Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.578
|
čitano: 4.708.104
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jesu li potvrdene igre za studeni ps plus?

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Potvrđena je jedna:
First Class trouble.
Leak je pouzdan, nema potrebe cekati objavu.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

meni nije uoće jasno zašto održavaju State of play ako nemaju što pokazati? Pa nije da oni moraju održati to, ako nemaš šta pokazati ni nemoj. 

 

Osobno nisam ništa očekivao, nisam ni gledao, ali vidim da su reakcije katastrofa. Hajp ili ne hajp, Sony bi dosad trebao naučiti da kakav god objave event ljudi će nešto očekivati, i ako nemaš šta objaviti dobit ćeš vrlo lošu reakciju zajednice. Sve i da kažeš "prikazat ćemo samo govna od igara" svi će na kraju showa popizditi i reći "šta niste prikazali bolja govna?!"

 

Ne znam, eto ne kužim uopće poantu SoP ako nemaš barem jednu pravu igru.

 Narodu sve smeta. Isto tako bi smetalo i hejtalo bi se da nista ne izbacuju. Ljudi su uveli sebi te state of play da promovisu kako svoje tako i third party igre i ne vidim nista lose u tome. Sta god i kako god radili opet bi se po netu hejtalo. Niko nikog ne forsira da se gleda, kome smeta moze i ne pogledati ali mi je cudno kukati zasto oni to rade.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 13:03 (gamex1423).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Iskreno, ne znam koga uopce zanimaju ova smeca od sinoc..


Jbte, dosta nas je zbubalo dost love u cijelu gameing pricu (top OLED+PS5 su cca 20 000 kn) da bi gledao predstavljanje čega? Čovječuljaka btj.. 

Pusti mi rađe malo još o GT7, iznenadite nas sa RDR2 PS5 updateom, ne znam..nešto top-topova s adaptive triggerima, a ne ovo..

 Pa nije na Sonyu ili Microsoftu da rade next gen update za RDR 2 nego na Rockstaru. Ovo je bilo unaprijed predstavljeno kao State of Play za manje 3rd party igre. Gran Turismo je dobio jedan veći trailer nedavno i nakon toga još par manjih. Isto kao Horizon.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 13:36 (antimadridista).
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Cansee kaže...

 

meni nije uoće jasno zašto održavaju State of play ako nemaju što pokazati? Pa nije da oni moraju održati to, ako nemaš šta pokazati ni nemoj. 

 

Osobno nisam ništa očekivao, nisam ni gledao, ali vidim da su reakcije katastrofa. Hajp ili ne hajp, Sony bi dosad trebao naučiti da kakav god objave event ljudi će nešto očekivati, i ako nemaš šta objaviti dobit ćeš vrlo lošu reakciju zajednice. Sve i da kažeš "prikazat ćemo samo govna od igara" svi će na kraju showa popizditi i reći "šta niste prikazali bolja govna?!"

 

Ne znam, eto ne kužim uopće poantu SoP ako nemaš barem jednu pravu igru.

 Narodu sve smeta. Isto tako bi smetalo i hejtalo bi se da nista ne izbacuju. Ljudi su uveli sebi te state of play da promovisu kako svoje tako i third party igre i ne vidim nista lose u tome. Sta god i kako god radili opet bi se po netu hejtalo. Niko nikog ne forsira da se gleda, kome smeta moze i ne pogledati ali mi je cudno kukati zasto oni to rade.

 

prvo odmah ću ti opaliti TD jer si i ti meni, a bez ikakvog pametnog razloga

 

drugo, ja ne kukam, nego dajem svoje gledište te situacije. Sjećam se jako dobro da je tokom 2020. Sony imao i najbolje evente od svih. uvijek će se naći netko tko će prigovarati, ali je feedback najvećeg dijela zajednice bio pozitivan. I to se treba ganjati, zadovoljenje većine zajednice, ako to ne možeš izvesti svojim eventom onda ga nemoj ni održavati. Na discordu sam u 5 različitih gamerskih kanala (stranih i balkanskih) i opća je pljuvačina po Sonyu. 

 

Na kraju krajeva si potpuno u pravu u jednoj stvari, nikoga se ne forsira da gleda. Nikoga se ne forsira ni da kupi konzolu ni igricu. Al eto, ti meni reci je li Sonyu cilj da im ljudi ne gledaju evente i da su ovi koji gledaju s istima nezadovoljni?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
gamex1423 kaže...
Cansee kaže...

 

meni nije uoće jasno zašto održavaju State of play ako nemaju što pokazati? Pa nije da oni moraju održati to, ako nemaš šta pokazati ni nemoj. 

 

Osobno nisam ništa očekivao, nisam ni gledao, ali vidim da su reakcije katastrofa. Hajp ili ne hajp, Sony bi dosad trebao naučiti da kakav god objave event ljudi će nešto očekivati, i ako nemaš šta objaviti dobit ćeš vrlo lošu reakciju zajednice. Sve i da kažeš "prikazat ćemo samo govna od igara" svi će na kraju showa popizditi i reći "šta niste prikazali bolja govna?!"

 

Ne znam, eto ne kužim uopće poantu SoP ako nemaš barem jednu pravu igru.

 Narodu sve smeta. Isto tako bi smetalo i hejtalo bi se da nista ne izbacuju. Ljudi su uveli sebi te state of play da promovisu kako svoje tako i third party igre i ne vidim nista lose u tome. Sta god i kako god radili opet bi se po netu hejtalo. Niko nikog ne forsira da se gleda, kome smeta moze i ne pogledati ali mi je cudno kukati zasto oni to rade.

 

prvo odmah ću ti opaliti TD jer si i ti meni, a bez ikakvog pametnog razloga

 

drugo, ja ne kukam, nego dajem svoje gledište te situacije. Sjećam se jako dobro da je tokom 2020. Sony imao i najbolje evente od svih. uvijek će se naći netko tko će prigovarati, ali je feedback najvećeg dijela zajednice bio pozitivan. I to se treba ganjati, zadovoljenje većine zajednice, ako to ne možeš izvesti svojim eventom onda ga nemoj ni održavati. Na discordu sam u 5 različitih gamerskih kanala (stranih i balkanskih) i opća je pljuvačina po Sonyu. 

 

Na kraju krajeva si potpuno u pravu u jednoj stvari, nikoga se ne forsira da gleda. Nikoga se ne forsira ni da kupi konzolu ni igricu. Al eto, ti meni reci je li Sonyu cilj da im ljudi ne gledaju evente i da su ovi koji gledaju s istima nezadovoljni?

 Razlog je taj sto se ne slazem time sto si napisao, zar tome ne sluzi TD? Iskreno, ne znaci mi puno sto mi neko na forumu da TD.

 

Nisam mislio konkretno na tebe da kukas, nego kazem da bez obzira sta da urade opet ce se naci raje po netu da ce kukati/pljuvati. Internet je pun anonimnih hejtera, trolova i slicnog i to svi znamo. Nisam mislio ispasti negativan prema tebi, jednostavno sam napisao svoje misljenje isto sto si i ti svoje. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Purger155 kaže...

Iskreno, ne znam koga uopce zanimaju ova smeca od sinoc..


Jbte, dosta nas je zbubalo dost love u cijelu gameing pricu (top OLED+PS5 su cca 20 000 kn) da bi gledao predstavljanje čega? Čovječuljaka btj.. 

Pusti mi rađe malo još o GT7, iznenadite nas sa RDR2 PS5 updateom, ne znam..nešto top-topova s adaptive triggerima, a ne ovo..

 Pa nije na Sonyu ili Microsoftu da rade next gen update za RDR 2 nego na Rockstaru. Ovo je bilo unaprijed predstavljeno kao State of Play za manje 3rd party igre. Gran Turismo je dobio jedan veći trailer nedavno i nakon toga još par manjih. Isto kao Horizon.

 

Ajmo ponovno, jer vidim da se ne gleda šira slika mog posta.

 

Ako još jednom pročitaš što sam postao, vidjet ćeš da je sve "slikovito" napisano u smislu što ljude zaista zanima i zbog kojih su u konačnici prešli s PS4 na PS5.

 

Imena igrica su navedeni kao neki primjer i svi znamo tko ih proizovodi, a ranije su baš ti developeri bili na State of playu kao faktor iznenađenja -a koji recimo nigdje prije nije bio službeno najavljen (čisti primjer je kontroverzni GTA V: E&E na State of playu)

 

Dakle, zbubaš gro love za gameing setup, čekaš nove igrice, update top naslova za novu konzolu (sukladno potencijalu iste - jer sada svi patimo na 4k/60 ili čak 120fps, haptic feedback,blabla..) da bi frajeri organizirali event za indie igrice koje su rađene za taj isti PS5, a izgledaju kao da su za mobile gameing? Ono..dajte-najte..

 

 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
antimadridista kaže...
Purger155 kaže...

Iskreno, ne znam koga uopce zanimaju ova smeca od sinoc..


Jbte, dosta nas je zbubalo dost love u cijelu gameing pricu (top OLED+PS5 su cca 20 000 kn) da bi gledao predstavljanje čega? Čovječuljaka btj.. 

Pusti mi rađe malo još o GT7, iznenadite nas sa RDR2 PS5 updateom, ne znam..nešto top-topova s adaptive triggerima, a ne ovo..

 Pa nije na Sonyu ili Microsoftu da rade next gen update za RDR 2 nego na Rockstaru. Ovo je bilo unaprijed predstavljeno kao State of Play za manje 3rd party igre. Gran Turismo je dobio jedan veći trailer nedavno i nakon toga još par manjih. Isto kao Horizon.

 

Ajmo ponovno, jer vidim da se ne gleda šira slika mog posta.

 

Ako još jednom pročitaš što sam postao, vidjet ćeš da je sve "slikovito" napisano u smislu što ljude zaista zanima i zbog kojih su u konačnici prešli s PS4 na PS5.

 

Imena igrica su navedeni kao neki primjer i svi znamo tko ih proizovodi, a ranije su baš ti developeri bili na State of playu kao faktor iznenađenja -a koji recimo nigdje prije nije bio službeno najavljen (čisti primjer je kontroverzni GTA V: E&E na State of playu)

 

Dakle, zbubaš gro love za gameing setup, čekaš nove igrice, update top naslova za novu konzolu (sukladno potencijalu iste - jer sada svi patimo na 4k/60 ili čak 120fps, haptic feedback,blabla..) da bi frajeri organizirali event za indie igrice koje su rađene za taj isti PS5, a izgledaju kao da su za mobile gameing? Ono..dajte-najte..

 

 

 Pa šta drugo da rade ako nemaju ništa bolje za prikazati u tom trenutku? Nije baš toliko davno bilo da je bio veći State of Play sa 1st party naslovima. Ne radi Sony 3rd party naslove, ne znam šta ti nije jasno. Ako je prije eventa bilo rečeno da se ne očekuje puno i da će biti manji event sa manjim 3rd party igrama, onda se baš i nemate razloga previše buniti. To je isto ko da kupiš kartu za koncert Maje Šuput pa plačeš što se nisu Rolling Stonesi pojavili umjesto nje.

 

Isto tako mi je bezveze kako se pljuje po tome što se nekim manjim studijima sa manje para daje prostor da pokažu svoje igre. Nije gaming samo Rockstar, EA i Ubisoft.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 15:25 (antimadridista).
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Cini se da su ljudi frustrirani jer svi cekaju dan kad ce sony bacit neku bombu, nesto skroz novo i zanimljivo, a dobivamo samo indie igre i nastavke. (Svaka cast za Returnal )

 

Sony igra previse na sigurno.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne sjećam se kad sam upalio sony.Razmisljao sam cak da ga i prodam.Nema ništa za igrat

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 16:51 (Kill Frenzy).
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Ne sjećam se kad sam upalio sony.Razmisljao sam cak da ga i prodam.Nema ništa za igrat

 Ma nemoj ga prodavati možda ti treba podmetač za vazu. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
Kill Frenzy kaže...

Ne sjećam se kad sam upalio sony.Razmisljao sam cak da ga i prodam.Nema ništa za igrat

 Ma nemoj ga prodavati možda ti treba podmetač za vazu. 

 

Da je bar ravan, pa bi i mogao služit kao podmetač. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je drago da Sony promovira i 3rd party igre. Meni je state of play bio ok Ali prekratak. Death’s Door cu sigurno uzeti. Ocekivao sam datum izlaska za little devil inside Ali nista, igra je trebala izaći jos ovog ljeta ali je odgođena za 2022.
Očekivanja su gadna stvar, ljudi su očekivali Hogwards, Wolverine, Gta6 i svasta jos.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Ne sjećam se kad sam upalio sony.Razmisljao sam cak da ga i prodam.Nema ništa za igrat

 I sta kad bude onda ces ga opet kupit i izgubit pare i vrime i energiju?

LoL acc THCJoshi
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Ne sjećam se kad sam upalio sony.Razmisljao sam cak da ga i prodam.Nema ništa za igrat

 https://twitter.com/manfightdragon/status/1451084958685007875

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Sony je u zadnje vrijeme kupio nekoliko kvalitetnih studija i nastavljaju sa akvizicijama, tako da za nove igre ne treba brinuti. Iskreno, nisam nikad vise igrao i imao igara za igrati nego sada.

 

Eno i bend studio objavio na twitteru da zaposljavaju za potpuno novi IP. Za one koji ne znaju, Bend studio je radio days gone.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mali update: dobili smo 4 ps plus igre.
The persistence je igriv i bez PS VR
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 21:05 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Gdje kupiti playku na rate i da je ima na stanju?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vidim neku Vikend rasprodaju na Storeu. Traje do kraja 1. Studenog
Valhalla 290kn (🇺🇸30$)
Immortals 207kn (🇺🇸24$)
WD Legion 207kn

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
axest kaže...

Gdje kupiti playku na rate i da je ima na stanju?

 Bilo neki dan u ZELDA, meni javili mailom, neznam da li ima jos. Bio sa 2 igrice

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Vidim neku Vikend rasprodaju na Storeu. Traje do kraja 1. Studenog
Valhalla 290kn (🇺🇸30$)
Immortals 207kn (🇺🇸24$)
WD Legion 207kn

 Taj Valhalla je konstantno na popustu. Kad ce Ratchet stavit ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za Black friday ali ne očekuj jako veliki popust
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...
axest kaže...

Gdje kupiti playku na rate i da je ima na stanju?

 Bilo neki dan u ZELDA, meni javili mailom, neznam da li ima jos. Bio sa 2 igrice

 Danas već nema...

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel valja šta Valhalla? Isplati se za 30$?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Jel valja šta Valhalla? Isplati se za 30$?

 

apsolutno da. Meni je igra stvarno dobra, iako je jasno da Ubisoft ima šupačkih fora, ali mislim da su generalno odradili posao zadovoljavajuće i za 30$ se sigurno isplati.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo pogledaj ovdje
https://www.sophoslab.hr/playstation/ps5/igrace-konzole-483

Cijena bas i nije bajna doduse, al eto.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
antimadridista kaže...
Jel valja šta Valhalla? Isplati se za 30$?

 

apsolutno da. Meni je igra stvarno dobra, iako je jasno da Ubisoft ima šupačkih fora, ali mislim da su generalno odradili posao zadovoljavajuće i za 30$ se sigurno isplati.

Ako se mene pita, apsolutno NE
Sistem borbe nisu valjda mjenjali od prvog nastavka.

Uzeo sam igru samo zato jer mi je bilo dosadno, no nažalost nakon "Ghost of Tsushima"
Igra je dekadu ispred po manje više svemu 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
wenclino kaže...

Ako se mene pita, apsolutno NE
Sistem borbe nisu valjda mjenjali od prvog nastavka.

Uzeo sam igru samo zato jer mi je bilo dosadno, no nažalost nakon "Ghost of Tsushima"
Igra je dekadu ispred po manje više svemu 

 

Ja sam Valhallu odigrao cijelu, 135h sa oba expansiona. Svakako da igra vrijedi $30.

Ghost of Tsushima mi je dosadio nakon 10h. Ne kažem da je loša igra, al može bit ne znam kak dobra - ako mi gameplay nije zarazno zanimljiv onda dalje ne igram.

 

Sistem borbe u Valhalli mi je istina lošiji nego u Odysseyu (koji mi je do sad i dalje najbolji AC). Kad igraš sa dual kopljima sve postane preglupo i lagano.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
wenclino kaže...

Ako se mene pita, apsolutno NE
Sistem borbe nisu valjda mjenjali od prvog nastavka.

Uzeo sam igru samo zato jer mi je bilo dosadno, no nažalost nakon "Ghost of Tsushima"
Igra je dekadu ispred po manje više svemu 

 

Ja sam Valhallu odigrao cijelu, 135h sa oba expansiona. Svakako da igra vrijedi $30.

Ghost of Tsushima mi je dosadio nakon 10h. Ne kažem da je loša igra, al može bit ne znam kak dobra - ako mi gameplay nije zarazno zanimljiv onda dalje ne igram.

 

Sistem borbe u Valhalli mi je istina lošiji nego u Odysseyu (koji mi je do sad i dalje najbolji AC). Kad igraš sa dual kopljima sve postane preglupo i lagano.

 evo ja platinirao (doduše ako gledamo na kopmpu) i odyssey i origins..i nekako mi ipak više sjeo origin po borbi. doduše toliko sam grindao i jendu i drugu da sam bio invincible XD 

sad si baš razmišljam uzet valhallu ali za PS5...al to bi mi bio prvi AC na konzoli...ne znam niti sam što da radim :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni je valhalla sjela bolje od odyssey. Valhallu sam presao na ps5 i imao oko 110 sati, dok sam odyssey odustao nakon 10-15, najvise zbog lose izvedbe combata gdje su protivnici doslovno spuzve i to sto te uvijek napada 100 protivnika. Mozda joj se vratim opet sad na ps5 s 60fps, svidjele su mi se okoline, iako ne volim previse brodom igrati.

 

Ghost of Tsushima meni ima toliko slican gameplay kao AC igre, samo sa manje penjanja a boljim combatom. Uzivao sam i u Valhalli ali mi je Ghost draza i bolja igra.

 
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice