadam se da će PSVR 2 biti i bežican kao šta je Oculus Quest 2 iako je Sony rekao da će sadržavati samo jedan kabel. Za nas korisnike je isplativije da bude bežični negoli žičani

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

1,3 milijuna pretplatnika je otkazalo svoju PS+ pretplatu i sada PS+ ima 46,3 milijuna pretplatnika iako je prije toga imalo 47,6 milijuna članova

 

https://www.pushsquare.com/news/2021/08/sonys_ps_plus_subscriber_count_just_dropped_for_the_first_time

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 11:53 (AntonioHR).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice