Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.583
|
čitano: 4.711.509
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MarioArt kaže...
antimadridista kaže...
MarioArt kaže...

vi i dalje o hardveru, apoanta je u gamepassu...  kao sto rece kolega gore.... NECE TI TREBATI konzola/pc/stagod ... imas streaming igre direct na tv, mobitel... microsoft ide all-in u to... skines app za svoj tv, latis pretplatu i evo ti katalog igara pa biraj... ovo je samo prelazna faza dok se to jos malo postela, al evo meni na ipadu to sasvim solidno radi...

 

sta ce se zamarati sa izradom konzola, logitikom, servisima.....

 Nikad streaming neće biti na razini lokalnog igranja. Pogotovo ako je riječ o kompetitvnim igrama gdje je potrebna brza reakcija i minimum input lag. Ja imam doma optiku, probao sam streamati igre direkt preko Xbox Series X koji je spojen žično u ruter. Bilo je igrivo, ali samo u igrama u kojima ne treba brza reakcija. Kompetitivni shooter ili racing igre su još uvijek praktički neigrive preko streaminga bez obzira koliko dobar Internet imaš doma.

 Objection! 

 

Nagadjanje ....nije jos, ali to ne znaci da nece biti i da se ne radi na tome.. 

 

samo nek se oni mlate, ako ce to nama igracima donijeti neke benefite... 

 Pa evo pokušaj mi objasniti kako to input lag može biti isti kad streamaš igre preko interneta kao kad igraš lokalno povezan sa kablom u TV i kontrolerom spojenim direktno u konzolu? Znači da ne znam koliko napreduje svijet Interneta, ne može nikako biti bolje ili isto kao lokalno igranje kad se signal mora slati prema Sonyu/Microsoftu i onda natrag tebi. Uvijek ćeš biti ovisan o dodatnim stvarima i Internetu dok će lokalno igranje uvijek biti lokalno igranje.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dying Light 2 size: 60 GB on PC, 72GB on Xbox, 32.5 GB on PS5.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Pa evo pokušaj mi objasniti kako to input lag može biti isti kad streamaš igre preko interneta kao kad igraš lokalno povezan sa kablom u TV i kontrolerom spojenim direktno u konzolu? Znači da ne znam koliko napreduje svijet Interneta, ne može nikako biti bolje ili isto kao lokalno igranje kad se signal mora slati prema Sonyu/Microsoftu i onda natrag tebi. Uvijek ćeš biti ovisan o dodatnim stvarima i Internetu dok će lokalno igranje uvijek biti lokalno igranje.

 

Mislim da pričaš bez ikakvog iskustva. Ja sam 6 mjeseci igrao svaki dan GeForce Now i vrlo često kompetitivni multiplayer u Destiny 2. Nisam imao nikakvih problema. Igrao sam sa mišem i kontrolerom na 150/15 Mbps konekciji i bilo je odlično. Zatim sam prešao na 500/150 konekciju i nije bilo praktički nikakve perceptivne razlike u odnosu na lokalno igranje. Napominjem da je ovo bilo prije COVID-a i prije nego je nVidia zbog nedostatka kapaciteta ograničila neke stvari, ali mogu reći da sam pao na dupe koliko je dobro radilo. Igrao sam destiny 2 preko 200 sati i prešao nekoliko igara na tom servisu.

 

Budimo relani, već sad za povoljan iznos možeš dobiti 1 Gbps konekciju, tako da je i sad već Cloud gaming sasvim dobra platforma za igranje. Kod nVidia-e je glavni problem to što ih je hrpetina publishera od*ebala jer su krenuli ko zadnji početnici u taj biznis - jednostavno su stavili hrpu igara na GFN sa pretpostavkom da nikome neće smetati (bez ikakvih ugovora) i naravno da su svi poludili i povukli većinu dobrih igara. Tek kad se to dogodilo, nVidia je odlučila se malo uozbiljiti po tome pitanju i pregovarati sa developerima i izdavačima.

 

Microsoft tu ima puno ozbiljniji pristup sa XCloud uslugom a pretpostavljam da će i PS Now isto tako imati ozbiljniji pristup jednom kad se Sony odluči ozbiljno shvatiti tu uslugu. Ne mogu zamisliti da ćemo za 15-20 godina i dalje kupovati ikakve fizičke konzole. Ponavljam Cloud je već sada odlična opcija (nažalost u HR je dostupan samo GFN). Naravno ako si pravi dasa pa se natječeš u e-sportovima onda to nije za tebe, ali koliko takvih ljudi ima u postotku generalne gaming populacije? 0,00000001%? Možda sam i previše rekao.

 

Da ti Sony i Microsoft mogu prodati samo uslugu gaminga bez da moraju naštancati 100+ milijuna konzola? To je odličan biznis. Microsoft već ima globalne Azure datacentre u koje može ugurati XCloud (preko 4 milijuna servera globalno) dok će Sony morati graditi vlastitu infrastrukturu ili kupovati od drugih (Amazon, Google ili čak Microsoft).

 

FYI, razlika u kompletnoj latenciji kad se igraš na Cloudu (na primjeru GFN) u odnosu na konzolu ti je 30-40 ms. Prosječno vrijeme reakcije ljudskog bića kada nešto vidi pa do kada ne reagira je 250 ms. Misliš da se tih 30-40 ms ne da smanjiti na još manje pametnim metodama kompresije videa i povećanjem brzine Interneta? Think again.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
MarioArt kaže...
antimadridista kaže...
MarioArt kaže...

vi i dalje o hardveru, apoanta je u gamepassu...  kao sto rece kolega gore.... NECE TI TREBATI konzola/pc/stagod ... imas streaming igre direct na tv, mobitel... microsoft ide all-in u to... skines app za svoj tv, latis pretplatu i evo ti katalog igara pa biraj... ovo je samo prelazna faza dok se to jos malo postela, al evo meni na ipadu to sasvim solidno radi...

 

sta ce se zamarati sa izradom konzola, logitikom, servisima.....

 Nikad streaming neće biti na razini lokalnog igranja. Pogotovo ako je riječ o kompetitvnim igrama gdje je potrebna brza reakcija i minimum input lag. Ja imam doma optiku, probao sam streamati igre direkt preko Xbox Series X koji je spojen žično u ruter. Bilo je igrivo, ali samo u igrama u kojima ne treba brza reakcija. Kompetitivni shooter ili racing igre su još uvijek praktički neigrive preko streaminga bez obzira koliko dobar Internet imaš doma.

 Objection! 

 

Nagadjanje ....nije jos, ali to ne znaci da nece biti i da se ne radi na tome.. 

 

samo nek se oni mlate, ako ce to nama igracima donijeti neke benefite... 

 Pa evo pokušaj mi objasniti kako to input lag može biti isti kad streamaš igre preko interneta kao kad igraš lokalno povezan sa kablom u TV i kontrolerom spojenim direktno u konzolu? Znači da ne znam koliko napreduje svijet Interneta, ne može nikako biti bolje ili isto kao lokalno igranje kad se signal mora slati prema Sonyu/Microsoftu i onda natrag tebi. Uvijek ćeš biti ovisan o dodatnim stvarima i Internetu dok će lokalno igranje uvijek biti lokalno igranje.

 

 

cini se da kolega greysaint0  dijeli misljenje.....

 

 ne znam objasniti, ne znam kako to radi ali vjerujem u napredak znanosti ...  nisam mislio da cu imati 4k kameru i ekran na kojem mogu gledati filmove u vidu mobilnog uredjaja, pa ih eto sad imam

 

znaci sad kad igram fortnite ili fifu se nista ne salje na servere i nista ne primam u stvarnom vremenu?

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 11:50 (MarioArt).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
antimadridista kaže...

 Pa evo pokušaj mi objasniti kako to input lag može biti isti kad streamaš igre preko interneta kao kad igraš lokalno povezan sa kablom u TV i kontrolerom spojenim direktno u konzolu? Znači da ne znam koliko napreduje svijet Interneta, ne može nikako biti bolje ili isto kao lokalno igranje kad se signal mora slati prema Sonyu/Microsoftu i onda natrag tebi. Uvijek ćeš biti ovisan o dodatnim stvarima i Internetu dok će lokalno igranje uvijek biti lokalno igranje.

 

Mislim da pričaš bez ikakvog iskustva. Ja sam 6 mjeseci igrao svaki dan GeForce Now i vrlo često kompetitivni multiplayer u Destiny 2. Nisam imao nikakvih problema. Igrao sam sa mišem i kontrolerom na 150/15 Mbps konekciji i bilo je odlično. Zatim sam prešao na 500/150 konekciju i nije bilo praktički nikakve perceptivne razlike u odnosu na lokalno igranje. Napominjem da je ovo bilo prije COVID-a i prije nego je nVidia zbog nedostatka kapaciteta ograničila neke stvari, ali mogu reći da sam pao na dupe koliko je dobro radilo. Igrao sam destiny 2 preko 200 sati i prešao nekoliko igara na tom servisu.

 

Budimo relani, već sad za povoljan iznos možeš dobiti 1 Gbps konekciju, tako da je i sad već Cloud gaming sasvim dobra platforma za igranje. Kod nVidia-e je glavni problem to što ih je hrpetina publishera od*ebala jer su krenuli ko zadnji početnici u taj biznis - jednostavno su stavili hrpu igara na GFN sa pretpostavkom da nikome neće smetati (bez ikakvih ugovora) i naravno da su svi poludili i povukli većinu dobrih igara. Tek kad se to dogodilo, nVidia je odlučila se malo uozbiljiti po tome pitanju i pregovarati sa developerima i izdavačima.

 

Microsoft tu ima puno ozbiljniji pristup sa XCloud uslugom a pretpostavljam da će i PS Now isto tako imati ozbiljniji pristup jednom kad se Sony odluči ozbiljno shvatiti tu uslugu. Ne mogu zamisliti da ćemo za 15-20 godina i dalje kupovati ikakve fizičke konzole. Ponavljam Cloud je već sada odlična opcija (nažalost u HR je dostupan samo GFN). Naravno ako si pravi dasa pa se natječeš u e-sportovima onda to nije za tebe, ali koliko takvih ljudi ima u postotku generalne gaming populacije? 0,00000001%? Možda sam i previše rekao.

 

Da ti Sony i Microsoft mogu prodati samo uslugu gaminga bez da moraju naštancati 100+ milijuna konzola? To je odličan biznis. Microsoft već ima globalne Azure datacentre u koje može ugurati XCloud (preko 4 milijuna servera globalno) dok će Sony morati graditi vlastitu infrastrukturu ili kupovati od drugih (Amazon, Google ili čak Microsoft).

 

FYI, razlika u kompletnoj latenciji kad se igraš na Cloudu (na primjeru GFN) u odnosu na konzolu ti je 30-40 ms. Prosječno vrijeme reakcije ljudskog bića kada nešto vidi pa do kada ne reagira je 250 ms. Misliš da se tih 30-40 ms ne da smanjiti na još manje pametnim metodama kompresije videa i povećanjem brzine Interneta? Think again.

 Ne pričam bez iskustva. Probao sam GamePass u cloudu direktno preko Xboxa. Imam GeForce Now, i to sad još sad uzeo RTX 3080 opciju kad mi je ponuđena za preorder, čisto da probam. Igrivo jest, ali nije ni blizu lokalnom igranju. Možda sam ja više osjetljiv na te stvari nego netko drugi ali teoretski nemože biti usporedivo sa lokalnim igranjem čisto jer si ovisan o Internet signalu. btw. Internet mi je optika 1000 mbit down/500 mbit up.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 11:54 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Ne pričam bez iskustva. Probao sam GamePass u cloudu direktno preko Xboxa. Imam GeForce Now, i to sad još sad uzeo RTX 3080 opciju kad mi je ponuđena za preorder, čisto da probam. Igrivo jest, ali nije ni blizu lokalnom igranju. Možda sam ja više osjetljiv na te stvari nego netko drugi ali teoretski nemože biti usporedivo sa lokalnim igranjem čisto jer si ovisan o Internet signalu. btw. Internet mi je optika 1000 mbit down/500 mbit up.

 

Jedini način kako si mogao pristupiti XCloudu iz Hrvatske je korištenjem VPN-a. VPN sam po sebi dodaje ogromno kašnjenje i jedan je od najgorih načina kako možeš igrati online. Naravno ako ne živiš u Hrvatskoj nego u podržanoj zemlji, sve OK, argument ti stoji.

 

Bilo bi zanimljivo vidjeti da ti dam da igraš naslijepo da li bi i onda primijetio da ne igraš lokalno. Ponavljam, ja sam uslugu probao prije COVID navale kada se na 150 Mbps odlično vrtila, na 500 Mbps savršeno. Iskustvo je bilo odlično preko 5GHz wifi a preko kabela jednostavno savršeno. Vjerujem da bi Wifi6E dao praktički jednako iskustvo kabelu.

 

Ali OK, let's agree to disagree. Mislim da većina ljudi u blind testu na poštenoj konekciji ne bi primijetila razlika.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Brzina optike ne utječe na input lag, nego neki drugi parametri. Indirektno je vjerojatno da će biti manji na boljem linku, al to ovisi o puno drugih stvari van tvoje lokalne petlje.

Kod multiplayer igara input lag ne mora imati toliki utjecaj, jer se input i sa konzole/PCa ionako šalje na server da se resolvea sa inputima od drugih igrača, pa ti se iovako dešava da pogineš pol sekunde kasnije iako si se sakrio iza zida i nema šanse da te netko mogao ubiti.

Ali ti na lokalnom igranju sigurno slika ne kasni toliko za inputom kao što je to kod streaminga.

 

Zbog prosječnog vremena reakcije ljudskog bića to može biti zanemarivo, ali i ne mora, nisu svi ljudi isti.

Kompresija zahtjeva i dekompresiju, a to sve unosi i dodatni lag.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 13:35 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Dolazi nam LEGO Star Wars Skywalker Saga

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 14:46 (Gogy7).
Moj PC  
4 0 hvala 4
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da na Ps5 imam samo Demons Souls smatrao bih da mi je konzola bila isplativa kupnja.

Zavrsio treci put igru i krenuo cetvrti...jednostavno remek djelo ❤

Sve mi je zao Paper Maria na Switchu,ceka da ga nastavim 😁

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
antimadridista kaže...

 Ne pričam bez iskustva. Probao sam GamePass u cloudu direktno preko Xboxa. Imam GeForce Now, i to sad još sad uzeo RTX 3080 opciju kad mi je ponuđena za preorder, čisto da probam. Igrivo jest, ali nije ni blizu lokalnom igranju. Možda sam ja više osjetljiv na te stvari nego netko drugi ali teoretski nemože biti usporedivo sa lokalnim igranjem čisto jer si ovisan o Internet signalu. btw. Internet mi je optika 1000 mbit down/500 mbit up.

 

Jedini način kako si mogao pristupiti XCloudu iz Hrvatske je korištenjem VPN-a. VPN sam po sebi dodaje ogromno kašnjenje i jedan je od najgorih načina kako možeš igrati online. Naravno ako ne živiš u Hrvatskoj nego u podržanoj zemlji, sve OK, argument ti stoji.

 

Bilo bi zanimljivo vidjeti da ti dam da igraš naslijepo da li bi i onda primijetio da ne igraš lokalno. Ponavljam, ja sam uslugu probao prije COVID navale kada se na 150 Mbps odlično vrtila, na 500 Mbps savršeno. Iskustvo je bilo odlično preko 5GHz wifi a preko kabela jednostavno savršeno. Vjerujem da bi Wifi6E dao praktički jednako iskustvo kabelu.

 

Ali OK, let's agree to disagree. Mislim da većina ljudi u blind testu na poštenoj konekciji ne bi primijetila razlika.

 Nisam u HR, u Irskoj sam. GeForce Now mi još najbolje radi od svih tih servisa i igrivo jest, ali u kompetitvnim igrama jako teško. Ne znam što se mora dogoditi u budućnosti da ljudi biraju cloud igranje neke kompetitivne igre tipa Call of Duty, Fortnite, CS GO ili tako nešto gdje treba brza reakcija. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

F.I.S.T. Forged In Shadow Torch mi je ispao puno bolji od očekivanog, imam samo riječi hvale za ovu igru. Jedna od boljih u žanru, ako ne i najbolja koju sam odigrao. 9/10 samo zato jer desetku čuvam za nastavak.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Da na Ps5 imam samo Demons Souls smatrao bih da mi je konzola bila isplativa kupnja.

Zavrsio treci put igru i krenuo cetvrti...jednostavno remek djelo ❤

Sve mi je zao Paper Maria na Switchu,ceka da ga nastavim 😁

 Meni je isto igra sjela samo tako. Cim sam je presao naletila musterija za iste pare koliko je i mene dosla, ali sad mi zao jer bih volio uzeti platinu i igrati vise puta :D

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Your PlayStation 2021 Wrap-Up report is ready 📁 Discover your most-played game, total trophies earned, and more: 

https://blog.playstation.com/2022/01/20/reflect-on-your-2021-gaming-achievements-with-playstation-2021-wrap-up/

Najvise sam igrao PES zbog prijatelja i druženja.
Izgleda da broji i aplikacije, ja sam proveo 100h u Share factory editoru 😂

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2022 16:09 (Gogy7).
Moj PC  
4 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sorry sto vam spamam ali EA play 3 mjeseca je 30 kn/$5.
Uzmite 3 mjeseca za cijenu jednog .
https://store.playstation.com/en-hr/product/EP5679-CUSA15082_00-EAPLAY3FOR1PROMO
Moj PC  
11 0 hvala 11
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dragutin985 kaže...
hummer0 kaže...

Evo smjestio sam ga.

 I, kakvi su dojmovi? Ima li kakvih neugodnih iznenađena?

 

Meni još nije došao, zagubila se malo pošiljka...ali se javio danas OVERSEAS s porukom da stiže danas,

pa me ne čudi da oni kasne...

 dragutin985

Sve radi super prebacivao sam sa konzolinog ssd igre na ovaj dodatni ide svjetlosnom brzinom.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sorry sto vam spamam ali EA play 3 mjeseca je 30 kn/$5.
Uzmite 3 mjeseca za cijenu jednog .
https://store.playstation.com/en-hr/product/EP5679-CUSA15082_00-EAPLAY3FOR1PROMO

 Sad mi je zao sto sam kupio Fallen Order prije mjesec dana :D Al nema veze, ima drugih dobrih SP i coop igara koje se da odigrati sad. Tnx 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
antimadridista kaže...

 Pa evo pokušaj mi objasniti kako to input lag može biti isti kad streamaš igre preko interneta kao kad igraš lokalno povezan sa kablom u TV i kontrolerom spojenim direktno u konzolu? Znači da ne znam koliko napreduje svijet Interneta, ne može nikako biti bolje ili isto kao lokalno igranje kad se signal mora slati prema Sonyu/Microsoftu i onda natrag tebi. Uvijek ćeš biti ovisan o dodatnim stvarima i Internetu dok će lokalno igranje uvijek biti lokalno igranje.

 

Mislim da pričaš bez ikakvog iskustva. Ja sam 6 mjeseci igrao svaki dan GeForce Now i vrlo često kompetitivni multiplayer u Destiny 2. Nisam imao nikakvih problema. Igrao sam sa mišem i kontrolerom na 150/15 Mbps konekciji i bilo je odlično. Zatim sam prešao na 500/150 konekciju i nije bilo praktički nikakve perceptivne razlike u odnosu na lokalno igranje. Napominjem da je ovo bilo prije COVID-a i prije nego je nVidia zbog nedostatka kapaciteta ograničila neke stvari, ali mogu reći da sam pao na dupe koliko je dobro radilo. Igrao sam destiny 2 preko 200 sati i prešao nekoliko igara na tom servisu.

 

Budimo relani, već sad za povoljan iznos možeš dobiti 1 Gbps konekciju, tako da je i sad već Cloud gaming sasvim dobra platforma za igranje. Kod nVidia-e je glavni problem to što ih je hrpetina publishera od*ebala jer su krenuli ko zadnji početnici u taj biznis - jednostavno su stavili hrpu igara na GFN sa pretpostavkom da nikome neće smetati (bez ikakvih ugovora) i naravno da su svi poludili i povukli većinu dobrih igara. Tek kad se to dogodilo, nVidia je odlučila se malo uozbiljiti po tome pitanju i pregovarati sa developerima i izdavačima.

 

Microsoft tu ima puno ozbiljniji pristup sa XCloud uslugom a pretpostavljam da će i PS Now isto tako imati ozbiljniji pristup jednom kad se Sony odluči ozbiljno shvatiti tu uslugu. Ne mogu zamisliti da ćemo za 15-20 godina i dalje kupovati ikakve fizičke konzole. Ponavljam Cloud je već sada odlična opcija (nažalost u HR je dostupan samo GFN). Naravno ako si pravi dasa pa se natječeš u e-sportovima onda to nije za tebe, ali koliko takvih ljudi ima u postotku generalne gaming populacije? 0,00000001%? Možda sam i previše rekao.

 

Da ti Sony i Microsoft mogu prodati samo uslugu gaminga bez da moraju naštancati 100+ milijuna konzola? To je odličan biznis. Microsoft već ima globalne Azure datacentre u koje može ugurati XCloud (preko 4 milijuna servera globalno) dok će Sony morati graditi vlastitu infrastrukturu ili kupovati od drugih (Amazon, Google ili čak Microsoft).

 

FYI, razlika u kompletnoj latenciji kad se igraš na Cloudu (na primjeru GFN) u odnosu na konzolu ti je 30-40 ms. Prosječno vrijeme reakcije ljudskog bića kada nešto vidi pa do kada ne reagira je 250 ms. Misliš da se tih 30-40 ms ne da smanjiti na još manje pametnim metodama kompresije videa i povećanjem brzine Interneta? Think again.

Ja recimo igram WoT lokalna instalacija i GforcNow (300/100). WoT je čak dosta spora igra ali definitivno lokalno radi puno bolje nego kad se strima i punooooo bolje izgleda na lošijoj mašini. Na game streamingu treba još dosta raditi da dođe do kvalitete lokalne izvedbe.   

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Vandit, ja sam na kraju uzeo dirt rally 2.0 goty.
Predobra mi je vožnja pa sam nekako pregrmio to što mora uvijek biti online.
Od 20-ak vožnji jednu mi je na zablokiralo.
Očito je do konekcije. Morao sam ugasiti pa upaliti igru.
Wrc ću pratiti pa se nadam nekoj akciji opet da bude oko 100 kn. Wrc 10 je preskup.

 Super. I ja ću uskoro. Wrc će dosta brzo doći na tu cijenu. Ja sam devetu uzeo za stotinjak kuna. 

 

Gogy7 ne spamaš, čak dapače - samo daj. Ti si mi u zadnje vrijeme glavni izvor informacija. Evo nisam znao za EA play akciju i za pregled PS godine. :) 

 

Baš me zanima kakva mi je bila prošla gaming godina. Po osjećaju rekao bi jedna od lošijih. 

 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sorry sto vam spamam ali EA play 3 mjeseca je 30 kn/$5.
Uzmite 3 mjeseca za cijenu jednog .
https://store.playstation.com/en-hr/product/EP5679-CUSA15082_00-EAPLAY3FOR1PROMO

 Hvala na infu, zamalo sam neki dan na snizenju uzea It takes two da odigran sa zenom. Posto ona nikako ne igra, zna li ko kakva je tezina, ocu li moc to odigrat s njom (nije nikad joystick drzala u ruci osim malo nintendo switch)

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

It takes two nije teska posebno. Malo bi joj moglo biti teze kod bossova kad duze traje borba dok se ne navikne na kontrole. Mojoj je znala past koncentracija tad pod pritiskom pa psovke pa prekid partije...nekad je znala isto popizdit kad u nizu treba preskocit nekoliko platformi pa jos rotirat kameru al uglavnom sam je uspio nagovorit da joj prijedjem teze dijelove. Uglavnom hoce igrat i kako se navikava na kontrole sve vise uziva. Nikad prije nije igrala nista s kontrolerom. Igra je vrhunski coop i nije preteska.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2022 10:08 (Maat).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

https://twitter.com/XboxP3/status/1484273335139651585

 

Phil Spencer
@XboxP3
Had good calls this week with leaders at Sony. I confirmed our intent to honor all existing agreements upon acquisition of Activision Blizzard and our desire to keep Call of Duty on PlayStation. Sony is an important part of our industry, and we value our relationship.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2022 8:16 (gamex1423).
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kad ti dogovori završe,završit će i COD igre na PS platformi.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MSXhunT3R kaže...
Kad ti dogovori završe,završit će i COD igre na PS platformi.

 Ne znam bas dal se mogu odrec tolke love koja dolazi sa PS-a preko COD-a. 

Mozda ce bit slucaj kao minecraft.

Meni svejedno tak i tak kad ga ne igram

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
dragutin985 kaže...
hummer0 kaže...

Evo smjestio sam ga.

 I, kakvi su dojmovi? Ima li kakvih neugodnih iznenađena?

 

Meni još nije došao, zagubila se malo pošiljka...ali se javio danas OVERSEAS s porukom da stiže danas,

pa me ne čudi da oni kasne...

 dragutin985

Sve radi super prebacivao sam sa konzolinog ssd igre na ovaj dodatni ide svjetlosnom brzinom.

 Aj super, drago mi je da je bila dobra kupnja. I moj ugrađen...prede kao maca, nema nikakve razlike u odnosu na in-build ssd.

 Ja sam prebacio sve igre na njega i njega ću raubati za sve osim baš PS5 eksluzive...PS4, multiplatice, sve s njega...računam da

 ću si tako produžiti i vijek konzole jer je PS5 ssd integriran na matičnu pa ako rikne van garancije, mislim da neće biti baš isplativ popravak...

 

 Sad mi samo žao što nisam odmah uzeto 2TB, ali ok...

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

https://twitter.com/XboxP3/status/1484273335139651585

 

Phil Spencer
@XboxP3
Had good calls this week with leaders at Sony. I confirmed our intent to honor all existing agreements upon acquisition of Activision Blizzard and our desire to keep Call of Duty on PlayStation. Sony is an important part of our industry, and we value our relationship.

 

Mislim da je lik rekao sve sa ovim boldanim. Warzone je COD naslov i ako njega ostave i maknu sve ostalo, opet tehnički nije lagao. Sony ima ugovor sa AB o marketinškim aktivnostima za COD i kad taj istekne, game over. Vjerojatno još 1-2 godine traje ugovor.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
gamex1423 kaže...

https://twitter.com/XboxP3/status/1484273335139651585

 

Phil Spencer
@XboxP3
Had good calls this week with leaders at Sony. I confirmed our intent to honor all existing agreements upon acquisition of Activision Blizzard and our desire to keep Call of Duty on PlayStation. Sony is an important part of our industry, and we value our relationship.

 

Mislim da je lik rekao sve sa ovim boldanim. Warzone je COD naslov i ako njega ostave i maknu sve ostalo, opet tehnički nije lagao. Sony ima ugovor sa AB o marketinškim aktivnostima za COD i kad taj istekne, game over. Vjerojatno još 1-2 godine traje ugovor.

 

Warzone kako mu ide neće ni izdržati još 1-2 godine.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
eliah84 kaže...
Hvala na infu, zamalo sam neki dan na snizenju uzea It takes two da odigran sa zenom. Posto ona nikako ne igra, zna li ko kakva je tezina, ocu li moc to odigrat s njom (nije nikad joystick drzala u ruci osim malo nintendo switch)

 

Maat kaže...

It takes two nije teska posebno. Malo bi joj moglo biti teze kod bossova kad duze traje borba dok se ne navikne na kontrole. Mojoj je znala past koncentracija tad pod pritiskom pa psovke pa prekid partije...nekad je znala isto popizdit kad u nizu treba preskocit nekoliko platformi pa jos rotirat kameru al uglavnom sam je uspio nagovorit da joj prijedjem teze dijelove. Uglavnom hoce igrat i kako se navikava na kontrole sve vise uziva. Nikad prije nije igrala nista s kontrolerom. Igra je vrhunski coop i nije preteska.

 eliah84 imam isto iskustvo kao Maat. Igra je super, baš je zabavna. I fora je u dvoje igrati, mislim da igraš sam da pola igre propustiš. I što je najbolje, kada ju završiš samo zamijeniš likove i igraš ispočetka, kao da igraš prvi puta veliku većinu igre.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Warzone kako mu ide neće ni izdržati još 1-2 godine.

 

Warzone zarađuje 5,2 milijuna dolara po danu. Nije baš propast iza ugla.

 

https://dotesports.com/call-of-duty/news/call-of-duty-warzone-reportedly-makes-5-2-million-in-revenue-per-day

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Dying Light 2 size: 60 GB on PC, 72GB on Xbox, 32.5 GB on PS5.

 Xbox series X 34-35gb je velik, gledao jucer na store-u...

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Bitanga kaže...

Warzone kako mu ide neće ni izdržati još 1-2 godine.

 

Warzone zarađuje 5,2 milijuna dolara po danu. Nije baš propast iza ugla.

 

https://dotesports.com/call-of-duty/news/call-of-duty-warzone-reportedly-makes-5-2-million-in-revenue-per-day

 

Jel to podatak od danas? Ili?

Jer onaj tko igra i prati Warzone zna u kakvom je stanju igra danas, a u kakvom je bila prije mjesec dva ili pola godine.

Nažalost, uvijek će biti igrača koji će igrati i teško smeće od igre, no većina drugih obično prelazi na alternative.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2022 15:20 (Bitanga).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice